PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در جهت انتخاب رشته نيمه متمركز تربيت بدني در اصفهان

tarane-eshgh
24-11-2008, 12:02
سلام

كسي ميدونه كه دانشگاه هاي پيام نور، خوابگاه دانشجويي دارند يا نه؟؟

كسي هست كه در دانشگاه پيام نور شهرضا، تيران، زرين شهر و گلپايگان مشغول تحصيل در رشته تربيت بدني باشه؟

brain
24-11-2008, 18:49
سلام ... این چند روزه ما داریم بریا نیمه متمرکز انتخاب رشته میکنیم حالا من یه سواله خیلی مهم دارم اونم در رابطه با ترتیب الویت هستش .... خواهش میکنم یکی بیاد کامل توضیح بده یکی میگه مهمه یکی میگه نه ... من آخرشم نفهمیدم چه جوره ..تو دفترچه نیه جا نوشته فرقی نمیکنه .... اگه میشه یکی بیاد برام توضیح بده ....

مثلا اگه 10 نفر با 10 الویت انتخاب رشته کرده باشن ... بعد سازمان سنجش میاد که انتخابشون کنه حالا اگه اولین نفر 10 تا محل رو انتخاب کرده باشه ، همه الویت هاشو نگاه میکنن بعد میرن سراغه نفر بعد یا نه اولین الویتشو که نگاه کردن میرن سراغه اولین انتخابه نفر بعدی و همینجور به ترتیب ...؟(نمیدونم منظورمو متوجه می شید یا نه) ....میخوام بدونم از این لحاظ مهمه هست یا نه ؟

یه مثال دیگه :
آقای ط: رتبه 20 الویت 30: دانشگاه تهران ........ بعد این آقا تا انتخاب 29 هیچ جارو نیاورده رسیده به 30

آقای س: رتبه130 الویت1: دانشگاه تهران .......... این آقا هم همون انتخاب اولش رو نمره آورده ....

حالا کدوم تو الویت هستد ؟

اگه آقای ط باشه که پس نحوه انتخاب سازمان سنجش اینجوریه : اول 100 انتخاب رتبه 1 رو نگاه میکنه بعد که تموم شد میره 100 انتخاب رتبه 2 و تا آخر ..... درسته ؟

یعنی منی که رتبه ام 100 شده اگه از بهترین دانشگاه شروع کنم بیام پایین و یا بالعکس باهم هیچ فرقی نداره و امتیازی رو از دست نمیدم (فقط فرقش اینه : اگه من از دانشگاه های بد شروع کنم ممکنه همون انتخاب اول قبول شم ولی اگه از دانشگاه خوبا شروع کردم شانس خودمو امتحان کردم)

اگه درست فهمیدم که بگید چون باید سریع تر انتخاب رشته کنم ..........سرتونو دردآوردم ببخشید......مرسی