PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا كيسم اين تيپي روشن ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahinfarasystem
26-11-2008, 12:38
سلام

من چند تا قطعه از قبل داشتنبا قطعات جديدي كه گرفتم يه كيس بستم ولي موقع روشن شدن اين مشكل رو دار

روشن كه مي كنيم در حد 2 ثانيه پاور و سي پي يو به كار مي افتند بعد خاموش ميشن

اگر هم سو كت مربع شكل 4تايي رو كه كنار سي پي يو هست رو بكشيم سيستم روسن ميمونه و پاور كار ميكنه و لي سي پي يو و.... عكس العملي نشون نميدن و خاموش اند

در ضمن با پاور سالم ديگه هم كه امتحان كردم همين وضعيت رو داشت

چه كنم؟؟/

Mehdi.7600
26-11-2008, 13:11
به احتمال زیاد پاور شما توانایی تامین قطعات جدید رو نداره و قبل از صدمه زدن بهشون , یه پاور جدیدتر با وات بالاتر تهیه کنید.

mahramasrar2
26-11-2008, 13:30
شايد هم مادر بوردت اين سي پي يو رو ساپورت نمي كنه

ضمنا بعضي از مادر بورد هاي جديد براي كم كردن هزينه برق موقع روشن شدن كيس تا نيازي نباشه فن سي پي يو رو روشن نمي كنند
بنابراين اگه ويندوز اومد بالا راحت استفاده كنيد چون با گرم شدن سي پي يو كم كم اون هم فنش روشن ميشه

shahramcat
26-11-2008, 13:50
به احتمال زیاد پاور شما توانایی تامین قطعات جدید رو نداره و قبل از صدمه زدن بهشون , یه پاور جدیدتر با وات بالاتر تهیه کنید.

تایید میشه .... باید به توان پاور با توجه به سیستم خودت یک پاور دیگرو تست کنی !

shahinfarasystem
26-11-2008, 14:50
از همگي ممنونم ولي من با پاور 330 واتreal گرين هم امتحان كردم همين حالت بوده
پاوري كه الان روي سيستم اصلي ام نصبه

وبا سي پي يو 4.6 و گرافيك 256 كار ميكنه
؟؟/

shahinfarasystem
26-11-2008, 21:09
شايد هم مادر بوردت اين سي پي يو رو ساپورت نمي كنه

ضمنا بعضي از مادر بورد هاي جديد براي كم كردن هزينه برق موقع روشن شدن كيس تا نيازي نباشه فن سي پي يو رو روشن نمي كنند
بنابراين اگه ويندوز اومد بالا راحت استفاده كنيد چون با گرم شدن سي پي يو كم كم اون هم فنش روشن ميشه

عزيز جان تازه مي خوام هارد رو پارتيشن بندي كنم به اونجاها اصلا نرسيده

كمك....... نظر ديگه اي نيست گرفتار شدم

shahramcat
26-11-2008, 21:23
عزيز جان تازه مي خوام هارد رو پارتيشن بندي كنم به اونجاها اصلا نرسيده

كمك....... نظر ديگه اي نيست گرفتار شدم

خوب ....

دقیقا بگو چه چیزهایی رو خریدی / چه چیزهایی داشتی که الان با همدیگه هستن ! جدید و قدیمی ....

shahinfarasystem
26-11-2008, 21:34
قطعات قديمي:

Motherboard k8n neo3 MSI

VGA 64 mb AGp

Power 400 w lexuz

cpu Amd 2.6

Ram 512 mb buss 400

و قطعات جديد:

چيز خاصي نبود

ماوس ، كيبورد , *

Hard 250 GB --8MB Buffer

, DVVD writer suzuki 20x

كلا اينا چقدر برق مي بره؟؟؟؟/

shahramcat
26-11-2008, 22:27
پاور شما باید 250 وات واقعی باشه !

مشکلی هم نداری چون قطعات پرمصرفی نداری !

شما حتما یکبار دیگه با حوصله فیشهای مربوط به کیس رو که به مادربورد میخوره چک کن / در بیار بر اساس نقشه که تو دفترچه مادربورد هست دوباری جا بزن / به علامتهای روشون خوب توجه کن .

AB
26-11-2008, 22:43
سلام

من چند تا قطعه از قبل داشتنبا قطعات جديدي كه گرفتم يه كيس بستم ولي موقع روشن شدن اين مشكل رو دار

روشن كه مي كنيم در حد 2 ثانيه پاور و سي پي يو به كار مي افتند بعد خاموش ميشن

اگر هم سو كت مربع شكل 4تايي رو كه كنار سي پي يو هست رو بكشيم سيستم روسن ميمونه و پاور كار ميكنه و لي سي پي يو و.... عكس العملي نشون نميدن و خاموش اند

در ضمن با پاور سالم ديگه هم كه امتحان كردم همين وضعيت رو داشت

چه كنم؟؟/

منم همین مشکل رو دارم.نمیشه گفت مشکل چون واقعن تا حالا مشکلی برام ایجاد نکرده.

یه 5-6 ماهی هست استفاده میکنم.پاورم هم ای سی بل 400 وات هست.

زیاد حساس نباش.اگه ایرادی بده فوقش میزنه سی پی یو میسوزه:27:lol

هانی خسروی
15-12-2008, 12:23
با سلام خمدمت همه ی دوستان عزیز خسته نباشین دسته جمع
1.داداش جون هیچ چیزی که بستی مشکلی نداره فقط فن سی پی یو ت عوض کن داداش 100%درست می شه .
2.قبل ازاینکه اینجوری بشه چه برنامه ای نصب کردی بعد ازاینکه فن عوض کردی ویندوز رو عوض کن یا سیستم ریستور کن
پایان

سرعت که نشد مردی عشق است که برگردی:11:

هانی خسروی
15-01-2009, 19:33
سلام به همه ی دوستان
1-مشکل خاصی وجود ندارد شما می توانی رم تو در بیاری ببین سیستم بوق می زنه یا نه
2-اون کابلی که شمامی گین من در میارم سیستم روشن می مونه کابل برق atx اون برق سی پی یو رو می رسونه
3-من احتمال می دم مال سی پی یوت با شه که با مادر بردت مچ نیست یه سی پی یو دیگه بگیر تست کن ان شاالله درست می شه

سرعت که نشد مردی عشق است که برگردی:20::20:

lida
16-01-2009, 11:14
احتمال زیاد اگه biosروupdate کنی حل میشه

sialex
17-01-2009, 13:22
بعضي از سيستمهاي جديد براي اينكه نسوزن دور موتور فن سي پي يو رو چك ميكنن از همون اول . من سيستمي رو ميشناسم كه وقتي سيم برق فن سي پي رو وصل نميكردم اصلا روشن نميشد و يك ساعت منو سر كار گذاشته بود .
و شما هم اي ام دي دارين .
شايد فن شما اعلام سرعت نميكنه و سيستم براي جلوگيري از موارد بالا روشن نميشه . ميتونين فنتونو عوض كنين موقتا ؟

راستي لطفات بايوس خود رو ديفالت كنيد ( با باطري و جامپرو . . . )

sialex
17-01-2009, 13:24
فن سي پي يو

sialex
17-01-2009, 13:29
مشكل شما مربوط به سيستمهاي حفاظتي عجيب و غريب اي ام ديه . اگه سرعت چرخيدن فن سي پي يو رو نفهمه خاموش ميكنه . اول فنتو عوض كن .

moj63
21-01-2009, 00:17
سیستم بردار من هم همین مشکل رو داره وقتی روشنش میکنیم بعد حدود 4 تا 6 که

از روشن شدنش گذشت ، خاموش ودوباره روشن میشه مادربوردش Abit مدلش نمیدونم چیه ولی تازه

گرفتشه، تماس گرفتیم فروشندش گفت این مدلهای جدید بدین شکل عمل می کنند

توی قسمت Setup ش همچنین چیزی بود که بعد 4 ثانیه خاموش و مجدد خودکار روشن شه.

ولی من بازم قانع نشدم ...

hadi_vazi
24-01-2009, 19:00
با سلام تمام حرف هایی که زدید به نظر من اشتباه بود الان دلیلش رو می گممن همین مشکل رو دارم بعد 2 ثانیه سیستم خاموش بعد دوباره روشن میشه هیچ کدوم از این مشکلاتی که می گید رو هم نداره. آخه سی پی یوم با مادربردم کاملا مچه asus maximus 2 formulla+core 2 quad 6600 بایوسم هم ابدیت روزه.پاورم هم گرین 485 وات مدل جدید gp485a که گواهی 80% هم داره.قطعات خاصی هم بهش وصل نیست که نخواد بکشه گرافیکم 8400 gs از فنم هم نیست چون تازه یه فن ترمالتک 70000 تومنی خریدم که سی پی یوم با اورکلاک 340 هرتز رو 30 درجه گرما کار می کنه پس دیگه این نظرات رو بذارید کنار یه نظر درست و درمون بدید خواهشن.

hadi_vazi
24-01-2009, 19:04
,البته به نظر shahramcat باید دقت کرد فیش هایی که از کیس به مادر برد وصله به اون دقت نکردم امشب اون رو نگاه می کنم خبرش رو بهتون میدم.

shahinfarasystem
25-01-2009, 16:52
طبق تحقيقات خودم مثل اينكه يكي از خازن هاي مادر برد خرابند

امتحان كنيد