PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shaiya

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21

Arrowtic
03-07-2010, 21:18
من از سرور Gaia رفتم به Lailah.
دو دليل داشت:
جمعيت گايا كمه.
Pag من ضعيف بود.Assassin ساختم از قبليه قويتره با اين كه 12 تا اختلاف لول هست!!

erf45
03-07-2010, 22:09
حاج محمد ... pando ما که lanharr می شه طرف شما . از چه لولی بنفش می شه ؟ برای خرید p.lvl می پرسم 42 یا 44 ؟

Arrowtic
03-07-2010, 22:35
دوستان در پست اول درباره ي enchant گفتين.اما درباره ي Linking چيزي نديدم.اگه ميشه توضيح بديد و فرقشون رو هم بگيد.
ممنون.

mhv_kntu
03-07-2010, 22:48
حاج محمد ... pando ما که lanharr می شه طرف شما . از چه لولی بنفش می شه ؟ برای خرید p.lvl می پرسم 42 یا 44 ؟بنفش اگه منظورت purple هست از لول 41

دوستان در پست اول درباره ي enchant گفتين.اما درباره ي Linking چيزي نديدم.اگه ميشه توضيح بديد و فرقشون رو هم بگيد.لینک کردن فقط مربوط به Lapis میشه که گفتیم دیگه. چیزه دیگه ای غیر از لاپیس لینک نمی کنن که.

پست اول رو دیدم.ترکوندی محمد جون.دمت گرم حاجی.
خواهش می کنم. ما شاگرد شماییم.

Arrowtic
03-07-2010, 23:28
فرقشون چيه؟

mhv_kntu
04-07-2010, 00:21
فرقشون چيه؟
قصمت lapis رو بخونی همه چیز رو متوجه میشی. اصلا Enchant ریطی به Link کردن نداره. هیچ شباهتی ندارن که من بخوام فرق هاش رو بگم. شما خوب نخوندی پست اول رو . اون لینک مربوط به لاپیس رو یه بار باز کنی ببینی متوجه میشی.

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

امروز از لول 32 تا 42 گریند کردم ! هیچ plvl هم در کار نبود ! دیگه دارم بالا میارم lol
راستی مقدار exp لول های میانی رو به طرز محسوسی بالا بردن. من تو FL2 امروز تا 18K تو لول 37 exp گرفتم که قبلا 18K تو FL3 هم purp موب میکشتی نمیشد.

MR.Punisher
04-07-2010, 08:32
قصمت lapis رو بخونی همه چیز رو متوجه میشی. اصلا Enchant ریطی به Link کردن نداره. هیچ شباهتی ندارن که من بخوام فرق هاش رو بگم. شما خوب نخوندی پست اول رو . اون لینک مربوط به لاپیس رو یه بار باز کنی ببینی متوجه میشی.

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

امروز از لول 32 تا 42 گریند کردم ! هیچ plvl هم در کار نبود ! دیگه دارم بالا میارم lol
راستی مقدار exp لول های میانی رو به طرز محسوسی بالا بردن. من تو FL2 امروز تا 18K تو لول 37 exp گرفتم که قبلا 18K تو FL3 هم purp موب میکشتی نمیشد.

EXP بازی زیاد نشده.weekend bonus EXP هست.50%.همه برن grind کنن.

Arrowtic
04-07-2010, 09:32
اين اسكيل Transformation چه فانه!!خيلي حال ميده.

keb
04-07-2010, 10:32
کاشکی بقیه تاپیک ها هم پست شمار داشتن.

mhv_kntu
04-07-2010, 11:01
EXP بازی زیاد نشده.weekend bonus EXP هست.50%.همه برن grind کنن.
بعد 1.5 سال بازی و با 9 تا کراکتر +50 متوجه exp bonus میشم . من چون خودم رو plvl می کردم و همیشه هم مجبور بودم از FL برم دقیقا Exp ها رو یادم میموند. 18K exp تو 100% bonus هم توجیه نداره تو FL2 . در ضمن متغیر بودن exp هم واضحه. وقتی یه High lvl میاد تو پارتی همون 18K میشه مثلا 12K

erf45
04-07-2010, 11:49
بعد 1.5 سال بازیاینو به صورت اغراق کلامی :دی گفتی یا جدی یک سال و نیمه دارین بازی می کنین ؟

هیچ plvl هم در کار نبود ! orc در حال عادی در حال plvl شدنه دیگه ... یادش به خیر گریند پریستم چه لذت بخش بود ^^
فایتر بدبخت من باید هم تانک کنه توی پارتی هم بکشه بعد وقتی مردم >> پریسته می گه لیدر رز کن . کم مونده بود کیبرد رو بکوبم تو سر خودم ...

---------
یه اتفاق مسخره ای هم اینور افتاده . یه ایرانی دیگه اینور um 55 شده بود > پدرام (نمی دونم توی این فروم هم هست یا نه!)
permanent بن شده ... یه hm 56 هم داشت فکر می کنم یه حدود 30 -40 بیلی هم پول و گییر داشت .
می گفت گفتن ه/ک کردی . خودش که می گفت ه/ک بلد نیست . :
لول 55 اگه ه/ک بکنه به نظرم تابلو می شه اصلا ... و چرا باید ه/ک بکنه ؟ >.<ap هم نخریده بود . سرش رو بریدن دیگه :دی الان دوباره nm شروع کرده (((

mhv_kntu
04-07-2010, 12:44
اینو به صورت اغراق کلامی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتی یا جدی یک سال و نیمه دارین بازی می کنین ؟
اغراقم کجا بود. 1 سال و 4 ماه و 3 روز و 12 ساعت و 19 دقیقه و 56 ثانیه الان شد 57 ... درام بازی می کنم.

orc در حال عادی در حال plvl شدنه دیگه ... یادش به خیر گریند پریستم چه لذت بخش بود ^^
فایتر بدبخت من باید هم تانک کنه توی پارتی هم بکشه بعد وقتی مردم >> پریسته می گه لیدر رز کن . کم مونده بود کیبرد رو بکوبم تو سر خودم ...
plvl به اونی می گن که یه High lvl که +20 لول از تو بیشتر باشه بیاد برات purp mobs بکشه نه اینکه با 6 تا nub تو لول 41 بری FL2
Orc فقط راحت تر party می گیرنش. یه Healer بگیر plvl نخر . ببینم لول 32 تا 42 رو چند روزه میری !؟
این آخر لذت بخش بود ؟ یا بد ؟

ap هم نخریده بود
perma ban شدنش بخاطر این بود ! lol
احتمالا یه Gear -- شده خریده بود یا Gold bar یا آیتم D.u.p.e شده خریده بود.شایدم گولد خریده بود.

erf45
04-07-2010, 18:56
perma ban شدنش بخاطر این بود ! همین دیگه ... اگه می خرید هواشو داشتن اگه کاریم می کرد :دی

شایدم گولد خریده بود. نه بابا ... پول واقعی خرج نمی کنه .

دلم براش می سوزه . فکر کنم دوم دبیرستانه . تازه امتحاناش تموم شده بود . داشت حسابی پیشرفت می کرد . خیلی هم وقت گذاشته بود که conti جور کنه و استون و ... یه gear درست حسابی ...

دلم به حال خودمم می سوزه ! چون تازه از دستش راحت شده بودم > خودش از من گردن کلفت تر شده بود دیگه هر دفعه نمی گفت بیا منو plvl کن :دی

Tirion Fordring
04-07-2010, 19:42
هادی یه چیزی

این قبلا چند تا بود ؟

hadi_gamer
04-07-2010, 20:20
هادی یه چیزی

این قبلا چند تا بود ؟
150 تا :18::31:

MR.Punisher
04-07-2010, 20:53
من که 2.5 سال بیشتره دارم بازی می کنم.

mhv_kntu
04-07-2010, 22:50
8 لول هم امروز گرفتیم ! لول 50 شدم ! چیکار باید بکنم عضو CT بشم ! Request تو سایت و Guild master دادم ! ولی فکر نکنم اثر داشته باشه ! باید با officer ها صحبت کنم lol.

MR.Punisher
04-07-2010, 22:55
8 لول هم امروز گرفتیم ! لول 50 شدم ! چیکار باید بکنم عضو CT بشم ! Request تو سایت و Guild master دادم ! ولی فکر نکنم اثر داشته باشه ! باید با officer ها صحبت کنم lol.

orc رو خوب میگیرین.با Officer ها صحبت کن.

Arrowtic
05-07-2010, 09:10
من يك پاگان رو يك هفته اي لول 29 كردم اين اسيسينمو 1 شبانه روزي لول 29 كردم.عين پاگانم!!اسيسين خوب لول آپ ميشه ها!!

ehsan_rx1
05-07-2010, 12:34
این هم EP7 برای سرور پولی .......... lol

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tirion Fordring
05-07-2010, 12:58
150 تا :18::31:

ماشالله :دی

mhv_kntu
05-07-2010, 19:38
من يك پاگان رو يك هفته اي لول 29 كردم اين اسيسينمو 1 شبانه روزي لول 29 كردم.عين پاگانم!!اسيسين خوب لول آپ ميشه ها!!
HM رو یه روزه لول 29 کردی ؟! اگه نرمال مود هست که زیاد مشکلی نیست ولی بازم خوبه. assassin رو بعد لول 33 ببینم چطوری می خوای لول کنی !

این هم EP7 برای سرور پولی .......... lol
این سرور چینی هاست . خیلی هم معروفه و کلا سیستمش با ما فرق داره. البته همه چیزش سخت تره . مثلا 1 میلیون Kill باید بگیری واسه purp rank ! فکر نمی کنم خارج از چین بشه این رو بازی کرد ! در ضمن زیان چینی هم باید بلد باشین lol

ehsan_rx1
05-07-2010, 19:46
اگر واقعا EP7 هست چرا اینا اجرا نمیکنن ؟؟

mhv_kntu
05-07-2010, 21:29
اگر واقعا EP7 هست چرا اینا اجرا نمیکنن ؟؟
گفتم که سیستم اونا فرق داره EP اونا با ما فرق داره. مثلا وقتی مپ Sky City و یه پچ همراش اومد اونا یه Episode رفتن جلوتر در حالی که واسه ما فرقی نکرد، احتمالا وقتی CS هم اومد یکی دیگه رفتن جلو. بازی دقیقا همینه فقط یه سری قواعد مثل همین سیستم rank گرفتن فرق داره و لول 70 رو زودتر از اینا ریلیز کردن .
یجورایی GM های بازی آمریکایی سیستم های اونا رو زیر نظر دارن که اگه جواب داد استفاده کنن و اگه نداد نکنن یا اصلاح کنن.

Arrowtic
05-07-2010, 21:32
HM نبود!NM بود.اگه HM بود كه شايد لول 7 ميرفت!!!:31:
آقا در HM اگان تانك بخوام بسازم چه جوري بايد بيلد كنم؟
5Rec 2Int يا 5Rec 1Int 1Wis?

mhv_kntu
05-07-2010, 21:46
HM نبود!NM بود.اگه HM بود كه شايد لول 7 ميرفت!!!:31:
آقا در HM اگان تانك بخوام بسازم چه جوري بايد بيلد كنم؟
5Rec 2Int يا 5Rec 1Int 1Wis?
int چیه دیگه ؟!! واسه تانک !
فقط full Rec

erf45
05-07-2010, 23:32
دینگ ! منم 50 شدم . البته 48 به 50 رو یه um bd زحمتش رو کشید ! در یک ساعت و نیم . خیلی شلوغ بود وگرنه یه ساعته تمومش کرده بود :دی um bd ها عجب گودزیلاهایی هستن >.<

دارم میترکم چون >> هنوز یه بار هم نمردم ^^ من عاشق مردنم آخه ... برم ببینم یه conti می تونم جور کنم بیام جنگل :دی

MR.Punisher
06-07-2010, 00:07
دینگ ! منم 50 شدم . البته 48 به 50 رو یه um bd زحمتش رو کشید ! در یک ساعت و نیم . خیلی شلوغ بود وگرنه یه ساعته تمومش کرده بود :دی um bd ها عجب گودزیلاهایی هستن >.<

دارم میترکم چون >> هنوز یه بار هم نمردم ^^ من عاشق مردنم آخه ... برم ببینم یه conti می تونم جور کنم بیام جنگل :دی

حیف که یه مدت نمی تونم بیام.باید چشمم رو عمل کنم وگرنه میومدم اذیتت می کردم یه خورده.
من فعلا 57 موندم.بعد از عمل سریع 60 می کنم و دیگه کامل PVP
2 ساعت تو جنگل PVP کردیم با ACES.ترکوندیمشون.ace of spade دیوانه شده بود.هی mana shot
و VSS می کردمش نمی تونست skill بزنه سریع می کشتیمش.بعد یهو دیدم کل raid اونا ریختن رو من.
2 تا orc منو هیل می کردن.از دستشون در رفتم و باز Ace of spade رو Mana shot و Vss کردم کشتنش.
اینجوری که شد رفت.
به نظر ACES همه اروپایی هستن چون همه با هم میان اونم زمان حدود GMT+1

mhv_kntu
06-07-2010, 01:08
منم orc که تو گایا بود 51 شد و نشد که عضو CT بشیم ! بر می گردم Etain
تو Etain هم Fury بالاخره متحد شد ! و همه به جز یه تعداد از اون قدیمی های pantheon روفتن تو گیلد new order
تقریبا چیزی به عنوان ToD دیگه نیست از pantheon هم چیزی نموند. الان دوباره مثل قدیما گیلد دوم MW-Etain شده lol
این CT هم با این سیستم مسخره Appش ما رو کشته . MW-Etain واضح تر و شفاف تر عضو می گیره در مقایسه با CT
این لینک تاپیک apply مربوط به CT هست ! دیگه خودتون قضاوت کنین : (فقط با گیلد هایی مثل Vengeance و pantheon مقایسه کنید)

Arrowtic
06-07-2010, 06:06
int چیه دیگه ؟!! واسه تانک !
فقط full Rec
تو ويكيا و فروم خودش اينو پيشنهاد دادن براي پاگان.

G.D.ragon.Ir
06-07-2010, 08:07
سلام. تو این بازی تازه واردم. میخواستم بدونم برای ساخت Guardian خوب باید چطور عمل کرد. ممنون میشم اگه لطف کنید و جامع پاسخ بدید.

با تشکر

mhv_kntu
06-07-2010, 08:28
تو ويكيا و فروم خودش اينو پيشنهاد دادن براي پاگان
گارد با full rec بعضی موقع ها واسه تانک کم میاره. پگان که جای خودش رو داره.
به ونی که 4rec/3int یا 5rec/int می کنه می گن دیگه تانک نمی گن یجور Hybrid هست.
قبلا هم گفته شده . اصلا Build مطرح نیست. مهم point آخری هست که می تونی بدست بیاری.
مثلا لول 55 شدی 800 تا def داشته باشی خوبه . اگه full int هم یکی بکنه می تونه 800 def جور کنه ! ولی خوب نه یه تازه وارد.
در ضمن پگان rec build مکافات هست . اصلا تو pp ها بدرد نمی خوره. نه می تونه درست حسابی تانک کنه (اگه حرفه ای باشه می تونه lol ) وقتی یکی دیگه هم تانک کنه این هی agro می گیره و کاره تانک رو مختل می کنه.

سلام. تو این بازی تازه واردم. میخواستم بدونم برای ساخت Guardian خوب باید چطور عمل کرد. ممنون میشم اگه لطف کنید و جامع پاسخ بدید.
تو همون پست اول لینک guide همه کلاس ها هست که خیلی جامع توضیح داده. اگه انگلیسی هم نمی تونید بخونید یا حوصله خوندن ندارید که بهتره بیخیال این بازی بشید. در باره Guardian 3 برار پست اول میشه توضیح داد !

DJmoji
06-07-2010, 12:20
منم orc که تو گایا بود 51 شد و نشد که عضو CT بشیم ! بر می گردم Etain
تو Etain هم Fury بالاخره متحد شد ! و همه به جز یه تعداد از اون قدیمی های pantheon روفتن تو گیلد new order
تقریبا چیزی به عنوان ToD دیگه نیست از pantheon هم چیزی نموند. الان دوباره مثل قدیما گیلد دوم MW-Etain شده lol
این CT هم با این سیستم مسخره Appش ما رو کشته . MW-Etain واضح تر و شفاف تر عضو می گیره در مقایسه با CT
این لینک تاپیک apply مربوط به CT هست ! دیگه خودتون قضاوت کنین : (فقط با گیلد هایی مثل Vengeance و pantheon مقایسه کنید)

تو میگی مسخرس ولی با همین سیستم بزرگترین guild تو fury رو ما داریم.etain که این قدر ادعاش میشه چرا همش اینجوری 2 ماه 2 ماه خراب میکنن.
معیار گیلد الان فقط لول هست بخواطر همینه هیچ مطلبی هنوز اونجا ننوشته.
تو گیلد های etain یا سرور های دیگه غیر gaia ملت میخوان عضو بشن شونصد روز باید واستن تا رای گیری شه ایا قبول شن یا نه الان اینجا فقط 2 تا تیکه goddess داشته باش که نشون بده جزو nub های گایا نیستی میگیرنت یا اینکه یکی از عضو ها بگه که میشناستت.

با این حال من فکر میکنم تا وقتی دلت etain هست نمیتونی gaia بازی کنی.من خودم از rank به اون خوشکلی گذشتم رفتم گایا اصلا هم پشیمون نیستم کاظم هم همه چیز رو فروخت اومد گایا داره همه رو میترکونه.

mhv_kntu
06-07-2010, 14:42
ولی با همین سیستم بزرگترین guild تو fury رو ما داریم.etain که این قدر ادعاش میشه چرا همش اینجوری 2 ماه 2 ماه خراب میکننخوب معلومه بخاطره جمعیت خیلی بیشتره سرور شماست. کلا 50 نفر با تجربه سمت fury Etain نیست و لایت های etain هم به نسبت fury زیادن. 1-15 و 20-30 تو etain تعطیل رسمی شده ! روزی یکی دو ساعت مسابقات دوستانه برگزار میشه !
اما گایا من 2 روز بازی کردم، باورم نمی شد لایت ها 2 تا union داشتن تو 20-30 ! بالای 50 نفر بودن. ما هم تقریبا 20 نفر.
Etain هم اگه +200 تا با تجربه داشت می ترکوند.

--------------------------------------------
کاظم اون cape of Vengeance رو که دادم می تونی بهم برسونی ؟! دارم وار رو تو Etain لول می کنم ، لباس درست حسابی ندارم رفته رو اعصاب !

erf45
06-07-2010, 16:08
آقا مبارکه اينجا فيلي /طرر شد .

CT واقعا آزار مي ده ملت رو :دي bd هاي خفن هم ( با سلاح [14] ) حوصله لول کردن توي dd2 يا حتي جنگل رو توي بيشتر ساعات روز ندارن . pando رو ترجيح مي دن
واقعا اگه کسي امکان داشته باشه براش عضو بشه نونش تو روغنه .

رفتم گایا اصلا هم پشیمون نیستم

الان من رسيدم به حرف شما که گفتين اگه عضو بهترين گيلد نباشم به جايي نمي رسم >.<

DJmoji
06-07-2010, 16:18
خوب معلومه بخاطره جمعیت خیلی بیشتره سرور شماست. کلا 50 نفر با تجربه سمت fury Etain نیست و لایت های etain هم به نسبت fury زیادن. 1-15 و 20-30 تو etain تعطیل رسمی شده ! روزی یکی دو ساعت مسابقات دوستانه برگزار میشه !
اما گایا من 2 روز بازی کردم، باورم نمی شد لایت ها 2 تا union داشتن تو 20-30 ! بالای 50 نفر بودن. ما هم تقریبا 20 نفر.
Etain هم اگه +200 تا با تجربه داشت می ترکوند.

--------------------------------------------
کاظم اون cape of Vengeance رو که دادم می تونی بهم برسونی ؟! دارم وار رو تو Etain لول می کنم ، لباس درست حسابی ندارم رفته رو اعصاب !
نه اقا گایا هم مثل بقیه هست ولی کاری که میکنه همه UM ها رو CT جمع میکنه بهشون بازی کردن رو یاد میده ولی Etain تا بازی یاد نداشته باشی نمیگیرنت.
blade یکی یکی میره به تازه کارا میگه چی کار کنن ولی اگر تو etain این کارو میکردن الان وضعش الان خیلی بهتر بود اصلا به تازه کارا فرصت نمیدن.
تو etain از وقتی من رفتم تا حالا فوق فوقش 6-5 نفر جدید اومدن که اونا هم یا کلی پول خرج کردن تا اون شدن یا از سرور ها دیگه اومدن بقیه همه اون قدیمیا هستن اگر یکیشون کم بشه کلی باید هندل بزنید جاشو پر کنید به قول کتاب مطالعت اجتماعی ما تراکم قدرت زیادی وجود داره ولی تو CT هر هفته 5-6 تا فقط لول 60 اضافه میشن کلا CT یه ماه پیش با CT الان نزدیک 70% عضو های 60 فرق کردن
------------------------------------------------------------
در هر حال اگه خواستی بیای گایا قرار با من بزار تا بگم acept کنن که این قدر الاف نشی

mhv_kntu
06-07-2010, 16:53
نه اقا گایا هم مثل بقیه هست ولی کاری که میکنه همه UM ها رو CT جمع میکنه بهشون بازی کردن رو یاد میده ولی Etain تا بازی یاد نداشته باشی نمیگیرنت.
blade یکی یکی میره به تازه کارا میگه چی کار کنن ولی اگر تو etain این کارو میکردن الان وضعش الان خیلی بهتر بود اصلا به تازه کارا فرصت نمیدن.
تو etain از وقتی من رفتم تا حالا فوق فوقش 6-5 نفر جدید اومدن که اونا هم یا کلی پول خرج کردن تا اون شدن یا از سرور ها دیگه اومدن بقیه همه اون قدیمیا هستن اگر یکیشون کم بشه کلی باید هندل بزنید جاشو پر کنید به قول کتاب مطالعت اجتماعی ما تراکم قدرت زیادی وجود داره ولی تو CT هر هفته 5-6 تا فقط لول 60 اضافه میشن کلا CT یه ماه پیش با CT الان نزدیک 70% عضو های 60 فرق کردن
------------------------------------------------------------
در هر حال اگه خواستی بیای گایا قرار با من بزار تا بگم acept کنن که این قدر الاف نشی
الان تو etain کسی نیست . که بخوان بهش یاد بدن . این کف دست مو نداره ، چی رو بکنم آخه ! کلا تو etain روزی 1 PP فکر نکنم DD2 درست بشه ! Raigo خالیه همیشه. اگه تا حالا 60 شدی شدی ، نشدی باید یا Solo کنی یا Duo . چون پیدا کردن 7 نفر سخته lol

blade یکی یکی میره به تازه کارا میگه چی کار کنن ولی کی اگر تو etain این کارو میکردن الان وضعش الان خیلی بهتر بود
elliot و kevin هم همیشه این کارو میکردن. اگر این کار رو نکنی که گند میزنن تازه کار ها . چون نبودنشون مفیدتر از بودنشون میشه.
مشکل جمعیت داره etain خفن . مخصوصا fury . تو 4 تا سرور fury etain کم جمعیت ترین هست ! همه لول +53 ها دیگه همدیگه رو میشناسیم و یا رفیقیم یا دشمن lol .

Arrowtic
06-07-2010, 21:01
آقا اين Spirit Core كجاها دروپ ميشه به مقدار زياد؟تو ويكيا نگاه كردم و monster هايي رو كه گفته بودو يه عالمه كشتم ولي يا اصلا دروپ نشد يا خيلي خيلي كم.از كجا بهتر از بقيه جاها فارم كنم؟لول 31 هستم.

DJmoji
06-07-2010, 21:13
آقا اين Spirit Core كجاها دروپ ميشه به مقدار زياد؟تو ويكيا نگاه كردم و monster هايي رو كه گفته بودو يه عالمه كشتم ولي يا اصلا دروپ نشد يا خيلي خيلي كم.از كجا بهتر از بقيه جاها فارم كنم؟لول 31 هستم.
sealek ها شرق army port اگه fury هستی

Arrowtic
06-07-2010, 21:18
كدومشون؟انواع دارن.Fighter يا Priest يا...
فوق العاده ممنون.
___
ويرايش:خودم فهميدم!Warrior ها.

erf45
07-07-2010, 17:17
اين conti هم مصيبته ها يه روز از 15 روز گذشت ولي ديگه خسته شدم حوصله بازي ندارم :دي
بايد يه conti درست مي کردن مثل 6 ساعت ولي بيشتر مثلا 20 يا 50 ساعت .

mhv_kntu
07-07-2010, 18:05
اين conti هم مصيبته ها يه روز از 15 روز گذشت ولي ديگه خسته شدم حوصله بازي ندارم :دي
بايد يه conti درست مي کردن مثل 6 ساعت ولي بيشتر مثلا 20 يا 50 ساعت .
یه چند روز استراحت کن و دور از بازی باش تا انرژی بگیری lol

پ . ن : کله فروم P30 الان فیلشر هست؟

G.D.ragon.Ir
07-07-2010, 19:59
دوستان, این PVP بازی کردن به چه صورت هست؟ (تا الان فقط ماموریت انجام دادم)

Arrowtic
07-07-2010, 20:18
پست اول رو بخونيد همه چيو ميفهميد.واقعا محمد جان گل كاشته تو آموزشش!خيلي كامله.

mhv_kntu
08-07-2010, 13:50
آقایون اگر موافقید بریم یه فروم دیگه تا اطلاع ثانوی ! خسته شدم از بس دنبال فیلشر شکن و ... گشتم تا بیام تو این تاپیک . آمار بازدید کننده های این بخش هم رو به صفر میل می کنه. بحث هامون رو یه جا دیگه ادامه بدیم. اگر فروم پربیننده خاصی مدنظرتون هست پیشنهاد بدید.

Arrowtic
08-07-2010, 14:21
چرا فيلشر شكن؟آخر سايت به جاي com بايد net بذاريد.

G.D.ragon.Ir
08-07-2010, 16:13
پست اول رو بخونيد همه چيو ميفهميد.واقعا محمد جان گل كاشته تو آموزشش!خيلي كامله.

ظاهرآ اون مطالب رو با توجه به داشتن آگاهی نسبی گیمرها از این بازی نوشتن.
منظورش از مپ PVP رو متوجه نشدم (کجاست و چطور باید وارد این مپ شد؟)

Arrowtic
08-07-2010, 16:16
بستگي به لولت داره.اگه لول 1 الي 15 هستي در مپ 1 در Gliter كر كنم يه پرتال هستك آخر اسمش نوشته 1-15 برو تو اون.يه fortress تو اسمش داره.
اگه لول 20 الي 30 هستي در مپ 2 در Starfamus Vill برو و يك پرتال هم اونجاست ميري توش.

mhv_kntu
08-07-2010, 16:42
ظاهرآ اون مطالب رو با توجه به داشتن آگاهی نسبی گیمرها از این بازی نوشتن. منظورش از مپ PVP رو متوجه نشدم (کجاست و چطور باید وارد این مپ شد؟) اون مطالب کاملا بر اساس آگاهی صفر هست . فقط کافیه قبلا تو عمرتون یه بازی RPG کرده باشین تا همش رو بفهمین، بعلاوه اگه یدفعه بپری آخر مطلب رو بخونی چیزی نمی فهمی و باید به ترتیب بخونی.
شما واقعا پست 1 رو خوندی ؟ نقل و قل پست 1 :

تو این بازی pvp رو تو 3 حالت می تونین انجام بدین : pvp 1-15 : که با لول 1 تا 15 می تونین وارد map این pvp بشین . بهتره حتما لول 15 باشین ! وقتی وارد این مپ میشین اولین کاری که باید بکنین پیدا کردن union همدسته ای های خودتون هست . portal ورودی وسط مپ 1 هست ....

G.D.ragon.Ir
08-07-2010, 19:23
اون مطالب کاملا بر اساس آگاهی صفر هست . فقط کافیه قبلا تو عمرتون یه بازی RPG کرده باشین تا همش رو بفهمین
پس آگاهی صفر برای اون مطالب, یعنی انجام یک بازی نقش آفرینی در گذشته و اگر انجام نداده باشیم, قاعدتآ آگاهیمون منفی هست دیگه؟؟؟!!!

Sub-Zero70 ممنون, مشکل حل شد (البته اولین تجربم زیاد خوب نبود و بعد از کشتن یک نفر, اونا... .)

mhv_kntu
08-07-2010, 20:39
پس آگاهی صفر برای اون مطالب, یعنی انجام یک بازی نقش آفرینی در گذشته و اگر انجام نداده باشیم, قاعدتآ آگاهیمون منفی هست دیگه؟؟؟!!!
مشکل شما از IQ هست. حرف های عادی رو هم متوجه نمیشید. برای اینکه حرفم رو واضح توضیح بدم:
پست خودتون رو ببینید؟

ظاهرآ اون مطالب رو با توجه به داشتن آگاهی نسبی گیمرها از این بازی نوشتن.
من جواب دادم نه بر اساس آگاهی صفر.

حالا یه تست IQ :
آگاهی صفر برمیگرده به چی ؟
1- آگاهی از این بازی (شایا)
2-انجام یک بازی نقش آفرینی در گذشته

شما قبلا جواب دادید:

پس آگاهی صفر برای اون مطالب, یعنی انجام یک بازی نقش آفرینی در گذشته

و بر اساس این برداشت و سطح IQ اینطوری نتیجه گیری کردین :

و اگر انجام نداده باشیم, قاعدتآ آگاهیمون منفی هست دیگه؟؟؟!!!
من چی بگم دیگه ؟!
خوندن پست اول و فهمیدن اون یه شرط دیگه هم می خواد ! IQ +75

G.D.ragon.Ir
09-07-2010, 12:39
مشکل شما از IQ هست. حرف های عادی رو هم متوجه نمیشید
مشکل, فهم و شعور نداشته شماست که ظاهرآ خانواده محترم, موقع تربیت شما, این نکته رو فراموش کردن.
اگه حوصله سر و کله زدن با افراد رو ندارید, کسی مجبورتون نکرده پاسخ سوال ها رو بدید.

mhv_kntu
09-07-2010, 14:18
گه حوصله سر و کله زدن با افراد رو ندارید, کسی مجبورتون نکرده پاسخ سوال ها رو بدید.
lol
من معلولا جواب اونایی که می خوان ایرانی بازی دربیارن رو میدم و ضایع می کنمشون.
دیدی که خیلی هم با حوصله و ظرافت جوابت رو دادم و خودتم بهت ثابت شد اشتباه از ضعف خودت هست نه من.
نتیجه گیری شما از فهم . شعور این جور حرف ها هم به IQ شما برمیگرده که در پست قبل توضیح داده شد.

G.D.ragon.Ir
09-07-2010, 15:50
lol
دیدی که خیلی هم با حوصله و ظرافت جوابت رو دادم و خودتم بهت ثابت شد اشتباه از ضعف خودت هست نه من.
نتیجه گیری شما از فهم . شعور این جور حرف ها هم به IQ شما برمیگرده که در پست قبل توضیح داده شد.
واقعآ متاسفم (نه برای شما) برای خودم که با همچین عقده ای و بیمار ذهنی ای بحث میکنم و... . خوش باشید.

RedSpoT
09-07-2010, 16:01
مشکل شما از IQ هست. حرف های عادی رو هم متوجه نمیشید. برای اینکه حرفم رو واضح توضیح بدم:
پست خودتون رو ببینید؟

من جواب دادم نه بر اساس آگاهی صفر.

حالا یه تست IQ :
آگاهی صفر برمیگرده به چی ؟
1- آگاهی از این بازی (شایا)
2-انجام یک بازی نقش آفرینی در گذشته

شما قبلا جواب دادید:

و بر اساس این برداشت و سطح IQ اینطوری نتیجه گیری کردین :

من چی بگم دیگه ؟!
خوندن پست اول و فهمیدن اون یه شرط دیگه هم می خواد ! IQ +75

roooffffffllllll

mhv_kntu
09-07-2010, 16:05
واقعآ متاسفم (نه برای شما) برای خودم که با همچین عقده ای و بیمار ذهنی ای بحث میکنم و... . خوش باشید.
QQQQQQQQQQ

erf45
09-07-2010, 17:14

جوابت يکم تنده ... چه ربطي به ايراني بودن داره ؟

بعد هم پرو هاي اين بازي (اونايي که سن و سالي ازشون گذشته ) معمولا خيلي با حوصله هستن ...
امروز توي پاندو يه نووب مخ يه لول 60 رو تيليت کرد (مي گم طيليط ! يعني پدرشو در آورد اونقدر سوال بي ربط کرد) ولي اين انگار نه انگار همه ما رو plvl مي کرد هم جواب اينو مي داد ... يارو هم که اصلا هيچي نمي فهميد @@

راست مي گه شما که زحمت مي کشي جواب مي دي خب براي بعضيا توضيح اضافه هم بدي نور الي نوره اجرت با گادس :دي

mhv_kntu
09-07-2010, 18:43
ایرانی بازی یه اصطلاح. به خصلت ها و خصوصیت های بد ایرانی های این روزها برمیگرده و مفهوم مکانی نداره ، بیشتر تو دانشگاهها این تمثیل ها بکار برده میشه. مثلا به یکی تیکه میندازن میگن شهرستانی به شهرستانی بودن کاری ندارن، یه جور مفهومه . به یه تهرانی هم این تیکه رو میندازن. من با بیشتر توضیح دادن اصلا مشکل ندارم و اگه حوصله هم نداشتم 2 روز اون پست اول کامل رو درست نمی کردم. من 100 تا پست پشت هم از من سوال می کرد من جواب سوال هاش رو می دادم . ولی دقت کن بعد اینکه اولین جواب رو دادم چطوری جواب من رو داد. آگاهی منفی و این چرت و پرت ها یعنی چی ؟ مطمئنم کسی به اون لول 60 ها موقع سوال کردن وقتی جواب می گیره توهین نمی کنه. اگه بکنه اون لول 60 همونجا plvl شما رو بیخیال میشد و جواب توهین شما رو هم می داد. عرفان خودت امتحان کن برو پیش یکی که فکر می کنی خیلی صبور هست یه سوال ازش بکن بهد که جوابت رو داد یه تیکه بهش بنداز و مسخرش کن ببین چه عکس العملی نشونت میده. ------------------------ پ. ن : این فروم شیلترش خفن تر شده . حتی .net هم فیلشر شده ! فکر کنم کم کم باید تاپیک رو ببریم یه فروم دیگه . خیلی سخت شده وارد شدن.

Arrowtic
09-07-2010, 18:58
فعلا از .ir استفاده ميكنيم.
دعوا نكنيد لطفا.(البته من حق رو به محمدجان(ببخشيد خودموني شدم!) ميدم.)

G.D.ragon.Ir
09-07-2010, 19:24

ولی دقت کن بعد اینکه اولین جواب رو دادم چطوری جواب من رو داد
این جمله تو جواب ایشون چه معنی میده "شما واقعا پست 1 رو خوندی ؟" از این جمله دو نوع برداشت میشد کرد 1- پست اول رو نخوندم و داشتم دروغ میگفتم 2- پست اول رو خوندم و همون بحث IQ هست. که هردوتاش هم توهین محسوب میشه. ایشون برند پست های منو مطالعه کنند و ببینند با چه کسی تا الان جر و بحث داشتم. اصلآ خودتون (Sub-Zero70) تو تاپیک WOLFTEAM وقتی کسی جواب منو نمیداد. عکس العمل تندی داشتم؟ فقط گفتم " دوستان لطف کنید و جواب سوال قبلی منو بدید " بازم کسی جواب نداد, شما رو مخاطب قرار دادم و گفتم "دوست عزیز یک مرامی بزارید و 5 دقیقه هم صرف آموزشش به من کنید" منظورم این نیست که پس حتمآ ایشون مشکل دارن و شایدم اصلآ از گفتن اون جمله, منظوری نداشتن ولی همونطور که خودشون گفتن به من هم حس به تمسخر گرفتن دست داد و... .

mhv_kntu
09-07-2010, 22:37
فعلا از .ir استفاده ميكنيم.
.ir هنوز کار می کنه !
موندم اگه .ir رو فیلشر کنن سراغ چی میرن.
لازم شد برم تاپیک های مربوط به مدیریت فروم رو دنبال کنم.

hadi_gamer
09-07-2010, 23:15
سلام.الان که دیگه قیلشر نیست.باز شد کلا.

Arrowtic
09-07-2010, 23:40
واسه من هنوز خيلطره!

mhv_kntu
10-07-2010, 03:36
سلام.الان که دیگه قیلشر نیست.باز شد کلا.
واسه منم شیلتره!

mhv_kntu
10-07-2010, 15:48
ایول ! بعد 4 تا CS و 2 تا CT/Haru و 2 تا SC و 1 سری Monster madness موفق به کسب 1 پوینت از گیلد شدم ! 3 سال دیگه ادامه بدم می تونم یه ele 1 بگیرم !
Rio همین طوری Goddess های GWH رو میفروشه . حتی Adamas ها که کمیابن . weapon های Crap که به GWH نمیرسه !
من به غیره همون Ele2 که مجتبی گرفت اصلا متوجه نشدم که تا حالا چیزی به کسی بدن !
فروختن adamas ها وقتی اعضای گیلد نیاز دارن واقعا نامردیه.

erf45
10-07-2010, 17:52
ایرانی بازی یه اصطلاح

آقا همچين اصطلاحي وجود نداره ... چرا خود زني مي کني ؟ :دي

بیشتر تو دانشگاهها این تمثیل ها بکار برده میشه

خب چند تا جوان يه اصلاحي (باز ايراني بازي جزش نيست ) رو بگن هم دليل بر درست بودنش نيست >> غلط مصطلحه . کاملا توهين آميزه و کارکرد مثبتي هم نداره . (حالا يکي ني بگه به من چه > خودم مي گم : به تو چه QQ )

محمد جان الان من 53 شدم شما که زحمت راهنمايي هاي کلي رو نوشتي به صورت خاص آموزش pvp 60 رو هم بذار ...
تقريبا من دارم از نووبي در ميام ولي هنوز تجربه و اطلاعاتم کافي نيست .
مثلا با earth وقتي pvp مي کنم نتيجه اش خيلي بهتره > pvper ها ele واتر دارن معمولا .
ut مي زنم ولي همي شه نمي شه در برم و مي ميرم !
کلا در مقابل يه ريد مهاجم چيکار بايد کرد ؟
براي um و لول هاي بالا هم اموزش بذاري خيلي خوبه .

RedSpoT
10-07-2010, 18:23
آقا همچين اصطلاحي وجود نداره ... چرا خود زني مي کني ؟ :دي

خب چند تا جوان يه اصلاحي (باز ايراني بازي جزش نيست ) رو بگن هم دليل بر درست بودنش نيست >> غلط مصطلحه . کاملا توهين آميزه و کارکرد مثبتي هم نداره . (حالا يکي ني بگه به من چه > خودم مي گم : به تو چه QQ )

محمد جان الان من 53 شدم شما که زحمت راهنمايي هاي کلي رو نوشتي به صورت خاص آموزش pvp 60 رو هم بذار ...
مثلا با earth وقتي pvp مي کنم نتيجه اش خيلي بهتره > pvper ها ele واتر دارن معمولا .

اینقدر به خودت فشار نیار. 90 درصد ایرانی ها با موزیکا و فیلما و سبک زندگی جوادشون نشون دادن چین.

Arrowtic
10-07-2010, 18:42
من كه ديگه شايا كمتر ميام به خاطر WOW!خيلي حال ميده ولي يه نقطه ضعف نسبت به شايا داره:گرافيك.
يه سوال:شايا آشپزي و ... هم داره؟آخه وسايل آشپزي داشت ولي آموزشي ازش نديدم.

hadi_gamer
10-07-2010, 18:48
من كه ديگه شايا كمتر ميام به خاطر WOW!خيلي حال ميده ولي يه نقطه ضعف نسبت به شايا داره:گرافيك.
يه سوال:شايا آشپزي و ... هم داره؟آخه وسايل آشپزي داشت ولي آموزشي ازش نديدم.
منم رفتم wow .احتمالا برم بلیزارد.
الا کدوم سرور هستی؟
مولتن که آشغاله.

Arrowtic
10-07-2010, 20:27
من فعلا تو نل هستم تا وقتي كه آلفا جوابش بياد.

mhv_kntu
11-07-2010, 00:40
الان سطح بازی نسبت به 1 سال2 سال پیش خیلی بالا رفته . شرط لازم pvp کردن تو pvp60 برای اینکه یه کارایی بشه کرد لول 60 بودن هست ! بعد Gear خفن بعد میرسیم به آموزش چطوری بازی کردن lol
هرکلاسی هم سیستم خاص خودش رو داره. و بحث جدا .

erf45
11-07-2010, 09:06
الان سطح بازی نسبت به 1 سال2 سال پیش خیلی بالا رفته . شرط لازم pvp کردن تو pvp60 برای اینکه یه کارایی بشه کرد لول 60 بودن هست ! بعد Gear خفن بعد میرسیم به آموزش چطوری بازی کردن lol
هرکلاسی هم سیستم خاص خودش رو داره. و بحث جدا .
سوال رو درست نخوندي ... . nvm
pvp مپ يه مپيه که شما از لول 50 مي ري براي کشتن لول 60 ها ممکنه نري ! الان من راههاي فرار کردن از دست لول 60 ها رو لازم دارم و نحوه pvp با اونايي که تقريبا هم لول خودم هستم
بعد هم ديروز ace رو + دو تا لول 60 فايتر ... توي dd2 کشتيم . نحوه پاسخ شما هم که مشخصه هدفت چيه lol
اينکه بذاريم لول 60 بشيم و يه گير خفن ! بخريم بعد بريم pvp هم با مزه بود .

mhv_kntu
11-07-2010, 21:42
سوال رو درست نخوندي ... . nvm
pvp مپ يه مپيه که شما از لول 50 مي ري براي کشتن لول 60 ها ممکنه نري ! الان من راههاي فرار کردن از دست لول 60 ها رو لازم دارم و نحوه pvp با اونايي که تقريبا هم لول خودم هستم
بعد هم ديروز ace رو + دو تا لول 60 فايتر ... توي dd2 کشتيم . نحوه پاسخ شما هم که مشخصه هدفت چيه lol
اينکه بذاريم لول 60 بشيم و يه گير خفن ! بخريم بعد بريم pvp هم با مزه بود .
اصلا شوخی نکردم کاملا جدی گفتم ! منظورم همونی بود که نوشتم.
منظورت اینه که کجای مپ های pvp گریند کنی تا کمتر دیده بشی؟ فرار کردن یعنی چی ؟! اگه می خوای نمیری که باید با سرعت سمت portal خودتون در ری و هی orange pot و GSP و UT بزنی تا احتمال رسیدنت به safe spot زیاد شه دیگه .
اصولا اکثر لول 60 ها حرفه ای هستن و نمیزارن کسی از دستشون در بره !
آخه تو pvp با هم لول هات هم باز Gear برنده رو مشخص می کنه . من قبلا هم خیلی گفتم هر کسی Gear بهتری داشته باشه تو کلاس War/fighter بهتره و این کلاس زیاد به اسکیل و توانایی بازی بستگی نداره.
اگر gear هاتون هم تقریبا شبیه هم بود اونوقت Build هست دیگه مثلا اگه یکی 2 برابر اون یکی Dex داشته باشه برتری با اون میشه.
اگه نظر شخصی من رو بخوای اگر Conti داری سریع Erase کن! لول 60 ها معمولا با 2 تا اسکیل تو 1 ثانیه لول پایین تر از 55 ها رو می کشن. من راهی غیر از اونی که گفتم نمیدونم . اطلاعات من در همین حده.

erf45
11-07-2010, 23:07
فرار منظورم اينه که >> توي گايا که ما آسايش نداريم ! اين CT انگار يه سري گشت ارشاد داره هميجوري توي مپ ها مي گردن که ما رو بکشن :دي شيفت هم دارن انگار هر ساعت يکي مياد براي پاکسازي ...
من بعضيا رو مي بينم (فايتر هستن . def چنداني هم ندارن) که بار res نرمال بازي مي کنن . يعني خيلي حرفه اي هستن در فرار ... چيکار مي کنن آخه؟ >.<

منظورت اینه که کجای مپ های pvp گریند کنی تا کمتر دیده بشی؟

اينم اگه بگي که خيلي خوبه . تمپل توي dd2 مثلا يه نظرم جاي خوبيه ولي پول تله پورت استون رو ندارم و خيلي دوره .

امشب دوباره کاظم منو کشت ^^ البته يه بار کشتيمش >> هميشه بعد از مردن احساس نفرت در آدم ايجاد مي شه ولي وقتي کاظم مي کشه >> مرگ شيرينيه
فعلا ببينيم اين حاج احسان def ش رو به کجا مي رسونه بيايم يه کم کتک کاري کنيم باهاتون .

MR.Punisher
12-07-2010, 00:22
امشب دوباره کاظم منو کشت ^^ البته يه بار کشتيمش >> هميشه بعد از مردن احساس نفرت در آدم ايجاد مي شه ولي وقتي کاظم مي کشه >> مرگ شيرينيه
فعلا ببينيم اين حاج احسان def ش رو به کجا مي رسونه بيايم يه کم کتک کاري کنيم باهاتون .

قبول دارم.وقتی میمیری احساس نفرت می کنی.هر چی قوی تر باشی و gear های بهتری داشته باشی
این احساس بدتر میشه.مثلا گاهی اوقات که چند تا nub می ریزن سرم و منو می کشن اعصابم خورد میشه.
لول کن بیا بالا حاج احسان ببینم چیکار می کنی.

hadi_gamer
12-07-2010, 01:10
بچه ها من رفتم بلیزارد.دیگه رسما شایا رو کنار گذاشتم.ولی میام و به تاپیک و شما دوستای گل سر میزنم.:10:

mhv_kntu
12-07-2010, 02:22
فرار منظورم اينه که >> توي گايا که ما آسايش نداريم ! اين CT انگار يه سري گشت ارشاد داره هميجوري توي مپ ها مي گردن که ما رو بکشن :دي شيفت هم دارن انگار هر ساعت يکي مياد براي پاکسازي ...
من بعضيا رو مي بينم (فايتر هستن . def چنداني هم ندارن) که بار res نرمال بازي مي کنن . يعني خيلي حرفه اي هستن در فرار ... چيکار مي کنن آخه؟ >.<این بخاطره اینه که برخلاف انتظار pvp 60 این سرور خفن اکتیو نیست و Aces هم که به غیره CS به فکر چیزه دیگه نیستن ، Etain هم از این سرور اکتیو تر. اگه pvper های شما رید مشخصی درست کنن و سر رید اصلی رو گرم کنن اینجوری نمیشه . تو Etain موقعی که pvp 60 شروع میشه گریندر ها راحت گریند می کنن مگه اینکه سر راه رید pvp باشن .
تو این سرور CT کلا بدجوری دنبال kill گرفتن هستن و چون کسی نمیاد pvp کنه اینا از بیکاری هی میرن گریندر ها رو می کشن.
معمولا همه جا ها رو هم چک می کنن ولی 2 یا 3 تا جا هست که واقعا حوصله می خواد و ما خودمون هم که clean می کردیم اونجا ها نمی رفتیم.
یکی Turtle نزدیک portal شماست . یکی هم قسمتی که Helltooth ها هستن ، قسمت شمالش یکی دو تا گوشه موشه داره ! اونجا ها واقعا حوصله می خواد رفتنش. Temple جنگل هم بد نیست. بقیه دیگه امن نیستن .
من بازم میگم یه pvper خوب حمله کنه شانس در رفتن خیلی کمه. مگه اینکه به بقیه اول حمله کنه و بقیه چند ثانیه سرش رو گرم کنن و تو بجای کمک کردن فرار کنی و فاصله که گرفتی town کنی.

---------- Post added at 03:22 AM ---------- Previous post was at 03:19 AM ----------

بچه ها من رفتم بلیزارد.دیگه رسما شایا رو کنار گذاشتم.ولی میام و به تاپیک و شما دوستای گل سر میزنم.:10:
امیدوارم ازwow لذت ببری.
من واقعا گرافیک بچه گونه این بازی اذیتم می کرد و سیستم Battle خوبی هم نداشت و بیخیالش شدم .
اگه رو گرافیک حساس نباشی میشه لذت ببری.

Arrowtic
12-07-2010, 02:30
شما بايد Resoloution بازي WOW رو تا آخر بالا ببري تا حال كني!گرافيكش عالي ميشه.

mhv_kntu
12-07-2010, 03:09
شما بايد Resoloution بازي WOW رو تا آخر بالا ببري تا حال كني!گرافيكش عالي ميشه.
من هیچ بازی رو تا حالا نشده زیره Max بازی کنم . سیستمی که استفاده می کنم هم تو امضای من هست .
من کاربر فعال سخت افزار 2 تا فروم بودم و از گرافیک و اینجور چیزها تا حد کافی سر در میارم.

Arrowtic
12-07-2010, 10:55
من هرگز جسارت نكردم كه بگم شما از اين چيزا سر در نمياريد.گفتم شايد يادتون رفته.چون خودم اين يادم رفته بود و بعد از 2 روز يادم اومد.

ehsan_rx1
12-07-2010, 20:14
نظر شما در مورد این بازی چیه ؟؟ ( LOCA )

اینم سایتش :

این جور که من دیدم مثل Shaiya هست گرافیکشم بد نبود حجمش هم 1.5 G هست ...

erf45
13-07-2010, 15:55
احسان من با همون ايميلت عضو شدم . فردا يا امشب دانلود مي کنم . تريلرش که خوب بود ...

در dd1 و dd2 و جنگل رو بستن ديگه امروز ... اين pvper هاي نامرد هم نميان وگرنه هر وقت ميان کمپ مي شکنه .

جالبيش اينه که مي زني اين دارکيا رو هم مي کشي هر چي از دهنشن در مياد مي گن ^^ البته اکثرا يه کلمه بيشتر بلد نيستن : نووب @ بگو ابله تو که به قول خودت نووب مي کشتت ديگه برو بمير :دي

mhv_kntu
13-07-2010, 16:46
احسان من با همون ايميلت عضو شدم . فردا يا امشب دانلود مي کنم . تريلرش که خوب بود ...

در dd1 و dd2 و جنگل رو بستن ديگه امروز ... اين pvper هاي نامرد هم نميان وگرنه هر وقت ميان کمپ مي شکنه .

جالبيش اينه که مي زني اين دارکيا رو هم مي کشي هر چي از دهنشن در مياد مي گن ^^ البته اکثرا يه کلمه بيشتر بلد نيستن : نووب @ بگو ابله تو که به قول خودت نووب مي کشتت ديگه برو بمير :دي
نوب رو معمولا وقتی می گن که کسی مبارزه نکنه و erase کنه و یا 60 اسکیل بزنه .

erf45
13-07-2010, 19:36
نوب رو معمولا وقتی می گن که کسی مبارزه نکنه و erase کنه و یا 60 اسکیل بزنه .
حاجي ما درسته يه سال نيمه تجربه نداريم ولي خيلي وقته داريم بازي مي کنيم ...
اگه ele درست باشه dmg خوبي مي شه زد ... فقط حيف اينا صبر نمي کنن حداقل ما يکم لول کنيم که gear مونو کامل بپوشيم .
چون ميان گريندر مي کشن انتظارشون اينه که راحت همه بميرن ولي وقتي خودشون مي ميرن خيلي بهشون زور داره :دي

mhv_kntu
13-07-2010, 19:43
حاجي ما درسته يه سال نيمه تجربه نداريم ولي خيلي وقته داريم بازي مي کنيم ...
اگه ele درست باشه dmg خوبي مي شه زد ... فقط حيف اينا صبر نمي کنن حداقل ما يکم لول کنيم که gear مونو کامل بپوشيم .
چون ميان گريندر مي کشن انتظارشون اينه که راحت همه بميرن ولي وقتي خودشون مي ميرن خيلي بهشون زور داره :دي
معمولا گریندر ها چون از Epic ele اصتفاده می کنن pvper ها ele اونا رو می فهمن راحت و به راحتی top رو عوض می کنن با یه کلیلک !
بعلاوه همونطور که قبلا گفتم وقتی با دو ضربه می کشن کی وقته حمله کردن دارین ؟! ما خودمون 465464 بار تو etain سلاخی شدیم توسط pvper ها.
مرحوم Adduket حدود +100 بار هر گریندر رو در هفته می کشتن. می فهمم حالت رو.

erf45
13-07-2010, 23:27
شما وقتي ele تاپ رو عوض مي کني که دميج رو خودت رو بالا ببيني صرفا با ديدن ele طرف مقابل که عوض نمي کني :دي (اينو که گفتي شک کردم تا حالا با بيشتر از يه ele بازي کرده باشي)

ببين شما وقتي به گريندر حمله مي کني توي dd2 به يه نفر که حمله نمي کني >> pp هست خب ! پريست هست ! رنجر هست ! بعضي وقتها def هست >.> حالا ممکنه مگ باشه با اون اسکيل ele ضايع کنش :دي

>> شما داري در مورد چي بحث مي کني ؟؟ من که نگفتم ما pvper ها رو مي کشيم . من الان توي لول 54 همش 1000 پوينت دارم . طبيعيه که 95 در صد اوقات بسادگي بميرم >> بامزه اينه که توي اون 5 % که به کمک بقيه pvper مي کشيم طرف اونقدر بي جنبه ست که شروع
مي کنه به دهن گشادي ... مثل بچه آدم قبول کن که مردي ! زمين که به آسمون نمياد :دي حرف ما اين بود

--------------------------------

احسان بابا اين Land of Chaos Online که نوشته اوايل آگوست قرار سرور هاش آپ بشه . چرا الان گفتي دانلود کنيم من کلي دلم رو صابون زدم QQ

mhv_kntu
14-07-2010, 01:56
شما وقتي ele تاپ رو عوض مي کني که دميج رو خودت رو بالا ببيني صرفا با ديدن ele طرف مقابل که عوض نمي کني :دي (اينو که گفتي شک کردم تا حالا با بيشتر از يه ele بازي کرده باشي)
من 95% با orc تو pvp بازی کردم و orc ها از ele top استفاده نمی کنن حتی pro ها چون نمی خوان با ele درست دمیج بالا بخورن ولی عوضش نزدیک 1 ساله داریم با pvper ها بازی می کنیم و 24 ساعته از این جور بحث ها می کنیم. ما تو etain که بودیم ele حدود 95% لایت ها رو می دونستیم. اکثرا دو تا top دارن با ele مخالف . weapon که هر 4 تا ele رو همه pro pvper ها دارن.
اونا چون 500bil پول واسه Gear دادن نمی تونن تحمل کنن چند تا گریندر اینا رو بکشه.

----------------------------------
خواستم تاپیک رو انتقال بدم به بازی سنتر دیدم فروم اختصاصی بازی رو هم فیلتر کردن !!!!!!!!!!!
اکثر فروم هایی که من میشناختم فیلتر شده ! دیگه زدن به سیم آخر از بیخ می خوان اینترنت رو تعطیل کنن !! یا به قول خودشون ملی کنن !! و فقط سایت های ملی خودمون رو استفاده کنیم !!!!!
شما هم مثل من اعصابتون خورد میشه وقتی اون صفحه مربوط به فیلشر میاد و کاملا براتون محدوده تعیین می کنن که کجا ها می تونین برین مثلا اگه بخواین تفریح و سرگرمی برین لینک دادن اگه اخبار بخواین بخونین لینک دادن و ... یعنی کاملا دارن می گن جاهایی که ما میخوایم باید بری ! و به طرز وحشتناکی توهین به شعور ملت هست . یادش بخیر قدیما باز یه صفحه سفید خالی میومد می گفت دسترسی به این سایت امکان پذیر نمی باشد.

RedSpoT
14-07-2010, 02:01
---------------------------------
خواستم تاپیک رو انتقال بدم به بازی سنتر دیدم فروم اختصاصی بازی رو هم فیلتر کردن !!!!!!!!!!!
اکثر فروم هایی که من میشناختم فیلتر شده ! دیگه زدن به سیم آخر از بیخ می خوان اینترنت رو تعطیل کنن !! یا به قول خودشون ملی کنن !! و فقط سایت های ملی خودمون رو استفاده کنیم !!!!!
شما هم مثل من اعصابتون خورد میشه وقتی اون صفحه مربوط به فیلشر میاد و کاملا براتون محدوده تعیین می کنن که کجا ها می تونین برین مثلا اگه بخواین تفریح و سرگرمی برین لینک دادن اگه اخبار بخواین بخونین لینک دادن و ... یعنی کاملا دارن می گن جاهایی که ما میخوایم باید بری ! و به طرز وحشتناکی توهین به شعور ملت هست . یادش بخیر قدیما باز یه صفحه سفید خالی میومد می گفت دسترسی به این سایت امکان پذیر نمی باشد.

W T F
پرشین تولز هنوز بازه ولی الان من با شاتل راحت میام هیچ فیلتری نیست.

A.Fire
14-07-2010, 04:32
سلام
آقا این Runes of magic تاپیک اختصاصی نداره؟

mhv_kntu
14-07-2010, 06:05
سلام
آقا این Runes of magic تاپیک اختصاصی نداره؟
نه !
من تو این تاپیک معرفیش کردم ولی خوب ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسری جدیدش اومده و بازیش یذره پیشرفت کرده .
خواستی بگیر کپی پیست کن یه تاپیک اختصاصی بزن !

mhv_kntu
14-07-2010, 17:27
کسی یادش هست Origin of Beauty رو چطوری میشد گیر آورد ؟

پ . ن : روز سپاه رو به همه پاسداران و بسیجیان تبریک می گم.
آزادی شهرام امیری نخبه ایرانی رو هم همچنین !

hadi_gamer
14-07-2010, 21:10
من هم آزاد سازی پی سی ورلد رو به همه تبریک میگم در این روز خجسته.

A.Fire
14-07-2010, 22:15
نه !
من تو این تاپیک معرفیش کردم ولی خوب ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسری جدیدش اومده و بازیش یذره پیشرفت کرده .
خواستی بگیر کپی پیست کن یه تاپیک اختصاصی بزن !
آره من چند وقتیع بازی میکنم جالب به نظر میاد.
من یه تاپیک زدم review شمارو گذاشتم توش دمت گرم :20:

DJmoji
14-07-2010, 23:32
امروز جاتون خالی برای اینکه یکمی از یک روندی گایا در بیایم و یه اجازه ای بدیم ملت برم گریند کنن من رفتم etain با هانترم اونجا هم همیچین صحنه ای بود ولی برعکس یعنی یه عالمه لایت چند تا نوب رو کمپ کرده بودن منم بهشون گفتم هر کی pvp واقعی میخواد بیاد Linked server اولش که یه رنجر رو reborn فرستاد بیبنه من بهشون جک گفتم یا نه بعدش که ما رو دیدن کم کم کل etain رو صدا زدن بیان با ما pvp کنن ما هم کل guild اندر کف منونو بردم اونجا کلی حال کردن از این کار کلی عقده هامو سر pvper های etain خالی کردم دهنشونو سرویس کردیم 2-3 نفر هم از etain اومده بودن که TrinG-TrinG ,Master یه orc بودن اینا رو که جو گرفته بود نمیشد جلوشونو گرفت اینگار لایت ندیده بودن .مثل وحشی ها تو raid ما میرفتن لایت ها رو میکشتن هی بهم پی ام میدادن بازم از این کارا بکن کلی حال کردن میگفتن تاحالا این قدر لایت های etain رو حقیر شده ندیده بودن.
قرار شده که هر روز این کارو کنیم با etain.فکر کنم فرصت خوبی واسه احسانو عرفان باشه اخه هممون با هم میریم که بیشتر از ساعت 2-3 به بعد هست
2 تا عکس هم گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhv_kntu
15-07-2010, 03:53
من شب برای MM که رفته بودم قضیه رو شنیدم. Rio داشت با Blade صحبت می کرد.
MM که وحشتناک بودم فکر کنم بالای 30 تا Goddess گرفتیم ! GM ها این سری خیلی باس Spawn می کردن، تابلو هست که چون دیگه Goddess ها تو EP5 بدرد نمی خوره همین طوری دارن به ما می بخشن !
در مورد Etain هم آره کلالول 60 های fury اونجا تو یه گیلد هستن و تا اونا نیاین pvp نمیشه.
امروز Vent رو را انداختم تو CT . چه خبر دختر مختر ریخته اینجا . ماشاالله فکر کنم راننده کامیون و اینا باشن ! شبیه بروبچز نازی آباد قدیم صحبت می کنن.

MR.Punisher
16-07-2010, 11:02
من شب برای MM که رفته بودم قضیه رو شنیدم. Rio داشت با Blade صحبت می کرد.
MM که وحشتناک بودم فکر کنم بالای 30 تا Goddess گرفتیم ! GM ها این سری خیلی باس Spawn می کردن، تابلو هست که چون دیگه Goddess ها تو EP5 بدرد نمی خوره همین طوری دارن به ما می بخشن !
در مورد Etain هم آره کلالول 60 های fury اونجا تو یه گیلد هستن و تا اونا نیاین pvp نمیشه.
امروز Vent رو را انداختم تو CT . چه خبر دختر مختر ریخته اینجا . ماشاالله فکر کنم راننده کامیون و اینا باشن ! شبیه بروبچز نازی آباد قدیم صحبت می کنن.

اه...از Vent نگو بابا.اینا اصلا همشون قاطی دارن.همه منحرفن.تو GRB هم ول نمیکنن.
Kichi اومده اونجا داره با Efitall بحت می کنه که سایزهای مال من از مال تو بزرگتره.
Blade بنده خدا هی می گفت بابا دل به کار بدید.GRB هست نا سلامتی.گوش نمی دادن.
آخرش داشتن دعوا می کردن Rio اومد خیلی جدی گفت عکس بگیرید بذارید من قضاوت می کنم.
حالا خوبه همشون هم متاهل هستنا.Rio و Luna جفتشون وضعشون خرابه.
باز Efi یه کوچولو مودب هست.Kichi که دیگه کار و تموم کرده.ته چاله میدونیه اونجا حرف میزنه.
یه کوچولو شیطنت خوبه ولی اینا دیگه ترکوندن.من فقط موقع CS یا PVP میرم تو Vent.

erf45
17-07-2010, 22:02
دو تا ele تاپ 1-15 ام رو فروختم ... چيزي زيادي نشد QQ
حالا موندم سونيک بووت بخرم يا يه dual که wind باشه که بدرد گريند هم بخوره بعدا oi هم شايد بشه استفاده کرد . دقيق نمي دونم چي بخرم بهتره

mhv_kntu
20-07-2010, 14:49
این فروم چرا 1 روز بالا میاد 2 روز بالا نمیاد ؟!! برای شما هم اینطوری میشه ؟!
من در اولین فرصت تو فروم پرشین تولز تاپیک رو میزنم ، کوچ کنیم !

hadi_gamer
20-07-2010, 16:53
من تو پرشین تولز بودم یعنی هستم.مطمئن باش اونجا بخش بازیهای آنلاینش روزی یه بیننده هم نداره.بهت قول میدم.اینجا بازیهای آنلاینش خیلی بهتر از پی تی هستش.پی تی فقط گفتگوی آزادش حال میده و من هم بیشتر میرم گفتگوی آزادش.

erf45
20-07-2010, 20:17
دو تا ele تاپ 1-15 ام رو فروختم ... چيزي زيادي نشد QQ
حالا موندم سونيک بووت بخرم يا يه dual که wind باشه که بدرد گريند هم بخوره بعدا oi هم شايد بشه استفاده کرد . دقيق نمي دونم چي بخرم بهتره
ممنون از راهنمایی ها -.-

سونیک بووت خریدم ^^

عالیه .... قطعا بهترین آیتمی هست که داشتم تا حالا ... شایا برام به دو مقطع زمانی تقسیم شد ... قبل سونیک بوت ... بعد سونیک بوت ...

mhv_kntu
20-07-2010, 20:25
ممنون از راهنمایی ها -.-

سونیک بووت خریدم ^^

عالیه .... قطعا بهترین آیتمی هست که داشتم تا حالا ... شایا برام به دو مقطع زمانی تقسیم شد ... قبل سونیک بوت ... بعد سونیک بوت ...

من تو پرشین تولز بودم یعنی هستم.مطمئن باش اونجا بخش بازیهای آنلاینش روزی یه بیننده هم نداره.بهت قول میدم.اینجا بازیهای آنلاینش خیلی بهتر از پی تی هستش.پی تی فقط گفتگوی آزادش حال میده و من هم بیشتر میرم گفتگوی آزادش.
lمی خواستم یه pm به کاظم بدم چون تو بازی نمیدیدمش . 2 روز نمیشد وارد فروم شد.

ممنون از راهنمایی ها -.-

سونیک بووت خریدم ^^

شرمنده ! دیگه اینقدر از وقت سوالت میگذشت که دیگه جواب نمیدادیم بهتر بود ! فروم بسته بود این دو روزی !
بین اون 2 انتخاب کار درستی کردی.

MR.Punisher
20-07-2010, 20:56
من با ir که میزنم بدون مشکل میام اینجا.فعلا که داره کار میکنه.راستی از فردا به مدت 10 روز نیستم.

hadi_gamer
20-07-2010, 21:17
راست میگه منم با ir میام.

Arrowtic
20-07-2010, 21:21
com درست شد بالاخره!

ehsan_rx1
28-07-2010, 22:25
میبینم که تعطیل کردید رفته :41:

Arrowtic
28-07-2010, 23:27
آخه بروبچ متلاشي شدن!من و Hikan و هادي رفتيم تو كار WOW.يقيه هم خودشون هزارتا كار دارن ديگه!!

MR.Punisher
29-07-2010, 10:49
من و مجتبی و عرفان که داریم ادامه میدیم.
راستی احسان اسم mage تو چی بود؟

erf45
29-07-2010, 16:07
احسان هم با um def هست امروز 54 می شه . اسمش -Big- ه . گرچه تو اول می کشی بعد به اسم نگاه می کنی :دی
جمعیت ملت غیور شایا داره روز به روز کمتر می شه ....

MR.Punisher
29-07-2010, 23:37
عرفان جان
سعی کنید بین خودتون چند تا گیلد top که هستید مثل TE و Oink و اینا با هم متحد بشید 1 گیلد خوب بدید.
اینجوری هم وضع شما بهتر میشه و هم ما حوصلمون سر boss ها سر نمیره.
اینو مطرح کنید.
اینجوری پیش بره سرور کلا خراب میشه.
می دونی چرا grinder ها رو می کشیم؟
چون PVP نداریم.نمیان PVP ما مجبوریم بریم sweep کنیم.
تا زمانی که با هم متحد نشید فایده نداره.

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

راستی الان کی boss های CT رو میکشه؟

mhv_kntu
30-07-2010, 00:41
من یه مدت پیش کارت گرافیکم سوخت ! واسه همینه زیاد سر نمی زنم. گارانتی هم من رو پیچوند. یه کارت دسته 2 دارم که با کمترین تنظیمات به زور میشه بازی کرد ! البته مشکل همین نبود. مانیتورم هم ترکید. مانیتور عوض کردم ویندوز دیگه مانیتور رو نمی شناخت . رفتم ویندوز عوض کنم هاردم هم ترکید ! تقریبا چیزه خاصی از سیستم من نمونده دیگه ! خودمم هم یه مدت دیگه میترکم.
یعنی از سیستم 1.7 میلیونی بعد 1 سال نصفش ترکید ! تجربه شد که از این به بعد خواستم سیستمی بگیرم فقط یه چیز کار راه بنداز بگیرم و آینده نگری رو دیگه ولش.
خدا بگم این چینی ها رو چیکار کنه !! از تکنولوژی آمریکایی ژاپنی استفاده می کنن ولی قطعاتی که میسازن عمر بالایی نداره و ماست مالی شده درست می کنن. هر چی قطعات به روز تر و جدید تر بگیرین عمر کمتری دارن.

ehsan_rx1
30-07-2010, 12:26
[QUOTE=MR.Punisher;5221132]عرفان جان
سعی کنید بین خودتون چند تا گیلد top که هستید مثل TE و Oink و اینا با هم متحد بشید 1 گیلد خوب بدید.
اینو مطرح کنید.

دیگه فایده نداره .... چون این طرف که دیگه کسی نیست چند نفر هستن که اونم کاری نمیتونن بکنن ن که دیگه دارم بی خیال میشم با این قیمتا و بچه بازی اینا مثل قبل دیگه حل نمیده ( همن امروز یه res پرید چرا چون pri همین طوری رفت ) تا 3 روز دیگه loco باز میشه میرم اون ببینم چطوریه ...

DJmoji
30-07-2010, 15:29
[QUOTE=MR.Punisher;5221132]عرفان جان
اینو مطرح کنید.

دیگه فایده نداره .... چون این طرف که دیگه کسی نیست چند نفر هستن که اونم کاری نمیتونن بکنن ن که دیگه دارم بی خیال میشم با این قیمتا و بچه بازی اینا مثل قبل دیگه حل نمیده ( همن امروز یه res پرید چرا چون pri همین طوری رفت ) تا 3 روز دیگه loco باز میشه میرم اون ببینم چطوریه ...
تمام این مشکلاتتون از رو نااگاهیتونه.تو یه بازی دیگه هم اگه راه و چاه رو بلد نباشید همین میشه.اگه یه لول 60 um یا اینکه سمت dark بودین هیچ مشکلی الان نداشتین نه از نظر گریند نه از نظر پول
من ماهی یکی دو شب میرم oi پول 30 day conti در میاد شما هم باید به این فکر باشید

erf45
30-07-2010, 15:34
عرفان جان
اینو مطرح کنید.

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

راستی الان کی boss های CT رو میکشه؟
خب Aces واقعا گیلد درست حسابی بود ولی ما TE که کلا نووبیم . کسی گادس نداره . نصف لول 60 هامون hm هستن . همش هم تقصیر blade بود به اینا گفت بیاید دارک شین gear حسابی بهتون می دیم اینا هم همه فکشن چنج خریدن ban-g , pla-y-bo , azu خیلیا فکشن چنج خریدن

boss های CT رو یه سری از بچه های ما رفته بودن Oink هم بوده (دیروز بود فکر کنم) ولی tor تقریبا قویه دروپ ها رو گرفته بود گویا .

>> به نظر من اگه می خواین بازی از سردی در بیاد به TE اجازه ی گریند توی dd2 رو بدید . خود به خود اونایی که الان دارن مداوم بازی می کنن میان توی TE و tor هم می تونه رهبری مون کنه ... ما خودمون رو به 60 نزدیک می کنیم و pvp گرم می شه ولی از اونجایی که اکثرا بی تجربه هستیم و gear خیلی خوبی نداریم >> مشکل جدی سر باس ها برای شما ایجاد نمی کنیم ولی pvp رو گرم می کنیم . sweep کردن کیل به شما نمی ده وقتی ما رید داشته باشیم اون پگان خوشگله تون یه kb می زنه 50 کیل می گیره :دی

erf45
30-07-2010, 15:42
تمام این مشکلاتتون از رو نااگاهیتونه.تو یه بازی دیگه هم اگه راه و چاه رو بلد نباشید همین میشه.
بابا حاجی شما که یه گودزیلا درست کردی که اصلا نمی شه کشتش دیروز 50 نفری ریختیم سرت نتونستیم بکشیم . خدایی یکی مثل شما این ور بود اینجوریpvp رو وا نمی دادیم.
جون من بیاین فکشن چنج بخرین QQ توی برتر هم می فروشن 40 بیل .

MR.Punisher
30-07-2010, 18:24
به نظر من اگه می خواین بازی از سردی در بیاد به TE اجازه ی گریند توی dd2 رو بدید . خود به خود اونایی که الان دارن مداوم بازی می کنن میان توی TE و tor هم می تونه رهبری مون کنه ... ما خودمون رو به 60 نزدیک می کنیم و pvp گرم می شه ولی از اونجایی که اکثرا بی تجربه هستیم و gear خیلی خوبی نداریم >> مشکل جدی سر باس ها برای شما ایجاد نمی کنیم ولی pvp رو گرم می کنیم . sweep کردن کیل به شما نمی ده وقتی ما رید داشته باشیم اون پگان خوشگله تون یه kb می زنه 50 کیل می گیره :دی

اینم پیشنهاد بدی نیست.شاید با Blade مطرح کردیم.باید دید چی پیش میاد.

امروز اصلا نذاشتیم کسی تو DD2 بیاد Grind کنه.PP بودیم ولی 3-4 تا PP لایت ها رو کشتیم.
اگه TE بیاد تو DD2 و grind کنه خیلی چیزا عوض میشه.این حرفتو قبول دارم.

اگه دیدی Blade به BangBang و Playboy و Azurea گفت بیایید اینجا واسه این بود که کلا ACES رو متلاشی کنه که همین طور هم شد.
خیلی هاشون hacker بودن.ACES باید متلاشی میشد.

ولی به نطر من اگه Oink و TE متحد بشن می تونن یه کاری بکنن.

ehsan_rx1
30-07-2010, 19:26
اینم پیشنهاد بدی نیست.شاید با Blade مطرح کردیم.باید دید چی پیش میاد.

امروز اصلا نذاشتیم کسی تو DD2 بیاد Grind کنه.PP بودیم ولی 3-4 تا PP لایت ها رو کشتیم.
اگه TE بیاد تو DD2 و grind کنه خیلی چیزا عوض میشه.این حرفتو قبول دارم.

اگه دیدی Blade به BangBang و Playboy و Azurea گفت بیایید اینجا واسه این بود که کلا ACES رو متلاشی کنه که همین طور هم شد.
خیلی هاشون hacker بودن.ACES باید متلاشی میشد.

ولی به نطر من اگه Oink و TE متحد بشن می تونن یه کاری بکنن.

این متلاشی کردن این مشکل رو به وجود آورده چون من تو TE بودم چه چیز خیلی چرندی بود که حالم بد شد Oink که واقعا تعطیله لول 56 به بالا تو pando داره لول میکنه که برای لول 52 و 53 به بعد به درد نمی خوره من دو بار بد ---- بهشون که خودشون هم یکمی تو فکر رفتن ....

mhv_kntu
30-07-2010, 22:05
این متلاشی کردن این مشکل رو به وجود آورده چون من تو TE بودم چه چیز خیلی چرندی بود که حالم بد شد Oink که واقعا تعطیله لول 56 به بالا تو pando داره لول میکنه که برای لول 52 و 53 به بعد به درد نمی خوره من دو بار بد ---- بهشون که خودشون هم یکمی تو فکر رفتن ....
اگه می خواستی لایت بمونی بایست Etain می موندی. من هنوز نفهمیدم واسه چی اومدی لایت گایا ؟! سروری که کلا 1 سال هست مال fury ه . الان Etain برعکسه و لایت ها نمیزارن کسی بره DD و گریند کنه. 2 تا گیلد اول لایت ها Etain از CT گایا بیشتر جمعیت دارن . من هنوز تو کف این موندم چطوری 15 نفری زمانی که Elliot بود که نصف بیشتر هم 60 نبودیم CS رو از دو تا رید لایت ها می گرفتیم !!!

پ . ن : بعد از کارت گرافیک و هارد امشب مانیتورLCD هم ترکید ! (فقط تو یک هفته اخیر)

MR.Punisher
30-07-2010, 22:14

ناراحت نشیدا ولی لایت ها اصلا عقل استراتژیک بازی ندارن.
TE باید با Oink متحد بشید به چند دلیل.

1-الان لایت ها نمی تونن CT رو مثل آدم فارم کنن.اگه متحد بشن راحت CT رو فارم می کنن و goddess ردیف می کنن.

2-فکر کردی ما چند تا PVPer داریم.همه جا رو که نمی تونن پوشش بدن.اگه تو جنگل بهشون PVP بدی راحت می تونید
تو DD1 یا حتی DD2 برید grind کنید.
ما واسه این میایم sweep چون PVP نیست.اگه لایت ها PVP بدن grinder های شما نمی میرن.

3-لایت ها اگه 1 گیلد بشن با هم هماهنگ میشن.هماهنگی تو PVP خیلی مهمه.
تو گایا 1 قرون team work نیست.فقط ACES یه خورده منظم بودن.ما هم هماهنگ نیستیم.
دیدید که ACES زیاد نبودن ولی چون team work داشتن همیشه ما رو به فنا میدادن.
ما uber داریم ولی team work به uberness می چربه.اینو مجتبی هم که تو CS بوده و دیده تایید می کنه.

4-از همه مهمتر.....LEADERSHIP
اگه 1 لیدر داشته باشید و تحت نظر اون کار کنید خیلی موثرتر هستید تا اینکه چند تا گیلد باشید
و هر گیلدی واسه خودش کار کنه و همه هم برینن تو بازی بره.

روش فکر کنید.

MR.Punisher
30-07-2010, 22:19
اگه می خواستی لایت بمونی بایست Etain می موندی. من هنوز نفهمیدم واسه چی اومدی لایت گایا ؟! سروری که کلا 1 سال هست مال fury ه . الان Etain برعکسه و لایت ها نمیزارن کسی بره DD و گریند کنه. 2 تا گیلد اول لایت ها Etain از CT گایا بیشتر جمعیت دارن . من هنوز تو کف این موندم چطوری 15 نفری زمانی که Elliot بود که نصف بیشتر هم 60 نبودیم CS رو از دو تا رید لایت ها می گرفتیم !!!

پ . ن : بعد از کارت گرافیک و هارد امشب مانیتورLCD هم ترکید ! (فقط تو یک هفته اخیر)

خدایی Elliot هم خوب بازی می کرد هم خوب لیدری می کرد.Blade فقط واسه PVP خوبه.
تو PVP خیلی خوب لیدری می کنه ولی واسه Boss PVP ساخته نشده.

مهمترین فاکتور این بود که ما team work داشتیم و به حرف Elliot گوش می دادیم.
هیچ وقت یادم نمیره که به ندرت پیش میومد که لایت ها CS رو بگیرن.ترکونده بودیمشون.
خودمم موندم که چطوری ما با 15 نفر 60 نفرو می ترکوندیم.شوخی نیست.رو کاغذ بیاری محاله.

پ.ن : تو چیکار کردی با این سیستم که کلا نابود شد سیستمت؟

mhv_kntu
31-07-2010, 12:16
خدایی Elliot هم خوب بازی می کرد هم خوب لیدری می کرد.Blade فقط واسه PVP خوبه.
تو PVP خیلی خوب لیدری می کنه ولی واسه Boss PVP ساخته نشده.

مهمترین فاکتور این بود که ما team work داشتیم و به حرف Elliot گوش می دادیم.
هیچ وقت یادم نمیره که به ندرت پیش میومد که لایت ها CS رو بگیرن.ترکونده بودیمشون.
خودمم موندم که چطوری ما با 15 نفر 60 نفرو می ترکوندیم.شوخی نیست.رو کاغذ بیاری محاله.

پ.ن : تو چیکار کردی با این سیستم که کلا نابود شد سیستمت؟
الان تنها دلیلی که fury تو Etain هنوز واسه تمام باس ها تلاش می کنه ، بخاطر همون روز هاست و این که یادشونه 10 تا 15 نفری هم میشه از 2 تا رید باس رو گرفت.

پ . ن : فقط بدشانسی. قطعات بهترین های زمان خودشون بودن.

erf45
31-07-2010, 18:40
ناراحت نشیدا ولی لایت ها اصلا عقل استراتژیک بازی ندارن.
TE باید با Oink متحد بشید به چند دلیل.نه آقا ناراحتی نداره :دی
TE یه جوارایی از قبل بوده و راه رسم خودش رو داره ... یه جورایی هم مدرسه برای نووب هاست ^^ منم موندم توش برا اینه که از لول 57 می بره باس و oi به هر حال آدم دمیج ها دستش میاد ... می بینه یاد می گیره . هنوز 56 م و هیچ باس جدی رو با این چار تست نکردم ببینم قدرتم در چه حدیه . TE با کسی متحد نمی شه ولی اگه oink بخواد جوین TE بشه مشکلی ندارن .

اینو مجتبی هم که تو CS بوده و دیده تایید می کنه.o.o
تو CS بوده ؟ این ور بوده و هیچ آشنایی نداده ؟:دی

>> راستی مجتبی جریان اون فحش های ناموسی چی بود می دادی ؟ با کی بودی ؟ o.0

MR.Punisher
31-07-2010, 21:19
نه آقا ناراحتی نداره :دی
TE یه جوارایی از قبل بوده و راه رسم خودش رو داره ... یه جورایی هم مدرسه برای نووب هاست ^^ منم موندم توش برا اینه که از لول 57 می بره باس و oi به هر حال آدم دمیج ها دستش میاد ... می بینه یاد می گیره . هنوز 56 م و هیچ باس جدی رو با این چار تست نکردم ببینم قدرتم در چه حدیه . TE با کسی متحد نمی شه ولی اگه oink بخواد جوین TE بشه مشکلی ندارن .

o.o
تو CS بوده ؟ این ور بوده و هیچ آشنایی نداده ؟:دی

منظورم CS Boss بود.موقعی که ACES بودن.

مجی چی گفتی بهشون اونجا؟ عفت کلام داشته باش..هه هه هه

ehsan_rx1
31-07-2010, 21:39

lol ... خیلی کار بدی کردی :18:

DJmoji
31-07-2010, 22:56

دو بار afk بودم این ارچره Similar مادر به خطا اومد نامردی منو کشت کلی هم ذوق میکرد اعصابم رو خورد کرده بود بهش فحش میدادم

mhv_kntu
01-08-2010, 12:16
دو بار afk بودم این ارچره Similar مادر به خطا اومد نامردی منو کشت کلی هم ذوق میکرد اعصابم رو خورد کرده بود بهش فحش میدادم
سعی کن خودت رو کنترل کنی. چون AP Buyer نیستی اگه چند تا Ticket برات بفرستن خیلی راحت مدت طولانی Ban می کنن .

DJmoji
01-08-2010, 14:25
سعی کن خودت رو کنترل کنی. چون AP Buyer نیستی اگه چند تا Ticket برات بفرستن خیلی راحت مدت طولانی Ban می کنن .
واسه همیه فارسی بهش فحش میدادم غیر عرفان کسی اونجا زبون منو بلد نیست که بخواد بفهمه چی میگم

erf45
01-08-2010, 15:08
واسه همیه فارسی بهش فحش میدادم غیر عرفان کسی اونجا زبون منو بلد نیست که بخواد بفهمه چی میگم
همین فارسی فحش دادی فکر کردم با منی ^^ بعد با خودم گفتم erase من که fail شد :دی چرا مجتبی عصبانیه ...

آقا شما فایتراتون رو کی بردین oi ? یه راهنمایی بکنین ثواب ! داره

کلا من این فایتر رو برای oi می خوام بذارم چقدر dex لازمه ؟
اینم دارم الان :

DJmoji
01-08-2010, 15:36
همین فارسی فحش دادی فکر کردم با منی ^^ بعد با خودم گفتم erase من که fail شد :دی چرا مجتبی عصبانیه ...

آقا شما فایتراتون رو کی بردین oi ? یه راهنمایی بکنین ثواب ! داره

کلا من این فایتر رو برای oi می خوام بذارم چقدر dex لازمه ؟
اینم دارم الان :

ای نامرد.میگم چرا این قدر یهو قوی شدی 3000 تا دمیج میزنی.واسه همینه

mhv_kntu
01-08-2010, 23:15
واسه Oi حداقل 300 تا dex می خوای. کاظم با 250 می رفت بعضی اوقات miss می زد.البته لول 70 آزاد شه دیگه این سلاح ها بکار نمیاد و oi تکلیفش عوض میشه. همه وار ها لول 60 میرن. اگه کسه دیگه ای تانک کنه می تونی لول 58 بری یه کمکی بکنی ! ولی لول 58 بدون ele top بری 3 تا هیلر هم نمی تونن زنده نگه دارنت. البته هیلر ها بعد از پچ جدید قوی تر شدن ولی بازم بدونه ele top سخته .
مجی به Blade بگو یه Fire top لول 2 بزنه برات دیگه 100 تا دمیج هم عرفان بهت نمیزنه !

MR.Punisher
02-08-2010, 00:22
امروز ترکوندم.خودم هم ترکیدم.13 ساعت grind کردم پشت سر هم.
تو لول 59 از12:30 ظهر تا 1:30 شب 33% گرفتم.تمام این مدت من و هانتر دیگه DD بودیم.کلا Viper بودیم.
60 تا PP لایت هم اومدن ترکوندیمشون.نابود شدم ولی می ارزید.الان 68% شدم.
بزودی 60 می شویم.بعد خفنگ PVP می نماییم.

منم باید یه فایر لول 2 ردیف کنم ولی الان نه.فعلا فقیریم.
من برم بخوابم که دارم از هوش میرم.فعلا بای.

mhv_kntu
02-08-2010, 02:30
امروز ترکوندم.خودم هم ترکیدم.13 ساعت grind کردم پشت سر هم.
تو لول 59 از12:30 ظهر تا 1:30 شب 33% گرفتم.تمام این مدت من و هانتر دیگه DD بودیم.کلا Viper بودیم.
60 تا PP لایت هم اومدن ترکوندیمشون.نابود شدم ولی می ارزید.الان 68% شدم.
بزودی 60 می شویم.بعد خفنگ PVP می نماییم.

منم باید یه فایر لول 2 ردیف کنم ولی الان نه.فعلا فقیریم.
من برم بخوابم که دارم از هوش میرم.فعلا بای.
ترکوندی حاجی ! 33% خیلیه تو لول 59
من که به دلیل خراب شدن کارت گرافیک ، مانیتور ، هارد ، کیس ، هدفون و ... (همگی در بازه زمانی 3 روز ) تو لول 48 و 85% گیر کردیم ! lol
بازی با لپ تاپ هم اصلا حال نمیده، فقط بدرد duo box می خوره.
امضای خودم رو هم به زودی باید تغییر بدم ! شاید لینک آدرس تاپیک شایا رو بزارم lol

MR.Punisher
02-08-2010, 08:05
ترکوندی حاجی ! 33% خیلیه تو لول 59
من که به دلیل خراب شدن کارت گرافیک ، مانیتور ، هارد ، کیس ، هدفون و ... (همگی در بازه زمانی 3 روز ) تو لول 48 و 85% گیر کردیم ! lol
بازی با لپ تاپ هم اصلا حال نمیده، فقط بدرد duo box می خوره.
امضای خودم رو هم به زودی باید تغییر بدم ! شاید لینک آدرس تاپیک شایا رو بزارم lol

تو هم تو بدشانسی مثل منی.بدشانسی زیاد نمیاری ولی وقتی میاری کن فیکن میشه.
اینجاست که تا یه جای آدم میسوزه.

erf45
02-08-2010, 10:01
واسه Oi حداقل 300 تا dex می خوایخوبه پس دیگه dex بیشتر لازم ندارم . ممنون

مجی به Blade بگو یه Fire top لول 2 بزنه برات دیگه 100 تا دمیج هم عرفان بهت نمیزنه ! مجی ! شوخی کرد در مورد 3000 اونجوریا نیست .یه دمیج مختصری می زنم ولی به خاطر اینه که گادسش ارث هست . ele لول 2 هم اونجوریا نیست که می گی من روش دمیج تست کردم :دی

من تا حالا فکر می کردم ele top ربطی به دمیج موب ها نداره و فقط به درد pvp می خوره lol

DJmoji
02-08-2010, 11:08
مجی به Blade بگو یه Fire top لول 2 بزنه برات دیگه 100 تا دمیج هم عرفان بهت نمیزنه !
تازه wep رو دادم بهش تا اسم ele lvl 2 بندازه نمیشه بگم top هم میخوام بعدشم همین جوریش هم که زورش بهم نمی رسه top که کاظم داده رو تنم میکنم ولی خو اذیت میکنه dex هم از من بیشتر داره من که 390 تا دارم همش miss میکردم روش.

erf45
02-08-2010, 15:33
من می خواستم تازه بعد این فایتر یه پی وی پی چار (mage یا آرچر) بسازم برای pvp 60 ولی اینجوری که پیش می ره دیگه حسش نیست . hm رو لول می کردم کلی دوست پیدا کردم ... الان خدایی هیچکس نیست . همش solo .
تنهایی آدم بخواد بازی کنه بازی های غیر آنلاین که خدایی بهتره ...

mhv_kntu
02-08-2010, 17:55
من می خواستم تازه بعد این فایتر یه پی وی پی چار (mage یا آرچر) بسازم برای pvp 60 ولی اینجوری که پیش می ره دیگه حسش نیست . hm رو لول می کردم کلی دوست پیدا کردم ... الان خدایی هیچکس نیست . همش solo .
چرا تنها ؟!! مگه گیلد نداری ؟! همه اعضای گیلد یه جورایی دوست و نزدیک هستن دیگه ! من که CT هیچ کس رو نمیشناسم کافیه با یکی شروع کنم صحبت کردن ! یه 1 ساعتی حداقل فک می زنیم .

پ . ن : قطعات سیستمم که خراب شده بود رو به نمایندگی های خودشون بردم ! مشکل معلوم شد چی بود ! نوسان برف! یه چند روزی بود برق منطقه ما قاطی کرده بود. فکر نمی کردم در این حد مضر باشه. اینجا بعضی موقع ها فقط می تونی لامپ کم مصرف روشن کنی تا نور داشته باشی و وسایل برقی مثل یخچال و .. کار نمی کنن !!!! این چه جور برقیه ! خدا می دونه.

DJmoji
02-08-2010, 19:29
این گیلد Devil Disipline یا همچین چیزا اسمش تقریبا که NM-O-NM توشه هم ایندش توپه.همشون خفن خر زورن

136209
03-08-2010, 01:37
سلام من این بازی رو نصب کردم دانلودش که تمام میشه استارت گیم میزنم صفحه اصلی میره اما بازی اجرا نمیشه مشکل از کجاست

mhv_kntu
03-08-2010, 03:28
سلام من این بازی رو نصب کردم دانلودش که تمام میشه استارت گیم میزنم صفحه اصلی میره اما بازی اجرا نمیشه مشکل از کجاست
چه اروری میده؟ update شد ؟
روی یه سیستم دیگه تست کن.

MobinS
03-08-2010, 11:30
هنوزم جمعیت بازی کمه؟

136209
03-08-2010, 12:26
چه اروری میده؟ update شد ؟
روی یه سیستم دیگه تست کن.

ارور نمیده اون updater رو که باز میکنم پیغام میده که دانلود تمام شد رو دکمه start gme که کلیک میکنم این صفحه میره اما بازی بالا نمی یاد

erf45
03-08-2010, 13:21
ارور نمیده اون updater رو که باز میکنم پیغام میده که دانلود تمام شد رو دکمه start gme که کلیک میکنم این صفحه میره اما بازی بالا نمی یاد
نمی شه لوگین کرد . توی فروم هم نوشته :
Yes there seems to be some issue with the log-in servers - at this point there is no information available on why or a time frame for a fix.
Please be patient and check back for official announcement from the GMs

mhv_kntu
03-08-2010, 15:17
هنوزم جمعیت بازی کمه؟
جمعیت active بازی تقریبا ثابت هست. به خاطر شرایط خاص این بازی یه new player اگه ap buyer نباشه نمی تونه خوب پیشرفت کنه و بازی براش بی لذت میشه و بازی رو ترک می کنه . برای همین جمعیت بازی بالا نمیره. مگه اینکه سیاست این کمپانی عوض شه و اینقدر طمع کار نباشن و بی خیال چاپیدن پول مردم شن تا جمعیت بره بالا.

Yes there seems to be some issue with the log-in servers - at this point there is no information available on why or a time frame for a fix.
عجیبه ! اولین باره چنین چیزی می بینم. روی سیستم های دیگه هم جواب نداد؟
اگه مشکل از سرورهاشون باشه که یکی دو هفته ای احتمالا طول بکشه تا درست کنن.

MR.Punisher
03-08-2010, 15:33
آره.منم الان که می خوام لاگین کنم میگه can't receive Data
هنوز معلوم نیست تا کی باید منتظر بمونیم.

mhv_kntu
03-08-2010, 17:11
آره.منم الان که می خوام لاگین کنم میگه can't receive Data
هنوز معلوم نیست تا کی باید منتظر بمونیم.
من با لپ تاپ تست کردم. مشکلی نبود. ولی داخل بازی یذره غیر عادی خلوت بود ! احتمالا بخاطره همین مشکل هست.
اگه می تونی مثلا با یه کانکشن دیگه مثل اینترنت هوشمند کانکت شو. اگر کار ضروری داخل بازی داری.
اگه اکثریت مشکل پیدا کنن بعد از درست شدن سرور به احتمال زیاد چند روزی +50% EXP بزارن. ولی خوب میره تو پاچه لول 60 ها که گریند نمی کنن.
پ . ن : راستی Kayden از بازی رفت ! الان گیلد لیدر گیلد اول Etain شده جناب آقای Bosh !

erf45
03-08-2010, 17:12
یه طوری تنظیم کرده بودم که امروز و فردا 20% بگیرم و 57 بشم . امروز که bdc , pid تموم می شه فردا هم exp استون . خرجمون با دخلمون جور در نمیاد QQ اینجور اشکالات هم که قوز بالاقوز می شه.

اگه مشکل از سرورهاشون باشه که یکی دو هفته ای احتمالا طول بکشه تا درست کنن.
شایدم بد نباشه ..بتونیم ترک کنیم ! ولی خدایی هر جی من فکر می کنم به نظرم ترک کردن این بازی خیلی سخته . یه اتفاق خفن باید بیافته ...زلزله ای .. بمیرم یا یه چیزی تو این مایه ها ...

hadi_gamer
03-08-2010, 18:10
یه طوری تنظیم کرده بودم که امروز و فردا 20% بگیرم و 57 بشم . امروز که bdc , pid تموم می شه فردا هم exp استون . خرجمون با دخلمون جور در نمیاد QQ اینجور اشکالات هم که قوز بالاقوز می شه.

شایدم بد نباشه ..بتونیم ترک کنیم ! ولی خدایی هر جی من فکر می کنم به نظرم ترک کردن این بازی خیلی سخته . یه اتفاق خفن باید بیافته ...زلزله ای .. بمیرم یا یه چیزی تو این مایه ها ...
نترس زن بگیری خود به خود ترکت میده.یه جوری ترک میکنی که نمیفهمی چطور شد.:31:
وقتی مخارج و مسئولیت زندگی افتاد رو دوشت اونوقت میفهمی دنیا دست کیه.:19:

136209
03-08-2010, 21:31

شانس من رو باش می خواستم برای اولین با این رو بازی کنم

erf45
03-08-2010, 21:47
شانس من رو باش می خواستم برای اولین با این رو بازی کنم
الان درست شده .

چرا تنها ؟!! مگه گیلد نداری ؟! همه اعضای گیلد یه جورایی دوست و نزدیک هستن دیگه ! من که CT هیچ کس رو نمیشناسم کافیه با یکی شروع کنم صحبت کردن ! یه 1 ساعتی حداقل فک می زنیم .

.
شما هم اومدی ct ؟ :دی
ما اینجا 80% پی وی پی ها رو بدون heal بازی می کنیم از بس فکشنمون حرفه ایه ^^ میومدی این ور خوووو
فکر کردی گیلد من مثل ct ه ؟ اینور همه 12 سالشونه . معمولا هم لولشون پایینه تا بخوای حرف بزنی می گه آقا بیا مون plvl کن QQ
یه بزرگسال داشتیم (گادس هم داشت ^^) امروز tor توپید بهش بخاطر +18 حرف زدن اونم گذاشت رفت .اونم بدبخت هیچی نگفت من همرو ندیدم ولی خیلی ساده داشت شوخی می کرد /

mhv_kntu
04-08-2010, 01:33
الان درست شده .

شما هم اومدی ct ؟ :دی
ما اینجا 80% پی وی پی ها رو بدون heal بازی می کنیم از بس فکشنمون حرفه ایه ^^ میومدی این ور خوووو
فکر کردی گیلد من مثل ct ه ؟ اینور همه 12 سالشونه . معمولا هم لولشون پایینه تا بخوای حرف بزنی می گه آقا بیا مون plvl کن QQ
یه بزرگسال داشتیم (گادس هم داشت ^^) امروز tor توپید بهش بخاطر +18 حرف زدن اونم گذاشت رفت .اونم بدبخت هیچی نگفت من همرو ندیدم ولی خیلی ساده داشت شوخی می کرد /
آخه یه 12 ساله چطوری می خواد تو این بازی pro بشه ؟! عقلش نمیکشه. مگه اینکه نابغه باشه. دیگه حداقلش 15 و 16 هست.
من که 546547 بار گفتم فقط گیلد یک باید عضو باشین تا بتونینین تو این بازی یه کاری بکنین.

نترس زن بگیری خود به خود ترکت میده.یه جوری ترک میکنی که نمیفهمی چطور شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی مخارج و مسئولیت زندگی افتاد رو دوشت اونوقت میفهمی دنیا دست کیه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بنده شخصا شایا رو به زن گرفتن ترجیح میدم lol
زن بگیری از زندگی مجازی که خوبه از زندگیه حقیقی هم چیزی نمی فهمی ! من خودم اون زمان که جوون بودم 2 بار نزدیک بود زنم بدن !!!!! خطر از بیخ گوشم گذشت !
کلا زندگی تو ایران یه ریتم ثابت و مزخرفی داره که از بازی آفلاین هم خطی تر و مسخره تره. وقتی 20-28 هستی یا زنت میدن یا خودت عاشق میشی ! بالاخره ازدواج ! بعد 2 یا 3 سال اولین سری مشکلاتت با زنت شروع میشه ! بعدش زنت برای محکم شدن پایه های ازدواج و بستن دهن مردم برات بچه Drop می کنه! بعد این که بچه 4 یا 5 سالش شد سری دوم مشکلات شروع میشه ! (تو هر 2 سری اول و دوم امکان طلاق هست) اگه سری دوم مشکلات به خیر بگذره زندگی مشترک تقریبا دائمی میشه (امکان داره یه Loop هم تشکیل بشه و Drop بچه و مشکلات تکرار بشه ) و یکنواختی شروع میشه ! بعد بچت بزرگ میشه و مشکلاتت با بچه شروع میشه ! در همین حین باید در آن واحد چند تا کار همزمان انجام بدی تا دهن خانواده رو در مورد مسائل مادی ببندی. بالاخره بچت یا بچه هات ازدواج می کنن میرن (در عین حال همچنان موقع بدبختی هاشون وبال شمان ) بعدشم باید منتظر عزرائیل بود تا Leave the Life .

پ . ن : جزئیات +18 گفته نشد ! عرفان جان خواستی بگو برات PM کنم lol

erf45
04-08-2010, 09:22
اینجا مساله ث-/کص چون برای جوان ها حل نشده ست +18 یعنی بالغ شدن رو حول این چیزا می بینن در صورتی که یکی از شاخص های اصلی بلوغ کامل توانایی مسولیت پذیریه .
این دلایلی که گفتی قشنگ ! تایید می کنه که چرا ما بچه ! ها هنوز بچه ایم و اینکه چرا جای کار بیشتر و گرفتن مسولیتها ی بیشتر خودمون رو با بازی و ... اینچیزا سرگرم می کنیم ;)
این که سن و سالت بالا باشه مهم نیست که حاجی مساله اینه که متناسب با سن و سالت رفتار و زندگی کنی :46:

hadi_gamer
04-08-2010, 11:25
يعني نظر شما اينه كه تو اين سن و سال بازي كردن اشتباه يا بازي مال بچه هاس؟
اتفاقا من تو اروپا هم ديدم مثلا طرف با زنش يا حتي خونوادش ميشينه بازي ميكنه و تعدادشون هم كم نيست.
من خودم ترجيح ميدم به جاي اينكه بشينم برنامه هاي مزخرف و شر و ور رسانه ملي رو نگاه كنم(مثل سريالهاي جديد و بيخودي كه جديدا گذاشته زير هشت-فاصله ها و...) يا كار ديگه اي بكنم خودم رو با بازي انلاين سرگرم كنم.هر كس به يه تفريحي علاقه داره و اين هم يه تفريحه.

erf45
04-08-2010, 11:42
بازی >> اسمش با خودشه . شما با یه روانشناس صحبت کنی مخت رو تیلیت می کنه ! ما چون یکیش رو تو خونه داریم دیگه ...

مساله اینه که شما چند ساعت باید تفریح و بازی کنی در هفته که بشود نرمال >> در مورد من که نرمال نیست . بعد اینهمه ساعت شایا بازی کردن برای خودم حداقل روشن شده که نرمال نیست .

دلیل اصلی شما برای بازی دقیقا تفریحه یا فرار از یه سری چیزای دیگه ؟

هر کس خودش می دونه ! نیاز به بحث و جدل نیست . چون بحث و جدل برنده و بازنده می خواد و همه دوستدارن برنده باشن ... به هر حال ...

mhv_kntu
04-08-2010, 12:12
بازی >> اسمش با خودشه . شما با یه روانشناس صحبت کنی مخت رو تیلیت می کنه ! ما چون یکیش رو تو خونه داریم دیگه ...

مساله اینه که شما چند ساعت باید تفریح و بازی کنی در هفته که بشود نرمال >> در مورد من که نرمال نیست . بعد اینهمه ساعت شایا بازی کردن برای خودم حداقل روشن شده که نرمال نیست .

دلیل اصلی شما برای بازی دقیقا تفریحه یا فرار از یه سری چیزای دیگه ؟

هر کس خودش می دونه ! نیاز به بحث و جدل نیست . چون بحث و جدل برنده و بازنده می خواد و همه دوستدارن برنده باشن ... به هر حال ...
من اصلا بحثم در مورد بازی نبود. بحثم در مورد ازدواج بود.

یکی از شاخص های اصلی بلوغ کامل توانایی مسولیت پذیریه

چرا جای کار بیشتر و گرفتن مسولیتها ی بیشتر خودمون رو با بازی و ... اینچیزا سرگرم می کنیم
شما مثل اینکه خونه خوب روی شما کار شده ! اینا که حرف های اجتماعی سوم راهنمایی هست.
اصلا می دونی کار کردن تو این جامعه یعنی چی؟ زن گرفتن یعنی چی ؟ این مسئولیت هایی که دلت می خواد داشته باشی یعنی چی ؟ من چون این چیزا رو خوب شناختم ازشون فراریم. کدوم پرفسوری گفته کسی زن ، کار و بچه نداشته باشه به بلوغ کامل نرسیده ؟! اینا حرف های 100 من 1 غاز ایرانی هاست که تو مخ جوون هاشون می کنن.

اینجا مساله ث-/کص چون برای جوان ها حل نشده ست +18 یعنی بالغ شدن رو حول این چیزا می بینن
و یکی از دلالیل بدبختی ایرانی ها همینه.

این دلایلی که گفتی قشنگ ! تایید می کنه که چرا ما بچه ! ها هنوز بچه ایم
کدوم دلایل ؟ من که فقط در مورد پوچ بودن ازدواج تو ایران گفتم.

erf45
04-08-2010, 12:55
اینا که حرف های اجتماعی سوم راهنمایی هست.

هاها ... چه ربطي داره چون مال اول دبستان غلطه ؟
دلايل رو فرموديد :

بعد 2 یا 3 سال اولین سری مشکلاتت با زنت شروع میشه ! بعدش زنت برای محکم شدن پایه های ازدواج و بستن دهن مردم برات بچه Drop می کنه! بعد این که بچه 4 یا 5 سالش شد سری دوم مشکلات شروع میشه ! (تو هر 2 سری اول و دوم امکان طلاق هست) اگه سری دوم مشکلات به خیر بگذره زندگی مشترک تقریبا دائمی میشه (امکان داره یه Loop هم تشکیل بشه و Drop بچه و مشکلات تکرار بشه ) و یکنواختی شروع میشه ! بعد بچت بزرگ میشه و مشکلاتت با بچه شروع میشه ! در همین حین باید در آن واحد چند تا کار همزمان انجام بدی تا دهن خانواده رو در مورد مسائل مادی ببندی

پسر اين چيزي که گفتي فقط تو کل ايران به مغز شما خطور نکرده که ! همه از مشکلات مي ترسن به خاطر همين سن ازدواج رفته بالا . ابتدايي ترين اقدام در مواجه با مشکل توسط يه آدم "..." فرار از مشکل هست !

اینا حرف های 100 من 1 غاز ایرانی هاست که تو مخ جوون هاشون می کنن.

اين حرفا خيلي بيسيک هست .. . فکر نکنم مختص به ايران باشه

hadi_gamer
04-08-2010, 12:58
بابا شما چي ميگيد؟ يعني آدم براي فرار از مشكل به بازي پناه ميبره؟اين يك نظر خيلي مسخره هست.حداقل براي من كه اينطور نيست.

erf45
04-08-2010, 13:02
بابا شما چي ميگيد؟ يعني آدم براي فرار از مشكل به بازي پناه ميبره؟اين يك نظر خيلي مسخره هست.حداقل براي من كه اينطور نيست.
من که شما نيستم بدونم اين چيزا رو >> شخصيه ! براي من اينطوريه . ممکنه شما بگي براي تفريح سيگار مي کشي ولي من وقتي اعصابم خورده سيگار مي کشم . هر روز هم اعصابم خورده :2:

mhv_kntu
04-08-2010, 15:21
ين حرفا خيلي بيسيک هست .. . فکر نکنم مختص به ايران باشه
هاها ... چه ربطي داره چون مال اول دبستان غلطه ؟
بله غلطه .

پسر اين چيزي که گفتي فقط تو کل ايران به مغز شما خطور نکرده که ! همه از مشکلات مي ترسن به خاطر همين سن ازدواج رفته بالا . ابتدايي ترين اقدام در مواجه با مشکل توسط يه آدم "..." فرار از مشکل هست !

من نگفتم فقط به مغز من خطور کرده . من فقط گفتم اینجوریه.
فکر می کنی وقتی کسی سمت یه مشکلی نمیره اون شخص داره اشتباه می کنه ؟؟!!
فکر می کنی اگه با سن پایین ازدواج کرد آخر عاقبتش چی میشه ؟
20_30 سال پیش دقیقا همه عین شما فکر می کردن و مشکلات رو در آغوش می گرفتن و مسئولیت می پذیرفتن و زود به بلوغ می رسیدن ( به قول شما)کورکورانه ازدواج می کردن و حاصلشون 2 برابر شدن جمعیت ایران تو 15 سال و بدبخت بیچاره هایی مثل من و شما و جوون های دیگه و یه جامعه داغون .
من هم هی دارم میگم بی خودی نباید سمت این مشکلات رفت شما هی میگی ترسو ترسو بپر تو چاه ترسو lol

erf45
04-08-2010, 18:30
یه وقت هست شما در خودت نیاز به ازدواج (تشکیل خانواده) رو حس می کنی یا نیاز به استقلال رو حس می کنی نیاز به کار کردن رو حس می کنی ولی برای مواجه نشدن با مشکلاتش اقدامی نمی کنی ! می ری بازی کامپیوتری می کنی :دی

خیلی ساده ست نمی دونم چجوری توضیح بدم که بفهمی ^^

(همش تقصیر این CT فلان فلان شده ست نمی ذاره من برم گریند کنم میام اینجا روده درازی می کنم)

MR.Punisher
04-08-2010, 18:59
شماها همتون برین با این ازدواج و اینا کشکتون رو بسابین.من 60 شدم.دیگه PVP رو پاره می کنیم.

mhv_kntu
04-08-2010, 19:19
شماها همتون برین با این ازدواج و اینا کشکتون رو بسابین.من 60 شدم.دیگه PVP رو پاره می کنیم.
تبریک .
من که 10 روزه کارت گرافیک ندارم که بازی رو بتونم ران کنم ! یه 3 تا 4 روز دیگه می رم یه کارت کار راه بنداز می خرم تا بیام.

hadi_gamer
04-08-2010, 20:57
ایول مبارکه کاظم.باید هر روز بیای اینجا گزارش بدی از پی وی پی.:31:

MR.Punisher
04-08-2010, 22:06
تبریک .
من که 10 روزه کارت گرافیک ندارم که بازی رو بتونم ران کنم ! یه 3 تا 4 روز دیگه می رم یه کارت کار راه بنداز می خرم تا بیام.

ممنونم حاجی.زود کارت گرافیک بگیر بیا war رو 60 کن.

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

ایول مبارکه کاظم.باید هر روز بیای اینجا گزارش بدی از پی وی پی.:31:

قربونت برم هادی جان.نمی تونن منو بکشن همه eraser می کنن.ele lvl 2 زدم.

لایت ها نمیان بیرون میرم بهشون چرت و پرت میگم همه میریزن سرم ما می کشیمشون.خیلی حال میده.

mhv_kntu
05-08-2010, 03:16
این guild CT عجب گیلد nubie هست ! چرا خیلی از لول 60 های اینا هم چیزه زیادی از بازی حالیشون نیست؟!
لیدری که قربونش برم ! Tempt که یه آدم درست حسابی تو این گیلد بود رو kick کرد ! واسه این که گفت orc ش رو بیاره و اون بنده خدا از شدت بی پولی داشت plvl میفروخت با orc نرفت! طرف یه مدت زیادی 60 um هست هنوز بعضی Adamas هاش Dread بود . خوب طرف پیش خودش دو دوتا چهار تا کرده دیده به گیلد کمک کنه که چیزی گیرش نمیاد حداقل اینجوری یه پولی گیرش میاد که kick !!!
امروز باورتون نمیشه 1 ساعت داشتم با یکی از Sin های گیلد بحث می کردم سره ele . اون با قاطعیت می گفت ele تو pvp بی تاثیره !!!!!!! مخم ترکید اخرش به غلط کردن افتادم گفتم آره شما درست می گی ! بدترین پلیر ها اونایی هستن که هیچی بارشون نیست و کاملا نوب و هی ادعا می کنن . که تو این گیلد به خاطره شرایط خوب گریند تو DD2 خیلی اینجور بازیکن ها زیاد شدن.
اوضاع Etain Fury اگه اینقدر داغون نبود سریعا فرار می کردم Etain .

DJmoji
05-08-2010, 06:30
این guild CT عجب گیلد nubie هست ! چرا خیلی از لول 60 های اینا هم چیزه زیادی از بازی حالیشون نیست؟!
لیدری که قربونش برم ! Tempt که یه آدم درست حسابی تو این گیلد بود رو kick کرد ! واسه این که گفت orc ش رو بیاره و اون بنده خدا از شدت بی پولی داشت plvl میفروخت با orc نرفت! طرف یه مدت زیادی 60 um هست هنوز بعضی Adamas هاش Dread بود . خوب طرف پیش خودش دو دوتا چهار تا کرده دیده به گیلد کمک کنه که چیزی گیرش نمیاد حداقل اینجوری یه پولی گیرش میاد که kick !!!
امروز باورتون نمیشه 1 ساعت داشتم با یکی از Sin های گیلد بحث می کردم سره ele . اون با قاطعیت می گفت ele تو pvp بی تاثیره !!!!!!! مخم ترکید اخرش به غلط کردن افتادم گفتم آره شما درست می گی ! بدترین پلیر ها اونایی هستن که هیچی بارشون نیست و کاملا نوب و هی ادعا می کنن . که تو این گیلد به خاطره شرایط خوب گریند تو DD2 خیلی اینجور بازیکن ها زیاد شدن.
اوضاع Etain Fury اگه اینقدر داغون نبود سریعا فرار می کردم Etain .
تو etain ملت یه سال بازی میکنن تا بشن لول 60 تو این مدت هم این قدر میرن و میان گریند و کلین و فلان و غیره میشن تا کم کم میفهمن بازی چیه ولی تو gaia ملت یه ماه بازی رو شروع تازه کردن عضو CT میشن 20 روز بعد بدون هیچ مشکلی و درگیری با روزی 12 ساعت گریند لول 60 میشن سر از ته بازی رو هم تو این مدت نفهمیدن چون مشکلی واسشون پیش نیومده به قول معروف دریای ارام ناخدای شجاع نمیسازه .اگه غلط بود نیدونم
temp نوب رو هم میشناسمش 2 روز قبل من لول 60 شد با هم گریند میکردیم.کلی هم به blade گفته بودم این نوبه چیزی از بازی بارش نیست معلوم نیست با پارتی کی اومده بود گشادالدین temp خان هم که قربونش برم کاری نمیکرد هفته ای 1 روز بازی میکرد اونم میومد CT بعدش میرفت گموگور میشد.DKP هم که اندازه قیمت یه گادس میشد یه گادس میگرفت باز میرفت پیداش نمیشد.
------------------------------------
کربلایی کاظم بالاخره حاجی کامل شدی دیگه.

mhv_kntu
05-08-2010, 12:31
Temp به نسبت بقیه اعضا CT نمیشه گفت nub بود . خیلی ها هستن که اوضاشون از اون خراب تر هست. تا اونجایی که من خبر داشتم مشکل conti داشت و مجبور بود یه مدتی خر کاری کنه تا conti جور شه بعد بیاد pvp map .

erf45
05-08-2010, 12:38
مبارکه آقا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون با قاطعیت می گفت ele تو pvp بی تاثیره !!!!!!! مخم ترکید اخرش به غلط کردن افتادم گفتم آره شما درست می گی ! بدترین پلیر ها اونایی هستن که هیچی بارشون نیست و کاملا نوب و هی ادعا می کنن
یه sin با 1000 dex بساز بعد خودت متوجه می شی lol

ehsan_rx1
05-08-2010, 13:28

اگر اون sin باشه که فکر میکنم راست میگه ele به درد نمی خوره skill debuff روش جواب نمیده .... o.0

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

تبریک میگم ....
زیاد هم زور نزن pvp تعطیله چون وقتی لول 60 نباشه یه لول 50 نمیاد pvp

MR.Punisher
05-08-2010, 15:44
ممنون از همه.

mhv_kntu
05-08-2010, 20:45
مبارکه آقا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بحثمون کلی در مورد ele بود . من کجا گفتم در مورد sin بود ؟! بعلاوه اینکه elliot چنین sin رو ساخت و اونطور که فکر می کنین جواب نمیداد . و دوباره 600 dex کرد.

erf45
05-08-2010, 21:14
تبریک میگم ....
زیاد هم زور نزن pvp تعطیله چون وقتی لول 60 نباشه یه لول 50 نمیاد pvp
احتمال اینکه منم مثل تو بیخیال بشم هست ! مثلا تو تنها def ی بودی که اینجا داشت لول می کرد ... در نتیجه pvp چند ماه آینده هم هیچ def یا رنجر یا um جدیدی اضافه نمی شه ... همین الان uni برای pvp کردن نیست چه برسه به چند ماه دیگه ...
از ساعت 6 که لوگین کردم .. (یه گله 60 در هر پرتال نشسته) یه ساعت که مجبور شدم ورزش کنم . بعد مطالعه رمان عشقی !الانم باز تعطیله مجبورم برم pes9 بازی کنم ^^

mhv_kntu
05-08-2010, 22:00
جدیدا بیشتر میرن Linked واسه PvP . حتی موقعی که event نیست. تو etain و teos اوضاع fury خرابه و general pvp نمیان و لایت هاشون میان linked

erf45
05-08-2010, 22:17
جدیدا بیشتر میرن Linked واسه PvP . حتی موقعی که event نیست. تو etain و teos اوضاع fury خرابه و general pvp نمیان و لایت هاشون میان linked
نه من نمی خوام پی وی پی کنم . اولویت گریند هست که نمی شه . حتی کسی نبود کمپ رو بشکنیم رد شیم . یعنی کسی بود متنها در حد 50 و اینا که مشغول تغذیه دارکا بودن :دی

man war
05-08-2010, 22:29
سلام دوستان منم دارم به شما اضافه میشم یه سوال دارم من از اون لینک اول صفحه نتونسیتم دانلود کنم بعد خودم دس به کار شدم و لینکی که الان دارم دالنود میکنم این اسمشه shiya_Install_US_090508.zip این سالمه؟؟

حجمشم 1.135.115 سالمه ؟؟ مشکلی براش پیش نمیاد؟

mhv_kntu
06-08-2010, 01:47
سلام دوستان منم دارم به شما اضافه میشم یه سوال دارم من از اون لینک اول صفحه نتونسیتم دانلود کنم بعد خودم دس به کار شدم و لینکی که الان دارم دالنود میکنم این اسمشه shiya_Install_US_090508.zip این سالمه؟؟

حجمشم 1.135.115 سالمه ؟؟ مشکلی براش پیش نمیاد؟
ای بابا کی Host اینا رو فیلشر کردن >.<
torrents هست ؟ فقط توصیه من اینه که بدونه Resume و DC یکسره دانلود کنی تا آخر.

ehsan_rx1
06-08-2010, 14:58
احتمال اینکه منم مثل تو بیخیال بشم هست ! مثلا تو تنها def ی بودی که اینجا داشت لول می کرد ... در نتیجه pvp چند ماه آینده هم هیچ def یا رنجر یا um جدیدی اضافه نمی شه ... همین الان uni برای pvp کردن نیست چه برسه به چند ماه دیگه ...

من که تا ep5 دیگه بازی نمیکنم شاید ep5 چند تا نقشه اضافه بشه که یکمی یهتر بشه ( البته میدونم ep5 بیاد دیگه باید بازی رو بیخیال شم یه لول 70 بیاد camp jungle .... چی میشه o.0 )

erf45
06-08-2010, 16:20
مثلا اگه بیان بگن فقط لول 60 ها می تونن برن توی نقشه های جدید رسما دیگه باید بی خیال شیم .
ولی اگه بشه +55 هم برن توی نقشه های جدید به خصوص اونی که pvp map نیست دوبار می تونیم فیلر شیم ^^ و 60 ها بکشن ما حال کنیم .
یا اینکه pvp 30-60 مثل 20-30 و 10-15 محدود بشه و لول های بالای 60 دیگه نتونن بیان توی dd2 . 1 , جنگل ... بعید به نظر میاد ولی باز کمک خوبی به ما هست

DJmoji
06-08-2010, 16:45
مثلا اگه بیان بگن فقط لول 60 ها می تونن برن توی نقشه های جدید رسما دیگه باید بی خیال شیم .
ولی اگه بشه +55 هم برن توی نقشه های جدید به خصوص اونی که pvp map نیست دوبار می تونیم فیلر شیم ^^ و 60 ها بکشن ما حال کنیم .
یا اینکه pvp 30-60 مثل 20-30 و 10-15 محدود بشه و لول های بالای 60 دیگه نتونن بیان توی dd2 . 1 , جنگل ... بعید به نظر میاد ولی باز کمک خوبی به ما هست
اگه اینجوری بخواد بشه که دیگه نمیشه رفت CS .OI

mhv_kntu
06-08-2010, 16:59
این ها رو جای خاصی گفتن ؟!!
اصلا امکان نداره.
اساسا اسم pvp60 الان 1-60 هست. نه 31-60
31_60 رو فقط برای زمانی که تو Linked هستی به کار می برن و زیره لول 31 نمی تونه وارد Event های اونجا بشه.
تو home server مطمئن باش لول 1 هم می تونه تو آخرین مپ بازی بره. همه مپ ها به غیره 1-15 و 20-30 محدودیت لول ندارن.
محدودیت لول فقط به خاطره موب ها هست. مثلا زیره لول 47 بره DD2 که چی ؟!
اگه منطقی فکر کنیم موب های اول مپ های جدید باید برای لول 60 های الان سبز باشن . پس First Mobs باید لول 60-61 باشن پس باید لول +52 بتونه اونجا exp بگیره (البته فقط first mobs ) . خفن ترین موب ها هم احتمالا 67 68 هستن پس مپ جدید تازه برای +58 قابل exp گرفتن میشه.
به نظر من اگه HP موب های Oi رو کم کنن و باس هاش رو ببرن یجای دیگه و ورودش رو آزاد کنن جای خوبی واسه گریند برای لول 60 های الان هست.

MR.Punisher
06-08-2010, 18:44
این ها رو جای خاصی گفتن ؟!!
اصلا امکان نداره.
اساسا اسم pvp60 الان 1-60 هست. نه 31-60
31_60 رو فقط برای زمانی که تو Linked هستی به کار می برن و زیره لول 31 نمی تونه وارد Event های اونجا بشه.
تو home server مطمئن باش لول 1 هم می تونه تو آخرین مپ بازی بره. همه مپ ها به غیره 1-15 و 20-30 محدودیت لول ندارن.
محدودیت لول فقط به خاطره موب ها هست. مثلا زیره لول 47 بره DD2 که چی ؟!
اگه منطقی فکر کنیم موب های اول مپ های جدید باید برای لول 60 های الان سبز باشن . پس First Mobs باید لول 60-61 باشن پس باید لول +52 بتونه اونجا exp بگیره (البته فقط first mobs ) . خفن ترین موب ها هم احتمالا 67 68 هستن پس مپ جدید تازه برای +58 قابل exp گرفتن میشه.
به نظر من اگه HP موب های Oi رو کم کنن و باس هاش رو ببرن یجای دیگه و ورودش رو آزاد کنن جای خوبی واسه گریند برای لول 60 های الان هست.

با محمد موافقم.به نظرمن هم لول های 58+ می تونن تو مپ جدید گرایند کنن و EXP بگیرن.
و همجنان DD1 DD2 jungle مپ های PVP باقی می مونن حتی برای لول 70.
مپ های جدید هم به احتمال 99% مپ های PVP باید باشن.چون اصلا بدون احتمال اینکه یهو 600 نفر بریزن
بکشنت گرایند کردن اصلا حال نمیده.

راستی عرفان کلی بهت گفتم من کاظم هستم چرا در می رفتی همش؟ lol

erf45
06-08-2010, 19:37
این ها رو جای خاصی گفتن ؟!!نه بابا گفتم اگه اونجوری بشه خوبه ! که دیگه این +60 نیان سراغ ما ... قضیه شتر و پنبه دانه و اینا بود ...
حالا اگه pvp 70 بیاد درنتیجه 60 دیگه اهمیتی نداره چون مثل لول 30 یه لول میانی هست نه آخرین لول . مثلا بیان بگن dd1 و dd2 یه پی وی پی برای 48-60 و جداش بکنن . هیچ مشکلی هم پیش نمیاد دقیقا مثل 20-30 .
نقشه کلی رو ببینید یه جایی هست که نمی تونه pvp مپ باشه . موس رو بردم روش اسمش هم هست طرف شما حتما یکی باید باشه که فعال نیست ولی اسم مشخص داره

و یه قسمت دیگه که مشخصه pvp مپ هست چون توی خط پی وی پی مپ هاست .

راستی عرفان کلی بهت گفتم من کاظم هستم چرا در می رفتی همش؟ lol
شرمنده ندیدم امروز فقط یه سری اومدم جنگل که کمپ بود از وسطشون فرار کردم . فکر نکردم شما باشی چون داشت بهم دمیج می زد :دی

در ضمن من دیگه به تو اعتماد ندارم :دی یه بار پشت همه ی لایت ها بودم امکان نداشت کسی هوس کنه بیاد منو بکشه . یهو دیدم داری با سرعت میای طرف منم دیگه نرفتم عقب گفتم می خای چیزی بگی که زدی کشتی .

MR.Punisher
06-08-2010, 19:54
امروز نه.من اصلا امروز آن نشدم واسه PVP
دیروز که با مجتبی دنبالت کردیم.آخه اسمم رو عوض کردم.هی گفتم واستا هی فرار کردی رفتی تو آب.

در مورد کشتن هم شرمندتم حاجی.تو بد گیلدی هستی.من زیاد اسم نگاه نمی کنم.
چند بار دیدمت نکشتمت دیگه.تو crocs یادت نمیاد؟ کاری نداشتم که.

دیروز با Blade حرف میزدم نقشه کشیده اساسی Invictus و Legion رو بزنه زمین.جوری که دیگه بلند نشن.
تو بازی سیاست خوبی داره.ازش خوشم میاد.هر کی دیگه بود با این همه drama و مشکلاتی که با
لایت ها و خود دارک ها از جمله Legion و Invictus داشتیم گیلد تا حالا چند باره به فنا رفته بود ولی
Blade تا حالا حفظش کرده.جدا هنر کرده.

بچه های ما نقشه کشیدن خرکی لول کنن وقتی EP5 بیاد.Bosco می گفت من کمتر از 2 هفته 70 می کنم.

mhv_kntu
06-08-2010, 20:49
امروز نه.من اصلا امروز آن نشدم واسه PVP
دیروز که با مجتبی دنبالت کردیم.آخه اسمم رو عوض کردم.هی گفتم واستا هی فرار کردی رفتی تو آب.

در مورد کشتن هم شرمندتم حاجی.تو بد گیلدی هستی.من زیاد اسم نگاه نمی کنم.
چند بار دیدمت نکشتمت دیگه.تو crocs یادت نمیاد؟ کاری نداشتم که.

دیروز با Blade حرف میزدم نقشه کشیده اساسی Invictus و Legion رو بزنه زمین.جوری که دیگه بلند نشن.
تو بازی سیاست خوبی داره.ازش خوشم میاد.هر کی دیگه بود با این همه drama و مشکلاتی که با
لایت ها و خود دارک ها از جمله Legion و Invictus داشتیم گیلد تا حالا چند باره به فنا رفته بود ولی
Blade تا حالا حفظش کرده.جدا هنر کرده.

بچه های ما نقشه کشیدن خرکی لول کنن وقتی EP5 بیاد.Bosco می گفت من کمتر از 2 هفته 70 می کنم.
من فقط منتظرم یه چیز رو ببینم ! همین الان بین همین چند تایی که هستیم سر جا تو DD2 دعواست ! یه دفعه 60 / 70 نفر دلشون می خواد بهترین جا گریند کنن ! چه شود ! lol
به نظر من لول کردن رو سخت تر می کنن . مثلا 69-70 بیشتر از 59-60 الان طول بکشه. من هنوز تو فکر مپ Oi هستم . خیلی احتمال می دم مپ رو واسه گریند آزاد کنند . موب ها و debuff ها شون هم خاص هستن و exp خوبی میدن.
موندم dungeon های مخصوص فارم لول 5 رو می خوان چی کار کنن. خیلی تغییرات لازمه.

man war
06-08-2010, 21:43
حجم اپدیتش چه قدره؟؟؟؟600؟

136209
06-08-2010, 23:04
سلام
آپدیتهای این بازی رو میشه از جای دیگه هم دانلود کرد چون من میزارم برای آپدیت ارور میده
یک فایل 232 مگا بایتی رو دان کرد اما نصب نکرد حالا هم که دوباره گذاشتم برای دانلود همون فایل رو می خواهد از دوباره دان کنند

mhv_kntu
07-08-2010, 04:20
حجم اپدیتش چه قدره؟؟؟؟600؟
فکر می کنم حدود 500 مگی باشه. دقیق معلوم نیست. هر چند وقت تغییر می کنه.

آپدیتهای این بازی رو میشه از جای دیگه هم دانلود کرد چون من میزارم برای آپدیت ارور میده
یک فایل 232 مگا بایتی رو دان کرد اما نصب نکرد حالا هم که دوباره گذاشتم برای دانلود همون فایل رو می خواهد از دوباره دان کنند
میشه ولی من که بلد نیستم و توصیه نمی کنم. آپدیت اتوماتیک بهترینه.
هر آپدیت باید بدونه حتی 1 لحظه DC تا آخر بره. اون آپدیت 232 مگی هم سخت ترین قسمتش هست. البته برای کسایی که اینترنت ذغالی دارن . من یه بار بردم دانشگاه با سرعت 240 کیلو بایت خیلی راحت آپ کردم.
اگه می تونی فایل رو بریز رو فلش ببر جای دیگه که سرعت بهتری دارن آپدیت کن. این بازی رو فلش هم باشه به هر سیستمی بزنی می تونی از رو فلش بازی کنی.(اگه Admin user ) باشی.

man war
07-08-2010, 22:00
ُلام دوستان من وقتی اپدیت کردم بعدش چیکار کنم صفحه اول نوشته بود باید normal mode برم قضیه این چیه؟

man war
07-08-2010, 22:58
یه چیزه دیگه وقتی وارد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میشم هرجیزی که تو قسمت پس میزنم قبول نمیکنه چه عدد چه حروف فبول نمیکنه یه بار اینو مینویشه The password should contain at least 1 digit.

یا The password should contain at least 1 uppercase character. من باید چیکار کنم از چه کلماتی استفاده کنم تا مشکلی پیش نیاد

mhv_kntu
07-08-2010, 23:33
یه چیزه دیگه وقتی وارد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میشم هرجیزی که تو قسمت پس میزنم قبول نمیکنه چه عدد چه حروف فبول نمیکنه یه بار اینو مینویشه The password should contain at least 1 digit.

یا The password should contain at least 1 uppercase character. من باید چیکار کنم از چه کلماتی استفاده کنم تا مشکلی پیش نیاد

دوستان من وقتی اپدیت کردم بعدش چیکار کنم صفحه اول نوشته بود باید normal mode برم قضیه این چیه؟ اینا رو که تو پست اول گفتیم. باید با مود نرمال شروع کنی. قبل شروع بازی حتما باید پست اول رو یه نگاه کلی بندازی.

میشم هرجیزی که تو قسمت پس میزنم قبول نمیکنه چه عدد چه حروف فبول نمیکنه یه بار اینو مینویشه The password should

یا The password should contain at least 1 uppercase character. من باید چیکار کنم از چه کلماتی استفاده کنم تا مشکلی پیش نیاد پس.وردت باید شامل هم حرف بزرگ هم کوچیک و هم عدد باشه. مثلا Hadi666

man war
08-08-2010, 15:18
من تو چه سروری ثبت نام کنیم؟

mhv_kntu
08-08-2010, 19:44
من تو چه سروری ثبت نام کنیم؟
اگه light می خوای بازی کنی Etain . اگه Fury بیا Gaia

man war
08-08-2010, 19:51
اگه light می خوای بازی کنی Etain . اگه Fury بیا Gaia

باشه حتما ....

vampyre
09-08-2010, 12:50
حذف شود.....

136209
10-08-2010, 21:07
سلام من بلاخره این بازی رو آبدیت کردم اما
وقتی استارت گیم رو می زنم میره تو بازی یک صفحه سیاه با یک نوشته می یاد اما بعد از بازی می یاد بیرون حالا باید چکار کنم

erf45
10-08-2010, 22:30
سلام من بلاخره این بازی رو آبدیت کردم اما
وقتی استارت گیم رو می زنم میره تو بازی یک صفحه سیاه با یک نوشته می یاد اما بعد از بازی می یاد بیرون حالا باید چکار کنم
چی نوشته خب ؟

136209
10-08-2010, 23:18
نوشته اش مربوط به خود بازیه مشکل من اینه که از بازی فورا میاد بیرون

mhv_kntu
11-08-2010, 02:03
نوشته اش مربوط به خود بازیه مشکل من اینه که از بازی فورا میاد بیرون
اون متن انگلیسی که می نویسه و Ok می زنید و می پره بیرون رو به ما بگید.
شما فضای بازی رو تونستی ببینی؟

136209
11-08-2010, 12:28
اون متن انگلیسی که می نویسه و Ok می زنید و می پره بیرون رو به ما بگید.
شما فضای بازی رو تونستی ببینی؟

سلام
اینو مینوسه

sonov
entertment

بعدشم فورا می یاد بیرون

mhv_kntu
11-08-2010, 14:54
سلام
اینو مینوسه

sonov
entertment

بعدشم فورا می یاد بیرون
پس تو رویه هیچ گزینه ای کلیک نمی کنی؟
کارت گرافیکت چیه؟
روی یه سیستم دیگه فولدر بازی رو بریز و دوباره برو تو.

136209
11-08-2010, 16:26
پس تو رویه هیچ گزینه ای کلیک نمی کنی؟
کارت گرافیکت چیه؟
روی یه سیستم دیگه فولدر بازی رو بریز و دوباره برو تو.

نه کلیک نمی کنم
گرافیکم gt220 1gige geforce است

mhv_kntu
11-08-2010, 16:38
نه کلیک نمی کنم
گرافیکم gt220 1gige geforce است
بازی رو روی یه سیستم دیگه اجرا کن.
کارتت در حد این بازی هست. درایور کارتت رو هم دوباره بریز.

erf45
11-08-2010, 22:31
چه خبره تو ah ^^ گادستون اومده اینجا ملت ریختن دورش ... مراسمیه :دی

136209
12-08-2010, 01:02
بازی رو روی یه سیستم دیگه اجرا کن.
کارتت در حد این بازی هست. درایور کارتت رو هم دوباره بریز.

این کارها را هم کردم نشد که نشد

حالا یک چیزی اگه بازی رو از دوباره نصب کنم آبدیتهاش پاک میشه یا نه

mhv_kntu
12-08-2010, 02:52
این کارها را هم کردم نشد که نشد

حالا یک چیزی اگه بازی رو از دوباره نصب کنم آبدیتهاش پاک میشه یا نه
بله . نصب دوباره آپدیت دوباره می خواد.
اگه روی یه سیستم دیگه تست کردی و دقیقا همونجا پرید بیرون دیگه اشکال از فایل اصلیه که دانلود کردی. متاسفانه همه چیز از صفر fhdn av,u ;kd !

erf45
12-08-2010, 18:01
به صورت قطره چکانی EXP می گیرم .
هشت - نه روز دیگه لازم دارم تا 58 بشم الان 50 % ام. بعدش هم احتمالا یک ماه برای 59 شدن O.o
اینطرف هیشکی نیست اون طرف dd2 پر از دارکی هست . خیلی سخت شده قبلا گوشه موشه های مپ ها نمی اومدن الان اونقدر الاف هستن کل مپ ها رو وجب به وجب می گردن ... بعد هم اونقدر دوره منو بکشن دیگه حال ندارم تا اونجا برم دوباره . لگ می کنم .

DJmoji
12-08-2010, 18:12
به صورت قطره چکانی EXP می گیرم .
هشت - نه روز دیگه لازم دارم تا 58 بشم الان 50 % ام. بعدش هم احتمالا یک ماه برای 59 شدن O.o
اینطرف هیشکی نیست اون طرف dd2 پر از دارکی هست . خیلی سخت شده قبلا گوشه موشه های مپ ها نمی اومدن الان اونقدر الاف هستن کل مپ ها رو وجب به وجب می گردن ... بعد هم اونقدر دوره منو بکشن دیگه حال ندارم تا اونجا برم دوباره . لگ می کنم .
هفته دیگه ep5 میاد.سه سوته لول 60 میشی.یه مپ داره مثه pando هست که ما نمیتونیم بریم توش 2 تا مپ دیگه هم داره که یکی مث jungle یکی هم مث dd1/2 هست که ما توشون پلاسیم

mhv_kntu
12-08-2010, 18:19
هفته دیگه ep5 میاد.سه سوته لول 60 میشی.یه مپ داره مثه pando هست که ما نمیتونیم بریم توش 2 تا مپ دیگه هم داره که یکی مث jungle یکی هم مث dd1/2 هست که ما توشون پلاسیم
اطلاعات مربوط به مپ ها رو تو فروم گذاشتن ؟ لینکش رو داری؟

mhv_kntu
13-08-2010, 01:31
مجتبی چرا همه میگن Perma ban شدی ؟! Range hacck کردی ؟!!!

DJmoji
13-08-2010, 08:45
مجتبی چرا همه میگن Perma ban شدی ؟! Range hacck کردی ؟!!!
هکک کیلو چنده.من نمیدونم کنترل پنل کجاست.هکم کجا بود.یارو از این ap buyer های خفن بود lag میزد.من بدبخت هم اون موقع داشتم دنبالش میکردم frap گرفت داد 1 ساعت بعد بن شدم.
خدا حافظ همه.این حق من ولی نبود که اینجوری منو از بازی بیرون کنن.2 سال خون و دل خوردم از نون شبم گذشتم بخواطر اینکه تو بازی یه پخی بشم

erf45
13-08-2010, 11:27
مجتبی جان شما کل چار هات توی یه اکانت بود؟ توی دو تا سرور بودی آخه ... یعنی هیچی به هیچی ؟ >.<

واقعا مسخره ست . اینا یه بند داره توی قوانینشون که می گه می تونن هر کس رو بدون ارایه دلیل Perm ban کنن.

DJmoji
13-08-2010, 12:45
مجتبی جان شما کل چار هات توی یه اکانت بود؟ توی دو تا سرور بودی آخه ... یعنی هیچی به هیچی ؟ >.<

واقعا مسخره ست . اینا یه بند داره توی قوانینشون که می گه می تونن هر کس رو بدون ارایه دلیل Perm ban کنن.
دلیل بن من این بود که یارو لگ داشت سرعت راه رفتنش زیاد و کم میشد منم سریع بهش رسیدم stun کردمش.1 متر هم باهاش بیشتر فاصله نداشتم ولی خودش frap کرده و فرستاده تو ویدوش من ازش کلی فاصله دارم و چون از اون ap buyer های خفن هست منم که به بازی هیچ سودی نرسوندم راحت بن شدم.
Blade که داره با GM ها صحبت منیکنه شاید یه فرجی بشه ولی من فکر نکنم دیگه کاری بشه کرد.شما هم مواظب باشید که با این اینترنت تخمی ایران وقتی میرین pvp شما رو با range hacker ها اشتباه نگیرن چون GM ها log رو نگاه نمیکنن به کلفتی reporter و vedio فقط نگاه میکنن

اینم کلیپی که منو بن کرد.قبول دارم از دور زدمش ولی خودتون ببینی وقتی داره فرار میکنه چند بار صبر میکنه پشتشو ببینه منم همون جا که صبر کرده گرفتمش
کاظم اگه B347 رو دیدی با نرم افزار frap ازش فیلم بگیر وقتی بهت حمله کرد تو هم فرار کن.اگه کلیپ خفنی شد بده blade خودش بقیه کارا رو میکنه.مطمئن باش اون از 50 متری میزنه

MR.Punisher
13-08-2010, 14:09
از صبح که اینو از محمد شنیدم اعصابم خورد شد اومدم بیرون از بازی.هنوزم نرفتم تو.

کلیپ رو دیدم حاجی.کلیپ میگه تو از دور زدیش و هر کی ببینه میگه همینه.

ولی...
من با Bosco صحبت کردم گفت Blade و GS Glyph دنبال کارت هستن.

Hero هم می گفت اگه خفن موی دماغ GM ها بشی log رو نگاه می کنن.Blade باید این کارو بکنه.
فک نمی کنم چون AP Buyer نیستی زیاد توجه کنن.
فعلا باید صبر کرد ببینیم چی پیش میاد.

اگه UnBan نکردنت فدای سرت حاجی.خودم نوکرتم Plvl می کنمت باز خفن میشی.غصه نخور حاجی.

erf45
13-08-2010, 18:00
اینم کلیپی که منو بن کردهمون اولین ضربت هم اگه دقیق نگاه کنی زدی فاصله ات خیلی زیاده .ولی فکر کنم یه sin هم بود اونم با فاصله می زنه .

حداقل 7-8 بار من شنیدم می گن هکک می کنی ... بیشتر البته می گن اسپید هکک می کنی -.- واقعا هم گرفتنت سخته وقتی ما push می کنیم چون همش بریده بریده می ری ...

mhv_kntu
13-08-2010, 18:40
از همین خصلت Gaia بدم میاد. تا کسی کم میاره فقط به فکر بن کردن طرف مقابل میفتن. تو Etain یک سال طول می کشید تا یکی که به طرز واضحی -- می کرد بن شه.اکثر بن ها بخاطر فحش و فحش کاری بود.
کلیپ رو 10 باری نگاه کردم فقط اون ضربه ای که بعد از بالا اومدن از تپه زدی مشکل داشت. متاسفانه باید بگم طرف اصلا در حال pvp با تو نبوده . من خودم الهه فرار کردنم، اینقدر با orc فرار کردم دیگه فرق فرار کردن با این مسخره بازی که این یارو در آورد رو می دونم.
این داشت تو رو کایت می کرد و فاصلش رو حفظ می کرد تا تو بهش ضربه بزنی. مطمئن باش کلی ویدئو دیگه هم گرفته و این دیگه شاخش بوده.
دقیقا قبلا هم شنیده بودم خیلی از لایت ها فقط واسه بن کردن بازی می کنن. این یارو هالیوودی ازت فیلم گرفته.
متاسفانه قضیه لگ رو فکر نکنم قبول کنن، حداقل واسه این ویدئو. به موب ها دقت کن. صدم ثانیه هم نمیشه که بعد از حرکت سرشون ضربه یا debuff اونا عمل می کنه.
ticket های Ban apeal رو فرستادی؟

DJmoji
13-08-2010, 19:39
از همین خصلت Gaia بدم میاد. تا کسی کم میاره فقط به فکر بن کردن طرف مقابل میفتن. تو Etain یک سال طول می کشید تا یکی که به طرز واضحی -- می کرد بن شه.اکثر بن ها بخاطر فحش و فحش کاری بود.
کلیپ رو 10 باری نگاه کردم فقط اون ضربه ای که بعد از بالا اومدن از تپه زدی مشکل داشت. متاسفانه باید بگم طرف اصلا در حال pvp با تو نبوده . من خودم الهه فرار کردنم، اینقدر با orc فرار کردم دیگه فرق فرار کردن با این مسخره بازی که این یارو در آورد رو می دونم.
این داشت تو رو کایت می کرد و فاصلش رو حفظ می کرد تا تو بهش ضربه بزنی. مطمئن باش کلی ویدئو دیگه هم گرفته و این دیگه شاخش بوده.
دقیقا قبلا هم شنیده بودم خیلی از لایت ها فقط واسه بن کردن بازی می کنن. این یارو هالیوودی ازت فیلم گرفته.
متاسفانه قضیه لگ رو فکر نکنم قبول کنن، حداقل واسه این ویدئو. به موب ها دقت کن. صدم ثانیه هم نمیشه که بعد از حرکت سرشون ضربه یا debuff اونا عمل می کنه.
ticket های Ban apeal رو فرستادی؟
یعنی چی.من خودم دقیقا پشتش بودم نمیدونم چرا تو این ویدو این قدر دورم.به GM گفتم.یه پیشنهاد هم دادم اگه بزارن دوباره همین صحنه رو باز سازی کنیم فقط این دفعه منم frap بگیرم اونم بگیره بعد 2-2 تا 4 تا کنن ببینن حق با کیه.منی که دستم به هیچ جا بند نیست مگه مغز خر خوردم -- کنم اونم رو همچین کسی.

erf45
13-08-2010, 20:03
باید لااقل یه دوزار ap می خریدین . درسته ارزش نداره خرید ap ولی برا این روزا بدرد می خوره ....

تا کسی کم میاره فقط به فکر بن کردن طرف مقابل میفتن

به هر حال ما می دونیم مجتبی پینگش پایینه ولی طرف معلومه وقتی ده بار ببینه از اون فاصله زیاد 2.5 کیلو کریت می خوره اونجاش می سوزه :دی

ehsan_rx1
13-08-2010, 20:12
این جور که معلومه خیلی lag داری ولی به نظر من مشکل لاگ نیست مشکل برای skill هست برای def من هم همین جوره وقتی ضربه میزنم میبینم جلو تر جواب میده و طرف جلوتره تو بازی ... همه به من میگن چرا اینطوری بازی میکنی وقتی pull میکنی چرا skill نمیزنی .... ولی یه چیزه دیگه هم که هست بقیه هم لاگ دارن و فکر میکنن مشکل ندارن چون یه سری که خیلی شاکی بودن به احتمال زیاد این طرف هم لاگ داشته چون فاصله خیلی زیاده ...

ehsan_rx1
13-08-2010, 20:19
یادم رفت بگم مشکل skill هم به خاطر این تغییر skill بود چون range تو اسکایل def و guard خیلی تغییر کرده ....

mhv_kntu
13-08-2010, 21:54
به هر حال ما می دونیم مجتبی پینگش پایینه ولی طرف معلومه وقتی ده بار ببینه از اون فاصله زیاد 2.5 کیلو کریت می خوره اونجاش می سوزه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طرف تو اون لحظه اصلا pvp نمی کرده . فقط قصدش Frapz بود و داشت مجتبی رو Kite می کرد و خیلی خفن هم زاویه رو برمی گردوند و frapz می گرفت.

erf45
13-08-2010, 22:34
طرف تو اون لحظه اصلا pvp نمی کرده . فقط قصدش Frapz بود و داشت مجتبی رو Kite می کرد و خیلی خفن هم زاویه رو برمی گردوند و frapz می گرفت.
پس چی ؟ برای جایزه اسکار فیلم می ساخت ؟ :دی
خودت استادی دیگه pvp همشه هل دادن و عقب کشیدنه ... یه سیکل تکرار شونده ست . ده بار قبلش این ضربه رو با این رنج خورده بعد الان اومده که frap کنه .

mhv_kntu
13-08-2010, 22:42
پس چی ؟ برای جایزه اسکار فیلم می ساخت ؟ :دی
خودت استادی دیگه pvp همشه هل دادن و عقب کشیدنه ... یه سیکل تکرار شونده ست . ده بار قبلش این ضربه رو با این رنج خورده بعد الان اومده که frap کنه .
طرف full HP بود تقریبا و Gear بهتری داشت نسبت به مجی و 1 به 1 شده بودن ! دلیلی برای عقب کشیدن نبود . می تونست برگرده مجی رو بکشه . من خودم الهه فرار کردنم . هیچ وقت موقع فرار هی برنمی گردم پشتم رو نگاه نمی کنم.

erf45
13-08-2010, 22:53
ها ؟
اختلاف نظری بین فقها نیست می گم الان طرف می خواسته فیلمش رو بسازه برای بن کردن مجتبی . منتها چطور یهو به ذهنش رسیده این کارو بکنه ؟ قبلا دیده این مشکل و مجتبی داره اومده سواستفاده کنه
گفتم که قبلا هم بحث ریپورت دادن مجتبی این ور شده بود به خاطر اسپید هکک ...

مشکل اینترنت ایرانه دیگه ...

عمرا نمی تونست مجی رو بکشه .... شما با مجی پی وی پی نکردی ... بمیر نیست . یکی از دلایلی که ممکنه اینا عقده ای شدن از دستش همینه . gear مجتبی هم گادس هست تازه فکر کنم مجتبی ele لول دو توی سلاحش داره .

خلاصه از ته دل در این شبهای رمضانی دعا می کنیم که این ban لعنتی مجتبی حل بشه . خدایی مجتبی رو می دیدم اون ور خیلی حال می کردم . QQ

DJmoji
13-08-2010, 23:12
ها ؟
اختلاف نظری بین فقها نیست می گم الان طرف می خواسته فیلمش رو بسازه برای بن کردن مجتبی . منتها چطور یهو به ذهنش رسیده این کارو بکنه ؟ قبلا دیده این مشکل و مجتبی داره اومده سواستفاده کنه
گفتم که قبلا هم بحث ریپورت دادن مجتبی این ور شده بود به خاطر اسپید هکک ...

مشکل اینترنت ایرانه دیگه ...

عمرا نمی تونست مجی رو بکشه .... شما با مجی پی وی پی نکردی ... بمیر نیست . یکی از دلایلی که ممکنه اینا عقده ای شدن از دستش همینه . gear مجتبی هم گادس هست تازه فکر کنم مجتبی ele لول دو توی سلاحش داره .

خلاصه از ته دل در این شبهای رمضانی دعا می کنیم که این ban لعنتی مجتبی حل بشه . خدایی مجتبی رو می دیدم اون ور خیلی حال می کردم . QQ
دمتون گرم.من چاکر شما هستم.البته تو این صحنه اخرشو نگرفته.وقتی من جا دایناسو ها گرفتمش منو Regina کرد و کشت
من اگه از ban در بیام دیگه فقط leech میکنم.یا موارد خیلی خاص حمله میکنم مپ ها رو دیگه clean نمیکنم.چون میدونم از این جور ادما زیاده.ملت نوب هستن نمیفهمن اصلا -- چه معنی میده میان ملت رو دزد میکنن.حتی اگه من یه لول 1 رو ببینم پشتش به من باشه در حال فرار باشه نمیرم دنبالش.واسه همین جاهاس که میگم هانتر واسه pvp خوبه.خیالت راحته هیچکی نمیتونه بهت بگه range هککر.

erf45
13-08-2010, 23:46
منو Regina کرد و کشت
lol
دمیج خیلیا رو روت دیدم کارت درسته .هانتر خوبه ولی خدایی با گاردت عالی بازی می کردی .

mhv_kntu
13-08-2010, 23:54
دمتون گرم.من چاکر شما هستم.البته تو این صحنه اخرشو نگرفته.وقتی من جا دایناسو ها گرفتمش منو Regina کرد و کشت
من اگه از ban در بیام دیگه فقط leech میکنم.یا موارد خیلی خاص حمله میکنم مپ ها رو دیگه clean نمیکنم.چون میدونم از این جور ادما زیاده.ملت نوب هستن نمیفهمن اصلا -- چه معنی میده میان ملت رو دزد میکنن.حتی اگه من یه لول 1 رو ببینم پشتش به من باشه در حال فرار باشه نمیرم دنبالش.واسه همین جاهاس که میگم هانتر واسه pvp خوبه.خیالت راحته هیچکی نمیتونه بهت بگه range هککر.
اتفاقا هانتر اوضاشون خراب تره . چون یه نیمچه باگی دارن . مثلا اگه یه هانتر یجا وایستاده باشه و طرف در حال فرار، وقتی که از رنج خارج میشه تا چند لحظه باز تیر ها بهش می خوره. و مثل رنج -- میشه.
هانتر اگه رنج -- کنه می تونه خارج از زاویه دید بدونه اینکه ببینیش و رادار فعال شه بزنه تو رو ! ما تو Etain چند تا از این آرچرها داشتیم.

erf45
15-08-2010, 13:22
هانتر اگه رنج -- کنه می تونه خارج از زاویه دید بدونه اینکه ببینیش و رادار فعال شه بزنه تو رو !حالا واقعا یه همچی هککی وجود داره یا توهمه ما پینگ ضعیفاست ؟ lol چون حداقل 50 بار شده که هانتر منو زده و مردم . بدون اینکه رادار فلش قرمز بزنه . آدم حال داشته باشه frap کنه یه کم گایا رو از این هانتر های خفن پاک سازی کنیم :دی

این ep5 دقیقا معلومه چه روزی میاد ؟ ملت دارن می گن این هفته قرار بیاد ... قراره بیاد این هفته حالا؟

MR.Punisher
15-08-2010, 14:57
حالا واقعا یه همچی هککی وجود داره یا توهمه ما پینگ ضعیفاست ؟ lol چون حداقل 50 بار شده که هانتر منو زده و مردم . بدون اینکه رادار فلش قرمز بزنه . آدم حال داشته باشه frap کنه یه کم گایا رو از این هانتر های خفن پاک سازی کنیم :دی

این ep5 دقیقا معلومه چه روزی میاد ؟ ملت دارن می گن این هفته قرار بیاد ... قراره بیاد این هفته حالا؟

فعلا که GM ها گفتن میاد.باید دید بازم بد قولی می کنن یا نه.

DJmoji
15-08-2010, 15:26
چرا اینا log رو چک نمیکنن.
تو این بازی سر گناه کار تا پا دار میره ولی بالا دار نمیره.بیگناها رو سلاخی میکنن

mhv_kntu
15-08-2010, 18:45
من دیشب یه تستی کردم و صحنه مجی رو دوباره بازسازی کردم Lol
دیشب داشتیم گریند می کردیم یکی از Sin های ما که sonic داشت روی من Auto follow بود، من حتی Grape هم نداشتم. وقتی پشتم رو نگاه می کردم موقع دویدن می دیدم طرف 15 متری با من فاصله می گیره !! بعد از وایستادن من بعد چند ثانیه به من می رسه ! از اون و بقیه پرسیدم دید خودشون رو به من بگن . اونا گفتن دقیقا چسبیده به تو !!! و هیچ فاصله ای نداره. بعد یه Duel کردم و فرار می کردم و دقیقا موقع DH زدن همون صحنه مجتبی پیش میومد !! البته دیشب یذره ping اوضاش خراب بود ولی قابل بازی کردن بود.

erf45
15-08-2010, 19:16
فعلا که GM ها گفتن میاد.باید دید بازم بد قولی می کنن یا نه.
خدا کنه زود تر بیاد دیگه ... حالا اوضاع لایت بدتر هم بشه مهم نیست ... بازی رو اعصابه الان

dread ring clean نمی خواید ؟ 6 بیل ...

MR.Punisher
15-08-2010, 19:26
مجی
PM رو چک کن حاجی.

ehsan_rx1
16-08-2010, 08:58
آقا مجتبی یه سوال شما با یه اکانت دیکه داری ticket میزنی یا با ایمیل ؟؟؟؟

DJmoji
16-08-2010, 15:22
به اون اکانت قبلی که دسترسی ندارم یه دونه جدید ساختم

این عکس رو ببین اون حرومزاده که منو بن کرد

ehsan_rx1
16-08-2010, 17:23
این اکانت برای کیه ؟؟؟؟

hadi_gamer
16-08-2010, 17:45
شاید با این عکس بتونی یه کاری بکنی.عکس رو مدرک حساب میکنن.البته اگه نگن اون چت رو خودت ساختی.
حالا چطور این کار رو کردی؟

MR.Punisher
16-08-2010, 18:06
حاجی.این SS رو به GM نشون دادی؟
شاید بشه یه کاری کرد.

DJmoji
16-08-2010, 18:24
اره نشون دادم.منتظر جوابم

MR.Punisher
16-08-2010, 19:17
اره نشون دادم.منتظر جوابم

پسر اگه بشه چی میشه.
یه بلایی سر اون طرف بیاریم که دیگه فکر این کارا رو نکنه.

erf45
16-08-2010, 19:50
این اکانت برای کیه ؟؟؟؟
اینو خوده B347 گرفته :دی

MR.Punisher
16-08-2010, 20:03
عرفان
امروز یکی رو تو DD1 کشتم اسمش -Pedram- بود.ببین طرف کیه؟

DJmoji
16-08-2010, 20:36
امروز یه GM رو شانسی تو فروم پیدا کردم که داشت تو chat box شر میگفت بهش مث کنه چسبیدم که این ticket منو چک کنه بهش شماره دادم.خدا کنه یه کاری واسم کنه.

erf45
16-08-2010, 20:54
عرفان
امروز یکی رو تو DD1 کشتم اسمش -Pedram- بود.ببین طرف کیه؟
امیدوارم رو conti بوده باشه ...

این همونه ایرانیه که گفتم یه بار UM55 ش رو بن کردن . دوباره از اول شروع کرد الان دوباره 52-3 باید باشه um فایتر.
خواهرش هم بازی می کنه pooneh_hm پریسته لول 55 .

بچه های خیلی خوبین ...

mhv_kntu
16-08-2010, 20:58
امروز یه GM رو شانسی تو فروم پیدا کردم که داشت تو chat box شر میگفت بهش مث کنه چسبیدم که این ticket منو چک کنه بهش شماره دادم.خدا کنه یه کاری واسم کنه.
یه چند تا نکته ای که می دونم می گم !
معمولا هر سرور GM مخصوص خودش رو داره و GM ها هر کدوم وظیفه خاصی دارن ! نمیشه رندم خر یکی رو بگیری.
این GS ها هم با هم فرق دارن ! بعضی GS ها مفت نمیارزن و بخاطر راهنمایی Nub ها و مسائل کوچیک یه مدت GS میشن و آخر هم عنوان رو از دست میدن ! اینجور GS ها کمکی نمی تونن بهت بکنن. ولی بعضی GS خفن خرشون میره !
مخصوصا GS ها قدیمی Lailah ! من وقتی Sonic Walker خودم رو اشتباهی NPC کردم به GS Nambi گفتم ، گفت Ticket بفرست حداقل 3 روز بعد بررسی می کنن ! شایدم 1 هفته طول بکشه ! بعد به GS Corax گفتم که از GS هایی هست که خرش میره ، گفت Ticket بفرست شماره Ticket رو بده من 3 ساعت دیگه با GM قرار دارم ، باهاش صحبت می کنم که Walker رو پس بده.
من غروب بود walker رو NPC کردم شب corax صحبت کرد با GM فرداش که ON شدم دیدم Walker رو برگردونده ! تازه Ticket رو هم اشتباهی با اکانت دوم داده بودم و فقط از روی اسم کراکترم پیگیری کرد!
تو گیلد ما ظاهرا غیر Glyph بقیه GS ها از این GS آیکی ها هستن خود Glyph هم زیاد خفن نیست ولی تنها راهی که کارت رو سریع تر رسیدگی کنن همینه که GS پیگیر کارت باشه ، GM ها به حرف ما گوش نمی کنن. و متاسفانه ظاهرا GM که واسه Gaia کار می کنه خیلی داغونه و مثل GM Tactic آدم باحالی نیست که به فکر مظلومین باشه lol

MR.Punisher
16-08-2010, 21:24
امیدوارم رو conti بوده باشه ...

این همونه ایرانیه که گفتم یه بار UM55 ش رو بن کردن . دوباره از اول شروع کرد الان دوباره 52-3 باید باشه um فایتر.
خواهرش هم بازی می کنه pooneh_hm پریسته لول 55 .

بچه های خیلی خوبین ...

یادم نمیاد تو کدوم گیلد بود.بگو بیاد صحبت کنیم بشناسیمشون.بنده خدا رو 1 shot کردم.بعد که کشته شد اسمشو
خوندم دیدم ای دل غافل ایرانیه که.
البته تا حالا با احسان برخورد نداشتم.فکر نکنم تا حالا کشته باشمش.
ولی عرفان رو چند بار اشتباهی کشتم.اشتباهی بوده ها P:
من اسم نگاه نمیکنم.شرمنده.
اگه دیدیشون آدرس فروم رو بهشون بده بیان اینجا.

فقط خدا کنه کار مجتبی ردیف شه.خدا وکیلی دست و دلم به بازی نمیره.

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

یه چند تا نکته ای که می دونم می گم !
معمولا هر سرور GM مخصوص خودش رو داره و GM ها هر کدوم وظیفه خاصی دارن ! نمیشه رندم خر یکی رو بگیری.
این GS ها هم با هم فرق دارن ! بعضی GS ها مفت نمیارزن و بخاطر راهنمایی Nub ها و مسائل کوچیک یه مدت GS میشن و آخر هم عنوان رو از دست میدن ! اینجور GS ها کمکی نمی تونن بهت بکنن. ولی بعضی GS خفن خرشون میره !
مخصوصا GS ها قدیمی Lailah ! من وقتی Sonic Walker خودم رو اشتباهی NPC کردم به GS Nambi گفتم ، گفت Ticket بفرست حداقل 3 روز بعد بررسی می کنن ! شایدم 1 هفته طول بکشه ! بعد به GS Corax گفتم که از GS هایی هست که خرش میره ، گفت Ticket بفرست شماره Ticket رو بده من 3 ساعت دیگه با GM قرار دارم ، باهاش صحبت می کنم که Walker رو پس بده.
من غروب بود walker رو NPC کردم شب corax صحبت کرد با GM فرداش که ON شدم دیدم Walker رو برگردونده ! تازه Ticket رو هم اشتباهی با اکانت دوم داده بودم و فقط از روی اسم کراکترم پیگیری کرد!
تو گیلد ما ظاهرا غیر Glyph بقیه GS ها از این GS آیکی ها هستن خود Glyph هم زیاد خفن نیست ولی تنها راهی که کارت رو سریع تر رسیدگی کنن همینه که GS پیگیر کارت باشه ، GM ها به حرف ما گوش نمی کنن. و متاسفانه ظاهرا GM که واسه Gaia کار می کنه خیلی داغونه و مثل GM Tactic آدم باحالی نیست که به فکر مظلومین باشه lol

اتفاقا خر Glyph میره.جای خواهری خانم خوبیم هست.خواهری که چه عرض کنم.مادری.
Cto هی ریست میشد.Blade گفت به Glyph بگیم. Glyph همون جا Tactic رو summon کرد تا بررسی کنه.
Glyph بهترین و محبوب ترین و پرنفوذترین GS گایا هست.زن خوبیم هست.اگه بخواد کاری کنه می تونه.

mhv_kntu
17-08-2010, 00:51
Cto هی ریست میشد.Blade گفت به Glyph بگیم. Glyph همون جا Tactic رو summon کرد تا بررسی کنه.
Glyph بهترین و محبوب ترین و پرنفوذترین GS گایا هست.زن خوبیم هست.اگه بخواد کاری کنه می تونه.
آره. منم گفتم که تو gaia فقط این هست. ولی در حد Corax نیست. Corax جز GS های اولیه بازی بود که از زمان شروع بازی تو Lailah بود و از GS هایی اصلی بود که مپ های جدید و مب های جدید و تغییر اسکیل ها رو انجام می دادن. تو Forum شایا رو هم در مورد Orc/pag اگه خوب دنبال می کردم کلا 2 تا GS بودن که در مورد اسکیل ها و Build ها حرف آخر رو میزدن یکیش Corax بود.
حدود 4 یا 5 ماه پیش در مورد تغییر اسکیل ها گفته بود که می خوان یه جوری بشه بیشتر به سمت بهتر شدن pvp 30 بشه که نشد lol

ادم نمیاد تو کدوم گیلد بود.بگو بیاد صحبت کنیم بشناسیمشون.بنده خدا رو 1 shot کردم.بعد که کشته شد اسمشو
کاظم راست میگه ! بگین این ایرانی هایی که تو بازی هستن بیان فروم و صحبت کنن ! من این ارشام رو گفتم گفت میام میام ولی نمیاد !
صحبت کردن باعث میشه بازی بیشتر بچسبه.

راستی جدیدا چرا اینقدر pvper های لایتی با رید +20 تایی میریزن سر گریندر های ما ؟!! دیروز یه سره PP بود ولی نمی تونستیم گریند کنیم هی یه لشکر میریخت سرمون ما رو می کشتن جالب اینکه با LEGION ها کاری ندارن ! منم لباس ندارم حریف هیچ کس نمیشم lol
ولی خداییش ترکیدم ! 3 روزه لول 50 رو 56 و 40% رسوندم ! تازه پارتی های ما اکثرا داغونه. DD های خوب ما حاضر نمیشن بیان پارتی و می خوان solo کنن یا Duo با یه DD دیگه . بزور پارتی درست می کنیم. اگه EP5 هم بیاد که 100 نفر همزمان می خوان گریند کنن. معلوم نیست چی میشه.

mhv_kntu
17-08-2010, 00:51
آره. منم گفتم که تو gaia فقط این هست. ولی در حد Corax نیست. Corax جز GS های اولیه بازی بود که از زمان شروع بازی تو Lailah بود و از GS هایی اصلی بود که مپ های جدید و مب های جدید و تغییر اسکیل ها رو انجام می دادن. تو Forum شایا رو هم در مورد Orc/pag اگه خوب دنبال می کردم کلا 2 تا GS بودن که در مورد اسکیل ها و Build ها حرف آخر رو میزدن یکیش Corax بود.
حدود 4 یا 5 ماه پیش در مورد تغییر اسکیل ها گفته بود که می خوان یه جوری بشه بیشتر به سمت بهتر شدن pvp 30 بشه که نشد lol

ادم نمیاد تو کدوم گیلد بود.بگو بیاد صحبت کنیم بشناسیمشون.بنده خدا رو 1 shot کردم.بعد که کشته شد اسمشو
کاظم راست میگه ! بگین این ایرانی هایی که تو بازی هستن بیان فروم و صحبت کنن ! من این ارشام رو گفتم گفت میام میام ولی نمیاد !
صحبت کردن باعث میشه بازی بیشتر بچسبه.

راستی جدیدا چرا اینقدر pvper های لایتی با رید +20 تایی میریزن سر گریندر های ما ؟!! دیروز یه سره PP بود ولی نمی تونستیم گریند کنیم هی یه لشکر میریخت سرمون ما رو می کشتن جالب اینکه با LEGION ها کاری ندارن ! منم لباس ندارم حریف هیچ کس نمیشم lol
ولی خداییش ترکیدم ! 3 روزه لول 50 رو 56 و 40% رسوندم ! تازه پارتی های ما اکثرا داغونه. DD های خوب ما حاضر نمیشن بیان پارتی و می خوان solo کنن یا Duo با یه DD دیگه . بزور پارتی درست می کنیم. اگه EP5 هم بیاد که 100 نفر همزمان می خوان گریند کنن. معلوم نیست چی میشه.

ehsan_rx1
18-08-2010, 12:42

با Res نرمال که نمیشه pvp کرد ... البته یه چند باری اومدم ولی باهم pvp نداشتیم :44:

mhv_kntu
19-08-2010, 07:38
EP5 نیومد هه هه
GM ها دوباره چرت گفتن.

MR.Punisher
19-08-2010, 12:18
EP5 نیومد هه هه
GM ها دوباره چرت گفتن.

دیگه دارن چوپان دروغگو میشن.

mhv_kntu
20-08-2010, 16:17
مجتبی بازی رو بیخیال شدی؟