PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مبارزه با مدير شبكه!!!

aliali58
15-11-2008, 00:35
مدير شبكه ما يه نرم‌افزار نصب كرده كه هر كاري ما روي كامپيوترمون كرديم ضبط كرده مثلا بازي كرديم، فيلم ديديم و... در ضمن كاري كرده كه فقط فايلهامون رو روي سرور ذخيره كنيم. يعني توي درايوهاي كامپيوتر خودمون نمي‌تونيم ذخيره كنيم. حالا من ميخوام بدونم كه
1ـ آيا ميشه نرم‌افزارش رو از كار انداخت يا مثلا توي ريجستري ويندوز رو دستكاري كرد كه نتونه اين كار رو انجام بده
2ـ آيا نرم‌افزارش روي سرور نصب شده؟ يا روي تك تك كامپيوترها؟ (البته من توي پروگرام فايلم رو نگاه كردم چيزي نبود همچنين از توي كنترل پنل توي اد ريمو هم نگاه كردم نرم‌افزاري نديدم كه نصب شده باشه)
3ـ آيا ميشه از طريق task manager از كار انداختش؟
4ـ اگه مطلبي در مورد نفوذ در شبكه ميدونيد حتما لينكش رو برام بذاريد
5ـ اگه كسي در اين مورد اطلاعاتي داره و براش ممكن هست توي پيام خصوصي تلفنش رو براي من بذاره تا من تماس بگيرم و اطلاعات بيشتري در اين مورد بگيرم

لطفا سريع بهم جواب بدين خيلي عجله دارم اينم تلفن تماس با منه 22818113-021 اگه براتون مقدور بود تلفني جوابم رو بدين ممنون ميشم

ADuser
15-11-2008, 07:30
اینقدر سربه سر مدیر شبکه نذارین

شما سرکار چه اجباری داری که به فیلم نگاه کنی یا بازی کنی ، مگه تو خونه این آزادی رو ازت گرفتن که میخوای تو سرکارت اینکار رو بکنی

ما ایرانی ها چرا اینطوری هستیم ؟؟؟؟؟؟؟

در کل این جور تنظیمات بر میگرده به Ad که چون از دومین اعمال میشه نمیتونی کاریش بکنی اما راه کارهایی هست که میشه در رفت ولی ....

visman
15-11-2008, 07:32
سلام
تمام اينكارها را مدير شما از طريق Active Directory انجام داده و شما هم عضو دمين هستيد و براي اينكار شما بايد از عضويت دمين خارج بشيد كه البته براي شما امكان نداره و بايد خود مدير اينكار را انجام بده
يه سوال شما در كجا كار مي كنيد منظورم اينه كه اداره شما دولتي يا خصوصي و چند تا سيستم داريد كه اينطور شده
ضمنا اينكار ها را معمولا انجام مي دهند تا كارايي و امنيت سازمان ها بالاتر بره و كسي با كسي دشمني نداره كه شما مي خواهيد تلافي كنيد
فيلم و بازي را هم كه توي خونه ميشه ديد
موفق باشي

ADuser
15-11-2008, 07:39
منم همین رو میگم وقتی تو خونه آزادی کاملی داری چه اصراریه تو اداره یا شرکت اینکار رو بکنی

من بجای تو بودم بجای دشمنی با ایشون ، باهاش دوست میشدم و ازش خیلی چیزا یاد میگرفتم

راستی اگه ایمیل اون بنده خدا رو داری بهم بده میخوام ازش خیلی چیزا یاد بگیرم !

اگه این کار روبکنی خیلی لطف کردی ازت ممنون میشم