PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فايل بوتmax blast را كسي داره

abde7
19-11-2008, 22:29
اگر كسي فايل بوتmax blast يا power maxروي cdرا داره به من هم ادرسشو بگه من فلاپي ندارم براي همين اين نرم افزار هم
براي درست كردنه فايل بوت فلاپي ميخواهد.خيلي ضروري هست هاردم فورمت نميشه من هم بدونه سيستم موندم.

Mohsen6558
19-11-2008, 23:50
Maxtor MaxBlast and Maxtor Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OneTouch 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

abde7
22-11-2008, 12:58
maxtor maxblast and maxtor manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

onetouch 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا من از ديالآپ استفاده ميكنم اگر بخواهم اين فايل 103 مگابايت را دانلود كنم خيلي مشكل است برايم .فايل بوت اين نرم افزار فقط 103 مگابايتي است با كمتر هم داره؟؟؟؟؟

abde7
23-11-2008, 09:42
آقا من از ديالآپ استفاده ميكنم اگر بخواهم اين فايل 103 مگابايت را دانلود كنم خيلي مشكل است برايم .فايل بوت اين نرم افزار فقط 103 مگابايتي است با كمتر هم داره؟؟؟؟؟

كسي در اين مورد جوابي نداره ؟؟؟؟؟؟؟

abde7
24-11-2008, 11:08
اگر كسي فايل بوتmax blast يا power maxروي cdرا داره به من هم ادرسشو بگه من فلاپي ندارم براي همين اين نرم افزار هم
براي درست كردنه فايل بوت فلاپي ميخواهد.خيلي ضروري هست هاردم فورمت نميشه من هم بدونه سيستم موندم.

عجب دنياي شده در ميان اين همه سوال
يوال من بي جواب مونده ان هم چندين روز است آن هم درست زماني كه من نياز شديد دارم ؟؟؟؟؟؟