PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Yahoo Satellite Maps Downloader یا Microsoft VirtualEarth Satellite Downloader

aghaye h
23-11-2008, 22:16
نرم افزار
Microsoft VirtualEarth Satellite Downloader 3.203
یا
Yahoo Satellite Maps Downloader 4.18
همراه کرک
چون دیگه Google Satellite Maps Downloader از سوی ارائه دهنده پشتیبانی نمیشه و فقط عکس های سیاه دانلود میشه.

Mohsen6558
24-11-2008, 20:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Microsoft VirtualEarth Satellite Downloader 3.112 + Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Inc_Crack_Under_SEH_Team.zip)

aghaye h
27-11-2008, 10:37
اینم اگه لطف کنید ممنون میشم

Oracle_Eldorado
27-11-2008, 10:49
اینم اگه لطف کنید ممنون میشم

برای شما »

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aghaye h
27-11-2008, 11:22
با کرک نبود؟ آخه این تریال است. و قابلیت زوم نداره.
تو درخواست کرک مطرح کردم. خبری نیست.

huti_421
27-11-2008, 15:29
حالا چرا Yahoo! ؟

گوگل که نمرده :دی

Google Satellite Maps Downloader 4.27

aghaye h
28-11-2008, 03:10
سلام
اون بالا عرض کردم
Google Satellite Maps Downloader از سوی شرکت ارایه دهنده(allallsoft) پشتیبانی نمی شود و فقط عکس های سیاه دانلود می کند شما هم امتحان کن متوجه میشی.تو سایت شرکتشم در مورد این برنامه چیزی ننوشته و home page هم ارور میده.
ضمنا از یاهو هم پشیمان شدم چون عکساش عین مایکروسافت قدیمیه ولی گوگل جدیده(حداقل از اونا جدیدتره)
اگه برنامه ای باشه مثل همون گوگل خیلی خوبه.(اگه کار کنه)
با تشکر.

x_2007
28-11-2008, 11:17
سلام
اون بالا عرض کردم
Google Satellite Maps Downloader از سوی شرکت ارایه دهنده(allallsoft) پشتیبانی نمی شود و فقط عکس های سیاه دانلود می کند شما هم امتحان کن متوجه میشی.تو سایت شرکتشم در مورد این برنامه چیزی ننوشته و home page هم ارور میده.
ضمنا از یاهو هم پشیمان شدم چون عکساش عین مایکروسافت قدیمیه ولی گوگل جدیده(حداقل از اونا جدیدتره)
اگه برنامه ای باشه مثل همون گوگل خیلی خوبه.(اگه کار کنه)
با تشکر.

دوست عزیز این برنامه رو یه بار امتحان کنید:

Universal Maps Downloader
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aghaye h
28-11-2008, 16:22
سلام
اینم گوگلش کار نمیکنه و فقط عکس های سیاه دانلود می کنه.(یاهو و مایکروسافتش کار میکنه ولی خیلی قدیمیه)
من خودم عکس های ویکیمپیا (wikimapia) رو دیدم. هم جدیده و هم خیلی واضحه و زومش از گوگلم بهتره.
ولی قابلیت ذخیره نداره. اما عکساش توی Temporary Internet Files هست ولی بسیار کوچک هستند و کنار هم چیدنش خیلی کار میبره.
اگه نرم افزاری باشه که بشه عکس هایش را عین برنامه های بالا دانلود کرد خیلی خوبه.
با تشکر.

huti_421
28-11-2008, 16:41
سلام
اینم گوگلش کار نمیکنه و فقط عکس های سیاه دانلود می کنه.(یاهو و مایکروسافتش کار میکنه ولی خیلی قدیمیه)
من خودم عکس های ویکیمپیا (wikimapia) رو دیدم. هم جدیده و هم خیلی واضحه و زومش از گوگلم بهتره.
ولی قابلیت ذخیره نداره. اما عکساش توی Temporary Internet Files هست ولی بسیار کوچک هستند و کنار هم چیدنش خیلی کار میبره.
اگه نرم افزاری باشه که بشه عکس هایش را عین برنامه های بالا دانلود کرد خیلی خوبه.
با تشکر.

اگه مشکل از نرم افزارکه اون یه بحث دیگس ( مثل عدم کرک بودن و ... )

ولی اگه مشکل از قابلیت های نرم افزار اِ و عکس ها رو ذخیره نمی کنه

شاید بد نباشه از کپچر کننده های صفحه استفاده کنید مثل SnagIt

aghaye h
28-11-2008, 17:06
اگه مشکل از نرم افزارکه اون یه بحث دیگس ( مثل عدم کرک بودن و ... )

ولی اگه مشکل از قابلیت های نرم افزار اِ و عکس ها رو ذخیره نمی کنه

شاید بد نباشه از کپچر کننده های صفحه استفاده کنید مثل SnagIt

نه مشکل از سایت هایی هست که این نرم ازار ها باید عکس ها رو از اون جا دانلود کنند.
وگرنه خود نرم افزار ها به نظرم سالمنمد چون این نرم افزارUniversal Maps Downloader
هم نقشه های یاهو و هم مایکروسافت و هم گوگل رو پشتیبانی می کنه که یاهو و مایکرسافت سالمند ولی گوگلش ایراد دارد. و آدرسی که عکس ها رو از اونجا باید بیاره eror میده
گفتم شاید از تحریم گوگله ولی با قیلتر هم ارور میده.
من یک عکس از ویکیمپیا می ذارم تا کیفیت رو مقایسه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aghaye h
29-11-2008, 00:55
من یک عکس از ویکیمپیا می ذارم تا کیفیت رو مقایسه کنید.
البته 24 تا عکس را از temp در آوردم و با فتوشاپ گذاشتم کنار هم تا این در اومده.(به چه بد بختی)