PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samsung OMNIA i900 یا Nokia N96؟!

Mojtaba-MCI
20-11-2008, 08:37
سلام دوستان ، همونطوری که اکثرتون می دونید موبایل منو دزدیدن ، ان95 8گیگم رو می گم...
البته فک نکنید که اینجا خیلی راحت می گم و عین خیالم هم نیست!
نه اصلا...اینقدر براش ناراحتی کشیدم که دیگه عادت کردم.
بگذریم ، به هرحال من که نمی تونم همیشه بی گوشی بمونم...اصلا نمی تونم!اصلا!
حالا من شکایت کردم خدا می دونه کی پیدا میشه.ممکنه که هیچوقت هم پیدا نشه ، امیدم به خداس.
ولی اگر بعد از 2 ، 3 ماه پیدا نشد و من مطمئن شدم که برنمی گرده قاعدتا باید یه گوشی دیگه بگیرم!
این نظرسنجی رو هم از الان راه انداختم تا 2 یا 3 ماه دیگه تا هم یه کم پول دستم بیاد و همه تکلیف گوشیم روشن بشه...
حالا فرض کنیم که گوشیم پیدا نشده و می خوام یکی دیگه بگیرم ، شما بین این دو کدومو پیشنهاد می دید؟!
Samsung OMNIA i900 یا Nokia N96؟!
لطفا برای هر پیشنهادتون یه دلیل خوب و قانع کننده بیارید...
--------------------
اینم عکس از هردوشون :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

VERSUS

:11:...

Michael Ropy
20-11-2008, 08:45
من بدلیل تاچ اسکرین بودن و خوش دست و شیک بودن امنیا اون رو پیشنهاد میکنم. ان 96 اسکرین 2.8 اینچی داره ولی تاچ نیست!!! حیفه واقعا!

Pain
20-11-2008, 10:48
سلام دوست عزیز
هر دوی این گوشی ها گوشی های خیلی خیلی خوبین!!!!
ولی از اونجایی که شما قبلا N95 8 Gb داشتی من بهت Omnia رو پیشنهاد میدم چون
N96 تفاوت آنچنان زیادی با N95 8gig نداره!!!
ولی ویندوز موبایل یه دنیای دیگست!!!!
البته از نظر مالتی مدیا N96 یه سر و گردن از Omnia بهتره!!!
تصمیم با خودتونه!!!!

Legend
20-11-2008, 11:28
ولی از اونجایی که شما قبلا N95 8 Gb داشتی من بهت Omnia رو پیشنهاد میدم چون
N96 تفاوت آنچنان زیادی با N95 8gig نداره!!!

تاييد ميشه تا حدودي...

ولي مجتبي جان تو كه قرار 2-3 ماه صبر كن تا اون موقع سري تاچ نوكيا هم مياد...:46:

mstf666
20-11-2008, 11:38
تعداد رنگهای امنیا 65k موثر هستش ...در برابر 16M رنگ N95 یا N96 زیاد جالب نیست.
اگر تهران هستی ----H قراره توی تهران راه بیوفته .(فعلا بعضی روزها تصویر داره.)

از طرفی باطری N96 ضعیفه و اگر زیاد با گوشی کار میکنی شاید به روزی دو بار شارژ هم احتیاج پیدا کنی.
سی پی یو N96 هم از N95 که داشتی سرعتش کمتره.

به نظر من دنبال گزینه های دیگه باش.مثل i8510 سامسونگ.یا 5800 اکسپرس موزیک نوکیا.

aaaammmm87
20-11-2008, 12:47
سلام
به نظر من OMNIA i900 چرا
1-کلا اگه به بحث خز بودن گوشی توجه داشته باشی کلا نوکیا (کل گوشی های نوکیا منظور هست ) خز شدن
2-و تاچ بودن omnia قابلیتی هست که به هیچ وجه نمیشه به این اسونی ها ازش رد شد
3- تو که قبلا 95 داشتی بهتره که تنوعی هم داشته باشی (تنوع هم خوب چیزیه )

ninja3000sh
20-11-2008, 13:39
دوست عزیز در مورد n96 بگم که به غیر از tv برتری دیگری در مقابل n95 8gb نداره.من خودم حدود 4 روز با n96 کار کرده ام ولی اینو بگم تو سرعت به پای n95 8gb نمیرسه.من n95 8gb خودمو فروختم ولی بعدا پشیمون شدم و دوباره رفتم یه دونه خریدم.به جرات میشه گفت n95 8gb تو سریهای N نوکیا داره یکه تازی میکنه.
الان من هم i8510 سامسونگ رو دارم و هم n95 8gb نوکیا رو .اگه سرعت و قدرت و کیفیت دوربین و کیفیت ساخت و سیمبین جدید میخواهی من بهت i8510 رو پیشنهاد میکنم.ولی اگه به برند نوکیا عادت کرده ای باز هم همون n95 8gb بهترین گزینه هست.چون خودت هم n95 8gb داشتی اگر بری n96 بگیری شاید بعدا بد جوری پشیمون بشی و بگی کاش دوباره همون n95 8gb رو میگرفتم.راستی باطری n96 هم که اگه اهل بازی و ... هستی اصلا بدرد نمیخوره و زود خالی میکنه.ولی باطری n95 8gb واقعا عالیه.
اگه به محیط سیمبین عادت کرده ای و راحتی کار میخواهی و اهل بازی هستی من بهت با اولویت بندی ابتدا i8510 سامسونگ و دوم n95 8gb رو پیشنهاد میکنم.اگه به بازیهای ان گیج هم عادت کرده ای همون n95 8gb بهتره.
اگه هم میخواهی با سیستم عامل ویندوز موبایل کار کنی و میخواهی گوشیت تاچ اسکرین باشه همون امنیا با توجه به قیمت و امکانات بهترین گزینه هست.
موفق باشی.

Mojtaba-MCI
20-11-2008, 14:14
از همه ی شما عزیزان به خاطر نظرات فوق العاده تون ممنونم...ولی با این تفاسیر فقط کار من مشکل تر شد!
چون هرکدوم از دوستان یه نظری داده که میشه گفت کاملا درست و بجاست مثلا :

من بدلیل تاچ اسکرین بودن و خوش دست و شیک بودن امنیا اون رو پیشنهاد میکنم. ان 96 اسکرین 2.8 اینچی داره ولی تاچ نیست!!! حیفه واقعا!
یا اینا رو ببینید :

سلام دوست عزیز
هر دوی این گوشی ها گوشی های خیلی خیلی خوبین!!!!
ولی از اونجایی که شما قبلا N95 8 Gb داشتی من بهت Omnia رو پیشنهاد میدم چون N96
تفاوت آنچنان زیادی با N95 8gig نداره!!!
ولی ویندوز موبایل یه دنیای دیگست!!!!
البته از نظر مالتی مدیا N96 یه سر و گردن از Omnia بهتره!!!
تصمیم با خودتونه!!!!

از طرفی باطری N96 ضعیفه و اگر زیاد با گوشی کار میکنی شاید به روزی دو بار شارژ هم احتیاج پیدا کنی.

به نظر من دنبال گزینه های دیگه باش.مثل i8510 سامسونگ.یا 5800 اکسپرس موزیک نوکیا.

سلام
به نظر من OMNIA i900 چرا
1-کلا اگه به بحث خز بودن گوشی توجه داشته باشی کلا نوکیا (کل گوشی های نوکیا منظور هست ) خز شدن
2-و تاچ بودن omnia قابلیتی هست که به هیچ وجه نمیشه به این اسونی ها ازش رد شد
3- تو که قبلا 95 داشتی بهتره که تنوعی هم داشته باشی (تنوع هم خوب چیزیه )
و در نهایت این :

دوست عزیز در مورد n96 بگم که به غیر از tv برتری دیگری در مقابل n95 8gb نداره.من خودم حدود 4 روز با n96 کار کرده ام ولی اینو بگم تو سرعت به پای n95 8gb نمیرسه.من n95 8gb خودمو فروختم ولی بعدا پشیمون شدم و دوباره رفتم یه دونه خریدم.به جرات میشه گفت n95 8gb تو سریهای N نوکیا داره یکه تازی میکنه.
الان من هم i8510 سامسونگ رو دارم و هم n95 8gb نوکیا رو .اگه سرعت و قدرت و کیفیت دوربین و کیفیت ساخت و سیمبین جدید میخواهی من بهت i8510 رو پیشنهاد میکنم.ولی اگه به برند نوکیا عادت کرده ای باز هم همون n95 8gb بهترین گزینه هست.چون خودت هم n95 8gb داشتی اگر بری n96 بگیری شاید بعدا بد جوری پشیمون بشی و بگی کاش دوباره همون n95 8gb رو میگرفتم.راستی باطری n96 هم که اگه اهل بازی و ... هستی اصلا بدرد نمیخوره و زود خالی میکنه.ولی باطری n95 8gb واقعا عالیه.
اگه به محیط سیمبین عادت کرده ای و راحتی کار میخواهی و اهل بازی هستی من بهت با اولویت بندی ابتدا i8510 سامسونگ و دوم n95 8gb رو پیشنهاد میکنم.اگه به بازیهای ان گیج هم عادت کرده ای همون n95 8gb بهتره.
اگه هم میخواهی با سیستم عامل ویندوز موبایل کار کنی و میخواهی گوشیت تاچ اسکرین باشه همون امنیا با توجه به قیمت و امکانات بهترین گزینه هست.
موفق باشی.
خب دیگه ، حالا رسما موندم چیکار کنم!
من یه گوشی می خوام که باتری قوی و صفحه نمایش خوب داشته باشه!
یه گوشی می خوام که حافظه ی زیادی داشته باشه...
سرعتش بالا باشه!
خوشدست باشه...
شیک باشه.
کار باهاش دردسر نداشته باشه!
و خیلی چیزای دیگه که دوباره میام و می گم ، الان باید برم کلاس...غروب حتما یه سر میام اینجا و تمام اون چیزایی رو که از یه گوشی می خوام اینجا می نویسم!

shahramcat
20-11-2008, 14:29
من خودم Omnia رو داشتم ..... در کل گوشی خوبی هست با قیمت 500 تومن ارزش خرید داره .

اما موقعی که گرفتم چند تا مشکل خیلی الکی ! داشت ! مثلا 3 روز دوربینش کار نمیکرد یا اس ام اس هارو باز نمیکرد !

خودش درست شد نمیدونم برای چی بود . حالت تاچش هم خوبه احتیاجی به قلم نداری .

فقط به نظر یک مقدار باتری ضعیفی داره .

s-a-l-i-m
20-11-2008, 15:42
وقتی که n95 8 گیگ داشتی پس دیگه چه لزومی داره بری 96 بگیری پس یک سری جدید و بهتر هم که هست رو امتحان کن...........

ravani_13
20-11-2008, 16:07
سلام

1. اینکه شما و هر کس دیگه ای گیج میشه و 2 دل هنگام خرید چیز طبیعی هست چون اگه یه گوشی کاملا از تمامی لحاظ بهتر بود اون موقع نه نیاز به این تاپیک بود و نه حتی به فکر کردن در مورد گوشی دیگه . پس هر گوشی 1 یا 2 موردش میلنگه و شما باید گوشی رو انتخای بکنی که اون 2 مورد که در اونها قوی نیست واسه شما کمترین اهمیت رو داشته باشه .

2. کسی که 8 گیگ داشته , اگه بره 96 بگیره از نظر من کار عاقلانه ای نکرده چون ظاهر تکراری حتی اگر گوشی سر تری هم بود ارزشش رو نداشت , دیگه چه برسه به اینکه الان همه از 8 گیگ بیشتر راضی هستن تا 96 .

3. به نظر من اگه میخوای تاچ بگیری بهتره بری سراغ Htc یا اگه Ppc باز حرفه ای نیستی همون I900

4. در اخر بهترین انتخاب از نظر من Samsung Innov8 هست , همون طور که پارسال 8 گیگ پادشاهی میکرد . الانم این گوشی بهترینه و به نظر من تقریبا هیچ ایرادی نداره :

ال سی دی 2.8 ( مناسب و بزرگ ) با Bright بالا و زیر نور مستقیم هم عالی هست ( سامسونگ سنت شکنی کرده ) .
سرعت ( در حد 8 گیگ و در بعضی مراتب بهتر )
دوربین ( توپ )
صدا ( کیفیت صدای فوق العاده و بلندی خیلی خوب )
باطری ( اگه مدام با دوربین ور نری و روزی 20 تا عکس نگیری , واقعا عالیه )
شیکی و کیفیت ساخت ( به نظر من اینقدر کیفیت ساخت این گوشی بالاست که N82 کنارش دقیقا شبیه یه اسباب بازی هست و شئ پلاستیکی )

به هر حال اینها نظر من بود و تصمیم اخر با شماست .

موفق .....

s-a-l-i-m
20-11-2008, 16:13
سلام

1. اینکه شما و هر کس دیگه ای گیج میشه و 2 دل هنگام خرید چیز طبیعی هست چون اگه یه گوشی کاملا از تمامی لحاظ بهتر بود اون موقع نه نیاز به این تاپیک بود و نه حتی به فکر کردن در مورد گوشی دیگه . پس هر گوشی 1 یا 2 موردش میلنگه و شما باید گوشی رو انتخای بکنی که اون 2 مورد که در اونها قوی نیست واسه شما کمترین اهمیت رو داشته باشه .

2. کسی که 8 گیگ داشته , اگه بره 96 بگیره از نظر من کار عاقلانه ای نکرده چون ظاهر تکراری حتی اگر گوشی سر تری هم بود ارزشش رو نداشت , دیگه چه برسه به اینکه الان همه از 8 گیگ بیشتر راضی هستن تا 96 .

3. به نظر من اگه میخوای تاچ بگیری بهتره بری سراغ Htc یا اگه Ppc باز حرفه ای نیستی همون I900

4. در اخر بهترین انتخاب از نظر من Samsung Innov8 هست , همون طور که پارسال 8 گیگ پادشاهی میکرد . الانم این گوشی بهترینه و به نظر من تقریبا هیچ ایرادی نداره :

ال سی دی 2.8 ( مناسب و بزرگ ) با Bright بالا و زیر نور مستقیم هم عالی هست ( سامسونگ سنت شکنی کرده ) .
دوربین ( توپ )
شیکی و کیفیت ساخت ( به نظر من اینقدر کیفیت ساخت این گوشی بالاست که N82 کنارش دقیقا شبیه یه اسباب بازی هست و شئ پلاستیکی )

موفق .....
تمام ویندوز ها تقریبا یکی اند...........
تازه i900 کی گفت حرفه ای نیست؟؟؟
خوبه زده windoes mobile 6.1 professional اگه غلط املایی داشتم معظرت
در ظمن i900 کاری کرده راحتی کاربراش بیشتر باشه نه اینکه حرفه ای نیست..........

Pain
20-11-2008, 16:34
در اخر بهترین انتخاب از نظر من Samsung Innov8 هست , همون طور که پارسال 8 گیگ پادشاهی میکرد . الانم این گوشی بهترینه و به نظر من تقریبا هیچ ایرادی نداره :

دوربین ( توپ )

موفق .....
کاملا موافقم!!!!:8::10:

M E H R A N
20-11-2008, 16:50

دوست عزیز تعداد رنگ های یک پاکت پیسی با تعداد رنگ هایی که در یک گوشی معمولی استفاده میشه زمین تا
آسمون فرق میکنه. اینو من با آزمایشی که خودم انجام دادم متوجه شدم.

همه تون میدونید که تعداد رنگ های گوشی P1 دقیقا 256000 تا هست و تعداد رنگ هایی که یک پاکت پیسی مانند
اکسپریا یا اومنیا میتونه داشته باشه 65000 تا است. یعنی تعداد رنگ های ال سی دی P1 تقریبا 4 برابر تعداد
رنگ هایی است که در اکسپریا بکار برده شده که اونم دلیلش مشخصه بخاطر اینکه پاکت پی سی ها از ویندوز موبایل
استفاده میکنند و این محدودیت را ویندوز موبایل گذاشته.

حالا مطلب زیر را که در تاپیک اکسپریا نوشته بودم رو بخونید و به عکس ها خوب دقت کنید تا متوجه اختلاف
ال سی دی ها بشید.

LCD
برای اینکه کیفیت ال سی دی X1 بیشتر براتون مشخص بشه اول با X1 یک عکس از منظره ای گرفتم و بعد
اونو با بلوتوث به P1 فرستادم و در هر دو گوشی عکس مشابه رو باز کردم و ازشون در این حالت عکس گرفتم.
اما قبل از اینکه عکس رو ببینیم باید به نکته ای اشاره بکنم و اون هم میزان روشنایی اتوماتیک ال سی دی
در هر دو گوشی است.

اگر خبر داشته باشید گوشی Xperia X1 میتونه با توجه به محیطی که در اونجا هستید روشنایی ال سی دی رو
اتوماتیک کم یا زیاد بکنه. همچنین میزان روشنایی گوشی پی1 در حالت اتوماتیک و با تنظیمات اولیه بر روی
65 درصد قرار داره. پس من اول اومدن و بدون اینکه به تنظیمات گوشی ها دست بزنم یک عکس ازشون گرفتم.

عکس با تنظیمات اتوماتیک ال سی دی.عکس بزرگتر بصورت لینک در زیر هر عکس.

کد:
اگر شما هم متوجه شده باشید با این وجود که هر دو گوشی در یک محیط داخل خونه هستند و هر دو دارای
تنظیمات پیش فرض و اتوماتیک هستند اما ال سی دی Xperia بسیار واضح تر و کیفیت بهتری نسبت به P1i
داره.

بعد اومدم و تنظیمات هر دو گوشی رو از حالت اتوماتیک در آوردم و روشنایی رو در هر دو گوشی روی 100 درصد
گذاشتم و دوباره یک عکس دیگه از هر دو گوشی گرفتم.

کد:

کد:
با توجه به اینکه ال سی دی پی1 دارای 256000 رنگ و گوشی Xperia X1 بخاطر ویندوز مبایل بودنش دارای 65000
رنگ است اما به نظر من X1 ال سی دی خیلی با کیفیت تری داره و همچنین دارای رنگ های طبیعی تری است.
حالا تا نظر شما با دیدن این عکس ها چی باشه.

اگر به ال سی دی پی1 با دقت نگاه کنید پیکل های ال سی دی دیده میشه (عکس بزرگ تر رو که بصورت لینک
است باز کنید). اما X1 مثل تلویزیونهای ال سی دی امروزی میمونه و تصویر خیلی صاف و واضحی داره. حتی در
زیر نو آفتاب بهتر از پی1 عمل میکنه.

ravani_13
20-11-2008, 17:38
تمام ویندوز ها تقریبا یکی اند...........
تازه i900 کی گفت حرفه ای نیست؟؟؟
خوبه زده windoes mobile 6.1 professional اگه غلط املایی داشتم معظرت
در ظمن i900 کاری کرده راحتی کاربراش بیشتر باشه نه اینکه حرفه ای نیست..........

سلام

1. کسی نگفت که i900 بده

2. گفتم که واسه کسی که خوره ی ppc هست همون صفحه کلید محشر touch pro می ارزه به ... . در ضمن اون ویندوز هست که پروفشنال هست نه گوشی

3. i900 بیشتر از اینکه بخواد یه ppc حرفه ای باشه یه گوشی لمسی واسه کلاس و باریکی و فروش خوب هست .

shahramcat
20-11-2008, 18:48
من الان گوشی innoV8 دستمه هر سوالی داری بگو بهت جواب بدم .....

s-a-l-i-m
21-11-2008, 00:32
سلام

1. کسی نگفت که i900 بده

2. گفتم که واسه کسی که خوره ی ppc هست همون صفحه کلید محشر touch pro می ارزه به ... . در ضمن اون ویندوز هست که پروفشنال هست نه گوشی

3. i900 بیشتر از اینکه بخواد یه ppc حرفه ای باشه یه گوشی لمسی واسه کلاس و باریکی و فروش خوب هست .
میشه بگید به غیر از صفحه کلید چه چیزی از نظر ویندوز بودن و یا هر هر چی از touch pro کم داره؟؟؟

S@nti@go_s&k
21-11-2008, 01:15
میشه بگید به غیر از صفحه کلید چه چیزی از نظر ویندوز بودن و یا هر هر چی از touch pro کم داره؟؟؟

سلام................
سلیم جان من بگم هیچی کم نداره فقط قیمتشه کمتر از pro هستش.............
جدیدا ویندوز موبایل با کلاس هم می زنن ما نمی دونستیم.
با امنیا کلاس میزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! !!!!!!!!!!!!!!
چه جالب

ravani_13
21-11-2008, 01:26
سلام................
سلیم جان من بگم هیچی کم نداره فقط قیمتشه کمتر از pro هستش.............
با امنیا کلاس میزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! !!!!!!!!!!!!!!
چه جالب

من چنین حرفی زدم ؟

منظورم اینه که امنیا چون باریک و ... هست بیشتر جنبه ی شیکی و .... داره .

S@nti@go_s&k
21-11-2008, 01:40
البته دیاموند باریکتر از امنیاست ................
بهر حال
منم رای به امنیا میدم.
در مورد تی وی هم بگم اگه بخاطر این دودلی با 80__90 می تونی یه گوشی چینی بخری فقط اون کیفیت ان 96 نداره ولی در
کل به قول دوستان چون شما ان 95 داشتی بهتر امنیا رو تجربه کنی ضرر نمیکنی ان 96 که همون ان 95 ----8گیگ که حافظش زیاد شده و تی وی+فلاش بهتر

Mojtaba-MCI
21-11-2008, 07:31
از صحبت های همه ی دوستان ممنونم...
ای کاش به نظر سنجی یه i8510 هم اضافه می کردم!
اما گذشته از اینا با توجه به صحبت های این دوستمون :

من الان گوشی innoV8 دستمه هر سوالی داری بگو بهت جواب بدم .....
من چندتا سوال واسم پیش اومده که لطف می کنی جواب بدی...
==========
باتری این گوشی در مقایسه با 8گیگ چطوره؟
کیفیت صدا و بلندیش چی؟!
آیا دوربینش واقعا به اندازه ی 8مگا هست یا نه؟؟؟
سیستم جی پی اسش چقدر با 8گیگ فرق داره؟
ان گیج هم می خوره؟!
حافظه ی داخلیش چقدره؟
به جز رنگ سیاه رنگ دیگه ای هم داره؟!
==========
فعلا همینا...
ممنون!

Mojtaba-MCI
21-11-2008, 07:38
راستی فیلم بردایش چطوره؟30 فریمه یا کمتر؟!

nafare_aval
21-11-2008, 10:08
فیلمبرداریش 30 فریم vga و 120 فریم qvga در i8510

در ضمن برادرم i900 داره.گوشی واقعا تکمیلیه.سرعت خوب.صدای با کیفیت بلندی هم در حده k850.کیفیت صفحه عالی.محیط ویندوز هم که یه دنیایی برای خودش.

ninja3000sh
21-11-2008, 11:35
از صحبت های همه ی دوستان ممنونم...
ای کاش به نظر سنجی یه i8510 هم اضافه می کردم!
اما گذشته از اینا با توجه به صحبت های این دوستمون :

من چندتا سوال واسم پیش اومده که لطف می کنی جواب بدی...
==========
باتری این گوشی در مقایسه با 8گیگ چطوره؟
کیفیت صدا و بلندیش چی؟!
آیا دوربینش واقعا به اندازه ی 8مگا هست یا نه؟؟؟
سیستم جی پی اسش چقدر با 8گیگ فرق داره؟
ان گیج هم می خوره؟!
حافظه ی داخلیش چقدره؟
به جز رنگ سیاه رنگ دیگه ای هم داره؟!
==========
فعلا همینا...
ممنون!
دوست عزیز هر دو تا باطریشون 1200میلی امپر میباشد.ولی i8510 به خاطر داشتن امکانات بهتر از جمله سی پی یو 450mhz و دوربین 8 مگاپیکسل با امکانات عالی و...مصرف باطریش زیاد هست و اگه بخواهی با دوربین بیشتر کار کنی روزی 2 بار باید باطری رو شارژ کنی.و در استفاده های معمولی روزی یک بار کافیه.در مورد مقایسه باطری بگم باطری n95 8gb دیرتر از i8510 خالی میشه.در کل اگه باطری برات خیلی واجبه اینو بگم n95 8gb عمر باطریش خوبه.
کیفیت صدا و بلندی صدا هم تو i8510 عالیه و هم تو n95 8gb عالیه.بلندی صدای اسپیکر و هدفون تو n95 8gb کمی بیشتره ولی n95 8gb تو اسپیکر کمی نویز صدا داره ولی گوشی i8510 اسپیکرش تفکیک صدای واقعا عالی داره و میشه گفت صداهای ریز رو هم به خوبی تفکیک میکنه.اینو هم بگم تو n95 8gb میتونی تو تنظیمات 3d sound رو on کنی و موقع زنگ خوردن گوشی صدا ی3بعدی از اسپیکرها خارج شود ولی i8510 تو تنظیمات 3d sound رو نداره.ولی باز هم میگم تفکیک صدا تو i8510 واقعا عالیه.در مورد صدای هدفون هم بگم تو نوکیا گزینه ای به نام audio settings وجود داره که اگه stereo widening و loudness رو فعال کنی گوش کردن به موزیک از طریق هدفون واقعا جذاب میشه ولی i8510 چنین گزینه ای نداره.
در مورد دوربین من هر دو تا رو هم امتحان کرده ام و اگه سری به قسمت سامسونگ بزنی عکسها رو هم مقایسه کرده ام میتونی بهتر تشخیص بدی.ولی در کل عکسهای i8510 واقعا کیفیت عالی دارند و عکسهای n95 8gb نمیتوانند با این گوشی رقابت کنند.و به شما اطمینان میدم دوربینش کیفیت خوبی داره.
در مورد سیستم gps نمیتونم نظری بدم چون هنوز نصب نکردم.
در مورد بازی ان گیج هم بگم تا جایی که میدونم هنوز این گوشی هک نشده ولی اگه هک بشه دیگه غم نیست.ولی بازیهای خودش رو که ASPHALT 4 و FIFA08 هستند با روانی اجرا میکنه و اصلا هنگی نداره.
این گوشی هم 8GB داره و هم 16GB.
فعلا هم رنگ مشکی داره.
در کل I8510 تو قدرت و کیفیت ساخت و کیفیت دوربین و سرعت بهتر از N95 8GB هست.من گوشیم تا بحال اصلا هنگ نکرده ولی همانطوری که میدونی N95 8GB بعضی وقتها هنگ میکنه.
اگه باز هم سوالی بود در خدمتم.
موفق باشی.

Mojtaba-MCI
21-11-2008, 12:29
خب پس ، یه چندتا مشکل کوچولو داریم...
اول اینکه با عکس برداری زیاد گوشی که آدم مجبور بشه گوشی رو دوبار در روز شارژ کنه میشه همون ان95-1 و دوباره روز از نو...
صداش کمی از 8گیگ کمتره ولی کیفیت داره ، البته من توو این مدت که 8گیگ داشتم(حدود 7 ماه)توو کیفیت صداش مشکل خاصی ندیدم و ابدا نویزدار نبوده...به جز توو بعضی موارد که خب معمولا ایراد از همون آهنگ بود و توو بقیه ی گوشی ها هم وضعیت به همین منوال بود!
متاسفانه آی8510 گزینه ی audio settings رو نداره و خب...
مورد بعدی که خیلی برام مهمه وضعیت جی پی اسشه ، آیا به کارآمدی نوکیا می رسه یا نه؟!
راستی من توو این 7ماهی که 8گیگ داشتم به جرات می تونم بگم گوشیم 3 بار بیشتر هنگ نکرده(مطمئنم که به نگهداری از گوشی مربوطه)!
حالا یه سوال دیگه ، تفاوت قیمت 8گیگ با 16 گیگش چقدره؟!
==========
جدا از بحث آی8510 من فک نمی کردم نتیجه ی نظرسنجی بین آی900 و ان96 اینی بشه که الان هست!
آخه 21 به 2؟!
یعنی این ان96 اینقدر گوشی بیخودیه؟!

Hamid..God
21-11-2008, 12:37

آقا شما برا چی X1 نمی گیری؟
X1 یه گوشی خیلی انعطاف پزیره یعنی شما میتونی از منوی خود اکسپریا استفاده کنی بعد از این که ازش خسته شدی پنل Touch FLO 3D باسه HD رو روش بریزی و بدون کوچیکترین خرجی یه Touch HD داشته باشی با تمام امکاناتش بعد از یه مدت دوباره عوضش کنی و ایندفه Touch Wis سامسونگi900 روتجربه کنی و همینطور گوشی های دیگرو به طور کامل تجربه کنی و بعد از اینکه از همشون خسته شدی منوی مخصوص خودتو براش بسازی و کلا حالشو ببری
یعنی تو با خریدن این گوشی همه گوشی های قبلی وبعدی که هنوز نیومدنو داری!!!
از لحاظ قیافه و پرستیژم چیزی کم نداره تازه با توجه به رم256 (باسه امنیا 128) وکارت گرافیک128 داره ،فکرشو بکن چه نرم افزارا و بازی هایی رو میتونی تجربه کنی در حالی که تو i900 هیچ کدوم اینا نیست (بازم بگین امنیا حرفه ایه)
امنیا فقط یه سیپیوی قوی تر داره که اختلافش با سی پی یو ی X1 کمتر از 100 تاست که با توجه به رم پایینش چندان کارایی نداره تازه با اینکه ویندوز موبایل فقط 65000 رنگ ساپورت میکنه یه مایتور 256000 رنگ باسش گزاشتن که علنا نصف رنگاش بلا استفادست که واقعا عجیبه و فقط ما باید براش پول اضافه بدیم شاید این مورد برای زمانای بعد که این مشکل تو این سیستم عامل ویندوز موبایل حل بشه مثلا تو ورژن 6.5 که تو سال 2009 عرضه میشه یا7 که سال 2010 میاد
اما با این حال حتی اگه مانیتوره امنیا 16 میلیون رنگم بشه با توجه به تفاوت پیکسل فاهشی که با X1 داره( فک کنم 420 در 320 باسه i900 دوستان تصحیح کنند و460 در 800 باسه X1) به جرعت میتونم بگم که X1 مانیتور i900 رو میخوره این مورد رو میتونید تو عکس مقایسه ی مانیتوره X1 با N96 کاملا مشاهده کنید

میمونه تفاوت قیمت زیادشون که X1 تغریبا دوبرابره i900 که دلیلشم اینکه فعلا چون تازه اومده رو قیمت کازبه و الانم داره یه افت قیمت روزی 100.000 تومن رو تجربه میکنه که با توجه به این مورد این مشکلم تا 2یا3 ماه دیگه که شما میخوای گوشی بگیری به طور کامل حل میشه
اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی رو میتونی از فرم X1 تو قسمت Ppc پیدا کنی

در مورد N96 هم بگم خیلی با گوشی قبلیت فرق نداره من یه همچین تجربه ای رو موقع عوض کردن N73 ای که داشتم با N82 د اشتم این کار مثل این میمونه که انگار فقط قاب گوشی رو عوض کرده باشی و چنتا نرم افزار دیگه روش نصب کرده باشی این مورد رو تو عوض کردن P990 ام با P1 هم داشتم و کلا به این نتیجه رسیدم وقتی آدم یه گوشی داره و می خواد عوضش کنه حتی اگه خیلی ازش رازی باشه نباید دوباره سراغ همون سری بره که نتیجه ای جز پشیمونی نداره که من این مورد رو دو بار در مورد دو برند متفاوت تجربه کردم و به این نتیجه رسیدم که این اصل به هیچ برندی محدود نمیشه و در مورد همشون درسته

باز تصمیم با خودت

.................................................. .................................................. .......................دوستت حمید

ninja3000sh
21-11-2008, 12:40
دوست عزیز دو تا عکسی که میبینی تو خونه از دو گوشی گرفته ام.
فلاش هر دو تا هم خاموشه.
عکس بالا رو n95 8gb گرفته ام. و عکس پایینی رو با i8510 .
همانطوری که میبینی عکسی که باi8510 از n95 8gb گرفته ام واقعا معرکه است.

Mojtaba-MCI
21-11-2008, 12:41
آقا شما برا چی X1؟
X1 یه گوشی خیلی انعطاف پزیره یعنی شما میتونی از منوی خود اکسپریا استفاده کنی بعد از این که ازش خسته شدی پنل Touch FLO 3D باسه HD رو روش بریزی و بدون کوچیکترین خرجی یه Touch HD داشته باشی با تمام امکاناتش بعد از یه مدت دوباره عوضش کنی و ایندفه Touch Wis سامسونگi900 روتجربه کنی و همینطور گوشی های دیگرو به طور کامل تجربه کنی و بعد از اینکه از همشون خسته شدی منوی مخصوص خودتو براش بسازی و کلا حالشو ببری
یعنی تو با خریدن این گوشی همه گوشی های قبلی وبعدی که هنوز نیومدنو داری!!!
از لحاظ قیافه و پرستیژم چیزی کم نداره تازه با توجه به رم256 (باسه امنیا 128) وکارت گرافیک128 داره ،فکرشو بکن چه نرم افزارا و بازی هایی رو میتونی تجربه کنی در حالی که تو i900 هیچ کدوم اینا نیست (بازم بگین امنیا حرفه ایه)
امنیا فقط یه سیپیوی قوی تر داره که اختلافش با سی پی یو ی X1 کمتر از 100 تاست که با توجه به رم پایینش چندان کارایی نداره تازه با اینکه ویندوز موبایل فقط 65000 رنگ ساپورت میکنه یه مایتور 256000 رنگ باسش گزاشتن که علنا نصف رنگاش بلا استفادست که واقعا عجیبه و فقط ما باید براش پول اضافه بدیم شاید این مورد برای زمانای بعد که این مشکل تو این سیستم عامل ویندوز موبایل حل بشه مثلا تو ورژن 6.5 که تو سال 2009 عرضه میشه یا7 که سال 2010 میاد
اما با این حال حتی اگه مانیتوره امنیا 16 میلیون رنگم بشه با توجه به تفاوت پیکسل فاهشی که با X1 داره( فک کنم 420 در 320 باسه i900 دوستان تصحیح کنند و460 در 800 باسه X1) به جرعت میتونم بگم که X1 مانیتور i900 رو میخوره این مورد رو میتونید تو عکس مقایسه ی مانیتوره X1 با N96 کاملا مشاهده کنید
میمونه تفاوت قیمت زیادشون که X1 تغریبا دوبرابره i900 که دلیلشم اینکه فعلا چون تازه اومده رو قیمت کازبه و الانم داره یه افت قیمت روزی 100.000 تومن رو تجربه میکنه که با توجه به این مورد این مشکلم تا 2یا3 ماه دیگه که شما میخوای گوشی بگیری به طور کامل حل میشه
اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی رو میتونی از فرم X1 تو قسمت Ppc پیدا کنی

در مورد N96 هم بگم خیلی با گوشی قبلیت فرق نداره من یه همچین تجربه ای رو موقع عوض کردن N73 ای که داشتم با N82 د اشتم این کار مثل این میمونه که انگار فقط قاب گوشی رو عوض کرده باشی و چنتا نرم افزار دیگه روش نصب کرده باشی این مورد رو تو عوض کردن P990 ام با P1 هم داشتم و کلا به این نتیجه رسیدم وقتی آدم یه گوشی داره و می خواد عوضش کنه حتی اگه خیلی ازش رازی باشه نباید دوباره سراغ همون سری بره که نتیجه ای جز پشیمونی نداره که من این مورد رو دو بار در مورد دو برند متفاوت تجربه کردم و به این نتیجه رسیدم که این اصل به هیچ برندی محدود نمیشه و در مورد همشون درسته

باز تصمیم با خودت

.................................................. .................................................. .......................دوستت حمید
آقا حمید میشه یه عکس از این ایکس1 بذاری؟!

Mojtaba-MCI
21-11-2008, 12:56
دوست عزیز دو تا عکسی که میبینی تو خونه از دو گوشی گرفته ام.
فلاش هر دو تا هم خاموشه.
عکس بالا رو n95 8gb گرفته ام. و عکس پایینی رو با i8510 .
همانطوری که میبینی عکس i8510 واقعا معرکه هست.
خیلی خیلی ممنون بابت آپ کردن عکسها ، ولی یه چیزی...
من مطمئنم که شما دوربین 8گیگ رو اصلا تنظیم نکردی!
وگرنه من مطمئنم و ایمان دارم که کیفیت عکس 8گیگ به این داغونی نیس...
من خودم این عکسا رو با 8گیگ انداختم(تفاوت کیفیت رو ببین):

و این عکس :

البته این عکسا رو برای کل کل و این حرفا آپ نکردم!
گذاشتمشون تا نشون بدم کیفیت عکس های 8گیگ خیلی خوبه ، همین!
==========
از بحث دوربین خارج بشیم...
به بقیه ی موارد از جمله باتری ، ان گیج ، جی پی اس و...که قبلا گفتم بپردازیم.
ممنون!

ninja3000sh
21-11-2008, 12:57
دوست عزیز من اول n95 8gb خودمو فروختم ولی بعد از دو هفته بد جوری پشیمون شدم. n96 یکی از دوستامو گرفتم و 4 روز باهاش کار کردم ولی باید بگم n95 8gb واقعا یه چیزه دیگست.و n96 نمیتونه تو سرعت به پای n95 8gb برسه و دوباره رفتم یه دونه خریدم.
در مورد i8510 هم بگم که چون به مموری بیشتر احتاج دارم 16gb رو خریدم.
ولی از لحاظ سرعت و کیفیت ساخت و راحتی کار با دکمه ها i8510 هم n95 8gb و هم n96 رو قورت میده.
و من از وقتی با i8510 کار میکنم n95 8gb جلوش شبیه اسباب بازیه به نظرم میاد.چون اولین تجربه کاریم با گوشی سامسونگه واقعا میتونم بگم سامسونگ روی این گوشی کار کرده و بهترین گوشی رو بیرون داده.
ولی در کل هر دو تا گوشی i8510 سامسونگ و هم n95 8gb واقعا گوشیهای با ارزشی هستند.

Mojtaba-MCI
21-11-2008, 13:01
با این تفاسیر باید ان96 رو از دور نظرسنجی حذفش کنیم و بپردازیم به آی900 ، آی8510 و ان95 8گیگ...
یه جورایی دلم می خواد دوباره 8گیگ بگیرم ولی می ترسم بعدش پشیمون شم نافرم!

ninja3000sh
21-11-2008, 13:02
خیلی خیلی ممنون بابت آپ کردن عکسها ، ولی یه چیزی...
من مطمئنم که شما دوربین 8گیگ رو اصلا تنظیم نکردی!
وگرنه من مطمئنم و ایمان دارم که کیفیت عکس 8گیگ به این داغونی نیس...
من خودم این عکسا رو با 8گیگ انداختم(تفاوت کیفیت رو ببین):

و این عکس :

البته این عکسا رو برای کل کل و این حرفا آپ نکردم!

گذاشتمشون تا نشون بدم کیفیت عکس های 8گیگ خیلی خوبه ، همین!

==========

از بحث دوربین خارج بشیم...

به بقیه ی موارد از جمله باتری ، ان گیج ، جی پی اس و...که قبلا گفتم بپردازیم.

ممنون!

دوست عزیز گوشی که n95 8gb هست روی میز با i8510 انداخته ام.و i8510 روی میز رو با n95 8gb انداخته ام.
منظورم این بود که عکسی که با دوربین i8510 از n95 8gb برداشته ام واقعا معرکه هست.

ninja3000sh
21-11-2008, 13:13
اقا حله ببخشید من فکر کردم میگی دوربین i8510 تنظیم نشده.
ولی اینو بگم درسته n95 8gb تو هوای ازاد عکس خوبی بر میداره.ولی تو خونه و کلا تو محیط بسته اگه روشنایی کم باشه تو حالت فلاش خاموش کیفیت عکساش زیاد تعریفی نداره و i8510 کیفیت عکساش تو فلاش خاموش خیلی بهتره.

ninja3000sh
21-11-2008, 13:45
مقایسه عکس i8510 و n95 8gb تو محیط بسته خونه.فلاش هر دو گوشی هم خاموشه.
همانطوری که میبینی n95 8gb تو فلاش خاموش اونم تو محیط خونه عکسش زیاد جالب نیست ولی عکس i8510 بهتره.
عکس یالایی رو با i8510 برداشته ام و عکس پایینی رو با n95 8gb.

Mojtaba-MCI
21-11-2008, 16:38
خب ، موضوع عکس برداری رو بزنیم کنار...
چون واسه من یکی واضحه که 8گیگ چجوری عکس می ندازه ، فقط آی8510 رو ندیده بودم که به لطف دوست عزیزمون ninja3000sh دیدم.
بین ان95 8گیگ و آی900 کدومو پیشنهاد می دید؟!

ali...
21-11-2008, 16:47
چون واسه من یکی واضحه که 8گیگ چجوری عکس می ندازه ، فقط آی8510 رو ندیده بودم که به لطف دوست عزیزمون ninja3000sh دیدم.

آی 900 :20:

shahramcat
21-11-2008, 16:56

I900 Omnia .....

ولی بازهم روی سامسونگ InnoV8 فکر کن .

Mojtaba-MCI
21-11-2008, 17:01
ممنون به خاطر راهنماییاتون ولی یه مطلبی رو خدمتتون بگم...
بین 8گیگ و آی900 اصلا فک نکنید که من قبلا 8گیگو داشتم و واسه خاطر تنوع آی900 رو پیشنهاد ندید!
فک کنید که من هیچوقت 8گیگ نداشتم و می خوام تازه بین این 2تا یکی رو بگیرم ، کدومو معرفی می کنید؟چرا؟!

corey
21-11-2008, 17:15
عجب تاپیک توپی

من بازم امنیا پیشنهاد می کنم چون کامل ترین سیستم عامل داره اینترفیس خیلی جذابی داره کار کردن با تاجش هم لذت بخشه مخصوصا که به قلم نیاز نداری
صداش با کیفیته و تو هدفون هم که عالیه دوربینش هم که خوبه

ولی امنیا چند تا ایراد کوچولو داره
ال سی زیر نور آفتاب زیاد خوانا نیست تعداد کمی از برنامه با سایز ال سی امنیا مشکل دارن (400*240)

Hamid..God
21-11-2008, 17:29
در ضمن از لحاظ باطری این گوشی یه باطریه 1500 داره
اما یه ضعفی که داره صدای اسپیکره ضعیفی داره البنه نه خیلی زیاد به همین خاطر اصلا به درد کسایی که دنبال این موردن نمی خوره اما کیفیت پخش موزیکش در هدفون بسیار عالی ه و بهترین Ppc در این ضمینه در دنیاست
i8510 هم گوشی بسیار عالیه و در کل برای کل زنی ازN96 ساخته شده و کاملا هم در این ضمینه موفق بوده و از هر لحاظ عالی به غیر از سیستم عامل و منو ( سیستم پنل های X1 واقعا عالیه) در مورد بازی هم برگ برنده ی سامسونگ در اجلاس سالانه ی بازیی های موبایل همین گوشی بوده در ضمن این اولین گوشی با صدای ساروند5.1 در دنیاست
بعدم این گوشی دارای دو ورژن 8GBو16GB است ومدل اول قیمت570.000 تومن روداره (قیمت دو شنبه )

s-a-l-i-m
21-11-2008, 23:38
only omnia..................

Ali_BlueBoy
22-11-2008, 00:29
مطمئنن ویندوز موبایل از سیمبین بهتره..............پس ..........>>>>> Omnia <<<<<.............

ravani_13
22-11-2008, 20:38
سلام

با حساب و یا بدون حساب اینکه قبلا 8 گیگ داشتی ولی باز :

innov8
omnia
95 8 gig
96

Mojtaba-MCI
24-11-2008, 07:14
پس همتون یه جورایی امنیا رو پیشنهاد می دید...
آخرین قمیت هردو ، هم 8گیگ و هم امنیا چقدره؟!

Legend
24-11-2008, 11:03
پس همتون یه جورایی امنیا رو پیشنهاد می دید...
آخرین قمیت هردو ، هم 8گیگ و هم امنیا چقدره؟!

95 8 گيگ 450 تومان...امنيا 550 تومان..

prince72
24-11-2008, 16:04
مقایسه عکس i8510 و n95 8gb تو محیط بسته خونه.فلاش هر دو گوشی هم خاموشه.
من باورم نمیشه ..
دوستان نباید یه گوشی 8 مگایی 2008 رو با یه 5 مگایی 2006 مقایسه کردا....
ولی باز به نظر من ..
ان85
8510
ان82(اینو ویره سفارشت میکنم که تا نخری نیمفهمی چی هست و....)

babak_kiyani
24-11-2008, 16:53
آقایMojtaba-MCI من یه سوالی از شما داشتم که جواب بدین ممنون می شم. شما که 8 g داشتین و اون عکسهای واقعا قشنگ رو باهاش انداختین می شه لطف کنین و بگین که دوربین رو چطوری تنظیم کردین. من 95 8g دارم ولی نمی تونم عکسهای با کیفیت بندازم.

Mojtaba-MCI
25-11-2008, 07:56
95 8 گيگ 450 تومان...امنيا 550 تومان..
ممنون یونس جان ، این دیجی کالا هم خیلی نامرد شده تازگیا...
تورخدا قیمت هاشو ببین!
به نقل از دیجی کالا :
ان95 8گیگابایت - قيمت: 495000 تومان
امنیا آی900 - قيمت: 619000 تومان
باورت میشه؟!تا یه خورده خوب کار کرد و شناخته شد داره خودشو خراب می کنه با این قیمت های تخیلیش...
حالا این قیمت هایی که داری واسه کجاست؟!
اصلا ورژن این امنیا که گفتی 8گیگ بود یا 16؟؟؟

آقایMojtaba-MCI من یه سوالی از شما داشتم که جواب بدین ممنون می شم. شما که 8 g داشتین و اون عکسهای واقعا قشنگ رو باهاش انداختین می شه لطف کنین و بگین که دوربین رو چطوری تنظیم کردین. من 95 8g دارم ولی نمی تونم عکسهای با کیفیت بندازم.
داغ دلمو تازه کردی ، کجاشو دیدی...
یه عکس هایی باهاش انداخته بودم که هیچکس فکرشو نمی کرد این عکسا کار موبایل باشه!
حالا چی بگم ، تنظیماتشو؟!
خب مشخصه ، هروقت توو هوای آفتابی می خواستم عکس بگیرم تنظیمش می کردم واسه هوای آفتابی یا مثلا هوای ابری یا زیر نور چراغ و بقیه که خودت بهتر می دونی...
رنگشو تنظیم می کردم ، نور تصویر رو هم همینطور.اگه فرضا توو یه محیط باز و آزاد عکس می خواستم می ذاشتمش رو حالت Landscape و حالت های دیگه برای مکان های دیگه!
به همین راحتی...
==========
اگه خواستی بگو تا چندتا عکس دیگه بذارم و کیفیتشونو ببینی...

Mojtaba-MCI
25-11-2008, 07:57
نظرسنجی هم که نتیجه ش به همون صورت و با آمار باور نکردنی 27 به 2 به نفع امنیا پیش رفته...

prince72
25-11-2008, 14:19
مجتب جان چرا ان 85 رو روش فکری نمیکنی؟؟؟؟؟

Mojtaba-MCI
26-11-2008, 07:51
راستش از ظاهر این گوشی خیلی خوشم نمیاد...
به نظرم امنیا و 8گیگ خوش دست تر و خوش ظاهرترن!
البته امنیا رو که باهاش کار نکردم ولی اگه بخوام برم سراغ ان85 100% همون 8گیگو می گیرم.

prince72
26-11-2008, 16:07
ولی اگه بخوام برم سراغ ان85 100% همون 8گیگو می گیرم.
چرا؟؟ ان85 با 8 گیگ خیلی تفاوت داره که ظاهرشم خوشگله...

Mojtaba-MCI
26-11-2008, 18:50
چی بگم ، راستش خیلی از ظاهر ان85 خوشم نمیاد به خصوص که یه کمبودهایی هم نسبت به 8گیگ داره...

Mojtaba-MCI
26-11-2008, 18:53
آخرین نتیجه ی نظرسنجی تا الان :
سامسونگ امنیا آی900 = 31
نوکیا ان96 = 4
.
.
.
فکرشم نمی کردم!

nafare_aval
26-11-2008, 19:02
ولی n85 گوشی بسیار تکمیلی هست نسبت به قیمتش.تقریبا هیچ ایرادی نداره.دوست عزیز اگه قیافه رو فاکتور بگیریم(باز هم سلیقه ای هست)n85 از 8گیگ بهتره.

Mojtaba-MCI
26-11-2008, 19:27
ولی n85 گوشی بسیار تکمیلی هست نسبت به قیمتش.تقریبا هیچ ایرادی نداره.دوست عزیز اگه قیافه رو فاکتور بگیریم(باز هم سلیقه ای هست)n85 از 8گیگ بهتره.
تقریبا بزرگترین مشکل...

prince72
26-11-2008, 21:51
تقریبا بزرگترین مشکل...
بابا خوشگله که به نظر من از 8 گیگ بهتره...
از نزدیک دیدیش؟؟؟

m9780d
27-11-2008, 11:20
من باشم اول
innov8
omnia
8gig
96
1100

Mojtaba-MCI
27-11-2008, 18:21
بابا خوشگله که به نظر من از 8 گیگ بهتره...
از نزدیک دیدیش؟؟؟
والا من 360 ویوتی این گوشی رو از آرنا دیدم زیاد خوشم نیومد.البته نسبت به قیافه ی 8گیگ می گم!
خداوکیلی 8گیگ یه چیز دیگه س.
صفحه نمایششم 0.2 بزرگتره...
و یه چندتا مورد جزیی دیگه که الان یادم نیس.

من باشم اول
innov8
omnia
8gig
96
1100
خیلی باحال بود ، 100% تایید میشه...

m9780d
27-11-2008, 20:44
خیلی باحال بود ، 100% تایید میشه...

خواهش میکنم البته یه اشتباه لپی پیش اومد
1-innov8
omina
8gig
1100
n96

prince72
27-11-2008, 22:35
صفحه نمایششم 0.2 بزرگتره...
اینقدر بزرگ دیگه چی کارش داری؟؟؟من فکر کنم خود نوکیا هم فهمیده واسه گوشیهایی درحد 8 گیگ(از نظر شمایل و کارایی و و...)این 2.6 مناسبترین اندازه هست بیشترش دیگه زیادی گندست...

والا من 360 ویوتی این گوشی رو از آرنا دیدم زیاد خوشم نیومد
منم وقتی ریوی میدیدم میگفتم بده حالا که مال دوستمو میبینم میگم ایول داره....

The_Last_Samurai
29-11-2008, 00:43
من خودم N95 معمولی داشتم...من N95 معمولی رو بهترین گوشیه سال 2006 نوکیا میدونم..البته این کاملا نظر شخصیمه...

گوشیای قبلیه من n70 بعد p990 بعد w300.

بعد از w300 میخواستم پاکت بگیرم...بخاطر یه تنوع توی سیستم عامل...دوربین گوشی برام مهم نیست...

ولی خوب اون موقع(تقریبا 1 سال و نیم پیش) نمیتونستم یه پاکت خوب صفر بگیرم...بخاطر کمبود مانی!!

N95 گرفتم...و خیلیم از انتخابم راضیم...انصافا بعد از یه سال و نیم اصلا دلم و نزد..ولی خوب همینجوری بخاطر اینکه دیگه با سیمبین زیادی کار کرده بودم ترجیح دادم که یه پاکت بخرم...میتونم 96 بخرم ولی دیگه سیمبین نمیخام..

هنوز پاکت نخریدم..ولی قطعا گوشی بعدیم یه پاکت پی سیه.

الانم اگر از سیمبین خسته نشدی و هنوز ارضات میکنه به نظر من n95,n96,n85, یا هر گوشیه دیگه ای تو این کلاس زیاد فرق اساسی با هم ندارن..بستگی به سلیقت داره که اگه نظر من و بخوای من N96 رو انتخاب میکنم.(هویجوری!)

ولی اگه از سیمبین خسته شدی به نظر من دیگه به گوشیای نوکیا فکر نکن...

در ضمن همونجور هم که خودت میدونی سیستم عامل 95,96,85 هر سه یکیه...فقط قیافشون فرق کرده که اینم بعد از یه ماه عادی میشه...ولی اگه بری دنبال پاکت یه سیستم و یه دنیای دیگه و تازه ای و تجربه میکنی...

در هر صورت موفق باشی...اینشالا که اصلا نه طرف 96 بری نه امنیا.....اینشالا که گوشیه خودت هر چه سریعتر پیدا شه..

Mojtaba-MCI
01-12-2008, 09:19
من خودم n95 معمولی داشتم...من n95 معمولی رو بهترین گوشیه سال 2006 نوکیا میدونم..البته این کاملا نظر شخصیمه...

گوشیای قبلیه من n70 بعد p990 بعد w300.

بعد از w300 میخواستم پاکت بگیرم...بخاطر یه تنوع توی سیستم عامل...دوربین گوشی برام مهم نیست...

ولی خوب اون موقع(تقریبا 1 سال و نیم پیش) نمیتونستم یه پاکت خوب صفر بگیرم...بخاطر کمبود مانی!!

N95 گرفتم...و خیلیم از انتخابم راضیم...انصافا بعد از یه سال و نیم اصلا دلم و نزد..ولی خوب همینجوری بخاطر اینکه دیگه با سیمبین زیادی کار کرده بودم ترجیح دادم که یه پاکت بخرم...میتونم 96 بخرم ولی دیگه سیمبین نمیخام..

هنوز پاکت نخریدم..ولی قطعا گوشی بعدیم یه پاکت پی سیه.

الانم اگر از سیمبین خسته نشدی و هنوز ارضات میکنه به نظر من n95,n96,n85, یا هر گوشیه دیگه ای تو این کلاس زیاد فرق اساسی با هم ندارن..بستگی به سلیقت داره که اگه نظر من و بخوای من n96 رو انتخاب میکنم.(هویجوری!)

ولی اگه از سیمبین خسته شدی به نظر من دیگه به گوشیای نوکیا فکر نکن...

در ضمن همونجور هم که خودت میدونی سیستم عامل 95,96,85 هر سه یکیه...فقط قیافشون فرق کرده که اینم بعد از یه ماه عادی میشه...ولی اگه بری دنبال پاکت یه سیستم و یه دنیای دیگه و تازه ای و تجربه میکنی...

در هر صورت موفق باشی...اینشالا که اصلا نه طرف 96 بری نه امنیا.....اینشالا که گوشیه خودت هر چه سریعتر پیدا شه..
از راهنماییای خوب تو و بقیه ی بچه ها ممنونم...
حالا تا آخر این ماه چیزی نمونده ، گوشی پیدا شد که خب هیچی اگرم نشد تا 10 - 15 روز بعد از دی ماه و بعد از تموم شدن امتحانات ترم دانشگاه می مونم و یه گوشی می گیرم...
یا 8گیگ!
یا امنیا!
یا آی8510!
یا 1100 و یا ان96...
و دیگر هیچ ، البته باید دید تا اون موقع چه گوشی های دیگه ای وارد بازار میشن!

Mojtaba-MCI
03-12-2008, 07:42
یکی از دوستام موبایل فروشی داره...
ازش قیمت 8گیگو گرفتم گفت 440!
نمی دونم راس می گه یا دروغ!از اون طرف دیجی کالا 8گیگو می ده 485...
چرا اینقدر فرق داره نمی دونم.

Mojtaba-MCI
03-12-2008, 07:44
امنیا آی900 = 37
ان96 = 5

کاوه رسولی
03-12-2008, 08:13
من فکر می کنم هیچ گوشی به پای نوککیا نمی رسه . بهتر بگم یه جورایی نوکیا سرتره

m9780d
03-12-2008, 14:44
مطمئنی؟؟؟
اینجا با برند کاری نداریم بحثمون سر اینه که کدوم گوشی مزیت های بیشتری نسبت به قیمتشون دارن
در ضمن یه نگاهی به نظرسنجی بکنید نظرتون عوض میشه
والسلام

Mojtaba-MCI
03-12-2008, 18:59
مطمئنی؟؟؟
اینجا با برند کاری نداریم بحثمون سر اینه که کدوم گوشی مزیت های بیشتری نسبت به قیمتشون دارن
در ضمن یه نگاهی به نظرسنجی بکنید نظرتون عوض میشه
والسلام
آره والا ، من یکی که شاخ در آوردم...
خیلی دلم می خواست 8گیگ رو هم به این نظر سنجی اضاف می کردم!
40 به 6!
یعنی دیگه برو برنگرد...
برو نمون!
برو واینسا!
1% هم احتمال نمی دادم نتیجه ی نظرسنجی اینی بشه که هست!

amir_rafie
03-12-2008, 19:07
این تاپیک خیلی خنده داره!!!!!! اصلا n96 در حد omnia نیست.... الان تنها رقیب omnia. گوشی HTC Touch HD هستش... حتی Xperia X1 هم در حد omnia و touch HD نیست......................

Mojtaba-MCI
03-12-2008, 19:17
این تاپیک خیلی خنده داره!!!!!!
پس تا می تونی بخند...

اصلا n96 در حد omnia نیست....
جدی؟!چطوری به این نتیجه رسیدی دوست عزیز؟
اصلا راجع به این دوتا گوشی اطلاعی هم داری که اینو می گی؟؟؟
توصیه می کنم یه نیم نگاهی به سایت های معتبر از جمله جی اس ام آرنا بندازی...
نمی دونم شاید نتیجه ی نظرسنجی رو دیدی که اینو گفتی ولی نباید به خاطر نوع طراحی و سیستم عامل 2 تا گوشی رو از هم متمایز کنیم و بگیم که اصلا توو کلاس هم نیستن که بخوایم مقایسشون کنیم.

حتی xperia x1 هم در حد omnia و touch hd نیست......................
اینی هم که گفتی دوستان سونی اریکسونی باید جوابتو بدن چون من نه هیچوقت ایکس1 رو داشتم و نه هیچی در موردش می دونم...
فقط ازش خیلی تعریف شنیدم.

m9780d
05-12-2008, 22:15
ما هم بسی خندیدیم(بابا ول کنید این حرفا رو فقط در مورد 900 و 96 صحبت میکنیم چی کار x1و hd داریم)
منم با آی 900 موافقم بیشتر بخاطره تاچ بودن و wm بودنش و آگه خدا بخواد میخوام بخرم

Mojtaba-MCI
06-12-2008, 21:53
ما هم بسی خندیدیم(بابا ول کنید این حرفا رو فقط در مورد 900 و 96 صحبت میکنیم چی کار x1و hd داریم)
منم با آی 900 موافقم بیشتر بخاطره تاچ بودن و wm بودنش و آگه خدا بخواد میخوام بخرم
خب همه یه جورایی آی900 رو پیشنهاد می دن...
ولی فک کنم کار باهاش خیلی سخت باشه ، البته نه از لحاظ پیچ و خم های زبان چون این مشکل نیست!
من شنیدم کار باهاش سخته چون کلی منوهای پیچ در پیچ داره...
واسه یه بلوتوث روشن کردن باید چندتا منو رو باز کنی و الی ماشاالله!
حالا نمی دونم واقعا همینجوریه یا نه ، اونایی که داشتن اینجوری می گفتن.

corey
06-12-2008, 21:58
ولی فک کنم کار باهاش خیلی سخت باشه ، البته نه از لحاظ پیچ و خم های زبان چون این مشکل نیست!

کار با ویندوز موبایل سخته ولی اینترفیس امنیا کار با ویندوز خیلی خیلی راحت کرده و مثلا برای بلوتوث از دسکتاپ بلوتئث روشن می کنی و اصلا احتیاج به رفتن تو منو نیست

ولی مطمئن باش چون قبلا با سیمبیان کار کردی اصلا با ویندوز مشکل نداری و یه روزه همه کاراش یاد میگیری

sonkia
06-12-2008, 23:18
راستی یه سوال داشتم:
جریان این امنیای جدید(t*omnia) که اومده چیه؟
اگه صحت داشته باشه که خریدن امنیا دیگه فایده نداره!

m9780d
07-12-2008, 16:05
کار با ویندوز موبایل سخته ولی اینترفیس امنیا کار با ویندوز خیلی خیلی راحت کرده و مثلا برای بلوتوث از دسکتاپ بلوتئث روشن می کنی و اصلا احتیاج به رفتن تو منو نیست

ولی مطمئن باش چون قبلا با سیمبیان کار کردی اصلا با ویندوز مشکل نداری و یه روزه همه کاراش یاد میگیری

منم110% موافقم
10%اضافش هم به خاطر تضمینه:31:

Mojtaba-MCI
07-12-2008, 21:12

منم110% موافقم
10%اضافش هم به خاطر تضمینه:31:
امیدوارم همینجوری باشه که شما می گین ، خودمم احساس می کنم اینترفیس امنیا کاملا فرق داره و یه طرح جدیده...لااقل از عکس هایی که ازش دیدم اینو فهمیدم ولی خب از طرفی کار کردن باهاش هم یه دنیای دیگه ای داره!باید حتما باهاش کار کنم ببینم به همون سختی ای که می گن هست یا نه!!!

راستی یه سوال داشتم:
جریان این امنیای جدید(t*omnia) که اومده چیه؟
اگه صحت داشته باشه که خریدن امنیا دیگه فایده نداره!
من خودمم الان دارم اینو می بینم ، قضیه ش چیه؟!

corey
07-12-2008, 22:48
کلا بعد از آیفون و همین طور بازار نچندان خوب ppc ها بازار ppc ها یه تکونی خورد
امنیا اینترفیس جذابی داره x1 با پنل هاش کار راحت کرده و htc هم که بعد از آیفون فعلا قشنگ ترین اینترفیس داره

m9780d
08-12-2008, 15:24
امیدوارم همینجوری باشه که شما می گین ، خودمم احساس می کنم اینترفیس امنیا کاملا فرق داره و یه طرح جدیده...لااقل از عکس هایی که ازش دیدم اینو فهمیدم ولی خب از طرفی کار کردن باهاش هم یه دنیای دیگه ای داره!باید حتما باهاش کار کنم ببینم به همون سختی ای که می گن هست یا نه!!!
به نظر من تا خودت اومنیا رو تو دستت نگیری و باهاش کار نکنی نمیتونی خیاله خودت رو راحت کنی به قول قدیمی ها((شنیدن کی بود مانند دیدن-- اومینا دیدن کی بود مانند اومینا کار کردن))
یه سر برو نمایندگی مایکرو تل و به گوشی یه انگشتی برسون

Mojtaba-MCI
09-12-2008, 14:57
به نظر من تا خودت اومنیا رو تو دستت نگیری و باهاش کار نکنی نمیتونی خیاله خودت رو راحت کنی به قول قدیمی ها((شنیدن کی بود مانند دیدن-- اومینا دیدن کی بود مانند اومینا کار کردن))
یه سر برو نمایندگی مایکرو تل و به گوشی یه انگشتی برسون
دقیقا درست گفتی...
من باید حتما باهاش کار کنم تا ببینم چی به چیه ، حتما یه مزیت هایی داره که 46 نفر بهش رای دادن!
اصلا شاید آخرش برم دوباره همون 8گیگو بگیرم خیال همرو راحت کنم!

s-a-l-i-m
09-12-2008, 19:42
t omnia فعلا می خوان تو المان پخش کنند ولی کشور دیگه ای معلوم نیست پخش بشه یا نه...........

m9780d
09-12-2008, 20:00
t omnia فعلا می خوان تو المان پخش کنند ولی کشور دیگه ای معلوم نیست پخش بشه یا نه...........

به نظر من منتظر موندن درست نیست چون:41:
1-وقتی بیاد قیمتش بالاس تا بخواد افت کنه....
2-یه گوشی دیگه میاد که تو وسوسه میشی اونو بگیری
3- سردرگم میشی
4- ممکنه خیلی اتفاقابد دیگه ای بیوفته که من برای جلوگیری از تشویش اذهان عمومی نمیگم

در ضمن یکی از روش های شرکت ها برای فروش برندشون اینه که یه چیز دهن پر کنی رو میدن بیرون که مشتری با دیدنش فکش بیوفته و کلی کف کنه(کاری که ما تو تاپیکه t omnia کردیم خلاصه شما برای اون جنس پول بیشتری میدی و خوشحال که یه گوشی خفن داری ولی نمیدونی که تا کف پات یه کلاه گنده رفته
وقتی از انتخابت خوشحال خواهی شد که که نسبت به پولی که میدی از امکانات گوشی استفاده کنی ولی اگه بابا بزرگ من بره یه آی900 بخره:18: ولی حتی شماره گیریش رو هم بلد نباشه یا دنبال کلید شماره هاش بگرده .... اونوقته که میگی چه ....کردم که 600 تومن پول بی زبون رو ریختم تو گلوی سامسونگ
پس با هم یه چیز رو ملکه ذهنمون کنیم موقع گوشی خریدن
اول امکاناتتون رو طبق اولویت روی کاغذ بیارید بعدش با بودجه ای که دارید برید گوشی دلخواهتون رو بخرید:8:

Mojtaba-MCI
10-12-2008, 08:21
به نظر من منتظر موندن درست نیست چون:41:
1-وقتی بیاد قیمتش بالاس تا بخواد افت کنه....
2-یه گوشی دیگه میاد که تو وسوسه میشی اونو بگیری
3- سردرگم میشی
4- ممکنه خیلی اتفاقابد دیگه ای بیوفته که من برای جلوگیری از تشویش اذهان عمومی نمیگم

در ضمن یکی از روش های شرکت ها برای فروش برندشون اینه که یه چیز دهن پر کنی رو میدن بیرون که مشتری با دیدنش فکش بیوفته و کلی کف کنه(کاری که ما تو تاپیکه t omnia کردیم خلاصه شما برای اون جنس پول بیشتری میدی و خوشحال که یه گوشی خفن داری ولی نمیدونی که تا کف پات یه کلاه گنده رفته
وقتی از انتخابت خوشحال خواهی شد که که نسبت به پولی که میدی از امکانات گوشی استفاده کنی ولی اگه بابا بزرگ من بره یه آی900 بخره:18: ولی حتی شماره گیریش رو هم بلد نباشه یا دنبال کلید شماره هاش بگرده .... اونوقته که میگی چه ....کردم که 600 تومن پول بی زبون رو ریختم تو گلوی سامسونگ
پس با هم یه چیز رو ملکه ذهنمون کنیم موقع گوشی خریدن
اول امکاناتتون رو طبق اولویت روی کاغذ بیارید بعدش با بودجه ای که دارید برید گوشی دلخواهتون رو بخرید:8:
کاملا درسته...
یکی می ره یه گوشی بخره که بتونه ازش استفاده کنه ، خداشاهده من یه آدمایی دور و بر خودم می بینم که فقط به خاطر شکل و قیافه ی 8گیگ رفتن کلی پول دادن و خردیدنش غافل از این که بتون به اندازه ی 2زار ازش استفاده کنن...دارندگی و برازندگیه دیگه:دی!
حالا نه 8گیگ بلکه هر گوشی ای وضعیتش به همین منواله!
بگذریم ، آخرین قیمتی که من از امنیا ، ان96 و 8گیگ دارم به این شرحه(البته از دیجی کالا):

سامسونگ امنیا ورژن 16گیگ با گارانتی خدمات پارسه - 599000 تومن.
با گارانتی اصلی مایکروتل - 649000 تومن.
--------------------
ان96 با گارانتی خدمات پارسه(18 ماهه) - 639000 تومن.
--------------------
ان95 8گیگ با گارانتی خدمات پارسه(18 ماهه) - 477000 تومن.
با گارانتی اصلی نیا - 555000 تومن.
--------------------
احساس می کنم که این قیمت ها خیلی بالاتر از اون قیمت هاییه که شما دوستان ارائه می دید...
حالا نمی دونم یه گارانتی اینقدر تاثیر داره یا نه ، به هرحال می خواستم بدونم آخرین قیمت های شما چی هستن؟!
ممنون...

Mojtaba-MCI
11-12-2008, 16:11
چرا کسی جواب نمی ده؟!

sogol6561
11-12-2008, 16:32
شما در مدت این یک ماه که این تاپیک رو زده ای هنوز نتونستی یک گوشی بگیری.
بابا بیخیال برو هر چی دوست داری بگیر دیگه اینهمه لفت دادن نداره که.
دیگه به نظر من این تاپیک بیخودی داره خودشو بالا میکشه:27:.

Mojtaba-MCI
12-12-2008, 09:02
شما در مدت این یک ماه که این تاپیک رو زده ای هنوز نتونستی یک گوشی بگیری.
بابا بیخیال برو هر چی دوست داری بگیر دیگه اینهمه لفت دادن نداره که.
دیگه به نظر من این تاپیک بیخودی داره خودشو بالا میکشه:27:.
مثلا تو اینو نمی گفتی نمیشد؟مثلا می رفتی قیمت ها رو می گفتی نمیشد؟!
کوچولو باید پست اول تاپیک رو هم می خوندی بعد میومدی حرف می زدی...
اگه سختته من واست کپی می زنم تا همینجا بخونی :

ولی اگر بعد از 2 ، 3 ماه پیدا نشد و من مطمئن شدم که برنمی گرده قاعدتا باید یه گوشی دیگه بگیرم!
حالا برو 100 تا ":27:" بذار.

corey
12-12-2008, 17:43
مجتبی جون بی خیال شو
ولی نظر آخر من یا امنیا یا 8گیگ که به نظرم 8گیگ برات بهتره چون تو زمانی که 8گیگ داشتی باهاش حال کردی و دیگه هیچ گوشی برات 8گیگ نمیشه

D o l f i n
13-12-2008, 10:57
هر کی بگه سخته شما نباید بگی که همه نوع گوشی داشتی
من 900 رو پیشنهادمیدم شما چون 95 داشتی بنظر من 96 توفیق چندانی نداره آی900 جدا از تمام برتری هاش یه تغییر تحول دیگه واست داره
شک نکن آی900:46:

Mojtaba-MCI
13-12-2008, 16:54
مجتبی جون بی خیال شو
ولی نظر آخر من یا امنیا یا 8گیگ که به نظرم 8گیگ برات بهتره چون تو زمانی که 8گیگ داشتی باهاش حال کردی و دیگه هیچ گوشی برات 8گیگ نمیشه
آره Corey جان ، من اون موقع که 8گیگ داشتم می تونم قاطعانه بگم تنها گوشی ای بود که هیچ ایراد عمده ای نداشت و کار باهاش برام یه دست و راحت بود...به خصوص این اواخر که دیگه خیلی بهش عادت کرده بودم!

هر کی بگه سخته شما نباید بگی که همه نوع گوشی داشتی
من 900 رو پیشنهادمیدم شما چون 95 داشتی بنظر من 96 توفیق چندانی نداره آی900 جدا از تمام برتری هاش یه تغییر تحول دیگه واست داره
شک نکن آی900:46:
سخت که نیس ولی عادته دیگه ، یه چیزایی روو نوکیا داشتم که دیگه نمیشه اونا نباشن...
از جمله همین ان-گیج خودمون!
دیگه خیلی تحقیق کردم ، دیدم همین 8گیگ واقعا مناسبه!

Mojtaba-MCI
13-12-2008, 16:58
از همه ی دوستانی که نظر دادن و راهنمایی کردن کمال تشکر رو دارم و واقعا ممنونم!
فقط یه سوال دیگه دارم ، اونم قیمت های 3 گوشیه امنیا ، 96 و 8گیگ رو می خواستم بدونم چندن؟!
البته توو بازار تهران مخصوصا علائدین...
هم با گارانتی و هم بی گارانتی!

prince72
13-12-2008, 17:15
85 بخر که ضرر نکنی.......................................... ............................

s-a-l-i-m
13-12-2008, 21:02
امنیا رو بگیر هم خودت رو خلاص کن هم مارو

Mojtaba-MCI
14-12-2008, 21:04
از همه ی دوستانی که نظر دادن و راهنمایی کردن کمال تشکر رو دارم و واقعا ممنونم!
فقط یه سوال دیگه دارم ، اونم قیمت های 3 گوشیه امنیا ، 96 و 8گیگ رو می خواستم بدونم چندن؟!
البته توو بازار تهران مخصوصا علائدین...
هم با گارانتی و هم بی گارانتی!
همچنان بی جواب:19:...

D o l f i n
14-12-2008, 22:55
مجتبی خیلی سخت گیری می کنی الان واسه چی امینا رو نمی گیری؟ واسه چی دو دل اینو خودت بهتر میدونی امینا خیلی خیلی بهتره

Mojtaba-MCI
15-12-2008, 07:43
آخرین نتیجه ی آرا :
امنیا = 50
ان96 = 8
برتری قاطعانه با امنیا...

Mojtaba-MCI
15-12-2008, 07:48
مجتبی خیلی سخت گیری می کنی الان واسه چی امینا رو نمی گیری؟ واسه چی دو دل اینو خودت بهتر میدونی امینا خیلی خیلی بهتره
نه دلفین عزیز ، سخت گیری نمی کنم!
همه می دونن که معمولا هر برندی از گوشی ها یه سری امکانات مخصوص خودشونو دارن...
چه نوکیا چه سامسونگ و چه سونی اریکسون!
من تقریبا همه ی این برندها رو یه مدت طولانی داشتم ، اما بعد از این همه گوشی بازی احساس می کنم که با نوکیا راحت ترم ، می دونی؟یه جورایی دردسرش برام کمتره...
به خصوص که آخرین گوشیم یعنی 8گیگ یه گوشی فوق العاده بود و تقریبا میشه گفت هیچ مشکل خاصی باهاش نداشتم!
منم قاطعانه انتخابمو کردم...
گوشی بعدی من همون نوکیا ان95 8گیگه!
نه امنیا و نه ان96.
بازم از همه ممنونم...

Mojtaba-MCI
15-12-2008, 07:49
فقط بی زحمت یکی قیمت گوشی های امنیا ، 96 و 8گیگ و بهم بده...
از بازار علائدین تهران.
ممنون!

Mojtaba-MCI
16-12-2008, 20:27
نوکیا ان95 8گیگ گرفتم...
لطفا تاپیکو قفل کنید!
ممنون.

m9780d
16-12-2008, 21:53
سلام یادت باشه من اولین کسی بودم که بهت تبریک گفتم حالا چندتا درخواست دارم:
1)شیرینی:دی
2)قیمت خرید
3)باگارانتی ؟؟
4)کیفیتش نسبت به قدیم افت کرده؟؟صدا.دوربین و ...؟؟؟
ساخت کجا هست؟؟

noisymind
16-12-2008, 23:02
خب پس تا هنوز قفل نشده منم بهت تبریک بگم d: