PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درباره‌ی تغيير نام باشگاه استقلال

FOURTH RETURN
14-11-2008, 21:58
سلام :11:
از تمام شما استقلاليها و طرفداران ساير تيمهاي ليگ منهاي قرمزها كه ورودشون ممنوعه ودر صورت مشاهده ورود با اونا برخورد ميشه(جهت پيش نيومدن .....) خواهشمنديم نظر خودتون رو درباره تغيير نام باشگاه استقلال و جايگزيني اون با اين نام جعلي و عربي بيان كنيد و بگين با اينكار موافقيد يا نه بهتره دلايلتون رو هم بيان كنيد و نام پيشنهادي تون رو هم بگيد(فقط فارسي):10:
من خودم نام آپادانا رو ميپسندم چون بعد از تخت جمشيد مهمترين كاخ هخامنشيان و از مهمترين بناهاي تاريخي ايرانه
ضمنا باشگاه استقلال هم يه باشگاه همگانيه و متعلق به يك شهر و شركت يا كارخانه نيست كه نام يك شركت يا كارخانه روي اون گذاشته بشه ممنون از همه :40::40::40:

amir_a
14-11-2008, 23:48
یه کم منظور سوال گنگه.
مثلا اگه یکی بگه مخالفم، یعنی با تغییر نام باشگاه به استقلال مخالفه،
یا اینکه از استقلال به چیز دیگه ای تغییر نام بده؟:13:

ولی در کل فقط

تــــــــــــاج

FOURTH RETURN
15-11-2008, 01:08
یه کم منظور سوال گنگه.
مثلا اگه یکی بگه مخالفم، یعنی با تغییر نام باشگاه به استقلال مخالفه،
یا اینکه از استقلال به چیز دیگه ای تغییر نام بده؟:13:

ولی در کل فقط

تــــــــــــاج

جواب: اسم باشگاه كه استقلال هست نيازي نيست دوباره اسمشو استقلال بذارن منظور: اینکه از استقلال به چیز دیگه ای تغییر نام بده بله منظور اينه:40::40::40:

Alireza Taji
15-11-2008, 02:37
دوست عزیز می تونستید این یحث را در تاپیک استقلال مطرح کنید.
من موافق تغییر نام باشگاه به خصوص به نامه تاج هستم
خیلی وقت پیش در مورد تغییر نام باشگاه در وبلاگم نظرسنجی گذاشته بودم که تقریبا در حدود 60% مخالف تغییر نام باشگاه بودند!

jamshidjap
15-11-2008, 10:46
فقط همون تاج سابق

Alireza Taji
15-11-2008, 14:29
مخالفمممم
استقلال یعنی آزادی
آزادی یعنی قدرت
قدرت یعنی نابودی حریفان و
بهترین تیم آسیا بودن
من مخالفم :5:
اول اینکه استقلال یک اسم عربی هست وقتی اسمی به زیبایی تاج هست چرا باید یک کلمه عربی استفاده کنیم؟
تاج یعنی سلطنت
تاج یعنی اقتدار
سروری، پادشاهی

dma
15-11-2008, 20:54
من صد در صد مخالفم همون استقلال عاليه.

شوما به همه چيز فكر ميكنيد الا به شعار ها خودتون بگيد كدوم بهتره؟

:40:1.استقلال سروره...... . :40:

2.تاج سروره ........ .

3.آپادانا(؟!) سروره.... .

Retired User
15-11-2008, 21:08
مخالف .............

FOURTH RETURN
15-11-2008, 22:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینها باقیمانده کاخ آپادانای داریوش در شهر شوش هستند؛ البته به جز اینها، برای ما یک پلان از کاخ و مقداری هم آجر لعاب‌دار به جا مانده. کاخ آپادانا را در واقع اسکندر، ژاک دومرگان و بی‌توجهی‌های ما به این حال و روز انداخته‌اند. کاخ زمستانی داریوش که شامل تالار بارعام، کاخ پذیرایی، حرمسرا و 3 حیاط مرکزی می‌شده، بزرگ‌ترین ویرانی‌اش را 320 سال پیش از میلاد مسیح تجربه کرده. اسکندر مقدونی با حمله‌اش به ایران، فقط خرابه‌های این کاخ را به‌جا گذاشت؛ هرچند آنچه بر سر کاخ نشینان هخامنشی آمد، آن‌قدرها بهتر از بلایی که سر دیوارها و ستون‌های کاخ آمد، نبود.

این شیر لعابی به‌عنوان یک نقش برجسته 2500 ساله، زیادی پیشرفته و زیباست. دیوارهای کاخ داریوش در شوش، زمانی پر از این حیوانات افسانه‌ای، سربازهای به خط ایستاده جاویدان و صحنه‌های شکار بوده. نمونه سنگی این نقوش را می‌توانید در تخت جمشید ببینید.

ستون‌ها و ديوارهاي آپادانا 22 متر ارتفاع داشتند اما بلندي بقيه قسمت‌ها كمتر و سقف آن‌ها گهواره‌‌اي و از خشت ساخته شده است. از تزئينات كاخ اطلاعي در دست نيست ولي كف بسياري از قسمت‌هاي از مصالحي ساخته شده كه قرمز رنگ بوده است.
بخش‌هاي مهمي از كاخ آپادانا در زمان اردشير اول(461 پيش از ميلاد) دچار حريق شد كه در زمان اردشير دوم(359 پيش از ميلاد) بازسازي شد. شهر شوش در حمله اسكندر مقدوني در حدود سال 320 پيش از ميلاد ويران شد.

ستون‌ها و ديوارهاي آپادانا 22 متر ارتفاع داشتند اما بلندي بقيه قسمت‌ها كمتر و سقف آن‌ها گهواره‌‌اي و از خشت ساخته شده است. از تزئينات كاخ اطلاعي در دست نيست ولي كف بسياري از قسمت‌هاي از مصالحي ساخته شده كه قرمز رنگ بوده است.
بخش‌هاي مهمي از كاخ آپادانا در زمان اردشير اول(461 پيش از ميلاد) دچار حريق شد كه در زمان اردشير دوم(359 پيش از ميلاد) بازسازي شد. شهر شوش در حمله اسكندر مقدوني در حدود سال 320 پيش از ميلاد ويران شد.

vahid_civil
15-11-2008, 22:24
من به عنوان یه مخالف استقلال و پیروزی حرف میزنم :

قدیم تیم تاج به عنوان تیم سلطنتی و طرفدار سلطنت پادشاهی مطرح بوده. یه چیزی مثل رئال مادرید.
مردم هم میان یه تیم مردمی درست میکنن. اسمش رو میزارن پرسپولیس.
طرفدارا و مخالفانشون هم کارشون مشخص بوده.
ولی الان جفت این تیما مال دولته.حالا اسمش هر چی میخاد باشه.
چه اسم تیم تاج باشه چه ولایت !
ببخشید اگه به بحث شما ربطی نداشتم!

FOURTH RETURN
15-11-2008, 23:39
بهر حال از اين اسم عربي بهتره هر چي باشه

FOURTH RETURN
16-11-2008, 13:40
ببخشيد عزيزان
چرا ورود قرمز ها ممنوعه؟

چون اگه يه استقلالي تو تاپيك پرسپولیس پست بده فورا صداتون در مياد و زيرابشو سريعا ميزنيد يه كم مرد باشيد و از اين كارا نكنيد.

smohs
16-11-2008, 19:03
من يه سؤال دارم:
چرا مي خوايد يه اسم قديمي هخامنشي انتخاب كنيد؟
اين كه ميشه تقليد از پرسپوليس
ضمن اين كه حالا شما بشين شب تا صبح بگو تاج، بگو آپادانا، استقلال كه اسمش عوض بشو نيست
همين پرسپوليسم روش حرف دارن ميگن حتما" بايد بگين پيروزي
بهتره رو كاراي ممكن فكر كنيم

حالا همه اينا به كنار:
كجاي دنيا ديدين همينطور بيان اسم يه باشگاه رو عوض كنن(البته بجز ايران:31:)

امير موسر
16-11-2008, 20:18
مخالفمممم
استقلال یعنی آزادی
آزادی یعنی قدرت
قدرت یعنی نابودی حریفان و
بهترین تیم آسیا بودن

:10::10::10::10: :40::40::40:

bayern
16-11-2008, 21:32
سلام
من هیچ اسمه دیگه ای رو بجز استقلال نمیتونم تحمل کنم
گفته باشم نگید نگفتی

FOURTH RETURN
18-11-2008, 13:44
مطمئن باش بموقش يه اسم اصييل فارسي براش گذاشته ميشه و از شر اين استعمار راحت ميشيم.

FOURTH RETURN
24-11-2008, 23:17
متاسفانه نظرسنجيا نشون ميده مخالفان تغيير نام دوبرابر موافقا هستند ما يه ماه ديگه هم صبر ميكنيم اگه پنجاه پنجاه هم شد نام باشگاه رو تغيير ميديم در غير اينصورت ميريم دنبال كارمون من به باشگاه هم ايميل زدم و خواستم نامو تغيير بدن اما جوابي نگرفتم.

amir_sa
25-11-2008, 00:01
دوست من شما هم بي كاريا : دي
حالا مثلا تاج خيلي فارسيه ؟ اگه بخواي اينجوري فكر كني بايد كلا زبان فارسي رو عوض كني

به باشگاه در مورد عليزاده ايميل بزن كه دهن ملت رو سرويس كرده :دي

بين همه تيم هاي دنيا عشق است فقط استقلال نه چيز ديگه

Rjoun
25-11-2008, 13:52
70 درصد از هواداران این تیم متعلق به نسلی هستند که این تیم رو با اسم استقلال پذیرفتن.

mobin_mcdc2000
02-12-2008, 20:19
من موافقم چیه این اسم بایدتغییر کنه واسم فارسی روش بذارن حالا هرچی میخواد باشه

answer-3
04-12-2008, 19:32
قضیه چیه ؟! استقلال اسم باشگاهش داره عوض می شه ؟! قراره چی بشه ؟! کِی؟

M_Abieteh
04-12-2008, 22:38
کی گفته میخواد عوض بشه.

منم مخالفت.

alireza99.99
10-12-2008, 03:03
چرا الکی بحث های بی مورد راه میندازید

AntAreS
24-12-2008, 11:42
من با استقلال زندگی کردم ولی اگه تاج بشه خیلی خوشحال میشم(:

00990099
01-01-2009, 21:22