PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC Touch HD or SE Xperia X1 شما کدام غول را می پسندید؟

Hamid..God
22-11-2008, 22:09
این تاپیک با هدف مقایسه ی دو غول حال حاضر دنیای Pocet PC رو رودر روی هم ببینیم
دو گوشی ای که بیشتر از هر گوشی ای لیاقت مقایسه با هم رو دارند ودو رقیب جدی برای هم دیگه به شمار می یان

برای شروع دوتا عکس از یه مقایسه براتون می زارم

مقایسه ی قدرت CPU . گوشی X1 با چنتا گوشیه مطرح دیگه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مقایسه ی System Index این دو گوشی به همراه دو گوشی مطرح دیگه:

با تشکر از آقا مهران فقط حیف جناب HD تو این مقایسه حضور ندارن

s-a-l-i-m
22-11-2008, 23:49
فعلا که طبق شواهد cpu i900 قوی تره.........این جدول هم کمی زیاد مشکل داره................ادبیاتی حرف میزنم..........

Hamid..God
23-11-2008, 00:06
فعلا منم منتظر توضیح آقا مهران در این موردم ای کاش تو این مقایسه hd هم بود

s-a-l-i-m
23-11-2008, 00:15
من به x1 کاری ندارم چون از نزدیک ندیدم ولی پرو و دایموند رو که دیدم و میدونم به ای900 نمیرسند هیچ وقت

S@nti@go_s&k
23-11-2008, 00:55
سلام.................
از اول این تایپیک معلومه که می خاین بگین x1 بهترین ppc هستش
خوب یکدفه تایپیکو تو انجمن se می زدین.
تیترشم می نوشتین از ورود بروبچ سامسونگ معذوریم.
منتظر 12 مگا پیکسلی سامسونگ هستم.
در ضمن من توی ppc ها x1 قبول دارم اما بعد از امنیا .
اینم نظر من بود ..................اگر مهمه ..............اگرم نه که بای.

Hamid..God
23-11-2008, 00:56
مقایسه ی دو منوی Touch FLO 3D با منویXperia :

Touch FLO 3D
یه منوی خیلی خوش دست که اولین بار به صورت خیلی ابتدایی تو HTC Touch دیده شد و رفته رفته کامل تر شد تا در Diamond به کاملتین حد خودش رسیدو تمام قسمت های گوشی رو در بر گرفت ودر حال حاظر منوی استاندارد گوشی های رده بالای HTC از جمله خودHD عزیز به شمار میاد

HTC Touch اولین گوشیه مجهز به اولین نمونه ی Touch flo با همون مکعب معروف

Toch FLO در این گوشی علاوه بر توانایی های خودش دارای یه سری توانایی های فوق العاده ی مولتی مدیا شده تا این گوشی از هر لحاظ کامل باشه
سیستم کاری Touch FLO بر پایه ی مکعب و وجه های اون بنا شده ودر واقع مثل یه مکعب میمونه که برنمه های کاربردی خودشو تو وجه های مختلفش جا داده و شما با کشیدن دست خودتون روی صفحه ی مانیتور این مکعب (که تو ورژن آخر این منو اون قدر تغییر کرده که دیگه نمیشه بهش گفت مکعب) تغییر وجه میده و در واقع میچرخه و وجه دیگه ای رو با چیزایی که روشه نمایش میده

وقتی این منو روی Diamond عرضه شد یه ایراد بزرگ داشت که البته به گوشی وسخت افزارش مربوط بود نه به Touch FLO ایرادی که وجود داشت رم 128 Daiamond بود که بیشتر این فضا رو Touch FLO تسخیر می کرد و باعث کند شدن گوشی می شد.
HTC این مشکل رو با قرار دادن یه رم 288 برایHD حل کرده!
در کل این منو یکی از بهترین منوهای Windows mobile به شمار میاد و طرفداران خاص خودشو داره

در زیر عکس گوشی هایی قرار داره که از این منو استفاده میکنند

HTC Touch

HTC Touch Dial

HTC Touch Cruise

HTC Touch Diamond

HTC Touch Pro

HTC Touch 3G

HTC Touch HD

دوستان لطف کنند فعلا در مورد ایندو منو وTouch FL و Xperia بحث کنند تا اطلاعاتمون در این مورد کامل بشه
بعد به سراق بقیه ی موارد بریم

Hamid..God
23-11-2008, 01:32
دوستان همونتور که از مطالبی که تا حالا نو P30W نوشتم باید فهمیده باشین که من عاشق X1 هستم اما هدف من از درست کردن این تاپیک این چیزی که شما میگین نیست و واقعا فقط می خوام این دوتا غول با هم مقایسه بشن
من اون نمودارو باسه این گزاشتم که X1 با PRO که فکر کنم از لحاظ سخت افزاری نزدیک به HD باشه توش بودن از بودن ن i900 تو این نمودار هدف خاصی نداشتم و دوستان سامسونگ دوستم میتونن اینجا نظر بدن اما فقط در مورد این دو گوشی چون فکر کنم برای i900 به اندازه ی کافی تاپیک مایسه وجود داره مثل:

مقایسهSamsung i900وHTC touch HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Samsung OMNIA i900 یا Nokia N96؟! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کدومو بخرم I-phone یا I900؟؟؟؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
i900 Omnia یا Touch Diamond ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
...

Hamid..God
23-11-2008, 01:51
آقا مهران لطف کردن دوباره یه سری عکس و توضیح در مورد نظر دوست عزیزمون s-a-l-i-m رو فروم X1 گزاشتن که اونو از آدرس زیر می تونین ببینین

تصویرای زیر بنا به گفته ی دوستمون مربوط به پخش یه فیلم ویدئو یی در برنامه ی CorePlayer هست تا اینجا HD با اختلاف کمی نسبت به X1 در بعضی موارد جلویه

s-a-l-i-m
23-11-2008, 14:38
جدیدا بعضی از سایت ها ram دایموند رو نوشتن 192...جریانش چیه؟؟؟
مثلا gsmarena یا gooshishop

Hamid..God
31-12-2008, 10:58
فک کنم برای این باشه که همون مشکل کم بودن حافظه وقتی که Touch FL فعاله حل بشه
بعضی وقتا بعضی از سایتا رم گوشی رو با رم کارت حافظه کارت گرافیک گوشی با هم جم می کنن و تو سایت می نویسن

Hamid..God
31-12-2008, 11:05
Touch HDبا دکستاب Xperia:

Xperia با دکستاب Touch hd:

Hamid..God
31-12-2008, 11:07
اینم دو تا ویدیو مقایسه این دو تا گوشی تو یوتیوب:
اولی

دومی

Jas0n
31-12-2008, 18:58
مسلما :HD،چون htc از گذشته مديد تخصصش توي سوخت پاكت بوده.. و خيلي از اپراتورهاي يزرگ تلفن همراه باهاش قرارداد ميبندن.. جي1 با سيستم عامل آندرويد- به سفارش گوگل توسط htc ساخته شد:31:..توي تستها هم كه HD نسبتا برتره.. تاچ فلو هم كه ديگه نيازي به توضيح نداره.. ضمن اينكه گوشي سوني autorotate نداره:27:.. من اگه بين اين دو شك داشته باشم 100% اچ دي رو انتخاب ميكنم:thumbsup:

Mah12
31-12-2008, 20:37
اگه رویو GSMArena رو خونده باشید میگه Xperia سرعتش بیشتر از HD هست. قسمت پخش ویدیو اینو گفته.
در ضمن من از همون اول که دیاموند معرفی شد رمش رو زده بود 192 مگ. البته 64 مگ هم کارت گرافیکه. مگه رمش کمتره؟
اگه دوتا رو جمع میکنه پس چرا Xperia رو نزده 384 مگ؟

s-a-l-i-m
31-12-2008, 21:29
من اگه کیبورد نمی خواستم میرفتم hd می گرفتم ولی چون کیبورد می خوام و اتصال به تی وی که خیلی مهم هست برام رفتم touch pro سفارش دادم و انشالله بدستم میاد

The_Last_Samurai
31-12-2008, 22:45
مبارک باشه...

من که باید فعلا تو کف باشم تا بیام تهران.....تو گوشیت و سفارش دادی..من امروز بلیت گرفتم!!!!

M E H R A N
01-01-2009, 00:43
اگه دوتا رو جمع میکنه پس چرا xperia رو نزده 384 مگ؟

این مسئله رو منم سر و تهش رو در نیاوردم کجاست. اما اینکه اکسپریا چیت گرافیکی 128 مگابیتی داره همه جا
نوشته شده و رمش هم که 256 مگابیت است پس سر هم 384 مگابایت رم داره که 128 تاش مال گرافیکشه و
بازی ها و برنامه هایی که نیاز به گرافیک مخصوص دارند برای اجرای سریعتر و بهتر از این گرافیک استفاده میکنند.

s-a-l-i-m
01-01-2009, 10:18
مبارک باشه...

من که باید فعلا تو کف باشم تا بیام تهران.....تو گوشیت و سفارش دادی..من امروز بلیت گرفتم!!!!
ممنون.........
معلوم نیست کی بیاد دستم چون احتمال زیاد باید خودم برم تهران و بگیرمش

Hamid..God
03-01-2009, 11:24
مسلما :hd،چون htc از گذشته مديد تخصصش توي سوخت پاكت بوده.. و خيلي از اپراتورهاي يزرگ تلفن همراه باهاش قرارداد ميبندن.. جي1 با سيستم عامل آندرويد- به سفارش گوگل توسط htc ساخته شد:31::thumbsup:

بله htc 16 سال که داره پاکت پی سی میزنه اولش فقط برای شرکت های دیکه اما کم کم با برند خودش هم پاکت پی سی داد و این محصول رو از حالت یک وسیله ی کاری به وسیله ای برای همه با هر سلیقه ای تبدیل کرد به همین دلیل هم se ساخت x1 رو به htc محول کرد پس x1 هم از همه ی تجربیات htc تو ساخت ppc بهره میبره باسه همین هم مشخسات سخت افزاری یه این دو گوشی اینقدر به هم نزدیکه

Hamid..God
03-01-2009, 12:16
من خودم تو تله کام بااین دو گوشی کار کردم هر دوتاشون عالی بودند HD یه مانیتور بزرگ عالی داشت که کار باهاس واقعا لذت بخش بود
Xperia مانیتورش متوسط بود ولی کیفیتشازاHD چیزی کم نداشت یه سایز کوچیک و جمع جور هم داشت که باعث میشد هیچ مشکلی تو حمل و نقل نداشته باشیم
هر دوشون هم سریع بودن و مثل کره کار میکردن
منوی جفتشون هم عالی بود اگه یکی تو یه چیزی کم می یاورد تو یه چیزه دیگه جبرانش می کرد
مثلا اگهHD اتورتیت داشت در عوضX1 کیبورد کامل داره اگه رم HD بیشتره در عوضX1کارت گرافیکیش ضرفیتش بیشتره یا اگه HD منویTauch flo داره در عوضX1 از پنل های Xperia بهره میبره

ای کاش پول داشتیم و جفتشون رو می خریدیم

ravani_13
03-01-2009, 12:45
سلام

من با هر 2 کار کردم و x1 رو ترجیح میدم .

starn
03-01-2009, 14:22
منم باشم x1 رو انتخاب می کنم

Hamid..God
03-01-2009, 15:11
دوستان بهتره دلایلشون رو بگن

یه کار جالب که میشه انجام داد اینکه طرفدارای هرگوشی یه توانایی که به نظرشون خیلی باحاله رو بگن اونوقت طرفدارای اون یکی گوشی یه چیزی برای مقابله با اون بگن فقط دوستان توجه کنند که برای اینکه این کل کل رو ببرند به اون یکی گروه و گوشی توحین نکنند و قابلیتی برای مقابله مطرح کنند.
اولیشم خودم می گم:

تو HD وقتی داری SMS بازی می کنی و در واقع وقتی داری بایه نفر مکالمه می کنی اونو مثل چت کردن نمایش میده یعنی اول Send تورو به نام خودت می نویسه بعد جواب اونو پایینش مینویسه اینطوری مثل چت می توننین با هم حرف بزنین فقط حواستون به پول آخر ما روی قبضتون باشه

Hamid..God
03-01-2009, 15:24
آقا مثل اینکه آخرین اخبار حاکی از افت شدید قیمت x1که اونو 695.000
گزارش میده حالا تو این مقایسه اختلاف قیمت شدید این دو گوشی رو هم لحاظ کنید

The_Last_Samurai
05-01-2009, 02:59
میگم پنلهای x1 روی اچ دی که رزولیشنش با x1 یکی هست نصب شد و خیلی هم خوب کار می کرد...

این پنل ها رو میشه رو pro هم نصب کرد؟؟؟....با توجه به اینکه رزولیشنشون (x1 و toch pro) یکی نیست...

MehranVB
05-01-2009, 11:43
X1 رو باید با Touch Pro مقایسه کرد و نه HD. HD دوربین 5 مگاپیکسلی بدون فلش داره و در ضمن کیبورد نداره.
ولی اکثر ویژگیهای X1 و Pro شبیه هم هستن و طبق چند تا از Reviewهای معتبر مثل GSMArena و ... ظاهراً X1 برنده است.
X1 صفحه LCD بزرگی داره و دوربینش قویتره و شارژ باتریش بیشتر و ...

k2l
06-01-2009, 00:09
سلام
این ماجرای فنرهای کیبوردش که بعد مدتی دچار مشکل میشن چیه؟
یعنی دکمه هاش میزنن بیرون مثلا : د ی
خیلی مهمه؟؟
ممنون میشم جواب بدید
---
برای sms دادن سریع و عکس گوشی مناسبیه؟

saman65
06-01-2009, 15:58
Hdddddddddddddddddddddddd

Hamid..God
09-01-2009, 13:25
سلام
این ماجرای فنرهای کیبوردش که بعد مدتی دچار مشکل میشن چیه؟
یعنی دکمه هاش میزنن بیرون مثلا : د ی
خیلی مهمه؟؟
ممنون میشم جواب بدید
---
برای sms دادن سریع و عکس گوشی مناسبیه؟

با توجه به کیفیت ساخت x1 این موضوع کاملا بعیده در ضمن اولین بار نیست که se کیبورد میزنه باز اگه موردی دیدین با یه عکس اونو تو این فروم و فروم x1 مطرح کنید

Hamid..God
09-01-2009, 13:29
X1 رو باید با Touch Pro مقایسه کرد و نه HD. HD دوربین 5 مگاپیکسلی بدون فلش داره و در ضمن کیبورد نداره.
ولی اکثر ویژگیهای X1 و Pro شبیه هم هستن و طبق چند تا از Reviewهای معتبر مثل GSMArena و ... ظاهراً X1 برنده است.
X1 صفحه LCD بزرگی داره و دوربینش قویتره و شارژ باتریش بیشتر و ...

درسته منم اینو قبول دادم اما دلیلی که باعث شد این دوتا گوشی رو انتخواب کنم جذابیت این دو گوشی یه وهمون تور که خودتون گفتین تو مقایسه ی X1 با Pro این X1 که برندست بنا بر این باید یه رقیب قوی تر انتخواب می کردم

در ضمن خیلی یا از جمله خدم بین این دو گوشی گیر کردم

Mah12
14-01-2009, 01:15
اگه اچ دی بخرید سال دیگه 1 مدل بهترشو اچ تی سی میزنه. امروز gsmarena‏ گفت 25 تا جدید تو راهه. اما اکسپریا خیلی بعیده شبیشو سونی بزنه. من میگم اکسپریا به خاطر بدنه محکم و جمع و جورش.

The_Last_Samurai
14-01-2009, 11:37
اگه اچ دی بخرید سال دیگه 1 مدل بهترشو اچ تی سی میزنه. امروز gsmarena‏ گفت 25 تا جدید تو راهه. اما اکسپریا خیلی بعیده شبیشو سونی بزنه. من میگم اکسپریا به خاطر بدنه محکم و جمع و جورش.

اتفاقا سونی چون اولین پاکتش رو زده حتما گوشیایی مثل x1 رو بعدا هم میزنه...چه از نظر سخت افزاری شبیه به x1 چه قیافه ای........

در ضمن معلوم کن که داری از نظر امکانات و سخت افزار گوشی حرف میزنی یا قیافش!!!

htc یه گوشی که امکاناتش بیشتر از hd باشه 100% میزنه...که در این صورت از x1 هزار برابر بالاتره..همونطور که الان hd از x1 یه سر و گردن بالاتره....ولی از نظر قیافه بعید میدونم که شبیه hd گوشی بزنه..

s-a-l-i-m
14-01-2009, 11:46
اچ دی افت قیمتش کمه..........کاراییش هم خوبه.............کلا hd کلاس کاری بالایی داره..........
جدید بزنه شاید بهتر باشه شاید بهتر نباشه...همیشه که یک شرکت گوشی تاپ ارزه نمی کنه.........مثلا تاچ ویوا جدید هست ولی به پرو نمیرسه.......

The_Last_Samurai
14-01-2009, 12:11
چه گوشیای مامانی هم تو راهه..htc....ولی هیچکدومشون شبیه hd نیست(از نظر ظاهر)

Optimus Prime
14-01-2009, 13:23
همین X1 با مشارکت خود شرکت HTC زده شده و گوشی بسیار با کیفیتی است. به دلایل علاقه شخصی خودم از قیافه X1 که خوشم نیومد کیبوردشم به اندازه Touch Pro کامل نبود. بحث مقایسه این دو هم کار مشکلی است. ببین اگر مشخصات HD اینقدر تو رو راضی می کنه که بتونی قید TV و کیبورد و زمان شارژ بیشتر X1 را بزنی به نظر من انتخاب HD کار درستی است. ( اگر Omnia را نمی خواهی شرکت بدی )

احمدصالح پور
15-01-2009, 10:45
optimus primeعزیز x1که tv نداره ......یا شاید اطلاعات من کامل و درست نیست ...مگه x1...---_hداره ؟؟؟؟

Mah12
15-01-2009, 17:30
optimus primeعزیز x1که tv نداره ......یا شاید اطلاعات من کامل و درست نیست ...مگه x1...---_hداره ؟؟؟؟
احتمالآ منظورشون در برابر تاچ پرو بوده یا امنیا (tv) رو که نوشتن. منظورشون از tv خروجی tv هست نه نمایش کانالها مثل n96

تفاقا سونی چون اولین پاکتش رو زده حتما گوشیایی مثل x1 رو بعدا هم میزنه...چه از نظر سخت افزاری شبیه به x1 چه قیافه ای........

در ضمن معلوم کن که داری از نظر امکانات و سخت افزار گوشی حرف میزنی یا قیافش!!!

htc یه گوشی که امکاناتش بیشتر از hd باشه 100% میزنه...که در این صورت از x1 هزار برابر بالاتره..همونطور که الان hd از x1 یه سر و گردن بالاتره....ولی از نظر قیافه بعید میدونم که شبیه hd گوشی بزنه..

یعنی اون نقطه ها جمله رو تموم نمیکنه ، یعنی تو 1 پست نمیشه در باره چند موضوع حرف زد؟
در ضمن گوشی که از hd بهتره یعنی از x1 هزار برابر بهتره؟ با چه سنگ محکی اینقدر دقیق گفتی؟
مطمئن باش سونی حداقل تا 1 سال از x1 نگذره گوشی مشابهشو نمیده ممکنه شبیهه HD بزنه (بدون کیبرد) یا آندروید اما تا x1 خوب بفروشه نمیاد بازارشو خراب کنه با یه تفاوت عمده میده مثل n79 که خوبیاش نسبت به n82 بیشتره اما فلاش زنون نداره.
در هر صورت من قصد کل کل یا توهین ندارم اگه حرف بدی زدم شرمنده. اینجا قسمت مشاورست و پست قبلیم با گوشی بود بخاطر همین یکم گنگه.
چاکر همه هم بخصوص اهوازیا هستم.
ممنون

The_Last_Samurai
16-01-2009, 00:17
یعنی اون نقطه ها جمله رو تموم نمیکنه ، یعنی تو 1 پست نمیشه در باره چند موضوع حرف زد؟
در ضمن گوشی که از hd بهتره یعنی از x1 هزار برابر بهتره؟ با چه سنگ محکی اینقدر دقیق گفتی؟
مطمئن باش سونی حداقل تا 1 سال از x1 نگذره گوشی مشابهشو نمیده ممکنه شبیهه HD بزنه (بدون کیبرد) یا آندروید اما تا x1 خوب بفروشه نمیاد بازارشو خراب کنه با یه تفاوت عمده میده مثل n79 که خوبیاش نسبت به n82 بیشتره اما فلاش زنون نداره.
در هر صورت من قصد کل کل یا توهین ندارم اگه حرف بدی زدم شرمنده. اینجا قسمت مشاورست و پست قبلیم با گوشی بود بخاطر همین یکم گنگه.
چاکر همه هم بخصوص اهوازیا هستم.
ممنون

من نگفتم که تو یه پست درباره ی چند موضوع حرف نزن...من گفتم مشخص کن که منظورت از اینکه گفتی بعید میدونی که سونی گوشیی شبیه x1 رو میزنه, قیافشه یا امکانات.همین:46:
من از اینکه گفتم هزار برابر معذرت می خوام..انگار شما خیلی بسکتبالیستس حساب کردید..میگم خیلی بهتر...البته من به اخر تمام حرفایی که زدم یه ((به نظر من)) اضافه میکنم.
من از روی تجربه گفتم که سونی گوشیی شبیه x1 رو دوباره میزنه,زیاده..با توجه با سابقش..و هیچ دلیل منطقیی هم ندارم:20:

ما بیشتر.

Optimus Prime
16-01-2009, 11:35
شرمنده دوست عزیز من یادم رفت TV Out بزنم منظورم ----H نبود.
دوستان تجربیات ما بیشتر از اونی که سروکار داشتن با خود گوشی ها باشه اغلب از سایت ها و مقالات و ریویوها هست و وقتی هم سروکار داریم مقداریش به سلیقه بر می گرده پس خواهشا روی جملات حساس نباشید تا سوء تفاهم های بی مورد بوجود نیاد. به جای این موارد از نظرات همدیگه استفاده کنیم تا بهترین نتیجه و تصمیم گیری را بگیریم.

E.L.F
16-01-2009, 11:47
به نظر من که شک نکن htc اولا که x1 از لحاظ ضاهری عکسش با خودش خیلی فرق میکنه اما htc نه.
دومن اگه از لحاظ مدل جدیدو این حرفا میخوای گوشی انتخاب کنی اصلا به ایده آلت نمیرسی در ظمن گوشی همین که htc هست یعنی اینکه حرف نداره.

farhooode
16-01-2009, 11:56
فقط گوشی i900 Omnia SAMSUNG
The Extreme Mobile فقط با رنگ Silver
پشت گوشی مشکی Wow
This is a Beautiful
Very High Quality Material
Made in Korea

nima_989
16-01-2009, 12:54
تا ديروز گير داده بودي به W960 حالا نوبت Omnia شد
امان از دست تو

s-a-l-i-m
16-01-2009, 12:56
hd مشکل شارج نداره از نظر من چون شما 1.5 شارج واستون بسه دیگه اون هم با 4 ساعت موزیک و فیلم {1 ساعت} و کار عادی...
قیدم ملت هر 2 ساعت میزاشتن تو شارج...........
شارجش بسیار عالی هست...........
اگه دارید با x1 مقایسه می کنید باید گفت که x1 کیبورد داره ولی hd سنسور شتاب .........همین و اینکه ال سی دی hd بزرگتره...
اما اگه بخواهید با پرو مقایسه کنید...
پرو کیبورد و خروجی تی وی و سنسور...داره پس پرو کامل تره ...............
همین و بس...........

alirezamrl
16-01-2009, 13:43
سلام اقا معلومه اچ دی سرتره چیه طراحی تکراری سونی!!!!!!!!! بالایه گوشیو ببینید داداش بزرگه پی وان هست!هه هه
نظر منم ای 900 امنیا هست اخرشه!
شاد باشید در پناه ایزد منان

Mah12
17-01-2009, 23:38
سلام اقا معلومه اچ دی سرتره چیه طراحی تکراری سونی!!!!!!!!! بالایه گوشیو ببینید داداش بزرگه پی وان هست!هه هه
نظر منم ای 900 امنیا هست اخرشه!
شاد باشید در پناه ایزد منان
:18::18::18: آخه چه ربطی به موضوع تاپیک داشت؟

alirezamrl
18-01-2009, 11:27
سلام برو بکس!ربطش میدیم mah12 غصه نخور عزیز.ایکس وان هم اون چیزی نیست که اینقدر ازش تعریف بشه تازه اچ تی سی یه عمره کارش اینه برادر!خوش بگزره بچه ها

Mah12
18-01-2009, 23:58
چشم آقا بزرگ خوش میگذره. x1 ساخت htc هستش ، فقط پنلش رو با یکم نرم افزاراش کار سونی اریکسون ، هیچ کسی شما رو به خریدن هیچ گوشی مجبور نکرده. پس زیاد حرص نخور.

alirezamrl
19-01-2009, 15:26
پس چی معلومه که خوش میگزره شک نکن!
بابا میدونیم اخر اطلاعاتی بابا بزرگ!
در ضمن بد نیست ادم یه کم بی تعصب باشه عزیز سونی اریکسون جای خودش من خیلیم دوستش دارم ولی جلوی اچ تی سی پشه هم نیست!
عمرا سر این چیزا حرس نمیخورم خیالت راحت.

Hamid..God
20-01-2009, 16:03
فقط گوشی i900 Omnia SAMSUNG

The Extreme Mobile فقط با رنگ Silver
پشت گوشی مشکی Wow
This is a Beautiful
Very High Quality Material

Made in Korea

تو الاعدین یه قرفه گزاشتن که آخرین گوشی های سامسونگ رو میتونی اونجا تست کنی امنیا هم هست اگه تا حالا با امنیا کار نکردی می تونی اونجا امتهانش کنی
من با هاش کار کردم با HD وXperia هم کار کردم نظر من اینکه امنیا گوشیه خوبیه ولی به این دوتا نمیرسه

merikh_merikh
22-01-2009, 06:56
به نظره من ایکس1 یه چیزه دیگست.
چون چیزایی که در این گوشی هست شمارو حالا حالا ها راضی نگه میداره
از ال سی دی بزرگش بگم یا حافظه ی داخلی بالاش که در بالا اوردن برنامه ها خیلی تعثیر داره.سیپیوشم که خوبه........

Hamid..God
28-01-2009, 17:39
Hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Hamid..God
29-01-2009, 12:13
روی x1 میشه ویندوز موبایل 6.5 نصب کرد که الن لینک دانلودش تو تاپیک این گوشی هست رو hd هم الان میشه این کارو کرد؟

victor203
29-01-2009, 15:35
دوستان یه چیزی رو فراموش نکنید این اولین تجربه سونی اریکسون تو ساخت ppc هست و با این حال با بهترین محصولات htc وسامسونگ مقایسه میشه
در ضمن چون htc سابقه زیادی تو ساخت ppc داره دلیل نمیشه هر چی ساخت بهترین باشه

music_tehran
11-07-2009, 22:00
سلام به همه اساتید
اینطور که من میبینم از آخرین پاسخ چند ماهی میگذره امیدوارم دوستان باشند و به من کمک کنند:
منظورم دوستانی هست که این دو گوشی رو حتما استفاده کردن ( نه اینکه دست کسی دیدند یا فقط یه تست لحظه ای کرده باشند) حالا با توجه به اختلاف قیمت ۲۰۰ هزار تومانی که الان در بازار هست ( اچی دی ۷۱۰ هزار تومان و ایکس پریا ۵۹۰ هزار تومان) به نظر شما آیا اچ دی ارزش این اختلاف قیمت رو داره ( همونطور که گفتم بر اساس تجربه که مثلا کیفیت کار، سرعت، کیفیت واقعی دوربین چون میدونم یکی ۳.۲ یکی ۵ اما آیا در عمل هم تفاوت واحشه؟، نرم افزار پذیری، اهمیت کیبورد و اینکه آیا کیبورد ایکس پریا به مرور خراب میشه یا نه؟، و خلاصه هر چیزی که به ذهنتون میرسه که خب من که تجربه ندارم نمیدونم رو ممنون میشم بهم بگین) شاد و پیروز باشید
پاینده ایران