PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرینتر سامسونگ 1640 ام دیگه پرینت نمی گیره

keykavoos
19-11-2008, 17:29
پرینتر سامسونگ 1640 ام دیگه پرینت نمی گیره . با اینکه شارژش کردم پیغام زیر را میده:
toner exhousted replace toner
باید چیکارش کنم؟ البته پودر تونرش مال خودش نبوده مال HP بوده اما قبلا هم همینطور شارژ می کردم کار می کرد.
:37:

shahramcat
20-11-2008, 15:40
خوب بیش از 2 یا 3 بار نمیشه تونر رو شارژ کرد ... شما تونر آکبند سامسونگ بگیر .

lindows
20-11-2008, 18:15
پرینتر سامسونگ 1640 ام دیگه پرینت نمی گیره . با اینکه شارژش کردم پیغام زیر را میده:
toner exhousted replace toner
باید چیکارش کنم؟ البته پودر تونرش مال خودش نبوده مال HP بوده اما قبلا هم همینطور شارژ می کردم کار می کرد.
:37:

تقريبا همه پرينترهاي سامسونگ به غير از شارژ يك IC هم دارند كه بعد از تعداد مشخصي پرينت احتياج به تعويض و يا ريست دارند . داخل انها يك كنتور هست كه بعد از تعتداد مشخصي صفر ميشه

در ضمن براي شارژ تونر هاي سامسونگ بايد از پودر سامسونگ استفاده كنيد
چون چسبندگي پودر HP و ساسونگ فرق ميكنه براي همين حتما از پودر سامسونگ استفاده كنيد

تونر تون را به يه مركز مجاز يا جائي سامسونگ كار ميكنند ببريد تا يا IC را ريست كنند يا عوضش كنند

البته پرينترهاي نو IC اونها داخل خود پرينتر هست و بعد از صفر شدن فقط با IC روي تونر كار ميكنند

m1d1y
21-11-2008, 02:17
کلا این پرینتر 1640 سامسونگ چجور پرینتریه
کیفیتش خویه ؟ بعد از چند برگ باید شارژش کنی و هزینه شارژش چقدر میشه؟

keykavoos
21-11-2008, 13:38
کلا این پرینتر 1640 سامسونگ چجور پرینتریه
کیفیتش خویه ؟ بعد از چند برگ باید شارژش کنی و هزینه شارژش چقدر میشه؟
ممنون از توضیحات
والا من که از کیفیتش راضی ام. فقط یه کم سرعتش پایینه. البته اونم به خاطر اینکه من با 1610 بیشتر کار می کردم یه خورده توقعم زیاد شده.

vahidkarimi2006
29-05-2010, 12:48
1640

از انجائیکه خودم چند روزی بشدت بدنبال اموزش شارژ این تونر بودم بالاخره تونستم از سایت یوتوب اونو پیدا کنم(حالا بماند که دانلود از یوتوب چه مکافاتی داره)توی این فایل ویدئویی بطور کامل آموزش آن به نمایش گذاشته شده.امیدوارم دانلود کنید و لذت ببرید .این فایل نتیجه ساعتها وقت برای دانلود از یوتوب و آپلود مجدد آن در سایت 2shared بوده است.نظر فراموش نشه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]