PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست PowerQuest PARTITION MAGIC

armia
22-11-2008, 19:14
من لنگه این نرم افزار. فقط ورژن PowerQuest رو میخوام . نه نورتون . اگه بشه لینک مستقیم باشه که واقعا عالیه
پیشاپیش هم ممنون

***Spring***
23-11-2008, 10:32
سلام ... لینک پایین برنامه هر دو شرکت رو داره ( هم Symantec و هم PowerQuest ) ... فقط چند برنامه دیگه رو هم داره ، بصورت یه مجموعه کامل با 298 مگابایت حجم !!! ...

PowerQuest SystemsTools 2005 شامل 21 برنامه كاربردي از مجموعه PowerQuest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

armia
23-11-2008, 17:19
سلام ... لینک پایین برنامه هر دو شرکت رو داره ( هم symantec و هم powerquest ) ... فقط چند برنامه دیگه رو هم داره ، بصورت یه مجموعه کامل با 298 مگابایت حجم !!! ...

powerquest systemstools 2005 شامل 21 برنامه كاربردي از مجموعه powerquest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

ممنونم دوست عزیز . ولی قبول من دانلود 300 مگ اطلاعاتی که 250 مگش بکارت نمیاد کار خیلی سختیه واسه کاربرای عادی . اگه لطف کنید همون فایل مورد نظر من رو برام بزاری دعاگوت میشیم

***Spring***
23-11-2008, 18:01
سلام ... تو اینترنت که لینک دانلودش هست ، فقط چون تاپیک قبلی رو یکی از دوستان گفته بود ، در ضمن مجموعه چند نرم افزار این شرکت بود ، گفتم مطمئن تره ... لینکهای پایین هستند ، همه هم برای PowerQuest Partition Magic ولی حجم اونها تفاوته داره ! ... اولی 100 مگابایت ، دومی 37 مگابایت ، سومی 30 مگابایت ... خدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید ...

.