ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال فنی متریال دهی شربت!

کاربر_P30W
25-11-2008, 16:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه جوری این طوری به شیشه ها متریال بدم و شربت رو این قدر واقعی بسازم؟

P30SERVER
25-11-2008, 17:10
شیشه هاش که کاری نداره این به احتمال زیاد نه اصلا 100 درصد با وی ری هست کافیه یه متریال وی ری بیاری رفرکتشو بزاری رو سفید رفلکتشو بزاری رو خاکستری تیره این میشه شیشش.
واسه شربتشم که باید با لاین یا پلی ماعی رو بسازی و همین کار رو انجام بدی فقط باید رنگ
شو این رنگی کنی حالا فقط میمونه اون گوگولی های توش که اونم راههای زیادی داره اسون ترینش اینه که خودت بیای گوگولی های کوچیک ول کنی توش البته با متریال شیشه ی سفید. یه گزینه هم داره تو وی ری متریال که نوع رفلکت رو میزاری روی آب میمونه دو تا وی ری لایت و یه پلان که بکشی دورش .

P30SERVER
25-11-2008, 17:14
آها راستی یه چیزی یادم رفت برای اون انکسار نوری هم که روی زمین افتاده تو وی ری coustics رو تیک بزن و توی وی ری پروپرتیز جسم مقدار coustics رو بزار روی 2.
در ضمن باید حواست باشه که اندازه ها رو رعایت کنی مثلا اگه این لیوانت اندازه یه آسمون خراش باشه هیچ انکساری مشاهده نمیشه از منوی کاستومایز یونیت ست آپ رو بزن بعدش متریک رو انتخاب کن و از لیست زیرش سانتی متر رو بزن هالا بلندی لیوانت رو مثلا بزار در حدود 10 سانتی متر.

G LADIATOR
25-11-2008, 20:17
به نظر من با منتال ری باید یه متریال Arch & Desgn به شیشه بدی و نوع متریال رو هم بزاری روی Glass Solid Geometry
بعد همین متریال رو به شربت هم بده فقط میزان شفافیتش رو نصف کن و IOR رو هم کم کن و رنگش رو هم به سبز تغییر بده..
اگه میخوای انعکاس نور هم بی افته رو زمین که جریانش جداست و همونی که عیسی گفت درسته...

بقیش مربوط میشه به استودیو و نور پردازیت

SSS_HHH_OOO
25-11-2008, 20:24
هلپ مکس در مورد منتال ری کامل کمکت میکنه تو این زمینه..
یه قسمت آموزش ساخت این متریالها رو داده

بخش متریال arch design

Farzad.wow
26-11-2008, 09:26
به نظر من با منتال ری این رندر راخت تره .... از متریال های Arch &Design باس استفاده کنی.......... رندر هم رو منتال و....... نور هم باید Photometeric باشه ...... Custic هم رو هم فعال کنی .........FG , Gi هم می خواد ....... Sample Rate هم باس زیادشه ....

khoshkel1387
26-11-2008, 16:44
به نظر من براي نورايه روي زمين با منتال ري خوب جواب ميده

P30SERVER
26-11-2008, 18:52
به نظر من براي نورايه روي زمين با منتال ري خوب جواب ميده

فرقی نمیکنه الان اتفاقا این با وی ری هست تو هردوتاش coustics رو فعال کنی حله.

MRHArtsClube
27-11-2008, 10:34
من با وی ری حال می کنم چون هم سادس و هم نتیجه میده در سطح حقیقت :31:

animator_blred
28-11-2008, 15:10
هر میخوای اینجا هستش اونم تصویری:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow