PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در وصل شدن به اینترنت کمک کنید لطفاً

miladf
14-11-2008, 19:37
سلام دوستان .
من در هنگام وصل شدن به اینترنت وقتی کانکشن شماره میگیره بیشتر وقتها Error 678 میده و بعضی موقها هم 732 777 721 و ... رو میده وقتی هم که بعد چند ساعت وصل میشه Send & Receive نداره و بعد از چند دقیقه Dc میشه . ولی الان که ساعت از 7 غروب گذشته وصل میشه ولی به سختی یعنی از صبح تا ساعت 7 یا 8 غروب وصل نمیشه . از دوستان عزیزی که اطلاعاتی در این مورد دارند خواهش میکنم کمک کنند. راستی از چندین ISP مختلف هم استفاده میکنم ولی درست نمیشه .

darvish1900
14-11-2008, 21:36
دوست عزیز اولین مشکل که احتمال زیادی داره از Isp شماست(مخصوصا شماره های هوشمند)
بعد اگر شرکت عوض کردی و مشکل داشت باید بیای سراغ کامپیوتر خودت و چک کردن مودم و ویندوز

اروهایی که گفتی به این شرح

678 . پاسخي وجود ندارد .
721 . همتاي Ppp پاسخ نمي دهد .
777 . اتصال صورت نمي گيرد زيرا مودم ( يا ساير وسايل ارتباط دهنده ) روي كامپيوتر راه دور دچار مشكل مي باشند
732 . توافق بين Ppp صورت نگرفته است .

miladf
14-11-2008, 21:47
دوست عزیز اولین مشکل که احتمال زیادی داره از Isp شماست(مخصوصا شماره های هوشمند)
بعد اگر شرکت عوض کردی و مشکل داشت باید بیای سراغ کامپیوتر خودت و چک کردن مودم و ویندوز

اروهایی که گفتی به این شرح

678 . پاسخي وجود ندارد .
721 . همتاي Ppp پاسخ نمي دهد .
777 . اتصال صورت نمي گيرد زيرا مودم ( يا ساير وسايل ارتباط دهنده ) روي كامپيوتر راه دور دچار مشكل مي باشند
732 . توافق بين Ppp صورت نگرفته است .

خیلی ممنون دوست من ولی مشکل همه ی ارورهارو میدونم میدونم هم کامپیوتر و مودمم اشکال داره ولی نمی دونم چشونه . ویندوز عوض می کنم درست نمی شه مودمم هم به طور کامل نصب شده ولی نمیدونم دیگه چشه !! از دوستان عزیز خواهش می کنم اگه اطلاعاتی دارن کمک کنن.!

cell_phone
14-11-2008, 22:10
خوب با یک مودم دیگه هم تست کن

مودم با یک سیستم دیگه چک کن ( بهتره یک جای دیگه باشه که خط فرق کنه )

اگه موارد بالا نتیجه داد مشکل از خوده خطه