PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shaiya

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21

mhv_kntu
21-04-2010, 17:42
محمد کجایی عزیز؟
نیستی اصلا این چند روزه.بیا الان باس CS رو باید بکشیم.
من این چند روزی داشتم به یکی از دوستام کمک می کردم . هنوزم البته کارش تموم نشده . همزمان سریال lost رو هم دارم می بینم . از حس بازی اومدم بیرون ! وای تو فروم اینجا و گیلد فعالم .
نفهمیدم این Abs lvl6 رو elliot برای چی به من داد !! احتمالا بخاطر فعالیت من تو فروم بود lol
بدبختی اینه که 1 روز قبل CT یه چیز به من میده . سر CT و Haru دیگه Goddess به من نمیده !!
--------------
در مورد Oi :
ما حداکثر بتونیم 3 تا run بریم یا همون 12 تا باس . دیگه خودکشی کنیم 4 تا run بریم . تا حالا هم اینطوری رفتیم . من که بعد 3 تا run چشم و انگشتام درد می گیره .تو رو نمی دونم .
لازم نیست از اولین لحظه که Oi باز شد بپریم توش. مفید 3 ساعت می تونیم بریم . Elliot و Aks و Master هم مطمئن باش 3 ساعت مفید بیشتر نمی تونن فارم کنن . ولی خوب اونا سریع ترن و خفن تر 3 ساعته 5 تا run میرن .
------------
من اصلا تو بازی نیستم و دارم یه متنی رو ترجمه می کنم یا سرچ می کنم ولی Vent روشنه و همین طوری به چرت و پرت گفتن اینا گوش میدم !! حال میده !! باس هم Up شد میپرم تو بازی . !!
-----------
این بحران گولد هم گریبان گیر شده !! lol .
با ته مونده اون run های قبلی یه 15D خریدم . می خوای ؟
خودمم هم 1 conti دیگه واسم مونده ! از اونور هیچ پیشرفت خاصی تو بازی نکردم . اصلا با این وضعیت نمیشه goddess ها رو ساخت . goddess خالی هم که با heroic فرقی نداره . فقط خوشکل تره !! کراکتر 1-15 هم اصلا Up نکردم ! اینا همش باعث میشه حال بازی کردن نداشته باشم .
Orc UM هم که به لطف Bosh لول 55 شد . تا 1 جای خالی تو DD2 پیدا میشد به من پیغام می داد بیام ! معمولا Bosh هم DD2 باشه هیچ لایتی نمی تونه Grind کنه . فقط union 60 reborn یا BD می تونن حریف PP های DD2 ما بشن .
-----------

mhv_kntu
21-04-2010, 17:48
file:///C:/DOCUME%7E1/mhv_kntu/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg
اعصابم خورده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمی دونم چی کار کنم . خیلی حال می ده وقتی یه چیزی رو می کشی و بعد منتظر Drop خوب هستی حالا می ده یا نه مهم نیست هیجانش خوبه . من الان از اون هیجان می خوام .. راهنماییم کنید
خوب بنده خدا برو 5 فارم کن یا UM لول کن برو Oi حالش رو ببر !! اینقدر هیجان داره که نگو ! وقتی باس چیز دراپ نمیشه زمین و آسمون رو فحش میدیم وقتی یه چیز خوب دراپ میشه یه جایی عروسی برقرار میشه .

نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] CloronTroll ه . کلی سرچ کردم اسم مال شما رو پیدا کردم . روزی دو سه بار ! به خودم فحش می دم کاش از اول دارک شروع کرده بودم . حداقل اینقدر تنها نمی موندم.
هر موقع خواستی عوض کن سرور یا نژادت رو . مجتبی لول 58UM با رنک 10 رو بیخیال شد . تو 58 hm بدونه رنک رو بیخیال نمیشی ؟! تازه هر موقع خواستی می تونی برگردی و با این 58 hm فارم کنی . یا بازی کنی .چیزی رو از دست نمیدی که .

erf45
21-04-2010, 18:54
الان یه ضرب المثلی هست اینجا می گن توی استیگما بیشتر از لول 5 ... cs دروپ می شه ... (cs منظور همون گیلد کذایی درب و داغون)
um هم که الان لول 29 ه هی دارم می گم WTB plvl و 25 میل برای هر لول هیشکی تره هم خورد نمی کنه . پارتی هم که اصلا حرفش رو نزن دیروز مردم ... می گم به هیلر آقا res کن هی می زنه نمی شه ! می گم اسکیل res ت رو آپ کردی !؟ res rune هم الان +150 ست اصلا نمی شه ریسک کرد .

حاجی چرا آخه بچه مردم رو دست می ندازی ما با این باس های لول 58 با 80 کیلو hp مشکل داریم بریم oi باس لول 62 با 800 کیلو hp چی کار کنیم آخه ؟ :دی

MR.Punisher
21-04-2010, 21:29
الان یه ضرب المثلی هست اینجا می گن توی استیگما بیشتر از لول 5 ... cs دروپ می شه ... (cs منظور همون گیلد کذایی درب و داغون)
um هم که الان لول 29 ه هی دارم می گم WTB plvl و 25 میل برای هر لول هیشکی تره هم خورد نمی کنه . پارتی هم که اصلا حرفش رو نزن دیروز مردم ... می گم به هیلر آقا res کن هی می زنه نمی شه ! می گم اسکیل res ت رو آپ کردی !؟ res rune هم الان +150 ست اصلا نمی شه ریسک کرد .

حاجی چرا آخه بچه مردم رو دست می ندازی ما با این باس های لول 58 با 80 کیلو hp مشکل داریم بریم oi باس لول 62 با 800 کیلو hp چی کار کنیم آخه ؟ :دی

orc ها skill برای res کردن UM رو تو لول 32 به دست میارن.شاید اون orc زیر لول 32 بوده.

erf45
21-04-2010, 22:22
نه دیگه بهش گفتم همون لحظه و up ش کرد و res ام کرد . بد نوشتم انگار . من خودم پریست داشتم به خاطر این گاهی غر می زنم سر هیلرا ... البته همیشه هم دلم می سوزه برای هیلرا جون هیچوقت استراحت و لیچ نمی تونن بکنن .2 کلاس هست که خیلی بهش احترام می ذارم پریست و def هر وقت هم def اینوایتم کنه هیچوقت رد نمی کنم حتی اگه مثلا 50 و اینا هم باشه می رم . خیلی دوستداشتنی و محترمه def

راستی این باس های dd1 ارزش وقت گذاشتن دارن ؟ کدومش بهترین دروپ رو داره ؟ dd2 چی؟

mhv_kntu
22-04-2010, 07:31
ٍEtain سرور 1 شد ! خیلی سریع این کارو کردن ! مثل اینکه خیلی اوضاع سرور ما خراب بود .

MR.Punisher
22-04-2010, 08:05
ٍEtain سرور 1 شد ! خیلی سریع این کارو کردن ! مثل اینکه خیلی اوضاع سرور ما خراب بود .

از نظر قدرت faction ها که ما لایت ها رو ترکوندیم.دیگه حتی واسه CS و Cg هم نمیان.پاره شون کردیم.
سر Kimu یه زهره چشمی ازشون گرفتیم که فراموش نکنن.کل لایت ها ریخته بودن ولی نمی تونستن حتی بیان داخل اتاق.
تو 2 روز گذشته هیچ لایتی واسه باس های PVP نیومد.دیگه ناامید شدن.
از نظر جمعیتی موافقم.باید جمعیت Etain زیاد بشه.

mhv_kntu
22-04-2010, 11:38
از نظر قدرت faction ها که ما لایت ها رو ترکوندیم.دیگه حتی واسه CS و Cg هم نمیان.پاره شون کردیم.
سر Kimu یه زهره چشمی ازشون گرفتیم که فراموش نکنن.کل لایت ها ریخته بودن ولی نمی تونستن حتی بیان داخل اتاق.
تو 2 روز گذشته هیچ لایتی واسه باس های PVP نیومد.دیگه ناامید شدن.
از نظر جمعیتی موافقم.باید جمعیت Etain زیاد بشه.
اینقدر جمعیت کم شده که 90% کسایی که تو TC حرف میزنن آشنا هستن !
------
به سلامتی Goddess top هم یه روز بعد Abs6 داد. !! امروز از همه دیرتر هم رسیدم ! سر CT2 که فقط 1 پارتی میره و معمولا من رو هم میبره فرتی همون اول مردم . از جریان 6 متر کمتر شدن range Heal , Disple خبر نداشتم .
------
کسی درباره epic 52 60 راهنمای خوب پیدا کرد بزاره .
-----
من فقط درباره epic 60 می دونم boss cti رو بکشی یه Fragment بهت میده که با اون تازه quest شروع میشه !

kamil_ps3
22-04-2010, 14:10
سلام دوستان من دارم بازی رو دانلود میکنم ( همون لینک پست اول ) پچ و این جور چیزا هم باید دانلود کنم؟

MR.Punisher
22-04-2010, 16:49
سلام دوستان من دارم بازی رو دانلود میکنم ( همون لینک پست اول ) پچ و این جور چیزا هم باید دانلود کنم؟

شما بازی رو که دانلود کردید بذارید خودش آنلاین آپدیت بشه.بعدش ازش یه کپی بگیرید و یه جای دیگه برای
back up نگه دارید.

erf45
22-04-2010, 17:21
احسان جان من الان برگشتم .. اگه شما هم هستی ....>بریم به کارمون برسیم :دی

اسپم در حد تیم ملی بود ... چه ضایعه گایا رفته 4 ام ((((

HoJJaT_07
22-04-2010, 17:43
»» آموزش آپدیت دستی بازی (100% تضمینی)

سلام

بالاخره با یکمی تاخیر این آموزشو میگذارم .
100 % تضمینی هست . خودم با همین روش آپدیت کردم . خیلی بهتر از دستی هست ...
البته بگم که بهتره توی Admin کار کنید .

مراحل

1- ابتدا به فلدر بازی بروید و فایل Version.ini را باز کنید و عدد دومی رو بخونید . این عدد نشون میده که پچ فعلی شما کدوم شماره هست . مثلا برای من که آخرینو دارم اینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2- سپس برید به لینک زیر . این نشون میده که آخرین پچ ارائه شده چنده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3- حالا به لینک زیر برید و پچ هایی که ندارید رو دانلود کنید . مثلا من الان پچ شماره 50 رو دارم و آخرین 105 هست پس باید 50 تا 105 رو کامل دانلود کنم . (مثال بود)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4- بعد اینکه دانلود کردید بسته زیر را دانلود کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5- تمامی پچ هایی که دانلود کردید توی فلدر Shaiya>Patch درون بسته بالایی کپی کنید . برای راهنمایی یک فایل به نام ADD PATCH FILES IN THIS DIRECTORY اونجا هست .

6- حالا به x:\Windows\System32\drivers\etc برید و از فایل hosts یک کپی توی دستکتاپ خودتون بگیرید . سپس فایل hosts موجود در فلدر Shaiya Updater (همونی که دانلود کردید) رو جاگزین اصلی کنید .

7- حالا hfs.exe رو باز کرده و Add Folder From Disk رو انتخاب بکنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8-سپس فلدر Shaiya رو انتخاب کنید .

9- سپس در گزینه بعدی Real Folder رو بزنید .

و در نهایت :

10- حالا آدرس زیر رو باز کنید و باید فلدر Shaiya باشه و توی اون فلدر پچ هایی که ریختید .

11- حالا برید و آپدیتر رو اجرا کنید . میبینید که به سرعت و در عرض 5 یا 10 دقیقه آپدیت تموم میشه .
12- حالا hfs.exe رو ببنید و برید host اصلی که توی دسکتاپ بک آپ گرفته بودید رو برگردونید به محل اصلی .
13- حالا برید و بازی کنید

با تشکر

DJmoji
22-04-2010, 17:45
به نفع لایت ها شد اخه خیلی لایت ها از Teos میومدن gaia بعد به ضررشون تموم میشد تا لول 58-59 هم میومدن خودشون رو معلوم نیست کجا لول میکردن ولی dd2 لول نمیکردن کاری نمیتونستن بکنن دوباره بر میگشتند سرور خودشون الان اگه بیان به نفعشونه زیاد واسشون بد نمیشه
---------------------------------------------
حجت خودت که همون اولا پست داری چرا جای یکی از اونا نزاشتی ملت اول پست های اول رو نگاه میکنن تازه این پست رو هم 2 -3 صفحه بگذره گم میشه دیگه کسی دنبالش نمیره تو صفحه های عقب

HoJJaT_07
22-04-2010, 17:49
عزیزم دسترسی اکانت اصلی قطع شده اگه بتونم که میذارم خیلی هم عالی میشد .

خب همینه دیگه از هادی میخوام لینک اینو بذاره پست اول .. خیلیا سوال میکنند

amin_fixfox
22-04-2010, 18:22
آقا من سرور رو که انتخاب میکنم میگه: Client version doesn't match!

دو روز پیش از Filezilla برای آپلود با استفاده از FTP استفاده کردم. مشکل از filezilla هست؟ باید چکار کنم؟!

mhv_kntu
22-04-2010, 18:40
آقا من سرور رو که انتخاب میکنم میگه: Client version doesn't match!

دو روز پیش از Filezilla برای آپلود با استفاده از FTP استفاده کردم. مشکل از filezilla هست؟ باید چکار کنم؟!
این بخاطر اینه که کامل آپدیت نشده .

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

این هم راهنمای quest epic52 :

Go to Map 2, next to your Dragon (Freezing Mirage, Haru) will be a Quest Giver.. take the quest.

He will want you to go to the Jungle map.. go there.. the guy in the jungle map will give you another quest. complete that one.

AFTER THIS, HE WILL NOT GIVE YOU A NEW QUEST... YOU WILL NEED TO GOINTO THE DESERT. Next to the portal to Deep Desert 2, there will be aQuest Giver. Take it, and complete the quest..

After this, he will not give you a quest.. venture into the portalto Deep Desert 2.. there will be another quest giver to the west ofthat map.. take it.. and complete his quest..

After you have done all this, venture back to Map 2 and talk to theguy next to freezing mirage (or haru) He will then give you the epicquest

NOTE: IT DOES NOT SAY <EPIC> In it.

You will have to collect:
2 Magic Feather
2 Quality Belt
2 Eteo Cheese

These are only obtainable by killing Cloron Dragon Boxes, or Freezing Mirage boxes.

amin_fixfox
22-04-2010, 18:45
این بخاطر اینه که کامل آپدیت نشده .

من اتومات آپدیتش کردم و الآن هم که میرم برای بازی همون اول چیزی دانلود نمیکنه و میزنه completed!
دوباره بازی رو نصب کنم؟!

DJmoji
22-04-2010, 19:03
من اتومات آپدیتش کردم و الآن هم که میرم برای بازی همون اول چیزی دانلود نمیکنه و میزنه completed!
دوباره بازی رو نصب کنم؟!
اره دوباره نصب کن

mhv_kntu
22-04-2010, 21:46
دوباره بازی رو نصب کنم؟!
2 تا احتمال داره.
1- اصل بازی رو خوب دانلود نکرده باشی که این شکلی 100 بار هم up کنی فایده نداره .برای خودمم هم پیش اومده .
2- بعضی مواقع موقع upgrade اتوماتیک وقتی Dc کوچیکی پیش میاد قاطی می کنه و بی خودی دفعه بعد که بالا آوردی upgrade complete میده . و هر کاری کنی نمی تونی بیای تو بازی .

erf45
22-04-2010, 23:53
برای بدست آوردن بالاترین exp می شه استون + bdc + wtc استفاده کرد یا فایده نداره؟ یا فقط همون استون + bdc کافیه ؟

MR.Punisher
23-04-2010, 00:14
برای بدست آوردن بالاترین exp می شه استون + bdc + wtc استفاده کرد یا فایده نداره؟ یا فقط همون استون + bdc کافیه ؟

همون stone + BDC کافیه.

DJmoji
23-04-2010, 01:00
همون stone + BDC کافیه.
البته اگه وضعت خوب باشه میتونی اینا رو با هم استفاده کنی
RPC+WTC+30day exp stone
RPC+BDC+exp stone

این اخرین combo هست دیگه چیز دیگه نمیتونی بزنی وقتی این 3 تا اولی یا دومی رو pop کنی

mhv_kntu
23-04-2010, 02:47
هیچ Charm همزمان نمیشه pop کرد . RPC . WTC .BDC
یکی رو می تونی در یک زمان داشته باشی . پس max همون Exp Stone + 1 Charm هست .

DJmoji
23-04-2010, 06:03
چرا یه GS وقتی تو etain بودم گفت وقتی داشت RPC رو میفروخت گفت تنها charm هست که میشه با یکی از charm های WTC یا BDC استفاده کرد.من که امتحان نکردم

ehsan_rx1
23-04-2010, 06:28

من خودم تو ep3 ازEXP Stone + BDC + WTC استفاده کردم ...

DJmoji
23-04-2010, 10:12
من خودم تو ep3 ازEXP Stone + BDC + WTC استفاده کردم ...
الان فرق کرده

mhv_kntu
23-04-2010, 15:53
چرا یه GS وقتی تو etain بودم گفت وقتی داشت RPC رو میفروخت گفت تنها charm هست که میشه با یکی از charm های WTC یا BDC استفاده کرد.من که امتحان نکردم
نه الان نمیشه . تو یکی از تاپیک های بروزه forum shaiya این مطلب رو GM درشت نوشت که نمیشه دو تا Charm رو با هم زد .
قدیم ها میشد .

erf45
23-04-2010, 18:20
ممنون دوستان

حالا من از یه GS پرسیدم (البته چند روزه gs شده :دی ) گفت می شه استفاده کرد با هم ولی exp بیشتری نمی گیری مگه از منافع دیگه اش استفاده کنی ... بهترین حالت برایexp همون استون + 1 چارم + 25 % آخر هفته ها = که تقریبا دو برابر می شه.

من هنوز دارم فکر می کنم شما چجوری um رو 60 کردین ؟!!!!!!!!

op به لپیس لول 6 هم 20 % شانس موفقیت می ده ؟
بعد یه چیزایی هست خیلی عجیبه ... مثلا op الان قیمتش 1 بیل هست با 880 ap می شه خرید بعد قیمت استون یه ماهه 500 میل هست که با قیمت 1599 ap می شه خرید . کی ممکنه ap مصرف کنه برای دست اوردن گلد بعد استون یه ماهه بخره ؟؟؟

Margggggg
23-04-2010, 18:41
سلام به همگی شما تو کدو سرورید ؟؟ راستی میشه یه آموزش برام تا لول 30 pm کنید ممنونم

---------- Post added at 07:41 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

من الان مثلا لول 12 چرا encatch نمی کنه راستی یه توضیح دربارهی encanth و lips بدید ممنون میشم

Margggggg
23-04-2010, 19:14
warrior 2 تا 1 هند بگیره بهتره یا یه 2 هند بگیره ؟

HoJJaT_07
23-04-2010, 19:23
ما gaia هستیم دارک .

بابا چیه لول رو میخوای ... برو با پارتی موب بکش لول بگیر دیگه کار داره که آموزش میخوای ؟!

Margggggg
23-04-2010, 19:27
قضیه این web mall چیه کجا چکش می کنن ؟؟ بعد چه جوری میشه چیزی send کرد

Margggggg
23-04-2010, 19:42
من دارک هستم warriior هستم اسم هیروم GodOfWarII هست add freind کنید

---------- Post added at 08:42 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

بعد dungeon ها و incatnce ها کمترینش برای lvl 10-15 یا 15-20 هست و کجاست ؟؟

mhv_kntu
23-04-2010, 19:45
گفت می شه استفاده کرد با هم ولی exp بیشتری نمی گیری
ما هم داشتیم در مورد بهترین حالت exp بحش می کردیم .
op
به لپیس لول 6 هم 20 % شانس موفقیت می ده ؟
Op hammer شانس هر link رو +20% می کنه . مگه اینکه شانس به 50% برسه که دیگه Op هم اثر بیشتری نداره .

بعد یه چیزایی هست خیلی عجیبه ... مثلا op الان قیمتش 1 بیل هست با 880 ap می شه خرید بعد قیمت استون یه ماهه 500 میل هست که با قیمت 1599 ap می شه خرید . کی ممکنه ap مصرف کنه برای دست اوردن گلد بعد استون یه ماهه بخره ؟؟؟
این همون بحث اقتصاد تو این بازیه . که یذره هم پیچیده و دلیلی زیاد داره . تعداد متقاضیان op با stone 30D قابل مقایسه نیست .
بعد Stone 30D داخل بعضی از package های کلی هست که ملت می خرن و این رو لازم ندارن و میفروشن . تعداد promo های Op خیلی کم هست تازه تو هر promo تعداد مخدود میفروشن . مثلا promo آخر که یادم میاد که 2 تا بخر یکی free ببر فکر نکنم به 1 ساعت کشبد و به محدودیتش رسید و ولی promo ُexp stone محدودیت تعداد نداره و مثلا 12 ساعت کامل run هست .

سلام به همگی شما تو کدو سرورید ؟؟ راستی میشه یه آموزش برام تا لول 30 pm کنید ممنونم

ما تو gaia یا etain بازی می کنیم .تا لول 30 هم که مشکل خاصی نیست . مدام باید Mob بکشی ! با پارتی کارت راحت تره . بهترین حالت هم perfect party یا همون party هفت نفره هست که سریع ترین سرعت رو داره .

من الان مثلا لول 12 چرا encatch نمی کنه راستی یه توضیح دربارهی encanth و lips بدید ممنون میشم
lapis و enchant ابزار upgrade لباس ها تو این بازی هستن .
enchant کردن نیاز به ap item داره که همون lapisia هست . و ap=aria point که با پول واقعی میشه خرید .

warrior 2 تا 1 هند بگیره بهتره یا یه 2 هند بگیره ؟
1 هند که تعطیل هست . برای guardian هست نه وار .
یه Dual-hand دارم یه Two-Handed که dual سریعتره و برای pvp و یک به یک بهتره و 2-hand برای grind کردن چون اسکیل های بیشتری رو میشه استفاده کرد .

erf45
23-04-2010, 21:33
Op hammer شانس هر link رو +20% می کنه .
واقعا ملت رو سر کار گذاشتن :دی 10 دلار می دی برای 20 % شانس .... کلا این بازی جزو کتگوریه قمار باید قرار بگیره

تعداد متقاضیان op با stone 30D قابل مقایسه نیست .
البته اینکه تقاضا برای op بیشتر از سایر آیتم ها هست پس به این دلیل گرون تره نمی شه گفت (اتفاقا اونایی که op استفاده می کنن توی این بازی در اقلیت هستن) ولی می شه گفت چون قدرت خرید متقاضیاش بالاتر در نتیجه فروشنده ها بیشتر می تونن مانور بدن ... حالت کالا ی انحصاری رو داره
op پرومو نداره ولی یه 25 % زیر قیمت تقریبا دایمی داره .package ها رو نگاه کردم حق با شما بود ولی بازم قیمت خیلی از آیتم ها منطقی نیست من به نظرم می رسه این همه آیتم ap که توی ah هست رو ممکنه ملت نخریده باشه بلکه خود GM ها می ذارن توی بازی ...
البته این بحثها به خاطر اینکه نمی دونیم بازار آزاده یا واقعا gm دخالت زیادی دارن بی فایده ست چون نمی شه اونوقت مدل های تورمی رو مثلا مطالعه بریم بکنیم بعد بعد ازشون توی بیزینسمون استفاده کنیم :دی

ولی چیزی که این وسط مهمه هر اتفاقی هم که بیافته >>> تورم یا تغییرات در اپیزود جدید .... شما ها هیچ ضرری نمی کنید چون شما سرمایه اصلی این بازی و ارزشمند ترین چیز رو دارین um لول 60 . ولی اونی که پول داشته باشه ممکنه از دست بده gear خوب ممکنه مثل اپیزود 4 که gear ها بهتر اومد ارزشش رو از دست بده و ...

mhv_kntu
23-04-2010, 22:19
قضیه این web mall چیه کجا چکش می کنن ؟؟ بعد چه جوری میشه چیزی send کرد باید Aria Point بخری تا بتونی از این قسمت استفاده کنی .

من دارک هستم warriior هستم اسم هیروم GodOfWarII هست add freind کنید
تا هر دو تا همزمان توی یک map و منطقه on نباشین نمیشه تو Budd list کسی رو add کرد .

بعد dungeon ها و incatnce ها کمترینش برای lvl 10-15 یا 15-20 هست و کجاست ؟؟ AR شمال وسط مپ 1 از لول 10 تا 22 exp خوبی میده ولی خوب solo با nm از لول 18 به بعد می تونی بری .

اینکه تقاضا برای op بیشتر از سایر آیتم ها هست پس به این دلیل گرون تره نمی شه گفت (اتفاقا اونایی که op استفاده می کنن توی این بازی در اقلیت هستن) نهههه . دلیل اصلیش اتفقا نیاز وحشتناک است . وگرنه 60 um ها خیلی چیزای دیگه مثل EE , pid ,...می خوان که قیمتهاشون خیلی بالا نمیره .
من الان نه 1-15 نه 1-60 نمی تونم Gear بسازم چون برای هر تلاش برای 1 بیلیون گلد فقط واسه Op بدم . و نمی تونم . و کم کم دارم بازی رو بخاطر همین بیخیال میشم .
اینو خیلی از با تجربه ها می کن منم بهش رسیدم .
لول 60 um بدون Gear خوب = Nothing
--
من الان Goddess ها رو دارم ولی نمی تونم ردیفشون کنم . فقط rec rune شده 100 میل . واسه reroll کردن goddess و رسیدن به +1000 HP ممکنه تا 50 تا rec rune لازم باشه یعنی 5 بیل . من فقط goddess Legging رو با 31 rec rune تونستم به +1000 HP برسونم بقیه هنوز داغون . برای هر لینک 6 هم ممکنه 5 بیل لازم بشه .
برای لینک Sonic رو walker هر try +3bil . متوسط 5 try می خواد یعنی 15 بیل ! دیگه خودتون تا آخرش برین .

hadi_gamer
23-04-2010, 23:41
امشب این bless ترکونده بود.جریان چیه؟هی فول بلس میشد.مثل اینکه event pvp بود.انصافا etain رو داریم میترکونیم.امشب تو dd2 هم لایتی پیدا نمیشد.3 ساعت اونجا گریند کردیم.

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

من الان Goddess ها رو دارم ولی نمی تونم ردیفشون کنم . فقط rec rune شده 100 میل . واسه reroll کردن goddess و رسیدن به +1000 HP ممکنه تا 50 تا rec rune لازم باشه یعنی 5 بیل . من فقط goddess Legging رو با 31 rec rune تونستم به +1000 HP برسونم بقیه هنوز داغون . برای هر لینک 6 هم ممکنه 5 بیل لازم بشه .
برای لینک Sonic رو walker هر try +3bil . متوسط 5 try می خواد یعنی 15 بیل ! دیگه خودتون تا آخرش برین . به نظر من اینجا می ارزه آدم کمی پول خرج کنه و یه gear خفن درست کنه.چون چیزیه که تا آخر میمونه و لذت اصلی بازی از این به بعده که بهترین لباس رو داشته باشی و به راحتی بری پی وی پی.البته اگه امکان خرید ap یا گلد رو از سایتی داشته باشیم.

mhv_kntu
24-04-2010, 03:42
wow پست های زیر رو ببینید .
داشتم واسه 1-15 orc/pag سرچ می کردم دیدم .
طرف واسه Heroic Muffler حدود 700 دلار می خواد .

MR.Punisher
24-04-2010, 09:40
دومیه چیزای خفنی داشت.

mhv_kntu
24-04-2010, 17:28
کاظم time Oi رو دوباره بزار . یادم رفته! حداقل ائن دو روز که 7:30 غروب هست از دست نره .

MR.Punisher
24-04-2010, 18:42
کاظم time Oi رو دوباره بزار . یادم رفته! حداقل ائن دو روز که 7:30 غروب هست از دست نره .

خوب.OI Time رو با زمان GM +3.5 که زمان خودمون هست درآوردم.
sunday : 7:30 AM
sunday : 7:30 PM
tuesday : 7:30 AM
wednesday : 7:30 PM
friday : 7:30 AM
اینا time هایی بود که واسه ما امکان پذیر هستن.2 تا time دیگه هستن که 1:30 شب هستن و کسی
نیست که اون موقع بره فارم کنن.همه خوابیم.

amin_fixfox
24-04-2010, 23:33
امروز به یه لول پنجی کمک کردم رسید 15
کمک های بشر دوستانه خیلی حس خوبی داد
ولی الآن اصلا حس خوبی نیست:31:

DJmoji
25-04-2010, 00:31
grb چه حالی داد 60k خورده ای گرفتیم

mhv_kntu
25-04-2010, 17:43
کاظم امروز بیا یه Oi بریم !!

mhv_kntu
25-04-2010, 19:13
ای بابا یدفعه من اومدم تو نیستی ! یک شنبه غروب تنها موقعی هست که من با خیال راحت می تونم بازی کنم . !

mhv_kntu
25-04-2010, 22:47
connection من در هفته یکی دو باری بد قاطی می کنه که به سلامتی امروز به محض ورود به Oi ترکید ! تا 1 ساعت هم هر کاری کردم نتونستم برم تو بازی ! کاریشم نمیشه کرد . شهر(دهات) 500 هزار نفری ما یک Isp داره اونم کل پهنای باندش 5 مگابیت هست !! دیگه خودتون برین تا آخرش . من این بازی رو با پینگ 800 تا 2هزار بازی می کنم و عادتم کردم . دیگه 2000 بالا میره تازه می گم lag دارم !

vampyre
26-04-2010, 06:00
سلام میشه لطف کنید و سیستم مورده نیازش رو بگید؟

erf45
26-04-2010, 13:17
connection من در هفته یکی دو باری بد قاطی می کنه که به سلامتی امروز به محض ورود به Oi ترکید ! تا 1 ساعت هم هر کاری کردم نتونستم برم تو بازی ! کاریشم نمیشه کرد . شهر(دهات) 500 هزار نفری ما یک Isp داره اونم کل پهنای باندش 5 مگابیت هست !! دیگه خودتون برین تا آخرش . من این بازی رو با پینگ 800 تا 2هزار بازی می کنم و عادتم کردم . دیگه 2000 بالا میره تازه می گم lag دارم !
من فکر می کردم اشکال از گایا باشه . ولی دیگه کلا صفحه ای رو توی نت نمی شه به راحتی باز کرد شکر خدا

قبلا pvp نمی شد کرد pve مشکلی نبود ولی الان دیگه هیچ کاری نمی شه کرد ... البته بدم نیست یه خورده ای درس می خونیم به جای بازی :دی

MR.Punisher
26-04-2010, 15:15
دست رو دلم نذار که خونه عرفان.الانه که دهنمو باز می کنم چرت و پرت بار اینا کنم.
اعصابمون رو خورد کردن بابا.هر وقت زنگ می زنیم ISP می گن مخابرات Packet lost داره.
من نمی دونم چه غلطی می کنن اونجا.

mhv_kntu
26-04-2010, 20:47
اولین تاثیرات سرور 1 شدن Etain رو دیشب دیدم ! تو 1-15 ما 5 نفر بودیم . لایت ها 64864 همه Nub عین چی شخم می زدیمشون .
از رو هم نمیرفتن هی میکشتیمشون هی برمیگشتن ! حسابی Kill گرفتیم .
اینم SS :

اینم pvp 60 که این روزا داره خفن حال میده . به غیر از روز هایی که Oi باز هست از ساعت 8 شب تا 2 یا 3 نصفه شب jungle pvp به صورت رسمی برگزار می شه ! تو این 6 یا 7 ساعت 1300 تا 1400 تا Kill میشه گرفت .

DJmoji
26-04-2010, 21:09
اولین تاثیرات سرور 1 شدن Etain رو دیشب دیدم ! تو 1-15 ما 5 نفر بودیم . لایت ها 64864 همه Nub عین چی شخم می زدیمشون .
از رو هم نمیرفتن هی میکشتیمشون هی برمیگشتن ! حسابی Kill گرفتیم .
اینم SS :

اینم pvp 60 که این روزا داره خفن حال میده . به غیر از روز هایی که Oi باز هست از ساعت 8 شب تا 2 یا 3 نصفه شب jungle pvp به صورت رسمی برگزار می شه ! تو این 6 یا 7 ساعت 1300 تا 1400 تا Kill میشه گرفت .

چه عکس های خفنی.
از کدوم ور باید نگاشون کرد؟:31::13:

mhv_kntu
27-04-2010, 05:52
چه عکس های خفنی.
از کدوم ور باید نگاشون کرد؟
شما یه چند تا عکس فانتزی از pvp بزار ببینیم حال کنیم =p

DJmoji
27-04-2010, 11:24
شما یه چند تا عکس فانتزی از pvp بزار ببینیم حال کنیم =p
منظورم این بود که عکسات معلوم نیست نوشته 404-file not found

hadi_gamer
27-04-2010, 17:20
منم نمیتونم عکسها رو ببینم.لطفا یه جا دیگه آپلود کن.

erf45
27-04-2010, 19:16
منم نمی تونم ببینم حالا اگه حوصله داشتی یه جای دیگه آپلود کنی من عکس orc هات رو هم نتونستم اوموقع ببینم :( اونارم بذار

تازه لذت pvp یک -15 ! رو کشف کردم :دی نوزززززززززز . این کلین هیت ها معرکست به خصوص گرونا که بعد از مردن هم اثر از بین نمی ره . فقط بدیش اینه که 1 ساعت زمان واقعی هست نه زمان بازی . من نمی دونستم در نتیجه 15 دقیقه فقط بازی کردم بعد اومدم دیدم تموم شده ولی خیلی حال می ده با نوز attack م 300 می شه .

mhv_kntu
27-04-2010, 21:35
از 10 تا آپلودسنتر image اصلی نت فعلا 8 تاش واسه من فیلتره ظاهرا واسه شما اون 2 تا دیگه هم فیلتره !!
اون ارور بخاطر فیلتر بودن سورس میاد.
یجای دیگه آپلود کردم :

این 1-15 و جنگ با Nub ها :

این pvp60 :

اینم orc که عرفان خواست :

اینم CS که چجوری لایت ها از گیلد های مختلف جمع میشن و به محض اینکه وارد بشی می کشنت :

hadi_gamer
27-04-2010, 23:27
یه نفر pvp gear 1-15 warr رو که شامل top - leg - boot - muffler- one hand axe - shield همه [4] و لینک شده با 5 و duals .
همه رو با هم 3.5bil میفروخت.قیمتش خوبه؟
اگه پول داشتم همونجا همه رو میخریدم یه hm میساختم میرفتم 1-15.واقعا حیف شد الان 500 میل بیشتر ندارم خیلی وقته فارم نکردم.

HoJJaT_07
28-04-2010, 17:54
من هنوز نوع gear های بازی رو نفهمیدم ..

لول 12 بودم رفتم pvp یکی گفت برو لول 15 شو gear بگیر بیا ... خب این gear منظورش چه gear هستی . بعضی ها رو وندور ها میفروشن ... بعضی ها که گرونه پلیر ها این منظورش کدوم بود .. :دی

mhv_kntu
29-04-2010, 04:51
من هنوز نوع gear های بازی رو نفهمیدم ..

لول 12 بودم رفتم pvp یکی گفت برو لول 15 شو gear بگیر بیا ... خب این gear منظورش چه gear هستی . بعضی ها رو وندور ها میفروشن ... بعضی ها که گرونه پلیر ها این منظورش کدوم بود .. :دی
Gear که کلا هر نو لباسی هست حالا کی میفروشه و کجا تهیه میشه فرقی نداره ولی 2 تا Gear هم اسم و هم لول ممکنه زمین تا آسمون با هم فرق داشته باشن . بدترین Armor های بازی رو که از همون NPC ها میشه خرید که اصلا توصیه نمیشه .
حتما استفاده از Auction رو یاد بگیرین . اگه نتونستین خودتون فارم کنین از اونجا تهیه می کنین .
برای 1-15 هم که به غیر walker که لول9 هست بقیه Gear ها لول11 تا 15 هستن .
دیگه لول 15 شدن برای بازی تو 1-15 واقعا ضروریه . باز خدا پدر leader شما رو بیامرزه هدایتتون می کنه . من که لیدر باشم حوسله ندارم و سریع kick می کنم !
لول 12 بدون لباس تو pvp1-15 مثل این می مونه آمریکا و روسیه دارن با هم میجنگن یدفعه یه آدم (مرد ! ) ضعیف و لاغر و لخت با ناخن گیر بپره وسط میدونه جنگ !

mhv_kntu
29-04-2010, 05:02
احسان Aquila رفتی ؟

ehsan_rx1
29-04-2010, 08:19
احسان Aquila رفتی ؟

من لول 60 رفتم PF و لول 15 PVP رفتم aquila

HoJJaT_07
29-04-2010, 14:45
لول 60 شدی پوینتت میرسه همه اسکیل ها رو تا آخر یاد گرفته باشی ؟ اگه نه باید چیکار کرد

HoJJaT_07
29-04-2010, 17:36
یکی گفت اگه پوینت داشته باشی که اونم با پی وی پی میاد .

یه سوال . میخوام اسکیل های مخصوص به هیلرو وردارم کدوما رو بزنم

erf45
29-04-2010, 20:35

حجت جان این بازی رو به سه روش می تونی بازی کنی
1. راهنماهای فروم شایا رو بخونی
2. آزمون و خطا :دی
3. گوش بدی به حرفای دیگران

راه یک رو بری رستگار می شی راه دوم و سوم رو بری کلی تجربه کسب می کنی بعد می فهمی باید بری و "راهنماهای فروم شایا رو بخونی"
همون ماجرای راهای رسیدن به خدا بسیاره ... منتها باید "راهنماهای فروم شایا رو بخونی"

HoJJaT_07
29-04-2010, 21:39
ممنون . انگلیسیم تعریفی نداره اما میتونم بفهمم :دی (متوسطه)

mhv_kntu
30-04-2010, 05:02
لول 60 شدی پوینتت میرسه همه اسکیل ها رو تا آخر یاد گرفته باشی ؟ اگه نه باید چیکار کرد
نه skill point کم هست .نمیشه . ولی اگه اشتیاه کنی بعد می تونی درستش کنی . فقط خرج داره .

pvp بهت stat point میده نه skill point
اینم راهنمای orc که خودم 8 ماه پیش می خواستم شروع کنم از این استفاده کردم :

erf45
30-04-2010, 17:02
اینم راهنمای orc که خودم 8 ماه پیش می خواستم شروع کنم از این استفاده کردم :
این لینک شما رو من می زنم می ره تو صفحه Madam.Sin's Guide for Mages

----------------
دیگه رسما um ام رو بی خیال شدم تا تابستون . هر چی پول داشتم هم صرف آرچرم توی 1-15 کردم . حال می ده می تونی کیل بگیری برای تیم .با اینکه قدیمیا و قویامون نیستن ولی خوب داریم دارک می کشیم :دی . فقط یه گودزیلایی اومده منو 950 هیت می زنه یعنی بقیه رو هم همینطور white bread بود همچین اسمی داشت .
مثلا ما اونا رو توی base شون کمپ کردیم یه دفعه اون میاد همه جونشونو ور می دارن و می زنن به چاک تا برسن به base خودمون که عده کمی هم موفق می شن ^^

mhv_kntu
01-05-2010, 03:11
این لینک شما رو من می زنم می ره تو صفحه Madam.Sin's Guide for Magesآره اشتباه کردم . Lady.Sin کلاس Orc بود . Madam کلاس pagan
این لینک orc :

دیگه رسما um ام رو بی خیال شدم تا تابستون . هر چی پول داشتم هم صرف آرچرم توی 1-15 کردم . حال می ده می تونی کیل بگیری برای تیم .با اینکه قدیمیا و قویامون نیستن ولی خوب داریم دارک می کشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . فقط یه گودزیلایی اومده منو 950 هیت می زنه یعنی بقیه رو هم همینطور white bread بود همچین اسمی داشت .
مثلا ما اونا رو توی base شون کمپ کردیم یه دفعه اون میاد همه جونشونو ور می دارن و می زنن به چاک تا برسن به base خودمون که عده کمی هم موفق می شن ^^1-15 etain مدت هاست اینجوریه . یا ما با نوسرمون اونا رو کمپ کردیم یا اونا با نوسرشون ما رو کمپ کردن . ولی معمولا اگه هر دو طرف نوسر داشته باشن باز ما اونا رو کمپ می کنیم چون نوسر وحشتناک زیاد داریم .
منم یذره بیخیال شدم UM لول بالا رو . این EP5 بدجوری رو اعصابه . احتماله اینکه weapon ها و Gear های بهتر بیاد خیلی زیاده و ارزش نداره روی Goddess های الان کار کنه . همش دود میشه میره هوا اگه لباس های 7 slot بیاد بیرون .

erf45
01-05-2010, 13:49
این EP5 بدجوری رو اعصابه
آره البته من اطلاعاتی در مورد EP5 ندارم ولی وقتی حداکثر لول 70 باید بشی قاعدتا باید سیستم exp هم تغییر کنه وگرنه الان 59 به 60 شدن انقدر سخته(یه بار فکر کنم شما گفتی یک ساعت گریند ویپر ها dd2 یک در صد به شما می داده توی لول 59 :دی یعنی صد ساعت گریند توی بهترین نقطه بدون مزاحمت پی وی پیر ها ) 60 به 70 شدن قابل تصور نیست . شاید exp ها ی کمتری نیاز باشه ...

Margggggg
01-05-2010, 14:12
سلام بر همگی بچه ها من اسم هیروم JohnAbruzzi است و دارک هستم 2 تا سوال دارم

1. warehouse چیه کلا توضیح بدید و bank teller

2. شما تو کدام گیلد هستید گیلد ارانی هست منم بیایم چه جوری میشه رقت تو گیلد

MR.Punisher
01-05-2010, 14:58
سلام بر همگی بچه ها من اسم هیروم JohnAbruzzi است و دارک هستم 2 تا سوال دارم

1. warehouse چیه کلا توضیح بدید و bank teller

2. شما تو کدام گیلد هستید گیلد ارانی هست منم بیایم چه جوری میشه رقت تو گیلد

سلام عزیز
1-همون طور که از اسمش پیداست محلی واسه انبار کردن چیزایی هست که در حال حاضر بهشون
تو inventory نیازی نداری یا آیتم های مهمی داری که می خوای اونجا نگهداری کنی.
توی هر شهر یه WH هست.در حالت عادی از 3 تا page اون استفاده کنی.

2-گیلد ایرانی تو این بازی نیست گرچه کسایی از ایران تو سرورهای مختلف پراکنده هستن.
شما باید برید Gliter و بری پیش Guild Master و اونجا گیلد رو انتخاب کنی و join کنی.
باید منتظر باشی تا leader اون گیلد شما رو accept کنه.در ضمن بدون هماهنگی join نکن.
اول با لیدر حرف بزن بعدا اگه ok داد برو این کارو بکن.تو Guild Master اسم لیدرها رو جلوی
گیلدها نوشته.

mhv_kntu
01-05-2010, 15:05
Bank teller هم برای کسایی هست که Ap می خرن . وقتی یک Ap item از سایت بخری می تونی تو بازی از Bank teller برداری.
که کلا امثال ما که AP نمی خریم اصلا ازش استفاده نمی کنیم .
در ضمن اوتارت ما رو کشته !

DJmoji
01-05-2010, 20:32
بعد یه هفته دوری از میادین برگشتیم ما دوباره.
خیلی اتفاقا تو گایا افتاده یکی این که ادمایی که از Reborn اومده بودن گایا کارو کاسبیشون بد جور گرفته CS رو دارن پس میزنن.
دومیش هم اینه که اتحادی دیگه نیست خرمشهر رو ازاد کردیم (DD2) برید خوش باشید.همه باس ها رو ما داریم میگیریم.اتحاد ما همون دو هفته اول خوب بود و سود کردیم به بعدش لایت ها ضعیف شدن و ما 1 ماه و خورده ای الکی ele مفت دادیم بهشون الان هم که guild شون داره از هم میپاشه لیدرشون و افیسر هاش حال میکنن مثل pantheon با فروش ایتم ها

lord arthas
02-05-2010, 10:16
man geraficam 32 hast nemitonam bezanam rpg mmporg soragh nadRI ke be3 bokhore

mhv_kntu
02-05-2010, 12:09
man geraficam 32 hast nemitonam bezanam rpg mmporg soragh nadRI ke be3 bokhore
بازی های قبل 2001 رو می تونی انجام بدی که همشون تعطیلن.

mhv_kntu
02-05-2010, 12:55
بعد یه هفته دوری از میادین برگشتیم ما دوباره.
خیلی اتفاقا تو گایا افتاده یکی این که ادمایی که از Reborn اومده بودن گایا کارو کاسبیشون بد جور گرفته CS رو دارن پس میزنن.
دومیش هم اینه که اتحادی دیگه نیست خرمشهر رو ازاد کردیم (DD2) برید خوش باشید.همه باس ها رو ما داریم میگیریم.اتحاد ما همون دو هفته اول خوب بود و سود کردیم به بعدش لایت ها ضعیف شدن و ما 1 ماه و خورده ای الکی ele مفت دادیم بهشون الان هم که guild شون داره از هم میپاشه لیدرشون و افیسر هاش حال میکنن مثل pantheon با فروش ایتم ها
بهتر شد .
چیه بی خودی سازش می کنین . هر کی زورش بیشتره و قویتره drop ماله اونه دیگه . حتی اگه pvp هم بشه خیلی حال میده .
pvp CG CS واقعا باحاله .

erf45
02-05-2010, 20:02
قیمت لجنداری آرمر و پنت برای دارک ها توی سرور گایا خیلی پایین تر از لایت هاست .اول که لجند پنت 450 میل 0.o دیدم فکر کردم یکی پول لازم بوده ولی الان بعد از یه مدت چک کردن قیمتها متوجه شدم کلا قیمت ها پایین تره .
همین الان هم ah رو چک کنید می بینید 1 بیل اختلاف قیمت هست ... عجیبه

MR.Punisher
03-05-2010, 01:48
عجب PVP بود امشب سر CS.ما full raid بودیم و 5 تا DF داشتیم.جرشون دادیم.
تو 2 تا پارتی ما 2 تا DF و 2 تا POG بود.رفتیم با همون ها third form رو کشتیم.
تو Etain بّی سابقه بود.خیلی حال کردم امشب.

hadi_gamer
03-05-2010, 22:44
کسی Mr_Teej رو میشناسه؟یادمه چند شب پیش war 59UM اش رو از دست داده بود و دنبال revival rune میگشت تو چت.کسی خبر داره تونست کاراکترش رو برگردونه یا نه؟
خیلی عجیبه تو لول 59 کسی هیروش رو از دست بده.

MR.Punisher
04-05-2010, 15:35
یه دونه دیگه از اون OI های افسانه ای رفتیم امروز.ترکوندیم.
حاصل کار 2 تا craft و 3 تا shrewd و 2 تا fortune ووووووووووو OBLIVION FLASH RING بود.
دیگه قاطی کرده بودیم.

Margggggg
04-05-2010, 15:41
سلام به همگی چند تا سوال

1. من می خواهم encaht کنم نمیشه لطقا به صورت تصوریری بگید ( مشکلم اینه آیتم میدم موادشم میدم ولی enchant روشن نمیشه )

بعد ap چند تومانه کسی ای نجا می فروشه ؟؟

2. dangeuon ها محل باس و بقیه رو نشون داده

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

من در بازیم اسم هیرو JohnAbruzzi

add budy konid

DJmoji
04-05-2010, 17:56
یه دونه دیگه از اون OI های افسانه ای رفتیم امروز.ترکوندیم.
حاصل کار 2 تا craft و 3 تا shrewd و 2 تا fortune ووووووووووو OBLIVION FLASH RING بود.
دیگه قاطی کرده بودیم.
خوش بحالت بابا من که دارم دیونه میشم زورم نمیرسه کاری کنم.فقط خویبی من اینه که یه دونه orc بسه واسه من ولی زورم نمیرسه سریع بکشم هر باس رو 25-30 دقیقه طول میدم هانتر ها هم که با دوستاشون میرن هیچکی با من نمیاد 500 میل noss رو یکشنبه حروم کردم یدونه wis lvl 6 فقط گرفتم اعصابم خرابه

MR.Punisher
04-05-2010, 18:26
Holly Sh*t
امروز عجب روزیه.یه Heroic ring رو که full linked بود رو 3.8 bil خریدم.
امروز روز منه.

مجتبی جان گفتم بهت که این هانتر رو 60 کن.الان وارهای Etain دنبال هانتر می گردن باهاشون برن OI.
ولی خوب دیگه رفتی گایا.
یه چیزی رو بهت بگم.یکی از officer های ما هم که الان خیلی خفنه باس های OI رو 30 min می کشت.
نا امید نشو.یه خورده که فارم کنی می تونی چیزای بهتری بخری.از فارم 5س هم غافل نشو.

erf45
04-05-2010, 19:27
امروز عجب روزیه.یه Heroic ring رو که full linked بود رو 3.8 bil خریدم.

مبارکه اتفاقا من دیدمش توی ah خدا بود ! خیلی ازش خوشم اومد . قیمتش عالی بود .

MR.Punisher
04-05-2010, 20:25
مبارکه اتفاقا من دیدمش توی ah خدا بود ! خیلی ازش خوشم اومد . قیمتش عالی بود .

ممنون.
تا دیدمش سریع پریدم Etain پولا رو برداشتم پرواز کردم اومدم خریدمش.یه جایی عروسی شد. XD
3.8 بیل پول OP این هم به زور میشه.امروز کلا روز خوبی بود.

DJmoji
05-05-2010, 12:59
ممنون.
تا دیدمش سریع پریدم Etain پولا رو برداشتم پرواز کردم اومدم خریدمش.یه جایی عروسی شد. XD
3.8 بیل پول OP این هم به زور میشه.امروز کلا روز خوبی بود.
به نظر من v-ring o loop خیلی بهترن.من الان دوتا رینگ دارم یکیشون لینک نشدس 12 str 13 dex 12 luc داره بعلاوه stat های دیگه که از هرکدوم 5 -6 تا داره اگه لینک هم بشه از اونم که تو داری بهتر میشه خرج لینک کردنش هم کمه نسبت به heroic ring

MR.Punisher
05-05-2010, 14:04
به نظر من v-ring o loop خیلی بهترن.من الان دوتا رینگ دارم یکیشون لینک نشدس 12 str 13 dex 12 luc داره بعلاوه stat های دیگه که از هرکدوم 5 -6 تا داره اگه لینک هم بشه از اونم که تو داری بهتر میشه خرج لینک کردنش هم کمه نسبت به heroic ring

لینک کن ببینم چند تا OP و LC میشکنی.همه میگن من اینو مفت خریدم.ببینم تو چقدر خرج لینک 1 slot می کنی.

mhv_kntu
05-05-2010, 15:16
best loop با 2 تا اسلات لینک شده رو دارن 8 تا 12 میفروشن . Heroic که هیچی. خیلی کمیابم هست .
3x13+7=46
46stat مفید فوق العادست ! مطمئنی همش رو stat lapis لینک کرد ؟ lol

DJmoji
05-05-2010, 19:24
لینک کن ببینم چند تا OP و LC میشکنی.همه میگن من اینو مفت خریدم.ببینم تو چقدر خرج لینک 1 slot می کنی.
من که نگفتم گرون خریدی گفتم v-ring o loop بهتره

MR.Punisher
06-05-2010, 01:57
من که نگفتم گرون خریدی گفتم v-ring o loop بهتره

حرف تو زمانی درسته که تمام stat های مفید یعنی str dex luc بالای 8 باشن
که یه همچین چیزی راحت گیر نمیاد.
شاید بعدا اینو فروختم یه V-loop لینک شده Uber خریدم ولی فعلا جواب کار منو میده.

erf45
07-05-2010, 18:26
به قول حاج کاظم Holly Sh*t

برای یکی از دوستام یه میلی کپ خریدم 1 بیل . بعد 350 میل برام مونده بود گفتم حالا که دل یکی رو شاد کردم برم یه پاور لپیسیا هم بخرم .شاید گادس ! هم بخواد دل منو شاد کنه .... یکی خریدم و رفتم bow ام رو انچنت کردم شد [7] ..........

6 به 7 فقط با یه پاور لپیسیا ..............

MR.Punisher
07-05-2010, 20:22
به قول حاج کاظم Holly Sh*t

برای یکی از دوستام یه میلی کپ خریدم 1 بیل . بعد 350 میل برام مونده بود گفتم حالا که دل یکی رو شاد کردم برم یه پاور لپیسیا هم بخرم .شاید گادس ! هم بخواد دل منو شاد کنه .... یکی خریدم و رفتم bow ام رو انچنت کردم شد [7] ..........

6 به 7 فقط با یه پاور لپیسیا ..............

ااااااااااااااه...خیلی شانس آوردی.معمولا واسه 6 به 7 مینیمم 10 تا 15 تا میشکنن.
در ضمن مبارکه.

hadi_gamer
07-05-2010, 21:33
سلام.نمیدونم آرشام رو میشناسید یا نه.نروژ زندگی میکنه.تو Etain بازی میکنه.فکر کنم بشناسید.همون G_Syrus هست.یه وار 20-30 هم داره.دیروز gear 20-30 اش رو نشونم داد دیدم کرک و پرم ریخت.boot و leg اش رو نذاشته تو این عکسا.فعلا همینا رو ببینید.
کف میکنیییییییم.:18:

MR.Punisher
08-05-2010, 00:26
آرشام رو می شناسم.باهاش چند بار صحبت کردم.
gear هاش خوبه ولی چه فایده وقتی HM بازی می کنه.
HM باید rank 10 بشه تا تازه با یه UM بدون rank برابری کنه.
نمی دونم این همه که خرج AP می کنه چرا Conti نمیخره.

mhv_kntu
08-05-2010, 11:30
ring و Amulet و weapon در حد pvp60 هست .
کاظم می گم weapon و amulet رو بگیر بریم Oi !!
full 6 با[10] enchant . این weapon قبلا دست paul نبود ؟

kamran987456
08-05-2010, 14:53
با سلام به همه
من این بازی امروز شروع کردم
کسی میتونه یه توضیح مختصر در مورد نحوه بازی بده؟
بچه های اینجا بیشتر کدوم سرورند؟
من در اول با چند تا از گارد ها صحبت کردم اونا هم میگن فقط میمون و گرگ و ... بکشم
چیکار باید بکنم؟:40:

MR.Punisher
08-05-2010, 15:13
ring و Amulet و weapon در حد pvp60 هست .
کاظم می گم weapon و amulet رو بگیر بریم Oi !!
full 6 با[10] enchant . این weapon قبلا دست paul نبود ؟

اون Weapon مال Pantheon بود.هنوزم باید دست همونا باشه.
دیشب کلی حال کردم.با 18 تا rec rune هم goddess muffler رو rec کردم هم اون Dark Seed خفنه بود که Elliot
بهم داد اونم rec کردم.4 تا rec rune زدم رو Dark seed یهو +16 luck و +18 dex داد.خر کیف شده بودم.
بنده خدا WTF حدود 30 تا rec rune زد نتونست از Shield بالای 1000 HP بگیره.دیشب رو شانس بودم.

mhv_kntu
08-05-2010, 15:44
با سلام به همه
من این بازی امروز شروع کردم
کسی میتونه یه توضیح مختصر در مورد نحوه بازی بده؟
بچه های اینجا بیشتر کدوم سرورند؟
من در اول با چند تا از گارد ها صحبت کردم اونا هم میگن فقط میمون و گرگ و ... بکشم
چیکار باید بکنم؟:40:
سرور Etain یا Gaia
بیشتر Fury هستیم ظاهرا شما رفتی AoL
اوایل بازی که فقط باید جک و جونور بکشی اگه پارتی بگیری سریع تر کارت تموم میشه . اگه تنهایی که Mob های سبز و زرد رو بکش Exp بگیر و لول آپ کن .

hadi_gamer
08-05-2010, 20:12
um تو لول 30 همش 60 تا stat point از HM بیشتر داره که این 60 تا رو با دو تا lapis 6 میشه جبران کرد.با این gear خفن از UM ها خیلی قویتره ضمن اینکه پول conti هم صرفه جویی میکنه.
بعدش تا اونجایی که من میدونم همیشه ap نمیخره.میگه گاهی اوقات میخرم و با اونا خرید و فروش میکنم و پول در میارم.الان فقط از بازی داره پول در میاره و دیگه ap نمیخره.همین gear اش فکر کنم 150+ bil بیارزه.

kamran987456
08-05-2010, 20:22
سرور Etain یا Gaia
بیشتر Fury هستیم ظاهرا شما رفتی AoL
اوایل بازی که فقط باید جک و جونور بکشی اگه پارتی بگیری سریع تر کارت تموم میشه . اگه تنهایی که Mob های سبز و زرد رو بکش Exp بگیر و لول آپ کن .

ممنون از پاسخ شما
من دوباره اکانت ساختم Fury برداشتم تو سرور gaia
mob یعنی چی؟
یه لینکی دارید که تمام اصطلاحهای بازی توضیح بده؟:40::40:

erf45
08-05-2010, 20:38
همین gear اش فکر کنم 150+ bil بیارزه. جدی ؟ چرا انقدر گرون ؟ فکر نکنم اونقدر بیارزه ...

خیلی با حاله که فلش و لول 6 لینک کرده ^^

MR.Punisher
09-05-2010, 11:48
جدی ؟ چرا انقدر گرون ؟ فکر نکنم اونقدر بیارزه ...

خیلی با حاله که فلش و لول 6 لینک کرده ^^

همون legendary HellRaser که داره یکی از گرون ترین و نایاب ترین سلاح هاست.50 bil فقط پول همون رو داده.

erf45
09-05-2010, 15:53
حاج کاظم شانس ele لپیس برای لینک چقدر هست ؟ با op چقدر می شه ؟ بعد یه جایی خوندم به ازای لول یه مقدار شانس لینک کردن بالا می ره . من قبلا فکر می کردم فقط لول 60 ها اون امتیاز رو دارن ولی اگه اینجوری باشه خب بهتره آدم همه ی لینک هاش رو با چاری که لولش از همه بالاتره انجام بده ؟

دارم فکر می کنم تاپم توی 1-15 رو ele کنم یا نه ... واقعا dmg میاد پایین با ele تاپ .

MR.Punisher
09-05-2010, 17:10
حاج کاظم شانس ele لپیس برای لینک چقدر هست ؟ با op چقدر می شه ؟ بعد یه جایی خوندم به ازای لول یه مقدار شانس لینک کردن بالا می ره . من قبلا فکر می کردم فقط لول 60 ها اون امتیاز رو دارن ولی اگه اینجوری باشه خب بهتره آدم همه ی لینک هاش رو با چاری که لولش از همه بالاتره انجام بده ؟

دارم فکر می کنم تاپم توی 1-15 رو ele کنم یا نه ... واقعا dmg میاد پایین با ele تاپ .

شانس لینک ele توی GH با linking hammer معمولی توسط یه لول 60 حدود 50% هست.خیلی شانس خوبی داره.
لینک کردن ele تو 1-15 فوق العاده روی damage طرف اثر داره.خیلی کمش می کنه.اگه می خوای خیلی تو 1-15 بمونی
و Rank بگیری و UM هستی و تواناییش رو داری بخری حتما لینک کن.

erf45
09-05-2010, 18:46
چه شانس خوبی داره 0.o . ممنون بابت جواب

من um نیستم hm آرچر. 1-15 رو دوست دارم .کلا فعلا به فکر رنک و لول کردنش نیستم . همیجوری حوصله ام سر بره میام بازی می کنم :دی
به نظرم تواناییش رو دارم بخرم . دو تا لپیس و دو تا همر می شه 5 بیل .ولی استرس لینک کردن کشنده ست ..اگه بتونم یه آرمر لینک شده توی ah پیدا کنم خیلی راحت تره .

mhv_kntu
10-05-2010, 01:23
شانس ele lvl1 =24%
با linking hammer lvl5 این رو لینک می کنن . میشه 48%
تو GH با 1% لول 60 میشه 50% که Max هست .
من تا حالا نشننیدم کسی Hammer استفاده کنه و بیشتر از 4 تا Try واسه لول1 بره . تو بدترین حالت دیگه چهارمی لینک شده .
ele weapon هم خفن تاثیر میزاره رو Damage . بعد از armor حتما اونم لینک کن. هر چی شد شد فقط ارزونش رو لینک کن lol

erf45
10-05-2010, 12:08
شانس ele lvl1 =24%
با linking hammer lvl5 این رو لینک می کنن . میشه 48%
تو GH با 1% لول 60 میشه 50% که Max هست .
من تا حالا نشننیدم کسی Hammer استفاده کنه و بیشتر از 4 تا Try واسه لول1 بره . تو بدترین حالت دیگه چهارمی لینک شده .
ele weapon هم خفن تاثیر میزاره رو Damage . بعد از armor حتما اونم لینک کن. هر چی شد شد فقط ارزونش رو لینک کن lol
فعلا 6.5 کیلو ap خریدم که تاپ رو حتما ele کنم . فکر نکنم دیگه بتونم سلاح رو کاری بکنم . پولم نمی رسه.
بعد اینایی که ele weapon لینک می کنن من دیدم که سلاحشون worship من اگه بخوام این کارو بکنم 37 پوینت ام رو از دست می دم برای ele تاپ 17 تا 20 ها هم که رو bow الان هست .

حالا باید بشینم ببینم چه آیتمی بخرم که ماکزیمم گلد رو بشه از این ap در آورد >.<

mhv_kntu
10-05-2010, 16:25
بعد اینایی که ele weapon لینک می کنن من دیدم که سلاحشون worship من اگه بخوام این کارو بکنم 37 پوینت ام رو از دست می دم برای ele تاپ 17 تا 20 ها هم که رو bow الان هست .
به نظر من 100 تا point هم اختلاف باشه میارزه . اگه ele weapon تو 1-15 نداشته باشی با این Archer که الان داری به هیچ عنوان نمی تونی به کسی که ele armor داره و enchant خوب داره damge بزنی .
Borc من Full Int بود با water ele به من 0 , 1 میزدی. حالا یه مقدار دیگه هم stat بخاطره armor از دست دادی دیگه اوضاع بدتر هم شده .

حالا باید بشینم ببینم چه آیتمی بخرم که ماکزیمم گلد رو بشه از این ap در آورد >.<
اولا باید بری تقویم Promo سایت رو ببینی .
بهترین انتخاب فعلا Op hammer هست بعدش Rec rune

erf45
10-05-2010, 17:52
اولویتم فعلا زود نمردن هست . بعدا پول جمع کنم شاید ele weapon هم خریدم
ele weapon توی ah ندیدم برای فروش . قیمتش در حد آرمره یا گرون تره ؟

BOGO این ماه فکر کنم پاور لپیسیا نداره : ( بیشتر پاور لپیسیا مد نظرم بود. Op hammer هم خیلی زیاده توی ah یعنی هر کی ap داشته داده .Op . یه دونه می خرم ببینم اصلا فروش می ره یا نه :دی

+----------
تا نوزز رو زدم کلا سرور گویا منفجر شد dc شدم . کلا گادس با نوزز مخالفه انگار ... دیگه نمی تونم لوگین کنم

mhv_kntu
10-05-2010, 18:09
اولویتم فعلا زود نمردن هست . بعدا پول جمع کنم شاید ele weapon هم خریدم
ele weapon توی ah ندیدم برای فروش . قیمتش در حد آرمره یا گرون تره ؟

BOGO این ماه فکر کنم پاور لپیسیا نداره : ( بیشتر پاور لپیسیا مد نظرم بود. Op hammer هم خیلی زیاده توی ah یعنی هر کی ap داشته داده .Op . یه دونه می خرم ببینم اصلا فروش می ره یا نه :دی

+----------
تا نوزز رو زدم کلا سرور گویا منفجر شد dc شدم . کلا گادس با نوزز مخالفه انگار ... دیگه نمی تونم لوگین کنم
آره . سرور کل بازی ترکید !!
Op الان +1bill هست . یعنی 880ap=+1bill
ولی Rec rune اگه promo باشه بهتره . با 99 ap می تونی 2 تا Rec rune بخری و دونه ای 80_90 میل بفروشی .
من جات اینکار رو می کردم . بهترین P/P رو داره . تازه هیچ وقت هم ارزون نمیشه . هر چقدر پول نیاز داشتی بفروش بقیه رو نگه دار.
سرور هم همین الان برگشت .

mhv_kntu
10-05-2010, 20:07
server دوباره reset شد ! Elliot نبود همه Boss ها رو باختیم ! حتی Fanta رو هم pantheon گرفت !
فقط Haru/CT موند.

hadi_gamer
10-05-2010, 22:09
عرفان ap چطوری خریدی؟ با پول واقعی؟ از کدوم سایت؟

erf45
10-05-2010, 22:19
عرفان ap چطوری خریدی؟ با پول واقعی؟ از کدوم سایت؟
از یاران توس . کارشون خوبه قبلا هم خریده بودم 50 دلار 56.5 تومن (کمتر از 50 دلار هم می شه خرید 30 و 20 و ... ). خیلی هم سریعه چون خرید با پی پال هست .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط طبیعتا باید یوزرنیم و پسوردت رو بدی تا وارد اکانتت بشن و ap رو بخرن ... (می تونی یه اکانت دوم باز کنی .اگه نخوای پسورد اکانت اصلی رو بدی . بعد پولت رو با کمک دوستات ترنسفر کنی یا اگه دو تا کامپیوتر داشته باشی که راحته)

مثلا الان 30 % اضافه می ده شایا برای ap ... یعنی 50 دلار 6.5 کیلو ap می شه . بعد اگه اولین خریدت هم باشه 35 % جایزه می ده که بعد از 4 ماه می تونی استفاده کنی . یعنی 2000 ap دیگه .

erf45
11-05-2010, 10:35
server دوباره reset شد ! Elliot نبود همه Boss ها رو باختیم ! حتی Fanta رو هم pantheon گرفت !
فقط Haru/CT موند.
شما مگه توی pantheon نبودین ؟

یه سوال راستی .. قیمت ele wind از همه ارزون تره . خیلی فرق می کنه چه ele ای لینک کنم توی 1-15 ؟
اینو می دونم که orc ها اسکیل واتر رو دارن .... پس احتمالا فایر ele رو خوب دویج می زنن ؟
پگان ها هم که سه تا ele دارن ... واتر ندارن .
پس حدس می زنم فایر ele برای تاپ گزینه خوبی باشه?
wind ارزون بود یدونه رو 2.1 بیل bid زدم .

راهنماییم کنید لطفا . ممنون

MR.Punisher
11-05-2010, 15:42
شما مگه توی pantheon نبودین ؟

یه سوال راستی .. قیمت ele wind از همه ارزون تره . خیلی فرق می کنه چه ele ای لینک کنم توی 1-15 ؟
اینو می دونم که orc ها اسکیل واتر رو دارن .... پس احتمالا فایر ele رو خوب دویج می زنن ؟
پگان ها هم که سه تا ele دارن ... واتر ندارن .
پس حدس می زنم فایر ele برای تاپ گزینه خوبی باشه?
wind ارزون بود یدونه رو 2.1 بیل bid زدم .

راهنماییم کنید لطفا . ممنون

Fire گزینه ی خوبی برای 1-15 هست اگه faction مقابل Borc خفن نداشته باشن.

kamran987456
11-05-2010, 18:32
خواهشا یه کمکی هم به تازه وارد ها بکنید :41:
من الان لول 18 هستم(واریر)
چه جوری می تونم زودتر لول هارو بالا ببرم
از چه کسی باید وسایل دفاعی بخرم؟
چه جوری میشه اسب و مارمولک که روش سوار میشن رو بخرم؟

erf45
11-05-2010, 19:02
Fire گزینه ی خوبی برای 1-15 هست اگه faction مقابل Borc خفن نداشته باشن.
مرسی ارزونترین فعلا در اولویته . ولی فایر هم تقریبا ارزونه 2.5 بیل >.<

خواهشا یه کمکی هم به تازه وارد ها بکنید :41:
من الان لول 18 هستم(واریر)
چه جوری می تونم زودتر لول هارو بالا ببرم
از چه کسی باید وسایل دفاعی بخرم؟
چه جوری میشه اسب و مارمولک که روش سوار میشن رو بخرم؟
چه کمکی مثلا ؟
این بازی تا وقتی هم که پیر بشی همش باید در حال لول آپ کردن باشی ... یه سری دوست پیدا کن که با هم بازی کنین . برو توی پارتی دیگران یا خودت دیگران رو دعوت کن .
مارمولک های دارک ساید خیلی خنده داره حداقل ما این ور اسب درست حسابی داریم :دی لولت باید 40 بشه برای اینکه بتونی ارزونترینش سوار شی .
توی هر شهری چندین نوع Merchant هست که سلاح و غیره می فروشن ...

mhv_kntu
11-05-2010, 20:22
orc تو 1-15 از حالت عادی ele نداره . 95% از Magic spot استفاده می کنیم که 130+Magic attack میتونه damge بزنه . این اسکیل none ele هست .
pagan هم تو 1-15 بیشتر از 90% از 2 تا اسکیل استفاده می کنه که یکیش none ele هست اون یکی هم wind ele .
earth چون cast time بالا داره وقت نمیشه بزنن .من که water ele armor دارم mage ها اصلا کاری نمی تونن بکنن . مخصوصا 1 به 1 .چون magic spot اصلا cast time نداره مرتب به mage می زنم و mage اصلا نمی تونه cast کنه . یا میمیره یا فرفر می کنه . یا اینقدر MR بالا داره که چیزیش نمیشه.
wind ele چون تعداد زیادی از pvper 1-15 از fire ele weapon استفاده می کنن . مخصوصا خیلی از Hunter /Archer ها زیاد گزینه خوبی نیست .
fire و ٌwater خوبن . earth اصلا خوب نیست .

مارمولک های دارک ساید خیلی خنده داره حداقل ما این ور اسب درست حسابی داریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لولت باید 40 بشه برای اینکه بتونی ارزونترینش سوار شی
مارمولک چیه بنده خدا اینا Dragon هستن ! یذره فیلم های تخیلی هم نگاه کنین lol

erf45
12-05-2010, 11:59
wind ele چون تعداد زیادی از pvper 1-15 از fire ele weapon استفاده می کنن . مخصوصا خیلی از Hunter /Archer ها زیاد گزینه خوبی نیست .تقصیر تو بود >.< با wind مخالف بودی در نتیجه شکست ...
نمی دونم ولی یه حسی دارم که بازم می شکنم :دی
-------------
فایر رو لینک کردم ... ولی خنده دار اینه که اینا باز مثه آب خوردن ادم رو می کشن ^^

mhv_kntu
14-05-2010, 21:55
فایر رو لینک کردم ... ولی خنده دار اینه که اینا باز مثه آب خوردن ادم رو می کشن ^^
مبارکه. اونایی که تو رو مثل آب خوردن می کشن ele weapon دارن و همین طور Enchant خوب . مثلا بیشتر از [6]
تو باید armor هات رو به 5 تا 7 enchant برسونی تا راحت بشی .
الان فرض کن یه warrior به تو با Deadly Strike 300 damge میزنه . اگه 120 abs جور کنی چون Deadly Strike در واقع 2 تا ضربه هست تو 1-15 حدود 240 تا کم میشه و به تو 60 damge بیشتر نمیزنه .
من خودم ele armor +120َAbs دارم و تقریبا غیر از نوسر ها کسی من رو نمی تونه بکشه یذره damge میزنن ولی کشنده نیست.
تو Etain که Full rec هستم نوسر های معمولی هم 1 damge نمیزنن فقط خفن ترین های بازی یا نوسر هایی که ele مخالف من رو دارن می تونن به من Damge بزنن .

mhv_kntu
14-05-2010, 22:05
Conti دوباره یه پله گرون شد کم کم 30 روزه داره تو بازی نایاب میشه چون نمیشه بالای 4 Bill فروخت .
من Full Goddess شدم ولی فعلا بی پول بی پول lol
فعلا کمک می کنیم کاظم uber شه و Goddess خودش رو ردیف کنه .
---------------------------------
Hunter Um رو تا لول 47 آوردم. لعنتی خیلی stat کم میاره ! حداقل 500Luck و 250 Dex تازه می تونی به موب های pvp map بزنی lol
حالا بماند که attack power باید بالای 1000 باشه تا بتونی damge خوب هم بزنی یعنی 600_700 تا STR بعلاوه weapon خوب هم میخوای ! واقعا جور کردن این همه stat سخته .
راستی فرمول damge Critical برای Hunter /Archer رو پیدا کردم . پست بعدی میزارم .

kamran987456
14-05-2010, 22:07
یه سوال خنده دار دارم
این hm - um - ..... یعنی چی ؟(تازه کارم دیگه)
من از کجا بدونم جز کدوم هستم ؟
کسی اینجا هست که زیر لول 30 باشه یا همه پرو هستن ؟

mhv_kntu
14-05-2010, 22:15
فرمول damge Critical برای Hunter /Archer رو پیدا کردم :
critical DMG = (((ATK + skill bonus * ELEMENT factor) - target's DEF) * 1.5) + (your LUC stat * (random # from 0 to 1.5))

mhv_kntu
14-05-2010, 22:28
یه سوال خنده دار دارم
این hm - um - ..... یعنی چی ؟(تازه کارم دیگه)
من از کجا بدونم جز کدوم هستم ؟
کسی اینجا هست که زیر لول 30 باشه یا همه پرو هستن ؟
um=Ultimate Mode
HM=Hard mode
NM=Normal Mode
شما باید لول40 nm بشی تا HM آزاد شه بعد HM 40بشی تا UM آزاد شه.
فکر نمی کنم ل. پایین داشته باشیم .
این بازی بازیه واقعا سختیه و معمولا 90% همون اول چیزی از بازی سر در نمیارن و بیخیال میشن .
Pro هم که میشی یه سختی های دیگه داری .
معمولا اکثر mmorpg بازهای ایرانی از wow شروع می کنن و چون wow رو سرور های free فوق العاده آسونه و بین 12 تا 24 برابر exp و Drop داره , 3 روزه به end بازی میرسن وقتی یه بازی دیگه رو رو سرور اصلی شروع می کنن و می فهمن 6 ماه باید خفن بازی کنن تا به لول بالا برسن بیخیال میشن .
همون طور که میبینی من بعد 1 سال تازه دارم فرمول اصلی damge Hunter رو میزارم .

erf45
15-05-2010, 00:14
مبارکه. اونایی که تو رو مثل آب خوردن می کشن ele weapon دارن و همین طور Enchant خوب . مثلا بیشتر از [6]
تو باید armor هات رو به 5 تا 7 enchant برسونی تا راحت بشی .
الان فرض کن یه warrior به تو با Deadly Strike 300 damge میزنه . اگه 120 abs جور کنی چون Deadly Strike در واقع 2 تا ضربه هست تو 1-15 حدود 240 تا کم میشه و به تو 60 damge بیشتر نمیزنه .
من خودم ele armor +120َAbs دارم و تقریبا غیر از نوسر ها کسی من رو نمی تونه بکشه یذره damge میزنن ولی کشنده نیست.
تو Etain که Full rec هستم نوسر های معمولی هم 1 damge نمیزنن فقط خفن ترین های بازی یا نوسر هایی که ele مخالف من رو دارن می تونن به من Damge بزنن .
مرسی
الان من 95 َAbs ام . خیلیا خب نمی تونن به من dmg بزنن ولی مشکل اینه که اینجا نوزر زیاد داره یعنی طرف ele weapon داره Enchant خوب + نوز ... وحشتناک می زنن.
امشب قیامت بود .کمپ کرده بودن همه رو هم می کشتن بدون استثنا . دیگه jan عصبی شد گفت همه از union بیان بیرون که ری میک کنه . لیدر رو گرفت یک ساعت دقیق طول کشید تا از جلوی base خودمون جنگیدیم و وجب به وجب هلشون دادیم عقب تا کمپشون کردیم . همه داشتن ذوق مرگ می شدن از اینکه په پی وی پی با حالی شده .

---------- راستی احسان هم اینجا پریست فوول rec ش رو تا 53 رسونده با هم فارم لول 5 هم رفتیم خوب هییل می کنه ... فعلا با هم مشکل لیدر شدن داریم >.< هر کی لید می شه اونیکی دروپ خوب می گیره :دی

Hunter Um رو تا لول 47 آوردم
چه سروری هست این ؟ گایای بودی ما رو نکشی ما جوونمون کمه :11:

mhv_kntu
15-05-2010, 00:50
راستی احسان هم اینجا پریست فوول rec ش رو تا 53 رسونده با هم فارم لول 5 هم رفتیم خوب هییل می کنه ... فعلا با هم مشکل لیدر شدن داریم >.< هر کی لید می شه اونیکی دروپ خوب می گیره
خوب چرا دعوا می کنین ! دراپ رو share کنین. قیمت ها که معلومه.

چه سروری هست این ؟ گایای بودی ما رو نکشی ما جوونمون کمه
نه Etain فعلا داره حال میده خفن ! اینجا هستم . دیروز رفتم Gold apple فارم کنم اینقدر لول 1 تا 3 ملت اونجا بودن هر مبی رو میزدم KS میشد lol قبله اینکه Etain سرور 1 بشه مپ 1 تقریبا خالی بود .شبیه زمانی شده که laliah سرور 1 بود و gaia وجود نداشت .
الان مهمترین دلیل موندم etain گیلد مون هست . همه boss ها و میریم . میبازیم به لایت ها هم من برام فرقی نداره چون برای fun میرم ولی اکثرا خودکشی میکنن و اعصابشون خفن خورد میشه.
فعلا etain ما یه مشکل بزرگ داریم که لایت ها 5367634 تا defender 60 um دارن همه رو active کردن و نمیشه Raid اونا رو که بالای 6 تا 8 تا DF داره رو شکست داد . رسما همه untouch هستن و هر چی damge بزنی به خودت زدی . و داریم باس ها رو فعلا می بازیم ولی بازم حال میده.

erf45
15-05-2010, 17:17
دیروز رفتم Gold apple فارم کنم
اوه اوه یعنی اونقدر خسیسی ؟ :دی شما که لول 6 فارم می کنید دونه ای 2 بیل می فروشین برای epic گلد اپل نمی خرین ؟ :دی

خوب چرا دعوا می کنین ! دراپ رو share کنین. قیمت ها که معلومه.
شوخی می کردیم بابا وگرنه چیز قابل توجهی که گیرومون نیومد بخوایم تقسیم کنیم . حالا لول 6 بود یه چیزی .

شما oi می رید فارم دیگران هم هستن یعنی برای باس پی وی پی هم باید بکنید ؟ یا مثل لول 5 از دارکیها هم می تونن بیان ks کنن ؟ من تا حالا oi نرفتم QQ .

mhv_kntu
15-05-2010, 17:46
اوه اوه یعنی اونقدر خسیسی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما که لول 6 فارم می کنید دونه ای 2 بیل می فروشین برای epic گلد اپل نمی خرین ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گفتم که گولد نداشتم . حوصلم هم سر رفته بود . gold apple رو هم دونه ای 1 میل گذاشته بودن تو AH که اگه پولدار هم بودم عمرا چنین پولی واسه apple نمیدادم .

شما oi می رید فارم دیگران هم هستن یعنی برای باس پی وی پی هم باید بکنید ؟ یا مثل لول 5 از دارکیها هم می تونن بیان ks کنن ؟ من تا حالا oi نرفتم QQOi کاملا اختصاصی هست !
موقعی که Oi باز هست برای هر union که +18 نفر داشته باشه یه Oi اختصاصی برای اون union بوجود میاد .
مثلا من و کاظم یه union درست می کنیم بعد تو Trade Chat می گیم هر کی عضو union ما شه 2 میل بهش میدیم .
بعد از اینکه 16 نفر دیگه عضو شدن portal واسه union ما آزاد میشه و می تونیم رد شیم . بعد سریع من و کاظم رد میشیم و union رو از بین می بریم تا 16 تا دیگه نیان تو Oi ما .
بعد نفرات بعدی هم همین طور واسه خودشون union درست می کنن و از Nub ها می خوان تا join کنن تا 18 تا بشن و portal اونا هم آزاد شه .
Oi هم که لول60 UM می خواد بعلاوه برای War/Fighter حتما ele armor و dual hand weapon ele باید داشته باشی.
healer ها اگه wis زیادی داشته باشن لول 54 به بعد می تونن برن HM/UM

حالا لول 6 بود یه چیزی .لول 6 رو دیگه اصلا random فارم نمی کنن. چون کل 4 تا Boss هست و کلی هم طول می کشه تا بکشی و احتمال داره مثلا 2 تا run یعنی 8 تا باس رو بکشی و 1 دونه لاپیس درست حسابی دراپ شه و اگه random باشه کاملا حق یکیشون از بین میره و بهد این همه دردسر چیزی بهش نمیرسه.99% لول 6 رو میفروشن بعد پولش رو تقسیم می کنن .

amin_fixfox
16-05-2010, 08:59
بچه ها یادتونه یه بار منم باهاتون اومدم پارتی؟ خیلی وقت پیش بود. چند تا عکس هم گرفتین. اگه کسی عکسا رو داره بزاره تقریبا ضروریه... خصوصا اون عکسه که من در حال فرار بودم:31:
الآن بجای اون عکسه این میاد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیادش بخیر عجب شبی بود...

MR.Punisher
16-05-2010, 10:26
ای جااااااااااااااااااااان
Elliot یه Water Fear lvl 2 بهم داد گفت رو لینک کن.
لینک شد.تو همون Dark Seed خفنه.
یه جایی عروسی شد.XD
این weapon الان خدا تومن میارزه.

erf45
16-05-2010, 11:59
ای جااااااااااااااااااااان
Elliot یه Water Fear lvl 2 بهم داد گفت رو لینک کن.
لینک شد

مبارکه ... خوش به حالت ... من امروز مال خودم رو شکستم (لول 1 البته) ... 4 بیل ضرر برای من خیلیه :(
اگه لینک می شد خیلی می تونستم کمک کنم به لایتها توی پی وی پی ... حیف شد .

MR.Punisher
16-05-2010, 14:08
مبارکه ... خوش به حالت ... من امروز مال خودم رو شکستم (لول 1 البته) ... 4 بیل ضرر برای من خیلیه :(
اگه لینک می شد خیلی می تونستم کمک کنم به لایتها توی پی وی پی ... حیف شد .

اگه خواستی ele لینک کنی بیار بده من عرفان جان.لینک کردن من با شما +4% فرق داره.

mhv_kntu
16-05-2010, 15:53
مبازکه کاظم ! اگه full link کنی دیگه oi هم راحت میشی.

erf45
16-05-2010, 18:28
اگه خواستی ele لینک کنی بیار بده من عرفان جان.لینک کردن من با شما +4% فرق داره.

ممنون . مگه از 50% هم بیشتر می شه شانس لینک ؟ 50 % لینک کردم توی GH

خیلی غمگینم >-.-<

دست و دلم به هیچ کاری نمی ره . این شایا بدجوری ما رو درگیر کرده .

mhv_kntu
16-05-2010, 18:59
ممنون . مگه از 50% هم بیشتر می شه شانس لینک ؟ 50 % لینک کردم توی GH

خیلی غمگینم >-.-<

دست و دلم به هیچ کاری نمی ره . این شایا بدجوری ما رو درگیر کرده .
نه همون 50 آخرشه .
غصه نخور درست میشه !!
ملت 10 تا 10 تا Craft 6 و Op میترکونن آخرش لینک نمی تونن بکنن ! کلا این بازی غصه هم زیاد داره !!

mhv_kntu
16-05-2010, 22:06
سرورها دوباره ترکید و reset شد ! همه boss ها دوباره up شدن !
دفعه پیش هم یک شنبه سرور reset شده بود .

mhv_kntu
17-05-2010, 18:27
دیشب بعد reset شدن سرور ها خفن حال کردم . یکی از شب هایی بود که با بازی خفن حال کردم .
سر CS دوباره خفن pvp شد باس رو ما pull کردیم حدود 25 نفر بودیم . لایت ها میومدن همه همدیگه رو میکشتن کلا فقط یه لیدر ما زنده می موند بعد lead rez می کردم دوباره همه رو rez می کردیم یذره دیگه جون باس رو کم می کردیم دوباره حمله می کردن دوباره همین اتفاق میفتاد . آخرش باس مرد و دراپ مال ما شد . هیجان در حد تیم ملی بود .
سر Haru دوباره گذاشتیم pantheon موب رو تانک کنه تا ما KS کنیم . یدفعه آخر کار بعضی از mob ها رو ول دادن رو سر هانتر های ما و خیلی از Trash Mob ها دوباره free شدن با مکافات Haru رو کشتیم و Hunter ها رو زنده نگه داشتیم .
آخرش هم elliot گفت CTi رو هم انجام بدیم . من خواستم برم بخوابم یدفعه دیدم elliot شروع کرد آهنگ گذاشتن واسه ما !!
آهنگاش خیلی ردیف و با حال بود یه یک ساعت دیگه بخاطر آهنگ ها بازی کردم lol

erf45
17-05-2010, 18:45
چرا جدیدا اینطوری شده ملت فرت و فرت آیتم تنشون رو دروپ می کنن ؟؟؟
یکی ele تاپ دروپ کردت چنر روز پیش توی 1-15 یکی هم میلی کپ که من گرفتم :دی البته خدایی بدترین دروپیه که گرفتم هی دارم فکر می کنم اون بدبختی که دروپ کرده شاید وضع مالیش خوب نباشه کلی غصه می خوره ؟!
بدون pid هیجا نرین ^^

کلا بازی مسخره شده نمی شه آیتم که لازم داری رو درست کنی لول5 srt dex شده 150 میل +200 میل .

kamran987456
17-05-2010, 21:04
میشه یکی جریان این lapisia رو توضیح بده ؟

MR.Punisher
18-05-2010, 17:36
میشه یکی جریان این lapisia رو توضیح بده ؟

2 نوع lapisia داریم.
Power lapisia که به سلاح زده میشه و قدرت تهاجمی رو زیاد می کنه.
Defense Lapisia که به armor میچسبه و def رو زیاد می کنه.

kamran987456
18-05-2010, 18:50
2 نوع lapisia داریم.
Power lapisia که به سلاح زده میشه و قدرت تهاجمی رو زیاد می کنه.
Defense Lapisia که به armor میچسبه و def رو زیاد می کنه.

میشی بگی چه جوری به ایتم ها وصل میشه؟
از کجا بفهمم سلاح ها slot دارن ؟

MR.Punisher
18-05-2010, 19:14
میشی بگی چه جوری به ایتم ها وصل میشه؟

پیش Black Smith ها می تونی enchant کنی.در ضمن یه enchantment Item هم می خوای که تو خود توضیحات Weapon یا armor نوشته.
آسونه.
سلاح هایی که slot دارن پایین سمت چپ توضیحاتشون مربع های مشکی هست.اونا slot ها هستن.

erf45
18-05-2010, 20:02

بستگی به تعداد slot به اول اسم آیتمت اضافه می شه مثلا heroic یعنی سه تا جا برای لپیس داره (ایم با لپیسیا فرق داره ها )

شما اول بگو لولت چنده و mode ت چیه تا بهت بگیم چی کار کن . لپیس و لپیسیا رو فعلا بی خیال شو

>> اگه زیر لول 30 هستی برای کسب درآمد حلال :دی برو مپ 1 و gold apple فارم کن . 10 تاش راحت 2 میلیون فروش می ره . البته باید وارد ah بشی و بفروشی .

amin_fixfox
18-05-2010, 20:20
چییییی میگی؟
gold apple همون سیب زرد های معمولیه بود دیگه...
مگه چی داره؟ فقط SP رو زیاد میکنه اونم به مقدار کم! چرا گرونه؟

من gold apple و green apple رو عموما به ضعفا میبخشم یا میندازمشون زمین!:19:

kamran987456
18-05-2010, 20:28
بستگی به تعداد slot به اول اسم آیتمت اضافه می شه مثلا heroic یعنی سه تا جا برای لپیس داره (ایم با لپیسیا فرق داره ها )

شما اول بگو لولت چنده و mode ت چیه تا بهت بگیم چی کار کن . لپیس و لپیسیا رو فعلا بی خیال شو

>> اگه زیر لول 30 هستی برای کسب درآمد حلال :دی برو مپ 1 و gold apple فارم کن . 10 تاش راحت 2 میلیون فروش می ره . البته باید وارد ah بشی و بفروشی .

من لول 34 هستم برای لول اپ کردن دارم سرویس میشم (نرمال مد):18::18::18:

mhv_kntu
18-05-2010, 21:36
چییییی میگی؟

من gold apple و green apple رو عموما به ضعفا میبخشم یا میندازمشون زمین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای quest epic 43 ما نیاز به 90 تا Gold apple داریم و واسه همین یذره Gold apple ارزش پیدا کرده .

من لول 34 هستم برای لول اپ کردن دارم سرویس میشم (نرمال مد)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوایل بازی خیلی سخته دوست عزیز بعدا حرفه ای تر شدی راحت تر لول اپ می کنی .
تا لول 35 یا 36 KH باش ! بعد برو FL . البته KH و FL لایت ها نمی دونم اسمشئن چیه !

erf45
18-05-2010, 21:56
چییییی میگی؟

من gold apple و green apple رو عموما به ضعفا میبخشم یا میندازمشون زمین!:19:

چی کار داری تو ؟؟؟؟ :دی
gold apple جمع کن . می خرن دیگه .
بهترین چیز برای لول شما همین سیب زرداها هست و البته ampo spool , poisn linz (املاشون رو دقیق یادم نیست)هم خوب می خرن می تونی توی مپ 2 فارم کنی .
باید بری توی Auction House تا بتونی خوب بفروشی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه سرور گایا هستی بیا Auction House من خودم green apple هات رو هم دونه ای یک میلیون می خرم ^^ از رنگش خوشم میاد :دی

-------------------
بدبخت شدم رفت . همه 1-15 ele واتر دارن دیگه ... هر کی از راه می رسه می افته به جون من .

hadi_gamer
18-05-2010, 22:06
الان دیگه میلیون پول به حساب نمیاد و ارزش 1bil مثل میلیون شده.
یعنی 1bil الان مثل 1میلیون یه سال پیشه و این بازی کردن رو غیر ممکن میکنه.

MR.Punisher
18-05-2010, 22:10
هه هه هه هه هه..یه چیزی بگم خفن.
Zex عربستانی هست و اسمش Belal (ّبلال) هست.تو فروم گفته.کفم برید.

erf45
18-05-2010, 22:31
هه هه هه هه هه..یه چیزی بگم خفن.
Zex عربستانی هست و اسمش Belal (ّبلال) هست.تو فروم گفته.کفم برید.
من یه خاطره ی خیلی باحال دارم . dd2 رفته بودیم اون زمانی که evo به شدت لایت می کشت توی dd2 گریند کردن 30 دقیقه ای اونجا خیلی ارزش داشت . یه um توی پارتی ما بود و نزدیک لول هم بود یهو برداشت گفت وقت نمازه و من باید برم . هر چی ملت گفتن وایسا الان evo میاد ده دقیقه بعد برو گوش نکرد گذاشت رفت ... خیلی جالب بود اهل تسنن چیزی به نام نماز قضا ندارن >.< به همین سادگی به همین خوشمزگی ^^

jan هم مورد علاقه منه و عربه 1-15 بدون jan لذتی نداره

erf45
19-05-2010, 13:54
یکی داره wind ele lvl 2 چهار بیل می فروشه قیمتش خوبه ؟ من فکر می کردم در حد 20 بیل و بالاتر باشه؟؟؟

MR.Punisher
19-05-2010, 15:02
یکی داره wind ele lvl 2 چهار بیل می فروشه قیمتش خوبه ؟ من فکر می کردم در حد 20 بیل و بالاتر باشه؟؟؟

WTF
کجا؟
امکان نداره کسی لول 2 رو 4 بیل بده.
اگه همچین چیزی باشه همه باید gold ردیف کنیم بخریمش.
آدرس رو بذار.

erf45
19-05-2010, 15:52
لعنتی >.< نیستش هرچی داشته رو فروخته و رفت
می دونستم خیلی می ارزه ولی فقط 3 بیل داشتم ((((((( اگه زودتر می تونستم خبرتون کنم کلی سود می کردیم.
فکر کنم طرف wh گیلد رو خالی کرده آورده برای فروش ... گادس هم 4 بیل می فروخت
اینم برای اثبات حرفم .

MR.Punisher
19-05-2010, 16:41
Holy shit
یارو یا به قول تو زده به GWH یه گیلد خفن یا خیلی پول لازمه.
دقیقا هم همون ele رو داره که من نیاز دارم.لعنتی.

erf45
19-05-2010, 19:21
خیلی با مزه بود . اتفاقا سریع هم فروش نرفت ! چند نفر هم مثل من چند بار اومدن یه نگاه انداختن ولی انگار کسی باورش نمی شد ...
الان توی فروم 30 بیل بید خورده همین لپیس . صد در صد طرف دزد بوده :دی

یکم بیشتر پول داشتم زندگانیم متحول می شد

mhv_kntu
19-05-2010, 20:31
خیلی با مزه بود . اتفاقا سریع هم فروش نرفت ! چند نفر هم مثل من چند بار اومدن یه نگاه انداختن ولی انگار کسی باورش نمی شد ...
الان توی فروم 30 بیل بید خورده همین لپیس . صد در صد طرف دزد بوده :دی

یکم بیشتر پول داشتم زندگانیم متحول می شد
دوستان اونا برای فروش نیستتتتتتتتتت
کسی نمی تونه اونا رو بخره . شما فقط می تونی PM بدی و offer بدی . تو lailah جدیدا خیلی اینکار ها رو می کنن .
اون 4 بیل فقط بخاطره اینه که محدودیت 4 بیل هست . اینا قبل اینکه market بزنن از طریق dual Box با خودشون Trade می کنن و خودشون رو به limit روزانه می رسونن و دیگه با اون toon که به limit روزانه رسیده نمی تونه چیزی بفروشه . یه market میزنه و همه رو برای نمایش میزاره . به هیچ عنوان نمی تونی چیزی بخری از اون مارکت . اگه pm بدی و offer خوب بدی اون item رو به کراکتر دیگه duo Box خودش منتقل می کنه و باهات Trade می کنه . این مدرن ترین و pro ترین روش روز فروش item های گرون تر از 4 بیل هست .

erf45
19-05-2010, 22:32
اون مدلی من دیدم ولی می نویسن که برای توافق پی ام بدین ولی همونطور که می بینی همون لحظه که من اونجا بودم یکی یه لپیس لول 6 رو ازش خرید و یه slot خالی شد ...
اینشکلی که شما می گی قاعدتا نمی شه ازش هیچی خرید ... همچین چیزی فکر نکنم وجود داشته باشه که مثلا slot اول رو غیر قابل مبادله کنی بعد توی بقیه slot ها چیزای دیگه بفروشی . ولی لپیس لول 6 که گذاشته قیمتش 100 میل بود که همه رو فروخت رینگ ها هم یه دونه به قیمت یک بیل که اونم فروخت .

*Necromancer
20-05-2010, 00:44
حجم بازی چند مگابایته؟

hadi_gamer
20-05-2010, 01:45
این چه وضعه قیمتاست؟من نمیدونم قیمتا تا کی میخواد بره بالا.هر روز که AH رو میبینی 100 میل میره رو همه چی.واقعا مسخره هست.res rune شده 300میل.واقعا خنده داره.conti 15 روزه 3 بیل در حالی که دو ماه پیش 300 میل بود.reset stone شده 700 میل.
آدم شاخ در میاره.دیگه نمیشه ادامه داد.واقعا مسخرست.

mhv_kntu
20-05-2010, 04:05
اون مدلی من دیدم ولی می نویسن که برای توافق پی ام بدین ولی همونطور که می بینی همون لحظه که من اونجا بودم یکی یه لپیس لول 6 رو ازش خرید و یه slot خالی شد ...
اینشکلی که شما می گی قاعدتا نمی شه ازش هیچی خرید ... همچین چیزی فکر نکنم وجود داشته باشه که مثلا slot اول رو غیر قابل مبادله کنی بعد توی بقیه slot ها چیزای دیگه بفروشی . ولی لپیس لول 6 که گذاشته قیمتش 100 میل بود که همه رو فروخت رینگ ها هم یه دونه به قیمت یک بیل که اونم فروخت .
الان دیگه نمی گن pm بدین . یکی دو بار تو TC می گن بجای اینکه بنویسن pm بدین .
طرف می تونه 3.9 بیل از limit خودش رو نگه داره تا بقیه چیزاش فروش بره . قیمت ele2 هم آخرین بار دیدم 60 بیل بود . الان شاید یذره ارزونتر شده باشه

===============
Elliot هم به سلامتی 2 هفته ban شد !! چون به BD هی می گفت هکر بخاطر harrass بن شد !!!!
خوشبختانه Hunter و گاردش تو account ها دیگست ! هنوز active هست .

MR.Punisher
20-05-2010, 10:20
YEAAAAAAAA
بالاخره ما هم full Goddess شدیم D:

amin_fixfox
20-05-2010, 10:47
کاظم اگه گایا هستی بیا مپ اولیه بزنم لهت کنم:31:

hadi_gamer
20-05-2010, 10:49
به به مبارکه کاظم جان.
من که خواب اینا رو هم نمیتونم ببینم.

MR.Punisher
20-05-2010, 10:59
کاظم اگه گایا هستی بیا مپ اولیه بزنم لهت کنم:31:

تو گایا یه لول 40 HM دارم.
تو الان لول چندی امین؟

---------- Post added at 10:59 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

به به مبارکه کاظم جان.
من که خواب اینا رو هم نمیتونم ببینم.

ممنون.البته وقتت پره عزیز.تو سر کار میری ما نمیریم.رو این بازی کلا باید وقت گذاشت.

*Necromancer
20-05-2010, 12:00
حجم بازی چند مگابایته؟
منم این سوالو دارم! حجم بازی چند مگابایته؟

kamran987456
20-05-2010, 13:19
کسی می تونه به ما تو لول اپ کردن کمک کنه؟
البته مجانی ها نه اینکه 750mil واسه یه لول بخواد:18::18:
سرور گایا

amin_fixfox
20-05-2010, 15:06
تو گایا یه لول 40 HM دارم.
تو الان لول چندی امین؟
نمی دونم ۲ هفته ای میشه لینوکس نصب کردم برا همین بازی نکردم
بین ۲۰ تا ۲۵ نرمال هستم:31:

(بعد از یه سال اومدم بازی کنم دیدم هم پسورد اکانت شایا یادم نیست و هم پسورد ایمیلش!!)

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

حجم بازی چند مگابایته؟

۹۵۰ مگ خودشه و ۱٫۱ گیگ هم تا حالا آپدیت هاش

erf45
20-05-2010, 16:39
الان دیگه نمی گن pm بدین . یکی دو بار تو TC می گن بجای اینکه بنویسن pm بدین .
طرف می تونه 3.9 بیل از limit خودش رو نگه داره تا بقیه چیزاش فروش بره . قیمت ele2 هم آخرین بار دیدم 60 بیل بود . الان شاید یذره ارزونتر شده باشه

===============
Elliot هم به سلامتی 2 هفته ban شد !! چون به BD هی می گفت هکر بخاطر harrass بن شد !!!!
خوشبختانه Hunter و گاردش تو account ها دیگست ! هنوز active هست .

حرف شما منطقی تره ولی من هنوز دوست دارم فکر کنم طرف واقعا اونو 4 بیل می فروخته ^^ بعد خیال پردازی و این صحبتا که می خریدمش و باقی ماجرا
چه جالب که آدمایی در حد Elliot رو هم تنبیه می کنن . ایول

می گم من الان دار و ندارم رو فروختم 4 بیل جور کردم یه ele بخرم برای bow یا کل پولم رو ریسک نکنم ؟

YEAAAAAAAA
بالاخره ما هم full Goddess شدیم D:

مبارکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شیرینی یه leg به ما بده ^..^

MR.Punisher
20-05-2010, 20:19
اگه fury بودی یه Set کامل Legendary Adamas دارم.می دادم بهت استفاده کنی.البته clean هست.

راستی
2 تا از اعضای Reborn هم اومدن و fury شدن.یکی از ranger های خوبشون اومده.تا تابستون بشه
سرور رو کن فیکن می کنیم.

hadi_gamer
21-05-2010, 01:18
اگه fury بودی یه Set کامل Legendary Adamas دارم.می دادم بهت استفاده کنی.البته clean هست.

راستی
2 تا از اعضای Reborn هم اومدن و fury شدن.یکی از ranger های خوبشون اومده.تا تابستون بشه
سرور رو کن فیکن می کنیم.
تعارف الکی زدی یا واقعا میدی؟
الان گارد من لول 30 هستش.50 شدم میدی من استفاده کنم؟البته فکر کنم یه قرنی طول بکشه تا من 50 بشم.:31:

mhv_kntu
21-05-2010, 01:40
منم این سوالو دارم! حجم بازی چند مگابایته؟
حجم بازی حدود 1 گیگ هست . حدود 1 گیگ هم مثل آنتی ویروس باید آپدیت شه .

MR.Punisher
21-05-2010, 10:04
تعارف الکی زدی یا واقعا میدی؟
الان گارد من لول 30 هستش.50 شدم میدی من استفاده کنم؟البته فکر کنم یه قرنی طول بکشه تا من 50 بشم.:31:

شما لول کن بیا بالا به شما هم فرض میدیم.
فقط دعا کن بی پول نشم و بخوام بفروشم |آخه لینک کردن goddess خیلی هزینه بر هست.

erf45
21-05-2010, 17:52
می گم اگه پوکر بلدین می تونین ap بدست بیارین ها .
وارد فیس بوکتون بشید و aeriagames رو سرچ کنید . باید کلی ببرید البته ولی خب اگه وارد باشین می تونید ap بدست بیارین . یکی از دوستام دیروز می گفت 200 ap برده . به هر حال نیاز داره که اون نوع پوکر رو خوب بلد باشین

ehsan_rx1
21-05-2010, 19:21
آقا جریان چیه GM تو DD1 داشت فارم میکرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( GM tactics )

mhv_kntu
22-05-2010, 02:41
آقا جریان چیه GM تو DD1 داشت فارم میکرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( GM tactics )
احتمالا یکی event خاصی رو برده . جایزش این بود که GM واسه یه زمان خاصی با این بازی کنه !! یا شاید هم داشت یه چیزی رو تست می کرد !

mhv_kntu
22-05-2010, 02:53
بهترین راه پول درآوردن ! Duper ها رو ببینین چه می کنن ! این ScreenShot رو اولین بار دیدم 5 دقیقه خشکم زده بود !
امیدوارم Host واسه شما فیلر نشده باشه ! خیلی راحت Gold bar رو -- می کنن و زیاد می کنن و برای همین مقدار گولد تو بازی هر هفته دو برابر میشه و قیمت ها هم به طبع بالا میره ! اینا اگه Gear ها رو 2 تا کنن بالاخره لو میرن و Gear اونا پاک میشه ولی Gold بار رو NPC می کنن و خرج می کنن و بین سرور ها انتقال میدن تا سخت تر لو برن ! الان طرف فقط تو bag2 اینونتوری خودش 140 بیل گولد داره ! بهترین Gear 20-30 و حتی cape lvl16 واسه orc/pag که فکر نکنم تو کل بازی 4 تا باشه از اینcape. و َArcane pot , Etain pot رو هم که می بینین.

erf45
22-05-2010, 12:11
خیلی راحت Gold bar رو -- می کنن و زیاد می کننمن متوجه نشدم :دی چجوری این کارو می کنن ؟ (فوتوشاپ نیست؟)

mhv_kntu
22-05-2010, 12:57
ای بابا تو این فروم هرچی بنویسی -- میشه که !
مجبورم فارسی بنویسم دیوپر ها !! همون هکرها ! یه جور -- ! هر چیزی رو 2 تا می کنن !
چی فتوشاپ هست ؟
با این SS اون نفر ban شده .

erf45
22-05-2010, 13:09
ای بابا تو این فروم هرچی بنویسی -- میشه که !
مجبورم فارسی بنویسم دیوپر ها !! همون هکرها ! یه جور -- ! هر چیزی رو 2 تا می کنن !
چی فتوشاپ هست ؟
با این SS اون نفر ban شده .

چجوری این کارو می کنن ؟
من فکر کردم شما هم بلدی این کار و بکنی :دی
خب اینطور که پیداست صرفا خواستی خوشحالیت رو تقسیم کنی

hadi_gamer
23-05-2010, 18:25
وای محمد خواهشا هر جور شده اینو یاد بگیر.اگه یاد بگیریم چه حالی میده.:18:

mhv_kntu
24-05-2010, 09:25
از کجای صحبت های من برداشت کردین که من dupe و اینجور -- رو بلدم ؟!!
من که بلد نیستم . خیلی از اونایی که گولدبار رو dupe می کردن هم بن شدن ولی گولد هاشون تو بازی مونده .
من فقط این رو بهتون نشون دادم تا بگم چطوری گولد تو بازی اینقدر زیاد میشه و ارزشش پایین میاد.

hadi_gamer
24-05-2010, 19:37
دیشب یکی تو trade chat میگفت res rune هم dupe شده هست و ممکنه اونی که میخرید تقلبی باشه و کار نکنه و کاراکترتون پاک بشه.gs ها هم هیروهای پاک شده رو برنمیگیدونن.

kamran987456
24-05-2010, 19:46
فردا هارد مود رو شروع می کنم کسی میدونه چه بلیدی واسه پاگون خوبه ؟

mhv_kntu
25-05-2010, 09:52
فردا هارد مود رو شروع می کنم کسی میدونه چه بلیدی واسه پاگون خوبه ؟
پگان واسه هارد مود نهههههههههههههههههههههههه ه
یا وار بردار یا orc
پگان هارد مود فقط وقت تلف کردنه .

kamran987456
25-05-2010, 12:03
پگان واسه هارد مود نهههههههههههههههههههههههه ه
یا وار بردار یا orc
پگان هارد مود فقط وقت تلف کردنه .

میشه بگی چرا
نرمال مود وار برداشته بودم زیاد خوب نبود اما اتک این پاگان خییلی حال میده:31::31:

mhv_kntu
25-05-2010, 12:59
نرمال مود هیچ کلاسی حال نمیده . چون همشون ضعیفن .
پگان هارد مود 63454 مشکل داره و خیلی از پگان UM ضعیف تره . بر فرض پگان هارد مود رو لول60 هم بکنیش نمیشه باهاش کار خاصی کرد و پولی در آورد و تو pvp با 1 ضربه War/fighter ها می کشند . نه pvp نه farm !
اصلا هم حالت عادی دمیج خفن نمیزنه . دمیج خفن رو در شرایط خاص میزنه باید luck build باشی و armor خفن و full link .
پگان هارد مود چند تا از اسکیل های اصلی و خفن UM رو نداره و MP base وحشتناک پایینی داره و دو تا اسکیل میزنی MP تمام میشه.
کلا کلاس های assasin , Hunter , pagan , Guard فقط UM . فرق UM و HM این کلاس ها خیلی زیاده و HM این کلاس ها واقعا تو pvp کار زیادی نمی تونن بکنن .
orc و war هارد مود بدرد فارم کردن می خورن و وقتی یه لول بالای اینا رو داشته باشی می تونی تا حدودی خرج UM رو در بیاری.

erf45
25-05-2010, 18:32
میشه بگی چرا
نرمال مود وار برداشته بودم زیاد خوب نبود اما اتک این پاگان خییلی حال میده:31::31:
قطعا کلاسی رو بازی کن که ازش لذت می بری .
هدف از بازی رو لذت بردن و صفا کردن بذار اگه چیزی غیر از این بذاری . بهضرس قاطع خدمتت عرض می کنم که عمر و وقتت رو تلف کردی چون اصلا این بازی برای +17 سال چیزی جز وقت تلف کردن نیست :دی

بعد شما هر کلاسی که باشی کم کم راه پول در اوردن رو هم پیدا می کنی . یکی از دوستای من همین پگان هارد مود داره.می ره sky city پول خوبی هم درمیاره. رفیق گارد هم که داشته باشی فارم لپیس خیلی دلچسب و راحته برات .
این یارو ! قدرت attack خیلی بالایی داره چون کل گیرش لول5 int لینک کرده (قیمتش عالیه برای لینک) و لپیسهای خوب که تقریبا خیلی ارزونه نسبت به بقیه کلاس ها .

یکی دیگه ازدوستای من فایتر داره دیروز بهم گفت 12 ساعت لپیس لول 5 فارم کرده بود بعد رفته بود conti خریده بود تا بتونه um بازی کنه :دی که مثلا قوی باشه . بعد حالا احتمالا باید خودشو پاره کنه تا حداکثر استفاده رو از زمان conti ببره ... این دیگه همش حمالی و اعصاب خوردی هست نه تفریح ...

چقدر زر زدم 0.o

mhv_kntu
26-05-2010, 07:51
آخه کی با این که با 1 ضربه تو pvp بمیره حال می کنه ؟!
حال بازی برای من اینه که تو گیلد اول باشم و یه سره pvp و End Game Boss رو انجام بدیم و قوی و قوی تر بشیم .
تو گیلد Pantheon که بودیم زمانی که گیلد یک بودیم اصلا 3 تا کلاس pagan/Hunter/Assasin رو تو مود HM قبول نمی کردن، اگه به عنوان Main toon اعلام می کردی . این حرف من نیست همه با تجربه ها اینو میدونن.در حال حاضر تو کل سرور Etain یکدونه Pagan یا Hunter یا assasin که HM باشن و high lvl و خوب و شناخته شده وجود نداره ولی تا دلت بخواد کراکترهای خفن UM این کلاس ها هست .
این حرف سن و سال رو قبول ندارم .
تو گیلد ما که الان Rank یک هست و +50 نفر هستیم فکر نکنم بیشتر از 2 یا 3 تا کمتر از 20 سال داشته باشیم . زیره 20 ساله ها مگه اینکه خیلی دیگه نابغه باشن یا از 6 سال پیش این بازی رو شروع کرده باشن تا بتونن از End Game سر در بیارن .
فکر می کنم اساسا بازی بخاطر خشونت و nudity برای +16 باشه که معمولا هم کسی به این توجه نمی کنه .

erf45
26-05-2010, 12:39
این حرف سن و سال رو قبول ندارم .منظورم این نبود که بازی برای زیر 17 سال هست / نه / می گم قاعدتا بالای 17 سال ها باید کارهای مهمتری داشته باشن تو زندگی که اولویت داره به بازی . مثلا من خودم کلی پشیمونم اینهمه وقت گذاشتم ولی الان هم کاری نمی تونم بکنم معتاد شدم هر روز باید حتما لوگین کنم وگرنه افسرده می شم -.-

مشکل اساسی این بازی اینه که وقت زیادی از آدم تلف می کنه ... اگه یه بازی بود که شما نیم ساعت تا یه ساعت بازی می کردی خوب بود و حال می داد ولی گاهی مجبوری مثلا 4 ساعت پشت هم فارم کنی واقعا آدم رو داغون می کنه . به جای اینکه سرحال تر بشی خسته تر و بی حوصله تر می شی . الانم کاملا مشخصه که هرجا می ری مردم در حال دعوا کردن و حر و بحث با هم هستن >> هیشکی اعصاب نداره . فشار زیادی رو همه هست که قوی تر بشن و قوی تر بشن و قوی تر بشن ...

kamran987456
27-05-2010, 11:13
نرمال مود هیچ کلاسی حال نمیده . چون همشون ضعیفن .
پگان هارد مود 63454 مشکل داره و خیلی از پگان UM ضعیف تره . بر فرض پگان هارد مود رو لول60 هم بکنیش نمیشه باهاش کار خاصی کرد و پولی در آورد و تو pvp با 1 ضربه War/fighter ها می کشند . نه pvp نه farm !
اصلا هم حالت عادی دمیج خفن نمیزنه . دمیج خفن رو در شرایط خاص میزنه باید luck build باشی و armor خفن و full link .
پگان هارد مود چند تا از اسکیل های اصلی و خفن UM رو نداره و MP base وحشتناک پایینی داره و دو تا اسکیل میزنی MP تمام میشه.
کلا کلاس های assasin , Hunter , pagan , Guard فقط UM . فرق UM و HM این کلاس ها خیلی زیاده و HM این کلاس ها واقعا تو pvp کار زیادی نمی تونن بکنن .
orc و war هارد مود بدرد فارم کردن می خورن و وقتی یه لول بالای اینا رو داشته باشی می تونی تا حدودی خرج UM رو در بیاری.

امروز orc رو هم درست کردم 2 ساعتی رسوندم لول 13 عجب نعمتیه!!!
در حالیکه 3 روزه پاگان رو رسوندم لول17
شما با orc بازی کردی ؟
7 پوینت رو چه جوری خرج کنم ؟(91 تا دارم الان)

MR.Punisher
27-05-2010, 11:52
امروز orc رو هم درست کردم 2 ساعتی رسوندم لول 13 عجب نعمتیه!!!
در حالیکه 3 روزه پاگان رو رسوندم لول17
شما با orc بازی کردی ؟
7 پوینت رو چه جوری خرج کنم ؟(91 تا دارم الان)

اگه orc شما HM هست full wis بیلد کن.

kamran987456
27-05-2010, 13:14
اگه orc شما HM هست full wis بیلد کن.

اره hm هست
fullwis کنم که با یه ضربه تو همین kh میمرم
مشکلی پیش نمیاد؟

mhv_kntu
27-05-2010, 14:46
اره hm هست
fullwis کنم که با یه ضربه تو همین kh میمرم
مشکلی پیش نمیاد؟
orc همینه. قرار نیست همیشه به راحتی Heal کنی که . اتفاقا Kh آسونترینش هست . هر چی لول بالاتر بره سخت تر میشه !
فرق Orc خوب و بد همینه . باید همیشه safe spot رو پیدا کنی و همه اعضا پارتی هم تو رنج تو باشن.
کلاس وار بیشتر وابسته به armor هست و هر کی لباس بهتر داشته باشه بهتر بازی می کنه و بیشتر به چشم میاد مگه اینکه گروه سنی الف باشه . ولی کلاس orc اینطوری نیست با یه لباس معمولی هم می تونی خوب بازی کنی و بقیه سطح کاریت رو راحت می فهمن.

kamran987456
27-05-2010, 14:51
orc همینه. قرار نیست همیشه به راحتی Heal کنی که . اتفاقا Kh آسونترینش هست . هر چی لول بالاتر بره سخت تر میشه !
فرق Orc خوب و بد همینه . باید همیشه safe spot رو پیدا کنی و همه اعضا پارتی هم تو رنج تو باشن.
کلاس وار بیشتر وابسته به armor هست و هر کی لباس بهتر داشته باشه بهتر بازی می کنه و بیشتر به چشم میاد مگه اینکه گروه سنی الف باشه . ولی کلاس orc اینطوری نیست با یه لباس معمولی هم می تونی خوب بازی کنی و بقیه سطح کاریت رو راحت می فهمن.

پس fullwis کنم دیگه؟:31:

mhv_kntu
27-05-2010, 16:00
پس fullwis کنم دیگه؟:31:
آره.........

erf45
27-05-2010, 20:59
این اونت SUPERMARKET SWEEP چجوریه ؟ شانس ما همه اونت ها که نصفه شبه این یکی که مدت داره ولی من رفتم هیشکی نبود + vendor هم پیدا نکردم .
توضیح بدین ممنون می شم

amin_fixfox
29-05-2010, 00:53
»» آموزش آپدیت دستی بازی (100% تضمینی)

4- بعد اینکه دانلود کردید بسته زیر را دانلود کنید .

من دوباره ویندوز نصبیدم:20:
این فایله پسوردش چیه؟

-------------
ویرایش: :31: دیدم پسوردش رو :31:

mhv_kntu
29-05-2010, 15:47
من دوباره ویندوز نصبیدم:20:
این فایله پسوردش چیه؟

-------------
ویرایش: :31: دیدم پسوردش رو :31:
شما مگه قبلا بازی نکرده بودین؟
این بازی که بعد دانلود و اولین بار نصب دیگه نیاز به نصب نداره . عین بازی portable فقط کپی و پیست .
همیشه تو یک فلش یا هارد جانبی یا dvd داشته باشینش که بلایی سر ویندوز اومد وقتتون رو دوباره برای دانلود و نصب تلف نکنین.
من بازی رو تو فلش دارم . هر جایی که به اینترنت بشه وصل شد وصل می کنم و بازی می کنم !

kamran987456
29-05-2010, 18:24
این بازی که بعد دانلود و اولین بار نصب دیگه نیاز به نصب نداره . عین بازی portable فقط کپی و پیست .
همیشه تو یک فلش یا هارد جانبی یا dvd داشته باشینش که بلایی سر ویندوز اومد وقتتون رو دوباره برای دانلود و نصب تلف نکنین.
من بازی رو تو فلش دارم . هر جایی که به اینترنت بشه وصل شد وصل می کنم و بازی می کنم !

به این میگن شایا باز حرفه ای:31::31::31::31:

hadi_gamer
29-05-2010, 18:29
آره محمد به نکته جالبی اشاره کردی.بهش فکر نکرده بودم.منم ببرم شرکت بازی کنم.:31:
فقط اگه مدیرمون ببینه دیگه فقط باید بشینم خونه و شایا بازی کنم...:18:

amin_fixfox
29-05-2010, 19:39
اِ؟ نمی دونستم:31:
آخه اکثر بازی هایی که تا حالا داشتم بعد از عوض کردن ویندوز کار نمیکردن...:13:
ممنون از تذکر
راستی با اون روشه بازی رو آپدیت کردم، نمی دونم چرا نشد!

mhv_kntu
29-05-2010, 22:46
آره محمد به نکته جالبی اشاره کردی.بهش فکر نکرده بودم.منم ببرم شرکت بازی کنم.:31:
فقط اگه مدیرمون ببینه دیگه فقط باید بشینم خونه و شایا بازی کنم...:18:
اتفاقا تو سایت دانشگاهمون زیاد بازی کردم با اینکه ممنوع بود !
بازی رو از حالت full screen در میاوردم و رو window میذاشتم و صفخه بازی رو خیلی کوچیک می کردم ! دیگه کسی متوجه نمی شد !
laptop همراتون باشه همیشه که دیگه عالی میشه !

hadi_gamer
29-05-2010, 22:53
laptop همراتون باشه همیشه که دیگه عالی میشه !
عزیزم اینجا ایرانه.اروپا نیست که تو اتوبوس بشینی اینترنت پرسرعت وایرلس یا wifi داشته باشی.:31::41:

mhv_kntu
29-05-2010, 23:08
عزیزم اینجا ایرانه.اروپا نیست که تو اتوبوس بشینی اینترنت پرسرعت وایرلس یا wifi داشته باشی.:31::41:
نه . ولی تو دانشگه و محل کار و خونه فک و فامیل و جایی که با کار کردن با PC دیگران مشکلی هست ولی امکان کانکت شدن هست با laptop خودت کار می کنی !

MR.Punisher
01-06-2010, 12:53
مجتبی کجاست؟
خبری ازش نیست.

DJmoji
02-06-2010, 17:40
حلال زاده اینجاست
ما بعد 1 ماه برگشتیم.خط جدیدمون لامصب adsl پشتیبانی نمیکرد 1 ماه الاف شدم

DJmoji
03-06-2010, 10:15
LordClue اومده گایا لایت شده کل اون صلاح های خفنشو فروخته چهارتا بیلو کلنگ اشغال خریده من سه سوته کشتمش

mhv_kntu
03-06-2010, 12:58
ا بعد 1 ماه برگشتیم.خط جدیدمون لامصب adsl پشتیبانی نمیکرد 1 ماه الاف شدم
منم بعد یکی دو هفته چند روزی می تونم بازی کنم !!

LordClue اومده گایا لایت شده کل اون صلاح های خفنشو فروخته چهارتا بیلو کلنگ اشغال خریده من سه سوته کشتمش
حدوده 2 ماه پیش از etain رفت.

mhv_kntu
03-06-2010, 14:02
OMG
بعد 3 روز خواستیم بازی کنیم یه صحنه دیدم ناامید شدم !
قیمت گولد رو وحشتناک ارزون کردن !!
3bill گولد فقط 7 دلار !!!! 0-0
خیلی بازی واسه اونایی که پول خرج نمی کنن سخت خواهد شد !

mhv_kntu
05-06-2010, 11:49
کاظم خبری شد بگو. اگه character rival رو پیدا کردی بگو . من یه سری آیتم مثل Op و Conti دارم ، که باهاش میشه هر کسی رو راضی کرد.
adamas walker هم رو اگه بدی فوقش یه هفته دیگه باز دراپ میشه و elliot بهت میده دوباره . walker هم که درست کردنش از همه سخت تره بغیره weapon !
اون orc رو هم دیدم . از cape Dex base که تنش بود معلوم بود چیزی از orc بودن نمی دونه .

MR.Punisher
05-06-2010, 14:39
کاظم خبری شد بگو. اگه character rival رو پیدا کردی بگو . من یه سری آیتم مثل Op و Conti دارم ، که باهاش میشه هر کسی رو راضی کرد.
adamas walker هم رو اگه بدی فوقش یه هفته دیگه باز دراپ میشه و elliot بهت میده دوباره . walker هم که درست کردنش از همه سخت تره بغیره weapon !
اون orc رو هم دیدم . از cape Dex base که تنش بود معلوم بود چیزی از orc بودن نمی دونه .

همه جا باید این بدشانسی دنبال من باشه.10 ثانیه نشد conti تموم شد که این اتفاق افتاد.
یه mob تو دیوار گیر کرده بود.به orc گفتم جاتو تغییر بده.این میزنتت.
این احمق همون جا واستاده بود هی می خواست heal کنه هی mob میزدش نمیذاست.
من سریع pot زدم اومدم UT بزنم boss منو stun کرد.اون احمق هم هنوز همون جا واستاده بود هی ضربه می خورد.
تموم mob ها ریختن سرم و اون افتضاح به بار اومد.حالا raid درست کرده auto join نیست.
چقدر یه آدم می تونه احمق باشه؟
بعد هم سریع lead رو داد به من.منی که مرده بودم و کاری نمی تونستم بکنم.حماقت رو داری؟ انتها نداره.
نمی دونم رو چه حسابی اینو تو Vengeance راه دادن.

به هر حال Sniper و Urban سریع بهم PM دادن و پیشنهاد گلد کردن.قرار شد Urban یه GM link بفروشه.
هنوز که خبری نشده.باید صبر کرد ببینم چی میشه.
دمت گرم حاجی که به فکر مایی.

ehsan_rx1
05-06-2010, 15:02
همه جا باید این بدشانسی دنبال من باشه.10 ثانیه نشد conti تموم شد که این اتفاق افتاد.
من سریع pot زدم اومدم UT بزنم boss منو stun کرد.اون احمق هم هنوز همون جا واستاده بود هی ضربه می خورد.
تموم mob ها ریختن سرم و اون افتضاح به بار اومد.حالا raid درست کرده auto join نیست.
بعد هم سریع lead رو داد به من.منی که مرده بودم و کاری نمی تونستم بکنم.حماقت رو داری؟ انتها نداره.

به هر حال Sniper و Urban سریع بهم PM دادن و پیشنهاد گلد کردن.قرار شد Urban یه GM link بفروشه.

اوه .... چرا Res normal نداشتی ..... :41:

mhv_kntu
05-06-2010, 16:23

orc اگه mob هم برزیزه سرش برای disple کردن مشکلی نداره. وقتی stun شدی راحت می تونست disple کنه.
این رو هم فقط به حساب اینکه orc هست راش دادن.
دیروز elliot رو دیوانه کرد تا از CS رد کنتش. پشت elliot نمی تونست حرکت کنه و هی agro می گرفت می مرد. elliot می رفت کنار portal تا این دوباره lead rez کنه !
به هر حال من تا حالا ندیدم goddess walker رو زیره 10k ap بدن . اگه بخوای با 7.5 k trade کنی احتمال خیلی زیاد ردیف میشه.

MR.Punisher
05-06-2010, 18:22
اوه .... چرا Res normal نداشتی ..... :41:

چون PID تموم شده بود.امکان داشت Drop بشه.واسه همین تو WH بود.

ehsan_rx1
05-06-2010, 20:03
چون PID تموم شده بود.امکان داشت Drop بشه.واسه همین تو WH بود.

من تو pvp وقتی cont دارم یه normal هم تو پکم هست ولی تاحالا drop نشده PID هم ندارم ...

mhv_kntu
05-06-2010, 20:05
WTF هم می گفت reg rune drop نمیشه مگه اینکه bug یا چیزی باشه.

ehsan_rx1
05-06-2010, 20:36
این رو از کجا آورده برای لول 60 ؟؟؟

MR.Punisher
05-06-2010, 20:50
من خودم وقتی تو Shadow Hearts بودم یکی reg rune خودش رو تو PVP ز دست داد و کاراکترش پاک شد.

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

این رو از کجا آورده برای لول 60 ؟؟؟

این weapon مال quest lvl 60 هست.کوئستش سخته و باید CTI رو بکشی.

mhv_kntu
05-06-2010, 23:52
من خودم وقتی تو Shadow Hearts بودم یکی reg rune خودش رو تو PVP ز دست داد و کاراکترش پاک شد.
من خیلی با reg rune بازی کردم ولی تا حالا دراپ نشد ولی خوب کم تو 1-15 میمردم.

این weapon مال quest lvl 60 هست.کوئستش سخته و باید CTI رو بکشی.
این quest یه چیزش رو نفهمیدم ! باس CTI یه Fragment دراپ می کنه که اون رو اگه full raid هم باشی 1 دونه هست و به 1 نفر میرسه . و لا این آیتم تازه quest epic 60 شروع میشه .
حالا موندم حتما باید Kill باس رو بگیری و تو raid باشی یا اگه اون 1 دونه دراپ رو بهت بده لیدر می تونی کوذست رو انجام بدی.
مرحله بعدی کوذست رو هم دیدم . کاری نداره . 7 تا از این fragment هایی که relic ها دراپ می کنن می خواد.

DJmoji
06-06-2010, 00:30
من خیلی با reg rune بازی کردم ولی تا حالا دراپ نشد ولی خوب کم تو 1-15 میمردم.

این quest یه چیزش رو نفهمیدم ! باس CTI یه Fragment دراپ می کنه که اون رو اگه full raid هم باشی 1 دونه هست و به 1 نفر میرسه . و لا این آیتم تازه quest epic 60 شروع میشه .
حالا موندم حتما باید Kill باس رو بگیری و تو raid باشی یا اگه اون 1 دونه دراپ رو بهت بده لیدر می تونی کوذست رو انجام بدی.
مرحله بعدی کوذست رو هم دیدم . کاری نداره . 7 تا از این fragment هایی که relic ها دراپ می کنن می خواد.
اون رو با 7 تا از اون یارو ها رو وقتی باس مرد میبری همون جا ک باس هستش یه چالست میپری توش یه اژدها زخمی عین CTI هست رنگش فرق داره به اون میدی بهت اون صلاح رو میده kill باس رو هم لازم نیست که بگیری.

واسه اینکه من صلاحام یا res run که همراهمه drop نشه همیشه چند تا صلاح اتااشغال همرام هست چون اولویت drop صلاح هستش بعد ring o amulet o loop کم کم میرسه به ap item ها اخرش هیچی نداشته باشی شانستم مثل من و کاظم باشه صلاح و زره تنت drop میشه

mhv_kntu
06-06-2010, 15:49
صلاح و زره تنت تا موقعی که Endurance صفر نشه به هیچ عنوان دراپ نمیشه. اگه حواست نباشه و تعمیر نکنی از دستش میدی!

erf45
06-06-2010, 17:40
چه غم انگیز (
-----
پریست خوب یه نعمت عظیمیه ! من پریستم (خیلی حیف شد ) ول کرد رفت خودش سرور زد و gm شده !. من فقط تو کفم چطور این پسر منو تو لول 57 با اون وضعیت افتضاح gear و دف ضعیفی که من داشتم توی فارم لول 5 زنده نگه می داشت . لول 58 هم رفتیم باس لول 60 کشتیم . واقعا معجزه می کرد . امروز با یه پریست لول 60 و یه mage 58 رفتیم نتونستیم همون باس رو بکشیم .

صلاح و زره تنت تا موقعی که Endurance صفر نشه به هیچ عنوان دراپ نمیشه
من خودم دو بار دیدم دو نفر top تنشوم رو دروپ کردن .

DJmoji
06-06-2010, 19:56
صلاح و زره تنت تا موقعی که Endurance صفر نشه به هیچ عنوان دراپ نمیشه. اگه حواست نباشه و تعمیر نکنی از دستش میدی!
ای بابا هرکی یه چی میگه.
یکی میگه گلدت تموم بشه دروپ میشه یکی شما میگی اینجوری من خودم دیدم هانتر blade همه چیز ترکونده بود pid o EE غیره کمون لول 59 پرپر شد یقه GM ها رو چسبید و از طرفی چون بیشتر ap تو این بازی رو Blade میخره سه سوته یه بهترشو بهش دادن

mhv_kntu
07-06-2010, 02:28
این رو 100% مطمئنم چیزی که تنت باشه تا endurance 0 نشه دراپ نمیشه. حتی mount هم یه آیتم دراپ شدنی هست . اگه تو inventory بزاری بجای اینکه استفاده کنی احتمال افتادنش هست.
من 1 سال هست نه EE زدم نه Pid و تا حالا 454665 بار هم لایت ها من رو کشتن و چیزی که تنم بود تا حالا دراپ نشد. البته همیشه به BS سر میزنم.
شاید اون قضیه گولد مال زمانی باشه که EE داری ولی بازم اگه Pid داشته باشی حتی اگه Endurance هم صفر شه چیزی دراپ نمیشه.

من خودم دو بار دیدم دو نفر top تنشوم رو دروپ کردن .
تعمیر نکردن . کاملا واضحه. اگه هم pid داشتن و دراپ شد یه SS می تونن بگیرن و تیکت بفرستن تا پس بگیرن.

erf45
07-06-2010, 14:19
کسی نیست ؟؟؟؟ اگه 2 بیل بهم قرض بدین فردا 4 بیل بهتون می دم یه چیز خیلی خوب توی ah هست .
-------------
بی خیال ... !

یکی تو گایا داره همون سیستم آیتم دو تا کنی ! رو اجرا می کنه ... لامذهب ... کلی پول در آورد توی یه ساعت

---------------------------

این رو 100% مطمئنم چیزی که تنت باشه تا endurance 0 نشه دراپ نمیشه.
این پست رو من چند وقت پیش اینجا زدم :دی

چرا جدیدا اینطوری شده ملت فرت و فرت آیتم تنشون رو دروپ می کنن ؟؟؟
یکی ele تاپ دروپ کردت چنر روز پیش توی 1-15 یکی هم میلی کپ که من گرفتم :دی البته خدایی بدترین دروپیه که گرفتم هی دارم فکر می کنم اون بدبختی که دروپ کرده شاید وضع مالیش خوب نباشه کلی غصه می خوره ؟!
بدون pid هیجا نرین ^^

حالا شاید باگ چیزی بوده اونموقع چون خیلی زیاد شده بود . ولی من بعد اینکه از دو تا gs پرسیدم و گفتن شانس دروپ آیتم تن هم هست یک ماهه بدون pid بازی نمی کنم . آیتم خاصی ندارم ولی همین آیتم درپیت ها هم اگه دروپ بشه امکان جبرانش برم نیست ^^

mhv_kntu
07-06-2010, 17:40
کسی نیست ؟؟؟؟ اگه 2 بیل بهم قرض بدین فردا 4 بیل بهتون می دم یه چیز خیلی خوب توی ah هست .
-------------
بی خیال ... !

یکی تو گایا داره همون سیستم آیتم دو تا کنی ! رو اجرا می کنه ... لامذهب ... کلی پول در آورد توی یه ساعت

این پست رو من چند وقت پیش اینجا زدم :دی

حالا شاید باگ چیزی بوده اونموقع چون خیلی زیاد شده بود . ولی من بعد اینکه از دو تا gs پرسیدم و گفتن شانس دروپ آیتم تن هم هست یک ماهه بدون pid بازی نمی کنم . آیتم خاصی ندارم ولی همین آیتم درپیت ها هم اگه دروپ بشه امکان جبرانش برم نیست ^^
به GS گفتی در حالتی که EE نداری؟ چون من بازم امکان نداره اگه به موقع تعمیر کنی دراپ شه.
یه چیزه دیگه . GS ها هم چیزه خاصی نیستن و لزوما چون GS هستن دلیل نمیشه همه چیز رو بدونن. من تا حالا کلی چرت و پرت از GS ها شنیدم . فقط تو بن کردن اینجور قضایا وارد هستن !

erf45
07-06-2010, 18:31
به gs گفتم توی 1-15 احتمال داره که من آمرم که تنم هست دروپ کنم در حالی که pid نداشته باشم . گفت بله یه احتمال بسیار کمی وجود داره که خیلی به ندرت ممکنه اتفاق بیافته ... EE و endurance 0 یه چیز جدای از دروپ آیتم توی pvp باید باشه این یه جور غنیمت جنگی گرفتنه که کسی که طرف رو می کشه به عنوان یه امتیاز می گیره .

البته شما که عضو گیلد خوبی هستین و کلی اونجا با تجربه هست خودتون هم که با تجربه ترید ... ولی من بدون pid عمرا بازی نمی کنم

راستی این ko noss دقیقا چطو عمل می کنه ؟! یعنی مثلا من چارم هیچی luc نداشته باشه بازم crit می زنم با این نوزز ؟ تمام ضربات کریت می شه یا مثلا 50% ....

mhv_kntu
07-06-2010, 19:41
ه gs گفتم توی 1-15 احتمال داره که من آمرم که تنم هست دروپ کنم در حالی که pid نداشته باشم .
این سوال رو از منم بپرسی همون جواب GS رو میدم. اختمال کمی وجود داره .منتها ادامش هم توضیح میدم این احتمال واسه چی هست .
1 چیز رو دقت کن اگه یه آیتم قابل افتادن باشه با اولین یا حداکثر دومین بار مردن تو pvp دراپ میشه . خودت می تونی امتحان کنی . فقط یه دونه سلاح بزار تو inventory بدونه pid بعد از اولین بار یا حداکثر دومین بار دراپ میشه ، به این میگن Dropable . نه اینکه 1 ساله دارم بدونه Pid و ee بازی می کنم و هنوز چیزی دراپ نشده . به این دیگه نمی گن dropable .
همه با تجریه های گیلد ما هم همین رو می گن . حتی Maha که officer گیلد هست و بهترین ست لباس orc رو داره خیلی وقت ها pid نمیزنه . چون نیازی نداره.
اگه چند تا ele top داشته باشی یا ele weapon مجبوری pid بزنی . مثل همه pvper ها که اینکار رو می کنن .

راستی این ko noss دقیقا چطو عمل می کنه ؟! یعنی مثلا من چارم هیچی luc نداشته باشه بازم crit می زنم با این نوزز ؟ تمام ضربات کریت می شه یا مثلا 50% ....
ربطی به luck نداره . full str هم باشی +95% با نوس critical میزنی. فقط باید به مقدار کافی Dex داشته باشی تا miss نشه.

mhv_kntu
08-06-2010, 15:38
پچ جدید داره میاد ! اسکیل ها رو مثل اینکه یه تکونه کلی می خوان بدن . مثلا دیگه KB نداریم یا دیگه HP base نیست . این تغییرات پیش زمینه اومدن EP5 هست . مثل اینکه زودتر از اونکه فکرش رو می کردیم ep5 داره میاد.
Eliot گفت اگه EP5 اونجوری که شایعه شده باشه کاره این بازی تمومه ! خود Elliot اولین نفریه که این بازی رو ترک می کنه!
بخاطر اینکه Stat ها خیلی زیاد میشه مثلا واریر ها و فایترها دیگه همدیگه رو راحت 1 hit kill می کنن و هر کی زودتر ضربه بزنه برده و دیگه pvp کاملا جذابیتش رو از دست میده .

erf45
08-06-2010, 19:18
ربطی به luck نداره . full str هم باشی +95% با نوس critical میزنی. فقط باید به مقدار کافی Dex داشته باشی تا miss نشه.
مرسی . چه خوب . من احتمالا um رو با نوز لول می کنم . solo خیلی زود آدم لول می شه . البته از نظر هزینه عقلانی نیست ولی حال می ده فکر کنم.

به این دیگه نمی گن dropable .
همونطور که گفتم ترس من اینه که dropable باشه ولی شانس دروپ مثلا یک در هزار باشه ! شانس خیلی کمه و ممکنه یه نفر اصلا طی یک سال براش پیش نیاد .

>. این چند می ارزه ؟ شاید بفروشمش . دلم نمیاد. ولی من اونقدر قوی نیستم که همچین آیتمی استفاده کنم

mhv_kntu
08-06-2010, 20:56
مرسی . چه خوب . من احتمالا um رو با نوز لول می کنم . solo خیلی زود آدم لول می شه . البته از نظر هزینه عقلانی نیست ولی حال می ده فکر کنم.

همونطور که گفتم ترس من اینه که dropable باشه ولی شانس دروپ مثلا یک در هزار باشه ! شانس خیلی کمه و ممکنه یه نفر اصلا طی یک سال براش پیش نیاد .

>. این چند می ارزه ؟ شاید بفروشمش . دلم نمیاد. ولی من اونقدر قوی نیستم که همچین آیتمی استفاده کنم

این چند می ارزه ؟ شاید بفروشمش . دلم نمیاد. ولی من اونقدر قوی نیستم که همچین آیتمی استفاده کنم
8 + میارزه !

erf45
08-06-2010, 22:23
فروختنش حوصله می خواد . مگه کسی از بچه های گیلدمون بخواد بدمش بهش . گلد هم که روز به روز داره بی ارزش تر می شه . این ah اگه قیمتای بالاتر رو هم ساپورت می کرد خیلی خوب می شد . هیچ آیتم درد بخوری دیگه توی ah پیدا نمی شه ((

DJmoji
09-06-2010, 00:09
فروختنش حوصله می خواد . مگه کسی از بچه های گیلدمون بخواد بدمش بهش . گلد هم که روز به روز داره بی ارزش تر می شه . این ah اگه قیمتای بالاتر رو هم ساپورت می کرد خیلی خوب می شد . هیچ آیتم درد بخوری دیگه توی ah پیدا نمی شه ((
خوبیش اینه که قیمت ها که از اون سقف اخرین پیشنهاد بالاتر بره دیگه سرعت گرون شدنش کم میشه ملت نمیتونن بزارن اونجا تا قیمت رو بالا ببرن

کسی از شما legend adamas /mithril cap سراغ نداره واسه ما ردیف کنه بخریم

DJmoji
09-06-2010, 00:34
بلند شین بیاین گایا ول کنین اون سرور نوب ها رو.اینجا همه گیلد ها بر علیه blade شورش کردن لامصب خیلی دلم واسه گیلدی که به این زور قوی کرده بودیمش میسوزه که ملت میخوان خرابش کنن از اون ور هم لایت ها دارن قوی میشن تابستون هم که میشه هر چی جوجه هست میرزه تو بازی

MR.Punisher
09-06-2010, 01:23
بلند شین بیاین گایا ول کنین اون سرور نوب ها رو.اینجا همه گیلد ها بر علیه blade شورش کردن لامصب خیلی دلم واسه گیلدی که به این زور قوی کرده بودیمش میسوزه که ملت میخوان خرابش کنن از اون ور هم لایت ها دارن قوی میشن تابستون هم که میشه هر چی جوجه هست میرزه تو بازی

دقیقا ما هم همین مشکلات رو تو Etain داریم.همه می خوان گیلد رو تیکه پاره کنن.
همه می خوان یا جاسوس بفرستن تو گیلد یا ele لول 2 بگیرن.
تابستون هم که بشه بچه لایت ها میریزن سرور رو پاره می کنن.شرایط ما مشابه هست.

erf45
09-06-2010, 14:26
خوبیش اینه که قیمت ها که از اون سقف اخرین پیشنهاد بالاتر بره دیگه سرعت گرون شدنش کم میشه ملت نمیتونن بزارن اونجا تا قیمت رو بالا ببرن
آره ولی دیگه الان فقط خرید legend adamas /mithril cap سخت نیست ! من که یه سه slot لول 30 هم می خوام دیگه توی ah پیدا نمی شه حالا هی باید از این و اون بپرسم یا فروم رو بگردم تا شاید یکی بذاره برای فروش ... تا یه ماه دیگه هم معلوم نیست چی بشه ...

تابستون هم که میشه هر چی جوجه هست میرزه تو بازی

شماها هم از حرفه ای ها می ترسید هم از جوجه ها ؟ :دی JK

DJmoji
09-06-2010, 14:33
شماها هم از حرفه ای ها می ترسید هم از جوجه ها ؟
اونی که شما بهش میگید حرفه ای ما بهش میگیم جوجه واسه اونی که شما بهش میگید جوجه ما فعلا لغطی پیدا نکردیم

erf45
09-06-2010, 15:20
اونی که شما بهش میگید حرفه ای ما بهش میگیم جوجه واسه اونی که شما بهش میگید جوجه ما فعلا لغطی پیدا نکردیم

legend adamas /mithril cap لینک نشده چند می ارزه ؟

DJmoji
09-06-2010, 18:26

7 یا 8 mithril و 11-12 adamas

mhv_kntu
09-06-2010, 18:49
فعلا که تا epic5 نیاد تصمیم اساسی نمیشه گرفت. هفته دیگه patch مربوط به اسکیل ها میاد و اسکیل ها یه سری تغییراتی می کنه . ep5 کلا بازی زیر و رو میشه! . اگه elliot بازی رو ول کرد میایم گایا lol
البته یه احتمال دیگه هست که Eliot بره یه بازی دیگه و ما رو هم ور داره ببره ! که بازم احتمالش هست که بریم یه بازی دیگه.
بازی خفن رو اعصاب هست . خیلی هکر تو بازی زیاد شده .
دیشب یه B-defender ناشناخته 5.4K بدون اسکیل به من damge می زد . kapoof که mage هست به orc من که 950 wis داره 3.7k با اسکیل های معمولی دمیج میزنه، nemmy راحت maha رو می کشه ! FS راحت elliot رو میترکونه . بعضی از archer ها با یه Rapid shot بهت 5 تا ضربه میزنن !!!! آخرین روزایی که shoxx بازی می کرد رو هیچ وقت یادم نمیره . بنده خدا رو همه 1 shot می کردن . منم جای اون بودم با اون رنک و لباس وقتی با 1 اسکیل می مردم دیگه بازی نمی کردم.
البته تو linked event که خدا بود. archer ها teos ترکونده بودن . خود GS هایی که تو Raid ما بودن می گفتن اینا -- می کنن . هر جور هکی بگی اینا می کنن . تو teos دیگه fury نمیره تو pvp60 بخاطره هکر ها ، رسما Teos تعطیل شده .
تو linked event ها که اصلا هیچ لایتی از gaia نمی بینم . تک و توک میان . ولی کلی از fury gaia میان .
----------
قرار شده [17] enchant رو هم به زودی آزاد کنن دوباره . هر روز دارن یه تصمیم اشتباه دیگه GM ها می گیرن . خودشون دارن بازی رو می کشن .

mithril حدود 8 یا 9
adamas حدود 10 یا 11
بستگی به orange stat داره . البته سعی کن adamas بگیری.

erf45
09-06-2010, 22:37
تو linked event ها که اصلا هیچ لایتی از gaia نمی بینم
اینی که گفتی عین جمله حاج مجتبی ست ! ماها رو آدم حساب نمی کنید چرا شما ؟ :دی

اونی که شما بهش میگید جوجه ما فعلا لغطی پیدا نکردیم

من چند وقت پیش می خواستم شرایط جدیدم (الان 175 تا luc اضافه کردم و 50% کریت شدم) رو تست کنم رفتم event . خوب بود . فقط یه هانتر بود که 3.5 کیلو کریت می زد . خوبی event برا ما اینه که راحت می شه فرار کرد اونقدر پینگ ما پایینه

کلا خیلی سخته برای اونایی که ضعیفن بتونن به سطح قویا برسن ... خیلی بازی نا برابر و نا عادلانه ایه ... طرف توی 1-15 آیتم 4 slot داره دیگه معلومه نمی شه کاریش کرد ...

mhv_kntu
10-06-2010, 01:40
اینی که گفتی عین جمله حاج مجتبی ست ! ماها رو آدم حساب نمی کنید چرا شما ؟
من وقتی اسم pvp رو نمیگم منظورم pvp اصلی یعنی pvp60 هست .
من linked event 60 فقط میرم . 1-15 که دیوانه کننده هست. لایت ها از همه سرور ها میان و لشکر 27 کربلا درست می کنن .
ما رو تو نقطه respwn پایین تپه میکشن !!! جلوی چشم GM ها ! و GM ها هم کاری نمی کنن . واسه همین به هیچ عنوان دیگه 1-15 linked event نمیرم.

فقط یه هانتر بود که 3.5 کیلو کریت می زد .
اینجا دیگه archer ها به +4K رسیدن و طبیعی شده واسه ما 4k دمیج خوردن ! با Nuke shot که +10K میزنن.

erf45
10-06-2010, 17:19
pvp 30-60 رو گفتم . hm فایترم 175 luc اضافه کردم با باف می شه 50 % کریت . 500 str و 250 dex هم دارم . build خوبیه . یعنی با توجه به تجربه ی نه چندان زیاد من توی این بازی بنظرم بهترین بیلد برای hm فایتره که می خواد لول 5 و daul فارم کنه .

این رینگ رو هم می خوام بفروشم اگه از بچه های اینجا کسی بخواد ارزون تر بهش می دم . یه Dread Mirage Helmet دیدم خیلی چشم رو گرفته لینک شده .

mhv_kntu
10-06-2010, 18:28
من احتمالا یه یک هفته ای دوباره بازی نکنم . بازی خیلی رو اعصاب رفته . این GM ها خفن احمق هستن . حالا دیگه مطمئن شدم این بازی ساخته GM های حال حاضر این بازی نیست و خیلی از GM ها چیزه زیادی در مورد این بازی و pvp نمی دونن . اینا احتمالا این بازی رو از یه سری کاربلد بازی سازی در ابتدا خریدن (این بازی اوایل ریلیز شدن فوق العاده بود) بعد کم کم خواستن تغییراتی توش بدن تا هم به روز تر بشه هم بشه پول بیشتری ازش درآورد ولی هر تغییری که تو بازی میدن بدلیل آشنا نبودن با شرایط بازی بیشتر می رینن تو بازی !!
تغییرات اسکیل ها رو خوندم احساس کردم دارم جوک می خونم !
اولش GM گفته ما با Hard working و از این حرف های قلمبه به این نتایج در مورد تغییرات اسکیل ها رسیدیم ! حالا تغییرات رو داشته باشین :
1- برای Healer ها Health assistant رو حذف کردن !! یکی از موثرترین اسکیل های pvp که بدونه این همه wis build ها با 1 ضربه کارشون تمومه !
2- واسه تانک ها روی اسکیل two-Hand کار و تغییرات ایجاد کردن !! هیچ گاردی تا حالا shield رو بیخیال نشده بره سراغ two-hand (آخر خندست این تغییر)
3- اسکیل spear واسه war / fighter !!!!!!
یعنی با این تغییراتشون رسما نشون دادن تا حالا 3 روز این بازی رو بازی نکردن .
من کم کم دارم بیخیال این بازی میشم . اگه یه بازی خوب دیگه پیدا کنم این بازی رو ترک می کنم.

DJmoji
11-06-2010, 16:41
جالوپلاستون رو جمع کنید بیاید گایا.باز ما دوباره با لایت ها قرارد داد همکاری بستیم البته ایندفعه برعکس دفعه قبله قراردامون.
دفعه قبل ما با CS قرار داد بستیم تا ONIK o EndLess رو ضعیف کنیم ولی به ضررمون شد CS خیلی قوی شد حالا با ONIK قرارداد بستیم تا CS یا اسم جدیدش ACES رو ضعیف کنیم بد جوری رفتن رو اعصاب اصلان نمیزارن باس CS رو بگیریم.
فقط این وسط شرمنده مشهدی عرفان هم میشیم که باز باید واستن تا dd2 مثل خرمشر ازاد بشه هرچند ایندفعه متحد ما 1/10 قبلیه زور نداره و اصل کاریه هی ما رو clean میکنه ولی زیاد طول نمیکشه که کمرشو میشکونیم به نظر من هم تو برو تو Guild ONIK از اینا که عقده نداری همیشه هم قدیما قصدشون ازاد کردن dd2 بود ولی زورشون نمیرسید

erf45
11-06-2010, 19:07
اگه یه بازی خوب دیگه پیدا کنم این بازی رو ترک می کنم.
منم امیدوارم بتونم کلا بازی انلاین رو ترک کنم . قدیم چند وقت به چند وقت یا بازی می گرفتم 7 یا 8 ساعت تموم می شد .

فقط این وسط شرمنده مشهدی عرفان هم میشیم که باز باید واستن تا dd2 مثل خرمشر ازاد بشه

فعلا که من dd2 کاری ندارم بیام ^^ در نتیجه همه ی لایتها رو پاره کنید اونجا . تابستون هم اگه برم تو کار um دیگه می شم کربلایی عرفان و میام سراغتون :دی با این وضعیت conti 15 روزه 4 بیل و لوازم exp بعیده اصلا بشه دیگه ادامه داد .
راستی حاج مجتبی یادم میاد شما گفتی conti کالای سرمایه ای خوبیه ... حیف گوش نکردم بهت وگرنه الان کلی پول به جیب می زدم ... اینطور که پیداست به زودی conti 7 روزه بشه 4 بیل ... فاتحه ی بازی خوندست مگه این ep5 یه انقلاب اساسی بکنه .

واقعا عجیبه که ACES تونسته با این تعداد کم پلیر اون قدرت افسانه ای دارک های گایا رو خراب کنه !

DJmoji
11-06-2010, 19:19
خراب نکرده فقط توی CS ما کم میاریم پیششون

MR.Punisher
11-06-2010, 19:27
مگه این ep5 یه انقلاب اساسی بکنه .

EP5 قراره یه انقلاب اساسی بکنه و اون هم ریدن تو بازی هست.من که دیگه امیدی به این بازی ندارم.
اگه تا 3-4 روز دیگه ببینم اتفاقی نمی افته شایا رو ترک می کنم.

hadi_gamer
11-06-2010, 20:25
به نظر میاد عمر شایا دیگه داره تموم میشه.
من واقعا به این معتقدم که بازی فری رو باید بیخیال شد.اگه همون موقع که این رو شروع کردیم میرفتیم wow تو بلیزارد بازی میکردیم الان یه چیزی شده بودیم.

DJmoji
11-06-2010, 22:38
EP5 قراره یه انقلاب اساسی بکنه و اون هم ریدن تو بازی هست.من که دیگه امیدی به این بازی ندارم.
اگه تا 3-4 روز دیگه ببینم اتفاقی نمی افته شایا رو ترک می کنم.
هنوز که ما از چیزی خبر نداریم.وای میستیم تا ببینیم چی میشه.