PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبديل dvd به cd و مشكل سرعت پايين سيستم...

coralisland_17
15-11-2008, 14:31
سلام دوستان
1- من چند سالي هست كه از برنامه ulead video studio استفاده ميكنم ولي الان 1 ماهي ميشه كه سرعت سيستمم خيلي پايين اومده تا حدي كه وقتي ميخوام يك ----- ... ديگه اي را در اين برنامه استفاده كنم سيستم چند ثانيه گير ميگنه يعني ديگه به حدي رسيدم كه ميخوام از دستش خودكشي كنم....
آنتي ويروس نود32 استفاده ميكنم و هميشه هم آپديته فكر نميكنم مشكلي از ويروس باشه...
برنامه خاصي هم اضافه نكردم كه بخواد سرعت پايين بياد تازه يكسري از برنامه ها را پاك هم كردم تا شايد درست بشه ولي نشد كه نشد...
كلا سرعت پايين اومد حتي براي كپي كردن يك فيلم و .........:41:

2- من چطور ميتونم يك فيلم كه بصورت dvd است را به cd تبديل كنم.؟؟؟؟:5:

nw_nk
15-11-2008, 22:32
سلام دوستان
1- من چند سالي هست كه از برنامه ulead video studio استفاده ميكنم ولي الان 1 ماهي ميشه كه سرعت سيستمم خيلي پايين اومده تا حدي كه وقتي ميخوام يك ----- ... ديگه اي را در اين برنامه استفاده كنم سيستم چند ثانيه گير ميگنه يعني ديگه به حدي رسيدم كه ميخوام از دستش خودكشي كنم....
آنتي ويروس نود32 استفاده ميكنم و هميشه هم آپديته فكر نميكنم مشكلي از ويروس باشه...
برنامه خاصي هم اضافه نكردم كه بخواد سرعت پايين بياد تازه يكسري از برنامه ها را پاك هم كردم تا شايد درست بشه ولي نشد كه نشد...
كلا سرعت پايين اومد حتي براي كپي كردن يك فيلم و .........:41:

2- من چطور ميتونم يك فيلم كه بصورت dvd است را به cd تبديل كنم.؟؟؟؟:5:

سلام

1- نوشتید سرعت سیستمتون پایین اومده. کلا یا هنگام اجرای Ulead یا فقط در محیط Ulead؟ به هر حال این مورد دلایل زیادی میتونه داشته باشه. از شلوغ شدن سیستم عامل با برنامه های مختلف تا تنظیمات نامناسب مثلا در حافظه مجازی. اگر با نصب دوباره Ulead مشکل حل نمیشه یا اینکه این کندی در عملکرد ویندوز هم دیده میشه بهتره ویندوز رو دوباره نصب کنید و پارتیشن مورد نظر رو هم هنگام نصب فرمت کنید.

2- برنامه های DVD Rip مخصوص این کار هستند. به عنوان مثال Auto Gordian Knot.

این برنامه ها سعی می کنند با استفاده از مزایای فرمت هایی مثل XviD و x264 کیفیت خوبی رو در حجم کمتر نسبت به DVD ارائه بدن. برنامه ای که مثال زدم فرمت های XviD و DivX رو پشتیبانی میکنه و تنظیمات نسبتا ساده ای داره. می تونید درصد کیفیت یا اندازه مورد نظر رو بهش بدید تا بر اساس اون تبدیل کنه. استریم های موجود در DVD رو بخوبی تفکیک میکنه و تمامی تصاویر, صدا ها و زیرنویس های موجود رو در اختیار شما قرار میده تا از بین اونها انتخاب کنید.

تا جایی که یادمه در انجمن فیلم بخش بعد نرمافزاری آموزش های Rip کردن DVD قرار گرفته.

موفق باشید.