PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه کمک فوری میخوام ؟؟ دوستان این قضیه NetSupport چیه؟؟

reza,n
17-11-2008, 09:07
با سلام:46::
دوستان عزیز من توی یه شرکت کار میکنم که کامیپوترها بهم شبکه هستن و از این طریق هم به به اینترنت وصل میشیم . یکی دو مورد برخورد کردم که یه ایکون کوچیک با نام Net Support خود به خود توی Task Bar کامپیوترم فعال شد . حقیقتش من نفهمیدم چیه فقط از طریق End Task غیر فعالش کرده و کلا" از روی سیستمم پاکش کردم منتها باز هم این قضیه تکرار شد :13:حالا چند تا سئوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم :
1) میخواستم بپرسم این چیه و چه جوری روی سیستم من ایجاد میشه ؟؟(در واقع نصب میشه ؟؟)آیا سرور اون روی سیستم من نصب میکنه ؟؟
2) چه جوری میشه جلوی نصب مجددش رو گرفت (در واقع بلاکش کرد) اینو هم بگم که من از آنتی ویروس Eset استفاده میکنم؟
3) آیا راهی هست که بشه فهمید سیستم من از طریق شبکه کنترل کامل میشه؟؟ مثلا" چه نرم افزارهایی دارم و یا صفحه دسکتاپم مشاهده بشه؟؟؟
4) چه جوری میتونم کنترل سیستمم رو هرچه بیشتر محدود کنم ؟؟ (مثلا" سرور نتونه صفحه دسکتاپ منو و برنامه ها و یا صفحات منو که بازه مشاهده کنه ) اصلا" میشه ؟؟ آیا باید تنظیمات خاصی انجام بدم؟؟
5) آگه Local Area Connection کامپیوترم رو در برخی موارد که میخوام از اطلاعات شخصیم استفاده کنم Disable کنم آیا باز هم امکان دسترسی سرور به سیستمم هست؟؟؟؟

ممنون از تمامی دوستان عزیزم

tabriz-info
17-11-2008, 11:40
net support یک نرم افزاری هست برای ریموت در شبکه

یک سرور داره یک کلاینت

اونی که رئیسه اون سرور رو در اختیار داره و هر کاری خواست میتونه انجام بده ولی کلاینت ها هیچ دسترسی ندارن حتی نمیتونن غیرفعالش کنن

اگه میشد که دیگه فایده ای نداشت

reza,n
17-11-2008, 11:59
دوست عزیز پس من چه جوری میتونم پاکش کنم؟؟!!

tabriz-info
17-11-2008, 13:00
باید دسترسی ادمین داشته باشید

devil_ff2008
17-11-2008, 18:28
اگه با ادمین هم وارد بشی و پاکش کنی سرور متوجه میشه
و احتمالا دوباره نصبش میکنه :31:

reza,n
18-11-2008, 08:19
دوستان لطفا" جواب سه سئوال آخرم رو هم بهم بدید.
ممنونم

devil_ff2008
18-11-2008, 13:28
سه تای آخری بستگی داره به سرورت
اگه محدودت کرده باشه نمیتونی وگرنه میشه
و حالا اگه محدود نباشی :
3- باید ببینی چه نرم افزار هایی رو سیستمت نصبه و مثلا همین net support که برای همین کنترل کردنه
4- باید با یوزر ادمین وارد بشی که اگه با ادمبن هم وارد بشی و دستکاری کنی احتمالا یه اخلالی تو کار کردن سیستمت با شبکه پیش میاد و اگر سرورت از DC استفاده کنه که دیگه خیلی دسترسیت به تنظیمات کم میشه
5- در اون صورت ارتباطت با شبکه قطع میشه و اگر هم نتونستی Disable ش کنی میتونی کابلو بکنی :31:

ADuser
19-11-2008, 08:05
دوستان یه سوالی برام مطرح شد

چرا دوستان میخوان این جور برنامه رو دور بزنن ببینید تمام اینا ابزار دست ادمینه شبکه اس . کنترل و مانیتور کردن هم جز کوچکی از این ماجراس
بطور مثال وقتی با این برنامه میشه اشکال یا ایراد کلانیت رو برطرف کرد و در نتیجه نیازی به مراجعه مستقیم رو سلب میکنه چرا نباید ازش استفاده کرد ؟

این برنامه ها کار رو برا ادمینا خیلی راحتتر میکنن . بجای کار با یه کلاینت بطور همزمان میشه با 5 تا کلاینت همزمان کار کرد بدون اینکه بری سراغشون

salambariran
19-11-2008, 10:11
net support نرم افزار است جهت مانيتورينگ سيستمهاي يك شبكه ميباشد.
بروي سرور بعنوان tourنصب ميشه ولي بروي كلاينتها به عنوان student

devil_ff2008
19-11-2008, 13:04
دوستان یه سوالی برام مطرح شد

چرا دوستان میخوان این جور برنامه رو دور بزنن ببینید تمام اینا ابزار دست ادمینه شبکه اس . کنترل و مانیتور کردن هم جز کوچکی از این ماجراس
بطور مثال وقتی با این برنامه میشه اشکال یا ایراد کلانیت رو برطرف کرد و در نتیجه نیازی به مراجعه مستقیم رو سلب میکنه چرا نباید ازش استفاده کرد ؟

این برنامه ها کار رو برا ادمینا خیلی راحتتر میکنن . بجای کار با یه کلاینت بطور همزمان میشه با 5 تا کلاینت همزمان کار کرد بدون اینکه بری سراغشون

خب ایشون میخوان یه کارایی بکنن که سرورشون متوجه نشه دیگه
مثلا شاید مدیر گفته از اینترنت فقط میتونن در راستای اهداف شرکت استفاده کنن و ایشون میخواد یواشکی بیاد P30 :31:

ADuser
19-11-2008, 22:38
خوب دیگه متاسفانه اینطوریاس اغلب جاها اینطوری و کاریش نمیشه کرد خود منم بعضی اوقات اینجوریم

arman.badr
29-11-2008, 20:48
ببین هر وقت دیدی که صفحه مونیتر ات (اون عکسی که همیشه توی دسکتاپ ات هست) بدون که سرور داره بهت نگاه می کنه
و در مورد غیر فعال کردن هم باید بگم که یا باید یه نرم افزار شبیه ساز پیدا کنی تا هر چی می کنی واسه سرور یه چیزه دیگه نشون بده
مثلا وقتی داری بازی می کنی به سرور نشون بده که داری توی ورد تایپ می کنی
این نرم افزار رو من خودم داشتم و تو مدرسه استفاده می کردم
ولی بعد دیگه دیپلم گرفتم در اومدم
اون رو هم پاک کردم