PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای که بشه با ان Make Viduo DVD درست کرد؟

Mahiar0
27-11-2008, 14:51
من ورژن از نرو NEROمیخوام که بشه باهاش Make vidio DVD درست کرد نرویی که دارم Maje vidio cd رو درست میکنه ولی دی وی دی نه
اگر میشه لینک دانلود این برنامه رو بدید کرک هم میخواد یا سریال بدید

چون من با کپچر از تلویزیون فیلم پر میکنم حجمش میشه 3گیگابایت (80دقیقه)با Make vidio سی دی این راحت میشه 700مگابایت یعنی زمانی پرمیشه 80 دقیقه

الان میخوام Make vidio DVDداشته باشم که بشه 120دقیقه رو کرد

Mohsen6558
27-11-2008, 15:13
دوست عزیز DVD فرمت VCD رو قبول نمی کنه هرچند می تونی بعنوان DATA تو DVD رایت کنی
برای حل مشکلت پیشنهاد می کنم به DivX کانورت کنی فیلمت رو بعد بصورت DATA رو DVD رایت کنی
اگه DVD Player شما DivX Support باشه می تونین از DVD رایت شده تو DVD Player هم استفاده کنین

Mahiar0
27-11-2008, 15:17
دوست عزیز dvd فرمت vcd رو قبول نمی کنه هرچند می تونی بعنوان data تو dvd رایت کنی
برای حل مشکلت پیشنهاد می کنم به divx کانورت کنی فیلمت رو بعد بصورت data رو dvd رایت کنی
اگه dvd player شما divx support باشه می تونین از dvd رایت شده تو dvd player هم استفاده کنین

قصد اصلیم اینه که حجمش کمتر بشه وتوی سی دی یا دی وی دی جا بگیره
میشه یک کار دیگر کرد همین ویدیو سی دی که میکنه تک تک بعد 4تاشو بریزم روی دی وی دی
چون هرکدام حجم 3گیگ داره وخیلی هارد میگیره

huti_421
27-11-2008, 15:31
قصد اصلیم اینه که حجمش کمتر بشه وتوی سی دی یا دی وی دی جا بگیره
میشه یک کار دیگر کرد همین ویدیو سی دی که میکنه تک تک بعد 4تاشو بریزم روی دی وی دی
چون هرکدام حجم 3گیگ داره وخیلی هارد میگیره

ّرای تیکه تیکه کردن اگه میبینید DivX ساپورت نمی کنه اون ها رو با فرمت AVI ریپ کنید هر کدوم حدودا میشه 700-800 مگابایت که میتونید تو یه دی وی دی جاشون بدید :دی

Mahiar0
27-11-2008, 15:40
این هایی که از تلویزیون کپچر میکنم با فرمت mpg است
مگه میشه یعنی نمیشه ویدیو دی وی دی کرد؟

راحت میخوام یک فیلم 120 دقیقه ای رو توی یک دی وی دی جا بدم چون والا این 120دقیقه حجمش 8گیگ اونطوری بیشتر است وجا الکی داره میگیره

کسی نرم افزاری میشناسه بگه
روش کار هم بگه خوب میشه

Arashdn
27-11-2008, 16:03
Nero Vision
که از نرو 7 و بالاتر داخل خود نرو هست

Mahiar0
27-11-2008, 16:58
nero vision
که از نرو 7 و بالاتر داخل خود نرو هست
ندارم سی دی این رو
یکی نرو 7داشتم مثل اینکه اصلی نیست میگه باید بخرید

usgroup1
27-11-2008, 18:01
من K-Lite Video Conversion Pack رو پیشهاد میکنم که شامل برنامه های Avidemux , DVDStyler , ImgBurn هستش روش کار باهاش به این ترتیبه که اول بوسیله Avidemux ویدئو رو به فرمت سازگار با DVD تبدیل میکنید(MPEG-2 video, AC3 audio, MPEG-PS container format) بعد با DVDStyler بازش میکنید و منوی DVD رو باهاش درست میکنید و تبدیلش میکنین به فایل ISO بعد با ImgBurn فایل ISO رو رایت میکنین رو DVD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید