PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بازیابی ویندوز

Payan
21-11-2008, 21:16
سلام دوستان
متاسفانه برای ویندوز من مشکلی پیش اومده که چندوقته باهش درگیرم بهتر دیدم یه تاپیک جدا بزنم اگه لازم نیست مدیران منتقل کنند.
اما مشکل:
یه روز که داشتم کار میکردم ویندوز XP یه اروری گرفت که سیستم رو ریست کردم بعد از اون کامپیوتر اصلا بالا نیومد و Win98:18: ارور گرفت خلاصه مجبور شدم دوباره 98 رو نصب کنم که اون درست شد اما اینبار Xp بالا نمیومد که اون رو محبور شدم repair کنم که چون پسوردش رو یادم رفته بود (آخه با یه نرم افزار همیشه اتوماتیک پسور رو رد می کردم و فراموشم شده بود) موفق نشدم و به هر راهی هم برای حذف پسورد رو امتحان کردم جواب نداد خلاصه ویندوز جدید نصب کردم که روی ویندوز قبلی نصب نشد و اون ویندوز قبلی دیگه اصلا معلومش نیست البته هنوز روی هارد هست
حالا من اطلاعات و نرم افزارهایی که روی ویندوز قبلی بود رو نیاز دارم و خلاصه می خوام اون رو دوباره بازیابی کنم اما هنگام نصب ویندوز موقع انتخاب برای repair ویندوز قبلی فقط همین ویندوز جدید رو میشناسه و ویندوز قبلی رو نمیشناسه حالا نمی دونم باید چیکار کرد.
ضمن اینکه برای نصب روی درایو ویندوز قبلی ارور کمبود فضا رو می گیره که البته این مشکل به هیچ وجه قابل حل نیست (توضیحش مفصل هست)
مشکل جزئی دیگه هم اینکه در هنگام بالا اومن ویندوز 3 گزینه جا خوش کردن که من دوتاش رو می خوام باشه چرا که اون یکی نصب ویندوز هست و خلاصه نمی خوام باشه

لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید
پیشاپیش از لطف و راهنمایی شما عزیزان ممنونم:11:
(پ.ن:خیلی توضیح دادم و الکی قضیه رو بسطش دادم عذرخواهی میکنم ولی سعی کردم که توضیحاتم کامل باشه)

djsystem
22-11-2008, 11:34
مطمن نیستم ولی شاید با یه ویندوز live مشکلت حل بشه

Payan
22-11-2008, 11:50
مطمن نیستم ولی شاید با یه ویندوز live مشکلت حل بشه
ممنون دوست من ولي ميشه يكم بيشتر توضيح بدي؟

djsystem
22-11-2008, 11:57
وین live ویندوزی هست که نیاز به نصب نداره شما فقط با اون بوت میشی و به همه درایوات دسترسی داری
یه نگاه به این لینک پست اولش بنداز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Payan
28-11-2008, 23:10
وین live ویندوزی هست که نیاز به نصب نداره شما فقط با اون بوت میشی و به همه درایوات دسترسی داری
یه نگاه به این لینک پست اولش بنداز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من به ویندوز دسترسی دارم ولی می خوام اون ویندوز قبلیم که روی درایو d است رو بازیابی کنم
الان هم موقع روشن کردن کامپیوتر 3 گزینه می یاد که بعد 3 ثانیه می ره برای ستاپ ویندوز اینو چطور میشه از بین برد؟