PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DVD Player از چه برندی و چه مدلی خوبه ؟

ghahremanimehdi
13-11-2008, 19:05
سلام
هیچ تاپیکی درباره ی DVD Player نبود به همین خاطر مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم
من DVD پلیر میخوام بخرم میخواستم بدونم چه برندی و چه مدلی الان از بقیه مطرح تر هست ؟ پایونیر ، سامسونگ ، سونی ، ال جی و یا ...
میخوام فرمت های6-1 Divx و WMV و ... رو ساپورت کنه و در ضمن با Subtitle فارسی مشکلی نداشته باشه .
مضاف بر این میخوام پورت USB هم داشته باشه و بتونه فیلمها و آهنگها رو از رو فلش Play بکنه .
سوال بعدیم این بود که آیا الان HD Player هم تو بازار هست و آیا خرید HD Player به صرفه هست ؟

seymour
14-11-2008, 13:27
سلام
هیچ تاپیکی درباره ی DVD Player نبود به همین خاطر مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم
من DVD پلیر میخوام بخرم میخواستم بدونم چه برندی و چه مدلی الان از بقیه مطرح تر هست ؟ پایونیر ، سامسونگ ، سونی ، ال جی و یا ...
میخوام فرمت های6-1 Divx و WMV و ... رو ساپورت کنه و در ضمن با Subtitle فارسی مشکلی نداشته باشه .
مضاف بر این میخوام پورت USB هم داشته باشه و بتونه فیلمها و آهنگها رو از رو فلش Play بکنه .
سوال بعدیم این بود که آیا الان HD Player هم تو بازار هست و آیا خرید HD Player به صرفه هست ؟
حالا دوستان دیگه اگه واردتر باشن جواب میدن یا شاید هم منتقل بشه به یه بخش دیگه ... اما بهرحال : هر کدوم از این مدلها بسته به نیازهای شما ممکنه بهتر یا بدتر باشه ... نمایش زیرنویس فارسی (منظور زیرنویس توی فایل جدا هستش که hardsub نشده باشه - یعنی فایل txt) یه نقطه ضعف این دستگاهاس و من فکر نکنم دستگاهی پیدا بشه که مطلقا این مشکل رو حل کنه ... ظاهرا هرکدوم از برندهای کمتر مرسوم (با فرض اینکه سامسونگ و ال.جی و اینا مرسوم هستن)، یکی دو مدل در این زمینه دارن : پایونیز - فیلیپس - توشیبا

//

HD هست ، ولی از نظر هزینه ای به نظر میاد بصرفه باشن ...

ghahremanimehdi
14-11-2008, 14:00
دوستانی که آمارش رو دارن کمک کنن.:20:

hamid_IT63
23-05-2012, 14:40
مدل DV-SL2400W Sharp حدود 95 تومن هست و وِیژگی های زیر رو داره :

HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) out-1080P

USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Host

DivX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Playback

DVD, DVD-R/RW, JPEG, VCD, MP3, WMA, CD-R/RW

High Resolution Picture with Progressive Scan

Dolby Digital / dts digital out

DVD Component Video out
Remote Control

من یه سینمای خانگی شارپ دارم که واقعا" واسه Play کردن ادا در نمیاره و اذیت نمیکنه چون لنزش قویه . واسه همین همیشه توی player های خوش قیمت مدلهایی از شارپ رو که میشناسم معرفی میکنم . این مدل هم جزء player های خوب شارپ هست .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]