PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Vbulletin ~ درست کردن postbit ی مثل p30world

MeHrDaD_MeNaY
17-11-2008, 01:29
سلام.
کسی میدونه در vb چطوری میشه مسه p30world توی پست بیتش (همین کنار که آواتار ، تعداد پستها و ...)
2 تا عکس بیاریم؟
مثلا اینجا کاربران علاوه بر rating [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه عکس دیگه هم میتونن داشته باشند مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه کدی در postbit legacy استفاده شده و کلا این چطوری پیاده سازی شده
(p30world رو چه کسایی configure کردند :8:)

MeHrDaD_MeNaY
18-11-2008, 22:07
کسی نبود جواب بده :41:

Mohsen khan
19-11-2008, 07:20
اون يكي احتمالا گروه بندي مجزاست
يعني جزو گروه خاص مي شوند
رتبه بندي نيست

MeHrDaD_MeNaY
19-11-2008, 11:50
اون يكي احتمالا گروه بندي مجزاست
يعني جزو گروه خاص مي شوند
رتبه بندي نيست
جسارتا اگه شما دسترسی داری به استایل ها ممنون میشم از postbit>postbit lagecy نگاه کنی ببینی چه کدی اونجا اضافه کردن برای یه گروه خاص :46:

Mohsen khan
19-11-2008, 12:18
جسارتا اگه شما دسترسی داری به استایل ها ممنون میشم از postbit>postbit lagecy نگاه کنی ببینی چه کدی اونجا اضافه کردن برای یه گروه خاص :46:
نه من دسترسي ندارم
چند بار وي بولتين روي لوكال كار كردم
به نظرم راه حلش اون بود

مي توني از ادمين پي سي ورد بپرسي

tabriz-info
19-11-2008, 14:20
یه پلاگین داره

اسمش یادم رفته دنبالش میگردم

nimamani
20-11-2008, 10:13
تو قسمت گروه های کاربری می تونی گروه درست کنی و به هر گروه هم یک عکس مثل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدی
و تو قسمت درجه های کاربر می تونی مثلا برحسب تعداد پست به هر کس یک عکس مثل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدی

MeHrDaD_MeNaY
20-11-2008, 12:47
وقتی میری توی ساخت گروه کاربری جدید هیچ امکانی نداره که عکس براشون آپلود کرد
اگه شما میدونید کجاست به من هم بگید کدوم فیلد این کار رو میکنه

MeHrDaD_MeNaY
28-11-2008, 00:26
یه پلاگین داره

اسمش یادم رفته دنبالش میگردم
پیداش نکردین؟:41:

MeHrDaD_MeNaY
28-11-2008, 19:49
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه اونجا یوزر دارید هک اش رو نمیشه دانلود کرد؟

isivi
13-12-2008, 09:28
با سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستان . می خواستم بدونم چجوری میشه قسمت مشخصات ارسال کننده های پست ها رو توی انجمن بصورت عمودی و سمت راست صفحه انجمن (مثله همین سایت شما ) قرار بدم ؟؟ در حال حاضر این مشخصات بصورت افقی و بالای پست ها قرار می گیره !
( البته توی سایت انجمن های vBulletin هم بصورت افقی قرار داره . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

MeHrDaD_MeNaY
13-12-2008, 14:47
با سلام و عرض خسته نباشید به همه دوستان . می خواستم بدونم چجوری میشه قسمت مشخصات ارسال کننده های پست ها رو توی انجمن بصورت عمودی و سمت راست صفحه انجمن (مثله همین سایت شما ) قرار بدم ؟؟ در حال حاضر این مشخصات بصورت افقی و بالای پست ها قرار می گیره !
( البته توی سایت انجمن های vbulletin هم بصورت افقی قرار داره . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
در قسمت تنظیمات از افقی به عمودی عوضش کنید

isivi
14-12-2008, 11:30
با تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز . این تنظیماتی که شما می فرمایید در کدوم قسمت قابل تغییره ؟؟
من هر چی توی تنظیمات اصلی انجمن جستجو کردم جایی برای تغییر افقی به عمودی پیدا نکردم !! در قسمت آواتار هم چنین موردی وجود نداشت .

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم . :20:

isivi
14-12-2008, 18:50
بعد از کاوش فراوان تونستم راست چین کردن مشخصات کاربر از طریق کنترل پنل ادمین رو پیدا کنم ( جایی هم پیداش کردم که اصلا فکرش رو نمی کردم !! شاید هم برای همین بود که دیر پیداش کردم ) .

من از طریق زیر تونستم راست چین کنم . ( البته توی کنترل پنل فارسی شده )

1 - ورود به کنترل پنل مدیریت vBulletin سایت ؛

2 - از طریق تنظیمات اصلی انجمن به قسمت تنظیمات " استایل / زبان " وارد شوید ؛

3 - در قسمت " استفاده از قالب Postbit بصورت عمودی " گزینه " بلی " را تیک بزنید .

( البته اگه کنترل پنل شما فارسی نباشه هم خیلی راحت می تونید این گزینه رو از طریق همین آدرس پیدا کنید . احتمالا توی کنترل پنل انگلیسی چپ چین بشه ) :20: