PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خواهم پیش دانشگاهی رو غیر حضوری برم.

armin_software
18-11-2008, 22:25
سلام
میشه پیش دانشگاهی رو غیر حضوری پاس کنم؟

seyyedi
19-11-2008, 18:58
دوستان سلام
آره عزیز میشه
ولی بهتره بری به خصوص که رزیاضی هم هستی
ناراحت نباش پیش رو راحت میشه کلاساش رو دک کرد

f.kh0511
19-11-2008, 19:21
شدن که میشه ولی واسه خودت سخت میشه درسایی مثه فیزیک و هندسه و گسسته و... رو کم میاری...

vahid_civil
19-11-2008, 20:14
من 6 سال پیش این کار رو کردم. البته از ترم دوم به بعد.
من خیلی راضی بودم. هم وقتم آزادتر شد واسه درس خوندن. هم صبحها راحت میخابیدم!
البته واسه من ( کلا پسرا) یه مشکل دیگه هم هست اونم سربازیه. جوری که اون یه سال فرجه واسه کنکور که اگه قبول نشی میپره!
بهتری بری یکی از این مدارسی که نیمه حضوری هستن.
یعنی 100 تومن مثلا بهشون میدی فقط واسه امتحانای آخر ترم میری.
---------
یه نکته دیگه:
بعد از من 3 4 نفر دیگه هم تو مدرسمون این کار رو کردن ولی دو تاشون نتونستن تو خونه و کتابخونه درس بخونن. (چون زور بالا سرشون نبود! و دختربازی و ...) و رتبشون افتضاح شد. البته نفر سوم هم رتبش 200 شد !
ولی من خیلی راضی بودم. چون نتیجم خوب شد.و هنوزم به تصمیمم افتخار میکنم !

MaaRyaaMi
19-11-2008, 20:51
سلام
میشه پیش دانشگاهی رو غیر حضوری پاس کنم؟
بله میشه ! من خودم پیش دانشگاهی ترم 2 رو غیرحضوری خوندم
بستگی به وضعیت درسیت داره ....یعنی اگه درست خیلی خوبه و به قولی بچه درسخونی خیلیم خوبه غیرحضوری چون وقتت هم آزادتره !
ولی خوب اینم بگم اکثر کسائی که غیر حضوری میخونن بیرون کلاس میرن !

بهتری بری یکی از این مدارسی که نیمه حضوری هستن.
یعنی 100 تومن مثلا بهشون میدی فقط واسه امتحانای آخر ترم میری.

100 تومن !:18:
برای امتحانا برا هر کدوم از درسا یه پولی میدی ولی هزینه ش اینقدر نمیشه
خیلی بشه دیگه 10000 تومن !

vahid_civil
19-11-2008, 22:54
100 تومن !
برای امتحانا برا هر کدوم از درسا یه پولی میدی ولی هزینه ش اینقدر نمیشه
خیلی بشه دیگه 10000 تومن !

من حرفم چیز دیگری بود. پسرا واسه اینکه سربازی نرن مجبورن توی یه مدرسه اشتغال به تحصیل داشته باشن.
بعضی از مدارس این کار رو میکنن با گرفتن همچین پولی.که البته خیلی باید بیشتر شده باشه. چون من مال 5 6 سال پیش رو گفتم!

armin_software
19-11-2008, 23:23
میشه یک سال کنکور ندی بعد خوب بخونی بعد از یک سال کنکور بدی؟

seyyedi
20-11-2008, 19:21
دوستان سلام

من همینطوری هستم
سال دومیم

armin_software
20-11-2008, 19:33
دوستان سلام

من همینطوری هستم
سال دومیم
میشه بهتر توضیح بدی؟:41:

seyyedi
23-11-2008, 21:34
دوستان سلام

میشه بهتر توضیح بدی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم بار دومم هست که کنکور میدم
حالا چرا بار اول رو ندی
منم بار اول رو دادم اما هیچی براش نخوندم و هر درس هم نهایتا 5 تا سوال بیشتر نزدم
چون از اولش میخواستم که واسه سال دوم بخونم
شما هم بار اول رو بده ولی بد بده که قبول نشی
اصلا چرا نخونی که سال اول قبول شی
از الان شروع خیلی وقت داری تا دو سال دیگه
یکم برنامه ریزی میخواد

Vict0Ria
22-01-2009, 02:48

منظورت این نیست که دیر شده و کار از کار گذشته!!!
حتماً خودت می دونی که میشه هر وقت کنکور داد جدا از بعضی شروط
ولی این اوج حماقتِ و بدون بجز پشیمونی چیزی عایدت نمی شه
تقریباً 5 ماه مونده و همه چیز بستگی به رووزایِ پایانی داره

Vict0Ria
22-01-2009, 02:55

منظورت این نیست که دیر شده و کار از کار گذشته!!!
حتماً خودت می دونی که میشه هر وقت کنکور داد جدا از بعضی شروط
ولی این اوج حماقتِ و بدون بجز پشیمونی چیزی عایدت نمی شه
تقریباً 5 ماه مونده و همه چیز بستگی به رووزایِ پایانی داره

Amirlike2
23-01-2009, 01:28
به نظر من غیر حضوری برداری پشیمون میشی
اگه دختر بودی مهم نبود
اما برای پسرا بحث سربازی میاد وسط
اگرم غیر حضوری برداری و امسال دانشگاه نری باید بری خدمت.

Vict0Ria
01-02-2009, 10:41
:40:سلام دوستان:40:
منم سال پیش رو غیر حضوری خوندم.
ترم اول عالی:5: بود ولی بعدش خسته شدم:19:.
امتحانای ترم دوم رو بزور پاسیدم.
من بعداز عیداز درس خوندن خسته شدم.
غیر حضوری خوبه ولی به شرط اینکه جنبه اش رو داشته باشی:11:.

armane1980
04-02-2009, 21:50
سلام
من تازه عضو شدم و سوم ریاضی هستم.
10 -15 سالی از مدرسه دور بودم. اما همین امروز شبانه ثبت نام کردم. تصمیم دارم واحدهای باقی مانده تا دیپلم رو بگذرونم و بعدشم برم دانشگاه.
حسابان و شیمی و فیزیک رو حضوری برداشتم. فکر می کنید هندسه رو می شه بدون معلم خوند یا بفکر کلاس خصوصی باشم؟

مورچه
15-02-2009, 09:29
منم پیش دانش گاهیمو غیر حضوری ورداشتم. اما یه مدرسه ای ثبت نام کردم که امتحانات پایان ترمو فقط بدم.
از اون ورم توی یه آموزشگاهی که خودم از اول دبیرستان برای تقویت پایه می رفتم و اکثر استادارو می شناختم رفتم و کل درسای اختصاصی که ویژه کنکور گذاشته بودن رو به همراه عربی و زبان ثبت نام کردم. کلاس های ویژه کنکورش کل 3 سال+ پیش 1 و 2 + تمرین تست بود.
کلا خیلی راضی بودم. بعد از عید کمی خسته شدم اما نتیجه خوب بود.
(2 سال پیش)

Azhang
27-02-2009, 16:36
اونايي كه حضوري ميخونن نتيجه ي بهتري ميگيرن

ali...
28-02-2009, 13:30
منم دیدم کسایی رو که غیرحضوری خوندن و بهترین نتایجو گرفتن
اما در مورد اینکه یه سال کنکورو بیخیال شین اصلا کار درستی نیس بابا هنوز وقت هس

Life24
10-12-2010, 10:52
شما تا وقتی نرسیدید به پیش دانشگاهی چون زیر 18 سال هستید و حرف خدمت در کار نیست در نتیجه مشکلی ندارد و هر جور درس بخونید.
اما وقتی می رسید به پیش دانشگاهی میشید 18 ساله.
یعنی مشمول
اگر نخواهید مشمول شوید میتوانید پیش دانشگاهی را حضوری 2 سال تمام کنید.
یعنی پیش دانشگاهی به صورت حضوری فقط 2 سال میشه خوند. اگر تمام نکنی توی 2 سال باید بری خدمت

Alireza SM
10-12-2010, 12:57
متولد 71 به قبل اگه باشي و غيرحضوري بخوني نميتوني دانشگاه بري

Life24
10-12-2010, 18:48
البته این طور نیست که تا هر وقت بخواهید بروید حضوری ثبت نام کنید.
وقتی سوم دبیرستان تمام کردید.
2 سال مجاز به ثبت نام حضوری در پیش دانشگاهی هستید.

بعد از دو سال حضوری ثبت نام نمیشوید و باید برید دانشگاه یا خدمت.

hasti rs
10-12-2010, 19:04
حضوری بخونی بهتره چون با بچه ها در ارتباط هستی و یجور حس رقابت پیدا میکنی و بهتر درس میخونی ..

البته به روحیه ی خودتم بستگی داره , بعضیا غیر حضوری بهتر میخونن .

Alireza SM
10-12-2010, 19:15
اين رو هم عرض كنم كه اگه آدم وقت شناسي باشي و وقتت رو هدر ندي و مشكل سربازي هم برات پيش نياد بهتره راه دور بخوني . شرايظش دقيقا مثل غير حضوريه ولي مدركش با مدرك حضوري هيچ فرقي نداره . هيچ فرقي نداره يعني هيچ فرقي نداره فقط اسم آموزشگاهتون فرق ميكنه با بقيه
من خودم الان راه دور اردبيل درس ميخونم
امسال هيچكدوم از مدارس غيرانتفايي كه بهترين دبيرها رو هم دارن نتونستن بيش از يك نفر قبولي در رشته پزشكي دانشگاه هاي سراسري رو كنن ولي راه دور تونست 6 نفر قبولي رشته پزشكي داشته باشه .
اگه وقتت رو با كتاب هاي تست صرف كني حتما نتيجه هتري ميگيري تا اينكه در مدرسه درس بخوني . خيلي كم پيش مياد مدرسه هاي وجود داشته باشه كه بتونه دبيراني داشته باشه كه مثل دكتر انار شهابي بتونن زبان تدريس كنن ؛ يا مثل محمود زاده و بازرگاني بتونن فيزيك و شيمي درس بدن . تازه حتي اگه دبيراي خوبي داشته باشي براي موفقيت در كنكور لازمه كه كتاباي اينا رو هم بخوني ! پس بهتره آدم اگه شرايطش رو داره پيش دانشگاهي رو راه دور بخونه :5:
البته اين گفته من در مورد خيلي از دانش آموزان كه به مدرسه و معلم و همكلاسي هاشون وابستگي دارن الا صادق نيست اونا بايد تو همون مدرسه درسشون رو بخونن .

Amirdb
10-12-2010, 19:29
اين رو هم عرض كنم كه اگه آدم وقت شناسي باشي و وقتت رو هدر ندي و مشكل سربازي هم برات پيش نياد بهتره راه دور بخوني . شرايظش دقيقا مثل غير حضوريه ولي مدركش با مدرك حضوري هيچ فرقي نداره . هيچ فرقي نداره يعني هيچ فرقي نداره فقط اسم آموزشگاهتون فرق ميكنه با بقيه
من خودم الان راه دور اردبيل درس ميخونم
امسال هيچكدوم از مدارس غيرانتفايي كه بهترين دبيرها رو هم دارن نتونستن بيش از يك نفر قبولي در رشته پزشكي دانشگاه هاي سراسري رو كنن ولي راه دور تونست 6 نفر قبولي رشته پزشكي داشته باشه .
اگه وقتت رو با كتاب هاي تست صرف كني حتما نتيجه هتري ميگيري تا اينكه در مدرسه درس بخوني . خيلي كم پيش مياد مدرسه هاي وجود داشته باشه كه بتونه دبيراني داشته باشه كه مثل دكتر انار شهابي بتونن زبان تدريس كنن ؛ يا مثل محمود زاده و بازرگاني بتونن فيزيك و شيمي درس بدن . تازه حتي اگه دبيراي خوبي داشته باشي براي موفقيت در كنكور لازمه كه كتاباي اينا رو هم بخوني ! پس بهتره آدم اگه شرايطش رو داره پيش دانشگاهي رو راه دور بخونه :5:
البته اين گفته من در مورد خيلي از دانش آموزان كه به مدرسه و معلم و همكلاسي هاشون وابستگي دارن الا صادق نيست اونا بايد تو همون مدرسه درسشون رو بخونن .

تایید میشه
خیلی از مدارس عادی یعنی شاید 100 درصد مدارس
تو شیراز هم همین وضعیت رو داشتند
منم اگه پارسال میدونستم راه دور چیه دقیقا همین کارو میکردم چون هیچ خیری از مدرسه رفتن گوش دادن به اراجیف دبیرای .... ندیدم :13:

فقط مدارس غیرانتفاعی های تاپ و تیزهوشان تونستند نتیجه بگیرنند چون بهترین دبیرا رو در اختیار داشتند و دانش آموزای چنین مدارس هم زمان که برای امتحانات مدرسه آموزش میدید برای کنکور آموزش میدادند!

اما تو مدارس عادی فقط دانش آموزا فقط برای امتحانات مدرسه آموزش می بینند!

matr!x_2008
10-12-2010, 19:40
من 3 سال میشه دیپلم گرفتم.الان میتونم برم پیش دانشگاهی ثبت نام کنم؟ و کلا چطوری برم دانشگاه؟ رشتم علوم انسانی.خدمت هم معاف!

t.sunami
10-12-2010, 19:42
غیرحضوری در هر شرایطی اشتباست!از ما گفتن:27:

Alireza SM
10-12-2010, 19:49
من 3 سال میشه دیپلم گرفتم.الان میتونم برم پیش دانشگاهی ثبت نام کنم؟ و کلا چطوری برم دانشگاه؟ رشتم علوم انسانی.خدمت هم معاف!

اين قسمت به تنهايي همه مشكلاتتون رو حل ميكنه :27:
همين امسال ميتونين برين دانشگاه بايد اين كار رو بكنين :

الان برين دفترچه بخرين و براي كنكور 90 ثبت نام كنين و سپس برين و مداركتون رو ببرين مدرسه بزرگسالان و براي پيش دانشگاهي ثبت نام كنين . ترم اول رو كه رد كرديم ديگه ولي اسفند ماه و خرداد ماه ميتونين پيش دانشگاهي 1 و 2 رو تموم كنين و برين كنكور رو شركت كنين
اگه خرداد ماه نتونستين پيش دانشگاهي رو تموم كنين تير ماه و شهريور ماه هم فرصت خواهيد داشت

اگه ميخواين امسال برين دانشگاه سراسري همين الان بهتره ثبت نام كنين براي كنكور :46:اگه آزاد ميخواين شركت كنين بهمن ماه ثبت نام خواهيد كرد براي كنكورش . براي آزاد هم بايد مدرك پيش دانشگاهي رو همونطور كه گفتم بگيرين .

راستي اگه نميخواين تو كلاس ها شركت كنين ميتونين برين راه دور درس بخونين كه شهريش هم تقريبا يك سوم هست

اتریسا
22-01-2017, 22:32
سلام میبخشید من رشته تجربی پیش دانشگاهی هستم میخوام ترم ۲ را غیر حضوری بردارم نظر شما چیه؟

After4Ever
23-01-2017, 01:34
سلام میبخشید من رشته تجربی پیش دانشگاهی هستم میخوام ترم ۲ را غیر حضوری بردارم نظر شما چیه؟

بستگی به شرایطتتون داره...شرایط مدرسه اتون چطوره؟
اگه واقعا رفت آمد مدرسه وقت تلف کردن بوده پس غیره حضوری بردارید