PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ران و باسن بزرگترين مشكل زندگي

HOW HOW
21-11-2008, 01:19
:19:آقا من چند وقت پيش 88 كيلو بودم الان با ورزش و رژيم رسيدم به 80 و قراره به 73 برسم :20:قدمم 170 و19 ساله و مذكرم

مشكلم هميشه بزرگ و درشت بودن ران و باسنمه چه كنم كه باسنم كوچك شه نكنه بعد از اين كه به 73 هم رسيدم همينطور بزرگ بمونه چون تا حالا كه تكوني نخورده!:19:
آقا من با 8 كيلو كم كردن فقط يكم دور شكمم كم شده (حدود 3-4 سانت همين )و الان خيلي نا اميد هستم :2:
چون الان كه 8 تا كم كردم اينقدر كم لاغر شدم و باسنم بزرگ مونده اگه 8 كيلو ديگه هم كم كنم بازم اينقدر كم لاغر ميشم و تو تيپم اصلا تا ثيري ميزاره:41:

:2::2:راستي آيا ممكنه پياده روي باعث بزرگ شدن باسن شه:2::2:

لطفا همه جوابمو بديد:19::13:
من الان با رسيدن به 80 كيلو از 88 تغيير چنداني تو سايزم ايجاد نشده آيا اگه به 73برسم هم بازم تغييري نميبينم !؟؟؟

HOW HOW
21-11-2008, 01:23
:19:آقا من چند وقت پيش 88 كيلو بودم الان با ورزش و رژيم رسيدم به 80 و قراره به 73 برسم :20:قدمم 170 و19 ساله و مذكرم

مشكلم هميشه بزرگ و درشت بودن ران و باسنمه چه كنم كه باسنم كوچك شه نكنه بعد از اين كه به 73 هم رسيدم همينطور بزرگ بمونه چون تا حالا كه تكوني نخورده!:19:
آقا من با 8 كيلو كم كردن فقط يكم دور شكمم كم شده (حدود 3-4 سانت همين )و الان خيلي نا اميد هستم :2:
چون الان كه 8 تا كم كردم اينقدر كم لاغر شدم و باسنم بزرگ مونده اگه 8 كيلو ديگه هم كم كنم بازم اينقدر كم لاغر ميشم و تو تيپم اصلا تا ثيري ميزاره:41:

من الان با رسيدن به 80 كيلو از 88 تغيير چنداني تو سايزم ايجاد نشده آيا اگه به 73برسم هم بازم تغييري نميبينم !؟؟؟

كسي نيست يه كمكي بكنه؟؟؟؟

mamania
21-11-2008, 02:55
خوب معلومه که این 8 کیلو چربی نبوده همش که کم شده رژیم غذایی باید مناسب داشته باشی با یه برنامه ورزشی مناسب
چون با سونا رفتنو این عرق کردن آب بدنت از دست میره برای لاغری باید برنامه رو از یه کار دون بگیری نه اینترنتی و کتابی اونم حداقل چند ماهه تا بدون صدمه بتونی به تیپ و هیکل مناسبی که می خوایی برسی
در مورد ران بزرگتون باید عرض کنم اگه استخون بندیت درشت باشه که هیچ کاری نمیشه کرد اما چربی باشه می تونی با نرمشهای خاصی کوچیکش کنی(مثل حرکت خرگوشی و..) پیاده رویم اصلا ربطی به ران بزرگتون نداره مطمئن باشید:11:

masoud911
21-11-2008, 04:20
بشین پاشو تعداد بالا
دوچرخه و در نهایت دویدن

بعد از اینکه قوی شدی و کمر و زانو هات اماده شد (حداقل 6 ماه) میتونی بری بدنسازی و اسکات بشینی

تعداد زیاد و سبک

ALIAK28
22-11-2008, 08:51

درود..
با این وصف چاقی شما از نوع مرکزی- موضعی هست...نسبت به قدتون وزنتون تقریبا نرماله ....
بهرین راه اینه که قبل از هر گونه ورزش و رژیم غذایی حتما حتما به پزشک مراجعه کنید تاپس از معاینه در صورت نیاز براتون یه سری آزمایش- هورمونی و غیر هورمونی_ درخواست بشه ...
پس از اون می تونید همراه با رژیم غذایی مناسب ورزش های توصیه شده رو انجام بدید....
پاینده باشید.

kiarash3500
27-11-2008, 02:57
نظرتون راجع به کرمهای لاغری موضعی و لیپوساکشن چیه؟

mrsim
27-11-2008, 10:52
حتما پیش دکتر تغذیه متخصص برید

Saeed_TnT
27-11-2008, 11:37
یه مورد دیگه هم باید رعایت کنی،اونم این که تا می تونی آب بخور!!!
به دو دلیل: 1- این که تو ورزش کلی آب از دست میدی و باید آب بدنت تامین شه و برگرده
2- باعث بالا رفتن متابولیسم بدنت میشه و در نتیجه چربی سوزی بیشتر

برای لاغری باید برنامه رو از یه کار دون بگیری نه اینترنتی و کتابی اونم حداقل چند ماهه تا بدون صدمه بتونی به تیپ و هیکل مناسبی که می خوایی برسی
اتفاقا تو اینترنت یه چیزای خیلی مفید و علمی هم پیدا میشه
اگه یه سری به سایت bodybuilding.com بزنی تو قسمت فرومش هر چی بخوای پیدا میشه، و ملت تجربه هاشون رو در اختیارت میزارن ، خیلی خوب و مفیده ، میتونی اونجا هم یه سوالی بپرسی

Saeed_TnT
27-11-2008, 11:41
نظرتون راجع به کرمهای لاغری موضعی و لیپوساکشن چیه؟
کرم های لاغری؟؟!!! از شما بعیده، این کرم ها مسلما جواب نمیده و پول حروم کردنه
لایپوساکشن هم اصلا توصیه نمیشه، چون وزن تقریبا متعادلی دارید، اگه چاقی مفرط داشتید میشد بهش فکر کرد اما با توجه به این که گفته شده 80 کیلو هستید اصلا نیازی به اون نیست ، هم خرج بالایی داره هم خطر زیاد ، بهترین راه ورزش و تغذیه سالم (نه رژیم)
چون تو رژیم خیلی چیزا رو نمیخوری، اما وقتی تغذیه سالم داری فقط چیزای سالم می خوری!!! یعنی میتونی همیشه هم بخوری(از صبح تا شب!!!) ولی سالم! مثل سبزیجات! ولی نباید چیزی رو حذف کرد (رژیم) چون بدن به همه چیز احتیاج داره!

kiarash3500
27-11-2008, 14:12
کرم های لاغری؟؟!!! از شما بعیده، این کرم ها مسلما جواب نمیده و پول حروم کردنه
دوست عزیز من نمیگم صد در صد جواب میده اما میگم چیزی نیست که کاملا بی تاثیر باشه
از صد امتیاز میشه 20 یا 30 رو بهش داد...

Saeed_TnT
27-11-2008, 17:34
دوست عزیز من نمیگم صد در صد جواب میده اما میگم چیزی نیست که کاملا بی تاثیر باشه
از صد امتیاز میشه 20 یا 30 رو بهش داد...
من تا به حال هیچ دکتری رو ندیدم که بگه یکی از این موارد(قرص و کرم و کمربند لاغری و ....) کار کنه، برای اطمینان بیشتر میتونی از یه دکتر بپرسی

nini13
15-12-2008, 17:30
من خودم 79 کیلو بودم ولی با پیاده روی روزی 1ساعت و رجیم غذایی 10کیلو در 1ماه کم کردم

hv2
29-12-2008, 13:14
ازمایشاتtsh t4 t3 ferritine CBC لازمه و در صورتی که مشکلی نبود شما می تونی از روزانه یک عدد قرص metformine 500mg