PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موضوع: مشکل در نصب ویندوز

javad62
22-11-2008, 00:01
با سلام خدمت دوستان.مشکلی در حین نصب ویندوز برای من پیش اومده امید وارم کسی بتونه کمکم کنه.دیروز که داشتم ویندوز عوض میکردم بعد از مراحل اولیه ستاپ که شامل تنظیم بوت از سیدی- انتخاب درایو جهت فرمت-فرمت درایو سی-کپی شدن فایل ها از سیدی به رم-ری استارت سیستم و... میباشد ستاپ وارد مرحله نصب گرافیکی میشود که بقیه نصب به کمک موس انجام میگیرد.43دقیقه مونده بود تا ویندوز نصب بشه که سیستم پیامی داد که:
The software you installing this hardware:
Microsoft UAA function driver for high definition audio-adi1986 has not passed windows logo testing to verify its compatibility whit windows xp continuing your installation of this software may impair or destabilize the correct
operation of your system….
چند خط دیگه هم بود با این مضموم که بهرحال نصب با اشکال مواجه شده.تحت این شرایط آیا به نصب ادامه میدهید که دوتا گزینه yes no در جواب وجود داشت.که البته نمایشگر موس من غیب شده بود و من نمیتوانستم yes یا no را انتخاب بکنم.حتی به کمک کیبورد ( alt+tab) و هیچ دکمه دیگری موس ظاهر نمیشد تا من کاری بکنم. حتی با ری استارت کردن هم عملیات نصب در همان جا متوقف میشد و هیچ کاری امکان پذیر نبود.دوباره از cd کامپیوتر را بوت کردم.ولی باز هم همان آش همان کاسه. حالا هم ویندوز رو از دست دادم.واز روی کامپیوتر دیگه دارم براتون این مشکل رو گزارش میکنم.در ضمن cd ویندوز هم سالمه.از این بابت مطمئنم:41::41:

djsystem
22-11-2008, 11:15
mouse و keyboard ت usb ه؟

javad62
22-11-2008, 12:53
موس usp کیبرد نه.ولی من فکر نمیکنم به اینا مربوط باشه

aaaammmm87
22-11-2008, 13:00
دوست عزيز سلام
بهتره كه از يه سي دي ويندوز ديگه استفاده كني من كه خودم با همچين مشكلي رو به رو نشده ام و نديدم ولي در مواقع اينچنيني بهترين كار عوض كردن سي دي ويندوزه