PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای نرم افزار Oxford !

bersam
27-11-2008, 13:39
سلام علیکم ! می گم من یه مشکل با این Oxford photo dictnery ! دارم ! وقتی اجراش می کنم این اخطار رو میده !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!.JPG

منظورش رو هم نمی فهمم !!!! حدودا 500 گیگ فضای خالی دارم !!!! یک رم 1 گیگ هم دارم ! نمی دونم مشکلش از کجاست !؟

(من اشتباهی توی قسمت معرفی نرم افزار این تاپیک رو زدم که زحمتش کشیده و بسته شد !!!! البته فکر می کنم اگه انتقالش می دادن بهتر بود !!! بناربراین این جا دوباره تاپیک رو زدم ! ممنون می شم راهنماییم کنین !)

lord_ashkan_z
27-11-2008, 21:00
خوب اين ميگه كه virtual memory شما كم هست.براي زياد كردن اون به روش زير عمل كنيد. ولي قبل از اون بگم كه اين را من خودم وقتي ديده ام كه درست نصب نشده است. هر چند اين برنامه نصب بسيار بسيار آساني دارد و هيچ گونه ابهامي در هيچ جاي نصب آن نيست ولي با اين حال خيلي درد سر ساز است. معمولا برنامه هاي اين چنيني زياد ديده مي شود كه به دليل نامعلومي روي اكثر سيستم ها كار نمي كنند.

براي افزايش virtual memory مسير زير را دنبال كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در پنجره باز شده، به سربرگ Advanced رفته و در بخش performance دكمه settings را بزنيد.
در پنجره بعدي دوباره به سربرگ Advanced رفته و دكمه change را بزنيد.
در اين پنجره، مي توانيد بخشي از حافظه هر درايو را به virtual memory اضافه كنيد. (در واقع virtual memory را مي توان فضايي براي انجام اعمال ويندوز نسبت داد.)
درايو را انتخاب و گزينه custom size را انتخاب كنيد. و بعد مقدار حافظه مورد نظر را وارد كرده و دكمه set را بزنيد.

البته من فكر مشكل از اين باشه كه بعضي از موراد مثل Microsoft framework يا java run time و visual basic run time و... نصب نيستند.
تمامي اينها را نصب و برنامه را دوباره نصب كنيد

mahdi7610
27-11-2008, 21:44
سلام

مشکلی مشابه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید