PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی ایرانی Maria Snake 3D (دانلود)

Ali_Hashemi
16-11-2008, 19:02
سلام دوستان عزیز.
این بازی که میخوام خدمت شما معرفی کنم یک بازی فکریه. ایده این بازی رو از یک بازی فلش گرفتم و تصمیم گرفتم که اون رو به صورت سه بعدی پیاده سازی کنم تا کمی تفریح و تمرین کرده باشم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وجه تسمیه : یکی از دوستان دوران دانشجوییم از یک مار نگهداری می کرد و اسم اونو گذاشته بود ماریا !! البته نام این بازی رو به خاطر این گذاشتم ماریا که این کلمه با کلمه مار از لحاظ تلفظ ارتباط جالبی داره و هردوتا با مار شروع میشوند. همچنین در مدلسازی سر این ماریا و در قسمت تکستچر لبهای اون از تصویر لبهای خواننده Mariah Carey استفاده کردم! :5:

نحوه بازی : نحوه بازی به این صورت است که باید توسط این ماریا , همه تخم مرغهای موجود در مرحله رو نوش جان کنید و مراقب باشید که به بن بست نخورید که دیگر راهی برای ادامه حرکت نداشته باشید. با خوردن هر تخم مرغ , ماریا هم کمی رشد خواهد کرد.

تعداد مراحل : 30 مرحله. البته چندان هم ساده نیست و امیدوارم کسی پیدا بشه که بتونه همه مراحل رو با موفقیت طی کنه.(البته قبلا پیدا شده :happy:)

توضیحات فنی : مدلسازی که هیچ کاری نداشت , چون فقط کره و مکعب در بازی وجود داره. فقط سر ماریا کمی کار بیشتری لازم داشت. با فتوشاپ و 3dMax کارهارو انجام دادم.

در این بازی از موتور سه بعدی Irrlitch استفاده کردم. برای صوت هم از دو انجین irrklang و FMOD استفاده کردم. به این علت که IrrKlang امکان پخش فرمتهای MID رو نداشت.

امیدوارم از این بازی لذت ببرید.

این هم یک شات از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فایل نهایی به صورت Setup خواهد بود به حجم 9.8 مگ.
به دو قسمت 4.76 و 4.56 مگابایتی تقسیم کرده ام.

Big-Boss
16-11-2008, 20:48
مرسی دوست عزیز بازی جالبی بود

دوستان دانلود کردم سرگرم کننده و جالب بود
پیشنهاد میکنم همه دانلود کنید
حجمش هم کمه واسه دایل آپ هایی هم مناسبه

Ali_Hashemi
16-11-2008, 21:30
مرسی دوست عزیز بازی جالبی بود
خواهش می شود :5:
خوشحالم که نظرتون رو جلب کرد :26:

Leyth
14-12-2008, 02:54
بازی که جالبه.... خیلی هم از لحاظ گرافیکی خوب نیست ولی.....

ولی چرا همه اش میریم سراغ جمله ی توانا بود هرکه...؟

ایده های جدید بیرون دادن (حتی اگه آخر بازی نشه) خیلی بهتر از نبش قبر یک بازی ساده و اونهم به صورت ابتدایی....

اگه ناراحت شدین عذر میخوام... ابدا قصد توهین نداشتم... فقط خواستم بگم شما که دست به ساخت بازی بردین کاش ایده تون خلاقانه بود... نه عوض کردن اسم بازی...

فقط خواهش میکنم ناراحت نشین... بیشتر خواستم جای تعریف و تمجید، یک انتقاد سازنده بکنم...
اگر هم مشکلی بود، بگین تا جای این نوشته ها ---- ازینا بزارم

ARASH BAHAL
14-12-2008, 09:59
بازی که جالبه.... خیلی هم از لحاظ گرافیکی خوب نیست ولی.....

ولی چرا همه اش میریم سراغ جمله ی توانا بود هرکه...؟

ایده های جدید بیرون دادن (حتی اگه آخر بازی نشه) خیلی بهتر از نبش قبر یک بازی ساده و اونهم به صورت ابتدایی....

اگه ناراحت شدین عذر میخوام... ابدا قصد توهین نداشتم... فقط خواستم بگم شما که دست به ساخت بازی بردین کاش ایده تون خلاقانه بود... نه عوض کردن اسم بازی...

فقط خواهش میکنم ناراحت نشین... بیشتر خواستم جای تعریف و تمجید، یک انتقاد سازنده بکنم...
اگر هم مشکلی بود، بگین تا جای این نوشته ها ---- ازینا بزارم

تایید میشه...
البته جناب مهندس به نظر من یه نفر به تنهایی نمیتونه کلی وقت و هزینه بزاره تا یه بازی خوب درست کنه و هیچ حمایتی ازش نشه!!!:19::19::19:
به نظرم شما آنقدر پشتکار داری که با این انتقاد ها نا امید نشی و به راهت ادامه بدی...
موفق باشید.