PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رندر نهایی_Ford Mustang

G LADIATOR
21-11-2008, 15:38
سلام به همه برو بچس باحالللللل....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطورین با رندر های ما؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب دیگه کار ما تموم شد ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم رندر نهایی نظر یادتون نره خواهشاااا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم بدون متریال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم وایر فریم:(همون که F3 میزنی میاد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Benygh
21-11-2008, 15:44
خیلی قشنگ شده ...
خوب با F3 مگه نمیاد ؟ :دی

rozhan_8915
21-11-2008, 16:17
خیلی عالی شده ...

SSS_HHH_OOO
21-11-2008, 16:37
خیلی عالی رندر کردی...
حرفی توش نیست...

G LADIATOR
21-11-2008, 16:41
خیلی قشنگ شده ...
خوب با F3 مگه نمیاد ؟ :biggrin:

ممنون آره با f3 میگیرن ولی جریان دار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی عالی شده ...
خودت عالی شدی....خودتی ...خودتی...خودتی..
ممونون ریفیق خوشحالمون کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G LADIATOR
21-11-2008, 16:47
خیلی عالی رندر کردی...
حرفی توش نیست...
ممنون کلی ذوق کردم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PARASTOO*
21-11-2008, 17:24
تبریک میگم , واقعا کار قشنگی شده , من که نتونستم بسازمش.:19:

Borhan72
21-11-2008, 17:27
خيلی عاليه...
هيچ حرفی نيست...

G LADIATOR
21-11-2008, 17:51
تبریک میگم , واقعا کار قشنگی شده , من که نتونستم بسازمش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تبریکت رو محترم میشمارم...ولی چرا نتونستی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خيلی عاليه...
هيچ حرفی نيست...
چرا همه همینو میگن...(این روزا همه میگن حرفی توش نیست شما چطور؟)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi665
21-11-2008, 19:26
wow

آفرین رندر متریال و مدل عالی شده

من اشکالی نمیبینم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dark Kingdom
21-11-2008, 19:41
آفرین خـــــــیـــــلی عالی شده :11:
فقط اون پشتیه صندلی (پشت سر) توی هواست ؟ :27:

G LADIATOR
21-11-2008, 19:50
فقط اون پشتیه صندلی (پشت سر) توی هواست ؟آره اتفاقا اینو متوجه شدم درستش هم کردم حالا نمیدونم چرا بازم رو هواس...فکر کنم یه چند باری Undo کردم اون میل ها که آورده بودم دوباره رفتن...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این رندر آخری هم کبی طول کشید تا تموم بشه منم که اعصاب مصاب درس حسابی ندارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ho0rezam
21-11-2008, 20:37
wow!
خیلی توپه...بابا دمت گرم...رندر به این تمیزی ندیده بودم...البته از رندرهای اون یکی تاپیکت هم خیلی خوشم اومده بود...از باباته توضیحاتت هم ممنون.

Tamirat.laptop
21-11-2008, 22:59
افرین بسیار زیبا شده
موفق باشی...%

P30SERVER
21-11-2008, 23:16
محیط خیلی خوب شده از اون تکسچراشم خوشم میاد(میخواستم قبلا استفاده کنم ول شد رفتیم تو کار وی ری)
بجز همینایی که خودت میدونی(خطر جلو-آرم جلو یخورده هم آینش خیلی کم) مشکلی نداره منم اینا رو نمیگم چونکه میدونم مشکل خاصی نیستن ولی حوصله میخواد انجاست که خدا واژه ی "گور باباش را آفرید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b3dnet
21-11-2008, 23:28
آفرین
واقعا خیلی خوشم اومد
عالی کار کردی
فقط نگفتی با چی رندر گرفتی ....
کارت حرف نداره....

G LADIATOR
22-11-2008, 11:41
!
خیلی توپه...بابا دمت گرم...رندر به این تمیزی ندیده بودم...البته از رندرهای اون یکی تاپیکت هم خیلی خوشم اومده بود...از باباته توضیحاتت هم ممنون.

با سپاس فراوان...چشمات تمیز رندر میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

افرین بسیار زیبا شده
موفق باشی...%
ممنون ...ولی اون% واسه چیه؟؟؟چند%[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محیط خیلی خوب شده از اون تکسچراشم خوشم میاد(میخواستم قبلا استفاده کنم ول شد رفتیم تو کار وی ری)
بجز همینایی که خودت میدونی(خطر جلو-آرم جلو یخورده هم آینش خیلی کم) مشکلی نداره منم اینا رو نمیگم چونکه میدونم مشکل خاصی نیستن ولی حوصله میخواد انجاست که خدا واژه ی "گور باباش را آفرید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرامتو عشقه...
قبولت دارم... حرف شما واسه ما سنده...
دیگه حوصلم نمیشه رندر بگیرم وگر نه درستش میکردم...
فعلا همون گور باباش رو عشقه..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آفرین
واقعا خیلی خوشم اومد
عالی کار کردی
فقط نگفتی با چی رندر گرفتی ....
کارت حرف نداره....
ممنون...
با منتال رندر کردم...
من عشق منتال هستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رندر های دیگه که گذاشتم با منتال بودن حدود 1 ساعت هم طول میکشیدن ولی این رندر آخری از Daylight استفاده کرده بودم+سه تا MRSkyPortal فضای بسته هم بود خیلی طول کشید..11 ساعت طول کشید..مگه تموم میشد لامسب..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farzad.wow
22-11-2008, 12:22
کارت خیلی خوب شده .... فقط درباره ی تنظیمات رندرت یه توضیحی می دادی بد نیست ......

G LADIATOR
22-11-2008, 12:48
کارت خیلی خوب شده .... فقط درباره ی تنظیمات رندرت یه توضیحی می دادی بد نیست ......با عرض شکر توضیحات رندر رو میگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:
نور:
رندر های قبلی از یه دونه Skylight استفاده کردم ولی این رندر آخری چون فضای سر بسته بود از سه تا MRSkye Portal هم استفاده کردم. که زمان رندر رو بد جوری بالا برد.

رندر:
Final Gather=Low ___________ Samples Per Pixel=4*16
همین دیگه چیزی رو تغییر ندادم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رندر هم که با منتال ری بود....دیگه بگم...HDR هم چون هاردم پاک شده بود نداشتم که استفاده کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و دیگر هیچ...._________[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PARASTOO*
23-11-2008, 06:23
تبریکت رو محترم میشمارم...ولی چرا نتونستی؟
ممنون , اصلا نمیتونم ماشین بسازم..:41:
نمیدونم چرا.
نصفش رو میسازم خودم زده میشم.

3dforyou
23-11-2008, 12:09
راستش خیلی عالی شده
من هم دارم این ماشین رو میسازم البته از روی آموزش
ولی فکر به خوبی مال شما بشه
از محیطش خیلی خوشم اومد نور پردازی عالیه . دمت گرم
فقط شیشه چراغ جلو یه کم مشکل داره:11:

G LADIATOR
23-11-2008, 12:44
راستش خیلی عالی شده
من هم دارم این ماشین رو میسازم البته از روی آموزش
ولی فکر به خوبی مال شما بشه
از محیطش خیلی خوشم اومد نور پردازی عالیه . دمت گرم
فقط شیشه چراغ جلو یه کم مشکل داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون.....شما هم کارت رو بزار اینجا با همکاری برو بچ صد مرتبه از این بهتر میتونی درست کنی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون لامپ هم لامسب درسته تو این زاویه پدرش در اومده..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا که اینجور شد یه بار دیگه رندر میکنم میزارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b3dnet
23-11-2008, 13:35
خوب یه بار دیگه تبریک میگم ولی ایندفعه سوالی داشتم در مورد متریال....
اگه مشکلی نداره و وقت داری یکم در مورد material ها هم توضیح بده...
در مورد ماده و reflect...
ممنون رفیق

G LADIATOR
23-11-2008, 14:06
خوب یه بار دیگه تبریک میگم ولی ایندفعه سوالی داشتم در مورد متریال....
اگه مشکلی نداره و وقت داری یکم در مورد material ها هم توضیح بده...
در مورد ماده و reflect...
ممنون رفیق
خوب متریال بدنه ماشین که Metallic Paint هستش...فقط رنگش رو سفید کردم دیگه تغیریش ندادم.
متریال شیشه هم که Arch & Design هست.
متریال استیل هم دوباره Arch & Design هست.

تغریات خاصی بهشون ندادم...یعنی اصا تغیریشون ندادم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3ッドマクス
23-11-2008, 19:29
خیلی طبیعی شده مخصوصا اون نوری که افتاده رو در ماشین واقعا عالی شده ...
فقط متریال ماشین زرشکی اگه بود و متالیک به نظرم واقعی تر هم میشد !

G LADIATOR
23-11-2008, 19:33
خیلی طبیعی شده مخصوصا اون نوری که افتاده رو در ماشین واقعا عالی شده ...
فقط متریال ماشین زرشکی اگه بود و متالیک به نظرم واقعی تر هم میشد ! ممنون که با نظرت ما رو امیدوار کردی...
تو کار بدی حتما این نکات رو عملی میکنم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tamirat.laptop
23-11-2008, 23:56
بسیار خوب میزان درصد ...% عالی

G LADIATOR
24-11-2008, 01:22
بسیار خوب میزان درصد ...% عالی
ما که از این % شما سر در نیاوردیم...
این که گفتی یهنی چه؟

Sorosh MAX
24-11-2008, 14:43
سلام آقا مسلم ، واقعآ رندرت زیبا شده ...

احـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ نــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــت !!

G LADIATOR
24-11-2008, 18:22
احـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ نــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــت !!
احسنت به این بزرگی کی دیده؟ آخ کی دیده؟
ممنون رفیق کشته مرامتیم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

/.,mnb
24-11-2008, 19:35
سلام.

خیلی خیلی عالی و طبیعی شده.

به خصوص متریال و رندر.

خسته نباشی.......

G LADIATOR
25-11-2008, 11:25
سلام.

خیلی خیلی عالی و طبیعی شده.

به خصوص متریال و رندر.

خسته نباشی.......

دادا خدا عمرت بده...
روحیه میدی..
ولی خودم از این رندر ها راضی نیستم.. ):

animator_blred
25-11-2008, 14:23
کارت خیلی قشنگ شده

G LADIATOR
25-11-2008, 15:51
کارت خیلی قشنگ شده
چشمات قشنگ رندر میکنن عزیز...ممنون

MRHArtsClube
26-11-2008, 18:13
سلام
به به بابا فک نمیکردم تهش بشه این!!! مرسی ییهو :31:
منم مثه پرستو خانوم نمیتونم ماشین بسازم :31: با این تفاوت که من فرهنگ استفاده از بلو پرینتو ندارم :46: خدا عمرت بده اینو بفرست واسه همون سایته که گفتم بذارن بنرشون سایتشون ترافیک دار بشه :31::10:
توضیحات اضافه:
رندر-------------------100 از 100
متریال ---------------100 از 100
مدل -----------------100 از 100
بقیه چیا ------------100 از 100:31:
آفریـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــون :31:

rezamental
29-11-2008, 15:17
بابا دست خوش.
نور که ازین بهتر نمیشه .
وضوح نمایی دوربینتم معرکست
تو کارت هیچ نقصی نیست تنها ایرادی که میتونم بگیرم تو انتخاب کردن نمای رندرته.در نگاهه اول احساس میکنی که مدل اسباب بازیه باید کمی تو پرسپکتیو اغراق میکردی تا ابهته ماشین بیشتر بشه

C0nd@ct0r
01-12-2008, 22:45
20 برای مدلینگ 40 برای رندر :)

G LADIATOR
04-12-2008, 11:52
سلام
به به بابا فک نمیکردم تهش بشه این!!! مرسی ییهو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم مثه پرستو خانوم نمیتونم ماشین بسازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با این تفاوت که من فرهنگ استفاده از بلو پرینتو ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خدا عمرت بده اینو بفرست واسه همون سایته که گفتم بذارن بنرشون سایتشون ترافیک دار بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیحات اضافه:
رندر-------------------100 از 100
متریال ---------------100 از 100
مدل -----------------100 از 100
بقیه چیا ------------100 از 100[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آفریـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا دست خوش.
نور که ازین بهتر نمیشه .
وضوح نمایی دوربینتم معرکست
تو کارت هیچ نقصی نیست تنها ایرادی که میتونم بگیرم تو انتخاب کردن نمای رندرته.در نگاهه اول احساس میکنی که مدل اسباب بازیه باید کمی تو پرسپکتیو اغراق میکردی تا ابهته ماشین بیشتر بشه

20 برای مدلینگ 40 برای رندر

mamnoon....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sia-saketi
24-01-2009, 00:52
خوش به حالت که این قدر کارت بیسته:10:! وقتی این همه 3d کارهای خوب میان اینجا نظر می دن و همه می گن خوبه یعنی یه حرفه ای هستی- خدا کنه من هم از زیر آماتوری در بیام - در کل رندرت خیلی خوب شده:40:

hesam_g59
24-01-2009, 02:46
سلام...
نور روي ماشين كمه...
پشت صحنه نوراني شده..ماشين ديدش كم شده...
سايه هم كه...بي حاله
متريال رينگت هم خيلي براقه...يه كم مات تر...يا جنسشو آلومينيوم بده
اينم برا اينكه با بقيه فرق كنم گفتم....
ولي عالي شده ها : دي

3dlove
24-01-2009, 09:19
عالی عالی عالی
تنها مشکلش چراغ جلو هستش
شایدم من بد دیده باشم ........

sia-saketi
24-01-2009, 22:30
آره حسام هم بد نگفت... (حسام توی 3d کارش درسته... یه نگاه به آواتارش بندازی می فهمی)

G LADIATOR
25-01-2009, 11:45
بعد از کلی وقت اوومدم فکر نمی کردم اینجا باز هم نظر جدید اومده باشه :دی
خوبه...
از شما هم ممنوننم که نظریدید...
در مورد مشکلات هم باید بگم که همش رو قبول دارم...
خودم که از این رندر خوشم نیومد یعنی اون چیزی که میخواستم از آب در نیومد(اصلا)
من هم که سیستمم پکیده بود الان هم که کلا پکیده و سیستمی ندارم که کار جدید بدم بازار :) وگر نه رندر جدید میگرفتم...
حالا تا یکی د روز دیگه فکر کنم یه کارت گرافیک گیرم بیاد و کارم راه بی افته...
شاید دوباره یه چیزی ساختیم(ماشین :دی)
اگه ساختم وقت کردم میزارم تا از نظرات مفید شما هم بهره مند بشیم.
بام ممنون از همه