PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در نصب ویندوز

italy2006
21-11-2008, 16:27
من می خوام یه ویندوز اکس پی رو نصب کنم موقعی که صفحه مربوط به انتخاب پارتیشن ها ظاهر میشه نام پارتیشن مثلا C یا D و .... وجود ندارد و فقط نوشته Partition 1 jh تا 5 و وقتی که یکی از انها رو انتخاب میکنم ارور میده و دوباره ویندوز ریست میشه؟:41:

aaaammmm87
21-11-2008, 16:49
سلام
آيا اولين بار است كه بر روي اين سيستم ويندوز نصب ميكنيد
آيا اين سيستم را پارتيشن بندي كرده ايد
ايا بر روي اين سيستم لينوكس نصب است
و ..........................................
اگه بتوني يه عكس از اون صفحه بگيري ( با موبايل) و بزاري بهتر ميشه راهنماييت كرد

italy2006
21-11-2008, 16:57
نه چند بار است که ویندوز نصب شده و قبلا مشکلی نداشته و پارتیشن بندی شده است

aaaammmm87
21-11-2008, 17:20
نه چند بار است که ویندوز نصب شده و قبلا مشکلی نداشته و پارتیشن بندی شده است

بهتره يه عكس بزاري ببينم مشكلش چيه
يا اصلا يه بار ديگه اگه مي توني چك ديسك كني

italy2006
21-11-2008, 17:42
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم عکسش

aaaammmm87
21-11-2008, 20:11
دوست عزيز سلام جدول پارتيشنت خراب شده بهتره با پارتيشن ميجيك يه نگاهي بندازي ببيني كه ظرفيت ديسك هات هست يا نه اگه كه بود يكي از درايو هايتو اكتيو كن و اگه كه نبود كه ديگه بايد پارتيشن بندي كني ولي بهتره از مهدي سوال بپرسي اون بهتر ميتونه راهنماييت كنه

mahdi7610
21-11-2008, 21:04
سلام

خب همون طور که مشخصه فایل سیستم درایوهای شما از بین رفته . و به جای اونها فایل سیستم ناشناخته ایجاد شده . و اگه فایل سیستم ها ناشناخته باشه سیستم عامل قادر به شناسایی اون ها نخواهد بود .

بهتره سیستم را دوباره پارتیشن بندی کنید .

روی هر کدوم از درایوها با استفاده از کلید های جهت دار کیبورد برید و با زدن کلید D از روی کیبورد درایوها را پاک کنید

حالا با زدن کلید C از روی کیبورد یکی یکی درایوها را بسازید . بعد از زدن هر بار کلید C بر حسب مگابایت ظرفیت درایوها را بدهید .

اگه روی سیستم الان ویندوز نصب هست با استفاده از برنامه پارتیشن مجیک می تونید درایوها را فرمت کنید .

اگه روشهای بالا جواب نده باید از Fdisk استفاده کنید و سیستم را از اون طریق پارتیشن بندی کنید .

موفق باشید .