PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه حلی برای از بین بردن این ویروس لطفا کمک کنید virus type_win2

mohsen.esf
25-11-2008, 00:05
این چه ویروسیه با کاسپر دلیتش کردم ولی کامپیوتر ریستار شد و دیکه ویندوز بالا نیومد دوباره ویندوزا نصب کردم بصورت بوت درایو سی را هم کامل فرمت کردم دوباره کامپیوترو اسکن کردم هیچی نبود ولی بعد از 2-3 ساعت که کامپیوتر رو روشن کردم سیستم به سختی بالا اومد دوباره کاسپر همین ویروسو شناسایی کرد من دوبار ویندوزا نصب کردم تمام درایوها رو اسکن کردم هیچی نبود ولی بعد از 2-3 ساعت دوباره فعال میشه ادرسشم تو سیستمه 32

p_s_m
25-11-2008, 12:57
اسمی که kaspersky به شما گفت دقیقا چی بود ؟

mohsen.esf
25-11-2008, 18:50
اسمی که kaspersky به شما گفت دقیقا چی بود ؟

virus type-win32 به ادرسc:\windows\system32\explorer یا به جای اکسپلرر ریجسرور

p_s_m
27-11-2008, 11:28
فکر کنم یه ویروس جدید باشه اگه اطلاعات ارزشمندی روی هاردتون دارید و نمی شه هارد رو پارتیشن بندی

کنید

1. از این آنتی ویروسهای portable استفاده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2. اگه از روش 1 به نتیجه نرسیدین از روش سعی و خطا استفاده کنید به ترتیب آنتی ویروسهای زیر رو نصب

کنید و کل هارد رو اسکن کنید

avira antivir

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدikarus

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو بقیه آنتی ویروس ها !

mohsen.esf
28-11-2008, 00:04
با تشکر فعلا دارم اویرا را دانلود میکنم مدیاپلیر و کاسپر اسکای هم کار نمیکنه

mohsen.esf
28-11-2008, 13:22
من نخسه پرمیم اویرا را نصب کردم کی جنم بهش دادم تا 17/8/2009 اما وقتی که سیستما اسکن میکنم این هشدارا میده wrong license file.please contact the manufacturer

p_s_m
28-11-2008, 15:56
من نخسه پرمیم اویرا را نصب کردم کی جنم بهش دادم تا 17/8/2009 اما وقتی که سیستما اسکن میکنم این هشدارا میده wrong license file.please contact the manufacturer

کلید لیسانس نا معتبره باید یه کلید دیگه براش پیدا کنید

راه دیگه هم اینه که از نسخه personal به اضافه یه فایروال خوب استفاده کنید

mohsen.esf
28-11-2008, 22:11
کلید لیسانس نا معتبره باید یه کلید دیگه براش پیدا کنید

راه دیگه هم اینه که از نسخه personal به اضافه یه فایروال خوب استفاده کنید

با تشکر فراوان بالا خره تونستم با راهنماییهای ارزشمند شما از دست این ویروس کزایی نجات پیدا کنم من حتی ویندوزا دوباره نصب کردم اسکن کامل کردم ویروسها رو هم دلیت کردم اما ویروس اویرا رو غیر فعال کرد و ویندوز بالا نیومد دوباره ویندوز و اویرا را نصب کردم دوباره اسکن کردم این بار تعداد ویروسها 5 تا بود (دفعه اول 79 تا بود)دلیت کردم ایا ممکنه دوباره ویروس برگرده چون خیلی اذیت شدم حدود 2هفته

p_s_m
29-11-2008, 13:28
با تشکر فراوان بالا خره تونستم با راهنماییهای ارزشمند شما از دست این ویروس کزایی نجات پیدا کنم من حتی ویندوزا دوباره نصب کردم اسکن کامل کردم ویروسها رو هم دلیت کردم اما ویروس اویرا رو غیر فعال کرد و ویندوز بالا نیومد دوباره ویندوز و اویرا را نصب کردم دوباره اسکن کردم این بار تعداد ویروسها 5 تا بود (دفعه اول 79 تا بود)دلیت کردم ایا ممکنه دوباره ویروس برگرده چون خیلی اذیت شدم حدود 2هفته

بستگی داره که چه جور بدافزاری باشه ...

البته شما چون دوباره ویندوز ریختین و درایو مربوط به ویندوز رو فرمت کردین این بد افزار توی درایو ویندوز نیست

ولی احتمال کمی وجود داره که نسخه ای از خودش رو لابلای اطلاعات شما مخفی کرده باشه که بستگی

داره به اینکه avira این ویروس رو clean کنه یا اینکه فقط اونو delete کنه .

در هر صورت شما به تاپیک مربوط به انتی ویروس avira برید و بهترین تنظیمات رو برای اون انجام بدین و دوباره

هارد رو اسکن کنید

بهترین تنظیمات avira :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید