PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوری

alizadeh.6
22-11-2008, 23:03
به نام خدا
من یه سری فایل داشتم مال 5 سال قبل که پاورپوینت بوده خوب بد در 5 سال قبل اینا را پاک کردم حالا به دلایلی به اینا نیاز دارم راهی یا نرم افزاری برای برگردون اینا وجود داره
نکته : تو این 5 سال هاردم fdisk - پارتیشن بندی 0 فرمت و ... کردم.

Oracle_Eldorado
23-11-2008, 00:24
دوست عزیز این فایل ها به هیچ وجه بر نمیگردن !
فایل های پاک شده فقط 3 تا 6 ماه قابل بازگشت هستند .
ولی 5 سال احتمالش 1% هست که برگرده .

***Spring***
23-11-2008, 10:02
سلام ... همونطور که Oracle_Eldorado عزیز گفتند ، احتمال بازیابی اونها کمه ، ولی هست ...

پارتیشن بندی و فرمت هارد مهم نیست ... بشرطی که از روشهای طبیعی و استاندارد و معمولی باشند ... یعنی از برنامه های دیگه ( مثل low level ) برای فرمت استفاده نکرده باشید ، که دیگه احتمال بازیابی اونها خیلی خیلی کم میشه و شاید اصلآ امکان نداشته باشه ... یا غیر اصولی و اشتباه نباشند ... هارد ضربه نخورده باشه ... بد سکتور نداشته باشه ... برای سیستمهای خاص ( مثلآ لینوکس و غیره ) فرمت بندی نشده باشه ... که البته شاید در بعضی موارد ( خیلی کم ) قابل بازیابی باشند ، ولی خیلی زحمت و دردسر دارند ...

ولی مهمترین مطلب این که : اگه حتی به اندازه 1 بایت روی هارد فایل کپی کرده باشید ، احتمال اینکه قسمت یا قسمتهایی از فایلهایی رو که لازم دارید ( برای بازیابی ) از دست بدید هست ... هر چه حجم و مقدار کپی شما بیشتر باشه ، مقدار بیشتری از فایلها غیر بازیابی هستند ... در ضمن مثلآ اگه قبلآ 1 بایت کپی فایل داشتید ، شاید دیگه دسترسی به یک فایل 1 گیگا بایتی رو هم نداشته باشید ... یعنی بستگی به مقدار حجم نداره ، به محل ذخیره شدن اونها بستگی داره ...

هر برنامه و نرم افزاری ، قدرت و قابلیت خودش رو داره ... اول تحقیق بفرمایید ... برنامه های پایین هم هستند ... موفق باشید ...

بازیابی اطلاعات توسط GetData Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Studio Data Recovery بازيابي اطلاعات / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ver.3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.