PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Bit Lord pro

AliROCK
10-01-2006, 18:03
سلام
من خودم bitlord معمولیشو دارم
هر کی لینک pro را داره اینجا بذاره

j0l6
10-01-2006, 19:22
سلام
دوست عزیز من یه جا خوندم که نسخه ی پرو هم سرعت کند هستش من دارم از نسخه ی معمولیش استفاده میکنم با حد اکثر سرعت و البته چند وقت سرعتم پایین بود ولی حالا سرعت با adsl 26k به بالا هستش
اگه میخوای سرعت داشته باشی باید share ratio زیاد باشه یعنی همون قدر که دانلود میکنی بعد از اتمام دانلود باید اپلود کنی واینکه از چندین برنامه واسه توررنت استفاده کن و وقتی یه دانلود در یکی از برنامه هات سرعتش کمه از دانلودر دیگت استفاده کن و یه فایلدیگه رو هم با اون دانلود گاهی وقتها سرعت زیاد میشه ولی در کل سرعت دانلودت به تعداد seeder and peers بستگیی داره و چون ممکنه تو در اپلود فال از کامپیوتر خودت کوتاهی کرده باشی اونها هم اجازه ی دانلود رو بهت ندن (ban ip) و در نتیجه سرعت کم باشه
در اخر اینکه من از bitlord and Azureus استفاده میکنم شما هم از Azureus استفاده کنید چون همه چی رو نشون میده و بهتر میتونی با torrent اشنا بشی
الان دارم یه فیلم رو با سرعت 28k دانلود میکنم که همون سرع واقعی adsl هستش

MaFia
10-01-2006, 19:31
اين سرعت به سرعت اينترنت ربط داره؟
يعني سرعت بالاتر مثلا اين 28k رئ بيشتر ني كنه يا نه فرقي نداره؟
يه لينكي چيزي از برنامه مورد نظر با يه راهنمايي كوچيك بدي خيلي عالي ميشه
من الان از DC++ و Emule استفاده مي كنم از Azureus هم فكر كنم يه بار استفاده كردم اما زياد يادم نيست از سرعتش

AliROCK
10-01-2006, 19:40
این bitlord pro احتیاج به اپلود نداره به گفته سایت سازنده

j0l6
10-01-2006, 19:51
سرعت رو هیچ کدوم چندان زیاد نمیکنن و این تعداد seeder و peers هستش که سرعتت رو زیاد میکنه هر چیی اونا بیشتر باشن و اجازه دانلود رو بهت بدن سرعتت بیشتر میشه اگه انگلیسیت خوب باشه این لینک رو سر بزن و ببین که این برنامه ها و در کل توررنت چه جوری کار میکنه اونوقت خودت بهتر متوجه میشی تمام توضیحات رو داده و من هم با خوندن اونا یه ضره روشن شدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Azureus رو هم واسه این گفتم استفاده کن چون همه چی رو گرافیکی نشون میده و بهتر متوجه میشی که توررنت چه جوری کار میکنه
و اینکه به سرعت اینترنت هم ربط داره و ربطش اینه که مثلا اگه مثل من از adsl استفاده کنی دیگه نباید انتظار سرعتی بیش از 30k رو داشته باشی چون حد اکثر سرعتت همینه ولی اگه سرععت نسبت به سرعت واقییت خیلی کمتر باشه اشکالش رو باید تو اون سایت و توررنت پیدا کنی
بهترین سایت توررنت به نظر من torretspy.com هستش چون سالم بودن فایل رو گرافیکی نشون میده و نظرات و توظیهات کسانی که دانلود کردن رو هم نشون میده و میتونی از اونا استفاده کنی ;)

در مورد حرف اخرت بگم که به نظر من این یه جور تبلیغ هستش چون تو فایل رو از سایتش نمیگیری بلکه از کامپیوتر اون کسایی میگیری که همزمان با تو دارن دانلود میکنن یا دانلود کردن قبلا و حالا اپلود میکنن که اگه همه از bitolrd pro استفاده کنن و اپلودی در کار نباشه اونوقت دیگه فایلی واسه دانلود هم در کار نخواهد بود

AliROCK
10-01-2006, 20:05
البته سینا جان این bitlord pro پولیه

AliROCK
10-01-2006, 20:06
سایت جالبیه :)

AliROCK
10-01-2006, 20:08
در ضمن لینک Azureus را بذار ببینم چه جوریه

j0l6
10-01-2006, 20:20
فکر کنم ورژن جدیدترش هم باشه ولی برای گرفتنش باید تو گوگل سرچ کنیی و مراحل ریجستر تو سایتش رو انجام بد دانلود کنی مال من یه ضرره جدید تر از اینه ولی فکر نکنم زیاد فرق داشته باشن
برای استفاده باید جاوا رو سیستمت نصب باشه

M E H D I
11-01-2006, 00:02
سلام

اين هم لينك ورژن جديد: 2.3.0.6

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تشكر: مهدي ;)

AliROCK
17-01-2006, 12:17
سلام
------ برای استفاده در bitlord میخواستم برای دانلود سریعتر کسی داره (مخصوص برنامه bitlord باشه)

AliROCK
17-01-2006, 12:19
قبلا یه جا گفتم ولی فکر کنم کل تاپیک رو پاک کردن فکر کنم به خاطر مسائل بد اموزی(anti filter)