PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اکــــــــــــانت رپید شیــــــر دارم ولــــــــــــــی......

Gigawarn
16-11-2008, 17:23
من اکانت رپید شیر دارم ولی برای انتقال فایل های رپید به هاست خودم احتیاج به راهنمایی دارم چه جوری می تونم فایلها رو به هاست خودم منتقل کنم با تشکر

tohidkh
16-11-2008, 17:29
من اکانت رپید شیر دارم ولی برای انتقال فایل های رپید به هاست خودم احتیاج به راهنمایی دارم چه جوری می تونم فایلها رو به هاست خودم منتقل کنم با تشکر
سلام.
هاست شما مجانیه یا غیر مجانی...؟!

Gigawarn
16-11-2008, 18:30
هاستم غیر مجانیه مشکل هاست و این چیزا نیست بگو چه جوری فایلها رو منتقل کنم به هاست ایا از طریق خود رپید باید این کار رو کرد

msnasiri
17-11-2008, 00:42
خب ویندوز هست یا لینوکس؟
ویندوز که برو وصل شو یوزر و پس بزن و دانلود کن
اگه لینوکس هست هم که wget می تونی یوز و پس به عنوان کوکی بدی

alizshah
17-11-2008, 01:06
هاستم غیر مجانیه مشکل هاست و این چیزا نیست بگو چه جوری فایلها رو منتقل کنم به هاست ایا از طریق خود رپید باید این کار رو کرد
سلام دوست عزیز
اول اینکه هاست شما چیه ؟

این فایل رو بگیرد و تو هاست خود اپلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و بعد از extract رپید لیچ در فولدری نصب میشه
پرمیژن فولدر رو به 777 تغییر بدید سپس برید تو فولدر و فایل index.php رو هم به 777 تغییر بدید
الان اماده استفاده هست پس از باز کردن رپید لیچ از قسمت settings تیک Use Premium Account رو بزنید و یوزر پس راپید خودتون رو اونجا وارد کنید بعدش برگردید به main window و لینک راپید رو اونجا بدید و درخواست دانلود بدید ....

دانلود میشه و اگر نشد پس :

امکان داره هاست شما ای پی رپید شمارو تو لیست سیاه قرار داده و یا نام دامین رو تو لیست سیاه قرار داده
و گاها شاید اصلا پورت 80 رو بسته باشه

اگه نشد من در خدمتم و روشی میگم که بتونی دانلود کنی
البته باید بگی که از کجا هاست گرفتی و لینوکس هست یا ویندوز