PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن ip کابرانی که در بلگفا کامنت گذاشتن

شاهزاده خانوم
22-11-2008, 20:56
سلام

میخواستم بدونم چگونه میشه ای پی یک شخصی رو که توی یک بلاگ مثلا بلاگفا کامنت میزاره را شناسایی

کرد و فهمید اون شخص برای کدوم شهره؟

Google Spider
24-01-2011, 17:06
من هم همین موضوع می خوام ببینم میشه یا نه ...
اگه میشه ... ممنون ...
لطفا راهنمایی کنید ضروریه ...

hamidras
24-01-2011, 17:10
برای مدیر وبلاگ ممکن نیست!

ولی ادمین بلاگفا طبیعتا میتونه ببینه:دی!

Google Spider
24-01-2011, 17:40
میشه کد اسکریپ و از این جور چیزا که من نمی دونم بزاری ...
تا متوجه بشی ؟

hamidras
24-01-2011, 17:44
میشه کد اسکریپ و از این جور چیزا که من نمی دونم بزاری ...
تا متوجه بشی ؟

اینجوری میشه یه کاریش کرد!

البته تغییری تو کامنتای بلاگفا نمیشه داد یعنی از طریق بلاگفاییش راه نداره!

میتونی واسه هر پستت از یه جا دیگه کد کامنت بگیری بذاری که نمیدونم جای خوبی پیدا میشه یا نه:دی

یا که خودت فرم بسازی تو یه هاست دیگه و آدرس اون فرمو بذاری تو پستت!

کلا دنگ و فنگ زیاد داره اگه بخوای حرکاتی انجام بدی:دی نتیجه اینکه بیخیال بلاگفا شو ! وردپرسو عشق است:دی××!

mmiladd
24-01-2011, 18:00
سلام..

با سرويس وبگذار كار كردين..؟

تست كنيد..

موفق باشين..

BZ7
25-01-2011, 23:52
اگه بازدید وبلاگت خیلی بالا نیست ( مثلا 200 تا در روز یا کمی بیشتر )
یه سرویس آمار webgozar بذار توی وبلاگت . بعد اون ساعتی رو که توی وبلاگت نظر گذاشته شده پیدا کن . بعد برو توی وبگذر و چند دقیقه قبل از زمان نظر رو ببین کی و با چه ip اومده توی وبلاگت . راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه

عاقل‌السلطنه
27-01-2011, 11:09
سلام

میخواستم بدونم چگونه میشه ای پی یک شخصی رو که توی یک بلاگ مثلا بلاگفا کامنت میزاره را شناسایی

کرد و فهمید اون شخص برای کدوم شهره؟

با اين كه خيلي قديميه تايپيك ولي شايد بعضي‌ها هنوز اين رو نمي‌دونن. من خودم وبلاگ دارم. هم از شمارنده وبگذر استفاده مي‌كنم و هم از persianstat
در هر دو اين‌ها مي‌تونيد IP همه بازديدكنندگان رو ببينيد. حتي مي‌تونيد شهر،كشور و نوع اينترنتي كه استفاده مي‌كنه و مسيري كه تونسته وارد وبلاگ شما بشه و ساعت ورودش و اين كه كدوم صفحه رو خونده رو هم ببينيد.
البته اينا بيشتر توي persianstat هستش كه متعلق به پرشين بلاگه و به هرحال اگه IP مي‌‌خواي بايد اول توي هر كدوم كه خواستي عضو بشي و آدرس وبلاگ رو بدي. بعد از تاييد عضويت يه كد Html به شما مي‌ده و بعد وارد كنترل‌پنل خودت در بلاگفا مي‌شي و دربخش تنظيمات وبلاگ در قسمت ((اسکریپتها و کدهای اختصاصی کاربر برای درج در وبلاگ)) كد رو paste مي‌كني. بعدش مي توني هر وقت خواستي روي همون آيكوني كه توي صفحه وبلاگت اومده كليك كني و همه بازديدكنندگان رو با گزارش كامل ببيني. پيشنهاد مي‌كنم براش رمز بزاري تا همه نتونن ببينن. :king:

Diego
13-03-2011, 17:49
این راه رو میدونم که بری ساعت نظر گذاشته شده رو با ساعت های بازدید کقایسه کنی تا بفهمی کی و با چه آی پی نظر گذاشته.
اما من دنبال یه کد اختصاصی واسه این کار هستم که آی پی شخصی رو که نظر گذاشته رو دقیق بهم بده.