PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتاب آموزش php به صورت حرفه ای

nibble
20-11-2008, 17:22
سلام به همه دوستان
من php رو تا حدودی کار کردم و می خوام از حالا به صورت تقریبا حرفه ای شروع کنم دنبال یه کتاب خوب می گردم البته به فارسی سرچ هم کردم ولی همه ی کتاب هایی که معرفی شده بود برای مبتدی ها بود
کتابهای PHP 5 برنامه سازي قدرتمند (اندي گاتمنز، استيگ سيدز بكن، دريك رتانز،مترجم:وحيدرضا ميرزاييان انتشارات غزال جوان) و PHP 4 Professional (روزنه)چطورن من شنیدم زیاد خوب نیستن
خواهشا یه کتاب خوب به من معرفی کنید (خیلی هم حرفه ای نباشه)
نظرتون درباره جعفرنژاد چیه بعضی ها قمی رو بهم پیشنهاد دادن من کتابشو ندیدم اگر مثل کتاب دلفیش باشه خوب
ه
(یه کتاب فوق حرفه ای معرفی نکنید که نشه هیچی فهمید من حرفه ای نیستم می خوام حرفه ای شروع کنم*

David.Jn
21-11-2008, 00:32
نظرتون درباره جعفرنژاد چیه بعضی ها قمی رو بهم پیشنهاد دادن من کتابشو ندیدم اگر مثل کتاب دلفیش باشه خوب

خيلي جالبه ها اين آفاي قمي تو همه كتاباي كامپيوتر رخنه كرده(تو كتاباي قمي فقط مهندسي نرم افزارش خوبه و Vb ، يكم هم پاسكال)

يه نظر من بري كتاب دو جلدي Php5 محمد مصدري را كه انتشارات ققنوس بگيري بهتره (جلد 2 شو هم بگيري خوبه ولي بيشترين مطالب تو جلد1 شه)

كسايي كه خوندنش ميدونن در چه حديه.... واقعآ خوبه.

Bill Gates
23-11-2008, 13:12
انتشارات ققنوس

اصلا این انتشارات رو پیشنهاد نمیکنم کتاب هاشون پر از ایراده :31:

David.Jn
23-11-2008, 19:28
صلا این انتشارات رو پیشنهاد نمیکنم کتاب هاشون پر از ایراده میشه بگی چه ایرادی ؟ نزن تو سر مال

Bill Gates
23-11-2008, 19:53
میشه بگی چه ایرادی ؟ نزن تو سر مال

چون دارم و دارم میبینم که پر از ایراده کتاب هاش قابل مطالعه نیست البته جلد های جدیدش رو نمیدوم این یه نکته بود که فراموش کردم بگم :31:
حالا قیمتی نداره بگیرید امتحان کنید :31: ایشالله که مشکلی نداره!

nibble
30-11-2008, 16:42
سلام بابت راهنمايي هاتون ممنون
راستش من قبلا كتاب delphi & vb جعفرنژراد رو خونده بودم و خيلي راضي بودم بالاخره كتاب phpقمي رو هم گرفتم تا الان چند فصليش رو كه خوندم بد نبوده

pouya92
01-12-2008, 23:35
یه جوری میگی خوندم که انگار داری رمان میخونی(شوخی دی: )
ولی منم واسه ققنوسو دارم بد نیست یه سری ایرادات جزیی ممکنه پیدا کنی که خودت متوجه میشی اگه حتما فارسی میخوای بگیرش

nibble
03-12-2008, 16:21
:31:
خوب من که گفتم php رو تقریبا بلدم کتاب ققنوس رو هم تا چند وقته دیگه می خونم
از راهنمایی های همه ممنون