PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی این کرک سالم Image Comparer روبذاره

Master
08-01-2006, 23:03
یکی این کرک سالم Serial Shield و Image Comparer روبذاره

Sokote-Gham
27-01-2006, 06:01
سلام عزيز
اين برايه نرم افزاره image

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Image Comparer v2.0

Image Comparer v1.4

Master
27-01-2006, 09:26
بابک جان ممنونم . ولی فایل ویروسیه .(اایمج کمپرر2)

royaye_talkh55
27-01-2006, 13:41
image

Sokote-Gham
28-01-2006, 00:48
master جان شرمنده :sad:
و در زرمن من يه ويروس گرفتم که هر چی پاک ميکنی يکی ديگه ميسازه
و اصلنم پاک نميشه :blink: :blink: :blink: :blink:
چه با کسپر :sad: :blink:
چه با نرتن :sad: :blink:
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Master
28-01-2006, 08:47
master جان شرمنده :sad:
و در زرمن من يه ويروس گرفتم که هر چی پاک ميکنی يکی ديگه ميسازه
و اصلنم پاک نميشه :blink: :blink: :blink: :blink:
چه با کسپر :sad: :blink:
چه با نرتن :sad: :blink:
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

اسمشو بده تا بهت بگم با چی بزنی پدرشو در بیاری.یا اگه من نتونستم تو ویروس خونه (همون انجمن ویروس شناسی خودمون ) اسم ویروس رو به عنوان یه تاپیک بزن .تمومه

Sokote-Gham
28-01-2006, 14:09
سلام مستر جان
اين ويروسه ديدش تا شما گفتی پدرشو در مياری خودش ديدش سنگين تره که از pc من بره
تو قسمته قرنتينيه norton مونده بوده کسپسرم نميتونست پاکش کنه :blink: :blink: :weird:
nortonam فقط قرنطينه ميکردش ديشب رفتم اون قهسمته norton که ميزانی
چيزئی که قرنطينه شدرو مياره يه گزينه live update داشتش
ديدم من وپدته کردم ولی اينم ضرر نداره استفاده کنم
حالا يا ميشه يا اينکه سر ميکنم با اين ويروس
بد اونو که زدم experes live update داشت وپدتو که کرد اينستلو که کرد
رعسترت که خودم کردم
با کسپر و نرتون که چک کردم ديدم
خدارو شکر پاکش کرده :biggrin: :biggrin: :biggrin: :cool: :cool: :cool:
:) :) :) :)
من تا شما دوستان خوبدرم که ديگه غمی ندارم
بازم ممنون بخاطره اينکه به فکره من بودی :santa::santa::santa::santa::santa::santa:

Mohammad_M
26-05-2006, 10:02
من ورژن 2.0 این برنامه رو به زحمت گیر آوردم و این Patch رو با اون امتحان کردم ولی کار نکرد.
اگه ممکنه یکی خود برنامه+کرک رو آپلود کنه
یا دوستان کرکر ورژن 2.3 این برنامه رو کرک کنند.

Mani_Borna
26-05-2006, 21:17
محمد جان لينكهايي كه روژا خانم گزاشته بود هيچ كدوم جواب نداد؟
اصلا امتحانشون كردي؟

Mohammad_M
26-05-2006, 22:31
محمد جان لينكهايي كه روژا خانم گزاشته بود هيچ كدوم جواب نداد؟
اصلا امتحانشون كردي؟
مانی جان هیچ کدوم از لینکها کار نکرد
کرکی رو که روژا خانم گذاشتند مال ورژن 2.0 است
همانطور که گفتم من Image comparer v2.0 رو گیر آوردم ولی این Patch جواب نداد
اگه ممکنه برنامه رو به همراه کرک یه جایی آپلود کن
یا اگه ممکنه دوستان کرکر ورژن 2.3 این برنامه رو کرک کنند
باز هم ممنون

Mani_Borna
26-05-2006, 22:45
محمد جان لينك فول تورنت سراغ دارم براي نسخه هاس 2.1 و 2.2 كه اگر مثل خودم مشكلي با تورنت نداشته باشي ميتوني با اپرا براحتي دانلودش كني.البته لينك فول معمولي سراغ داشتم ولي تست كردم و ديدم همشون پاك شده اند.
2.2
2.1

Mohammad_M
27-05-2006, 12:35
مانی عزیز از بابت لینکهایی که گذاشتی ممنون
اما متاسفانه من با تورنت مشکل دارم
بقیه شبکه های اشتراک فایل رو هم امتحان کردم
ولی فایل های دانلود شده ویروسی بودند.
اگه میتونی برام آپلود کن
مرسی

miki22
27-05-2006, 21:24
من تاپیکهای قبلی خوندم
تو هیچکدوم کرک ورژن 2.3 نبود به خاطر همین تاپیک جدید دادم بجای قفل کردن دزست جواب بدی
بهتر بود قبل از جواب دادن وقفل کردن تاپیک خودت یهسری به اون تاپیک میزدی و متوجه میشدی
همکار انجمن ..mani_borna

Mani_Borna
27-05-2006, 21:45
دوست عزيز چه كرك سالم باشه چه نباشه و چه گزاشته شده باشه يا نه دليل نميشه نظم را بهم بزنيم و تاپيك جديد بزنيم.اگر كرك نيست چه اينجا چه تاپيك جديد هيچ فرقي نميكنه.پس لطفا بجاي اعتراض يكمي منطقي فكر كنيد تا متوجه بشيد كه قضيه از چه قراره.خوب به تاريخ پست قبليتون نگاه كنيد ببينيد براي كي بوده.همين ديروز.پس اگر بود ميزاشتم.

miki22
27-05-2006, 23:36
بهتر بود بجای این همه داستان گفتن از اول میگفتید کرکشو ندارین !!!!!!!!
چرا لقمه رو دور سرت میپیچونی دوست عزیز !!!!!

Mani_Borna
29-05-2006, 02:19
دوست عزيز ايني كه گفتي يكي ديگر از مزاياي جستجو هست كه شما از اول اگر جستجو كنيد زودتر به نتيجه ميرسيد.وقتي خودت نميگيري مجبورم برات توضيح بدم كه روشن بشي.اگر كركش هم بود همين كار را ميكردم و تاپيك تكراري قفل ميشد.

afsane_tab
02-06-2006, 20:15
بلاخره اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
02-06-2006, 20:31
بلاخره اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام . به به چشممون روشن . بابا خوبه بعد از شونصد سال يه كركي واسش اومد . من كه اين تاژيكو فراموش كرده بودم و به هر حال ممنون.

Mani_Borna
02-06-2006, 20:43
خبر خوبي بود براي كاربرهاي اين نرم افزار ولي لينكتون مشكل داره .از لينك زير دوستان بگيرند

afsane_tab
03-06-2006, 00:30
البته کرک اشکال داره چون محدودیت زمانی حل شده ولی محدودیت delete و copy حل نشده که مهمترین مشکلش اینه :sad:

Mohammad_M
06-06-2006, 13:45
ممنون افسانه خانم بخاطر لینک کرکی که گذاشتی
ولی همانطور که نوشتی کرک مشکل داره و گزینه های Delete,Copy,Move و درجه تشابه کمتر از 90 درصد و.. همچنان غیر فعال میباشند :worried:

Balrog
14-06-2006, 03:05
من نتونستم كرك v2.3 رو بگيرم، چون پيغام "refer error" مى‌ده.
ممنون مى‌شم اگه يكى يه لينك سالم براى كرك ورژن 2.3 يا حداقل لينك دانلود ورژن 2.0 رو بده. آخه من يه كرك براى نسخه‌ى 2.0 پيدا كردم، ولى هرچى گشتم v2.0 برنامه پيدا نشد كه نشد!

Balrog
14-06-2006, 03:16
راستى، فراموش كردم خدمت دوستان عرض كنم كه يه برنامه‌ى ديگه‌اى هست به اسم ImageDupeless كه كارى مشابه همين برنامه‌ى كذايى انجام مى‌ده. حالا كيه كه بتونه يه كرك متناسب با نسخه‌ى جديد انگليسى برنامه پيدا كنه!

afsane_tab
14-06-2006, 19:45
باید بیخیال image comparer بشیم

william
14-06-2006, 20:08
سلام
معرفی نرم افزار
شما دنبال چی دارید می گردید. اینا نرم افزارای توپی نیستند که ارزش اینهمه وقت گذاشتن داشته باشند. یه نرم افزار به شما معرفی می کنم فوق العاده عالی با کارایی بی نظر و ساده و سرعت ویرایش بسیار بالا نه تنها عکس بلکه تمامی فایلها رو پشتیبانی می کنه خودم با این برنامه کار می کنم 3500 تا عکس در کمتر از 5 ثانیه ویرایش می کنه و duplicate image به شما نشان می ده. عکس برنامه هم در زیر می تونید ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad_M
14-06-2006, 23:35
ممنون ویلیام جان بخاطر برنامه ای که معرفی کردی
ولی من قبلا با این برنامه کار کردم.سرعت فوق العاده ای داره ولی به نظر من مناسب عکس نیست
چون فایل ها رو بر اساس سایز مرتب میکنه و قابلیت تشخیص تشابه مانند برنامه هایی مثل Image Comparer نداره
کافیه فرمت فایل تغییر بدی یا تغییر بسیار جزیی تو قایل عکس بدی تا متوجه منظورم بشی
;)

william
15-06-2006, 00:16
ممنون ویلیام جان بخاطر برنامه ای که معرفی کردی
ولی من قبلا با این برنامه کار کردم.سرعت فوق العاده ای داره ولی به نظر من مناسب عکس نیست
چون فایل ها رو بر اساس سایز مرتب میکنه و قابلیت تشخیص تشابه مانند برنامه هایی مثل Image Comparer نداره
کافیه فرمت فایل تغییر بدی یا تغییر بسیار جزیی تو قایل عکس بدی تا متوجه منظورم بشی
;)
سلام
قبل از هر چیز امیدوارم ساعات خیلی خوبی داشته باشید. من با نظر شما مخالفم. این برنامه جز بهترین برنامه ها برای این کار و قابلیت تشخیص بسیار دقیقی داره. شما دارید با برنامه حرفه ای کار می کنید و این برنامه در قسمت define و در option تنظیماتی داره که می تونه فرمتهای تصویری JPEG,BMP,Gif که فرمتهای رایج تصاویر هستند شناسایی کنه. من هم تنظیمات و هم یک عکس با سه فرمت متفاوت در تصویر زیر نشان میدم که براحتی شناساییش کرده.

شما باید تیک File Extension بر دارید اگه می خواهید تشخیص فرمت های خاص از هم داشته باشه

در تصویر زیر هم یک عکس با سه فرمت نشان داده شده

Mohammad_M
15-06-2006, 15:24
ویلیام عزیز سلام
اگه توی عکس آخری که گذاشتی دقت کنی میبینی که فایلها تو ردیف Same Name قرار گرفته اند
بنابراین تنها بخاطر اینکه اسه هر سه آنها 002 هست تو این ردیف قرار گرفتند.
اگه متوجه منظورم نشدی کافیه اسم هر سه فایل عوض کنی و دوباره با این برنامه اسکن کنی یا میتونی این فایل Rar که شامل سه فایل کاملا شبیه هم میباشد رو با برنامه Search کنی
موفق باشی

william
15-06-2006, 16:21
ویلیام عزیز سلام
اگه توی عکس آخری که گذاشتی دقت کنی میبینی که فایلها تو ردیف Same Name قرار گرفته اند
بنابراین تنها بخاطر اینکه اسه هر سه آنها 002 هست تو این ردیف قرار گرفتند.
اگه متوجه منظورم نشدی کافیه اسم هر سه فایل عوض کنی و دوباره با این برنامه اسکن کنی یا میتونی این فایل Rar که شامل سه فایل کاملا شبیه هم میباشد رو با برنامه Search کنی
موفق باشی

سلام محمد جان. هر جا که هستی خوش و خرم باشید. من متوجه منظور شما همان اول شدم. چون سالهای سال دارم با این wallpaper ها کار می کنم. فایلی که شما گذاشته بودید دان کردم. اما نتایج بدست امده:
بحث من مقایسه این نرم افزار با image comparer و نرم افزارای مشابه است. و برتریهای این نرم افزار نسبت به نرم افزار مشابه. اما وقتی 2 نرم افزار در یک سطح نتونند یک قابلیت ارایه دهند دلیل بر ضعف یا برتری این 2 نیست. چون نه تنها این نرم افزار بلکه (1) image comparer هم همچین قابلیتی نداره یک عکس هم برات گذاشتم تا مهری باشه بر صدق گفته هام.
اما نرم افزار No Clone تنها بر اساس هم نامی عکسها را از هم تمییز نمی ده. از همین 3 عکسی که برام گذاشتی من از هر فرمت 2-3 تا با نامهای متفاوت ساختم می بینی که براحتی از هم تمییز داده (2) فقط باید در قسمت difine تیک file name بر دارید.
محمد جان فکر نکنید من به این نرم افزار تعصب خاصی دارم. نه! من که سازندش نیستم فقط می گم همیشه چیزهای بهتری است اگه کمی بیشتر دقت کنیم می تونیم چیزهای بهتری ببینیم و چیزهای جدیدی تجربه کنیم

1

2

Mohammad_M
15-06-2006, 19:52
سلام ویلیام
من هم امیدوارم هر جایی که هستی خوش و خرم باشی.من به هیچ عنوان فکر نکردم که تو روی برنامه Noclone تعصب داری.قصد ما اشتراک داده هامون هست تا بتونیم بهترین انتخاب رو داشته باشیم.چون بعد از اینکه دوست عزیز , Balrog, برنامه ImageDupeless رو معرفی کردند من این برنامه رو دان کردم متوجه شدم از Image Comparer کارایی بهتری دارد .در مورد مقایسه ای هم که کردی قبل از اینکه Search بزنی اگه درجه تشابه رو از 100 به 99 یا کمتر تغییر بدی به نتیجه میرسی
پیروز و سربلند باشی

william
15-06-2006, 21:52
[QUOTE=Mohammad_M]سلام ویلیام
من هم امیدوارم هر جایی که هستی خوش و خرم باشی.من به هیچ عنوان فکر نکردم که تو روی برنامه Noclone تعصب داری.قصد ما اشتراک داده هامون هست تا بتونیم بهترین انتخاب رو داشته باشیم.چون بعد از اینکه دوست عزیز , Balrog, برنامه ImageDupeless رو معرفی کردند من این برنامه رو دان کردم متوجه شدم از Image Comparer کارایی بهتری دارد .در مورد مقایسه ای هم که کردی قبل از اینکه Search بزنی اگه درجه تشابه رو از 100 به 99 یا کمتر تغییر بدی به نتیجه میرسی
پیروز و سربلند باشی

سلام
یه چیزی کلی بگم. الان ما داریم در مورد استثناناها صحبت می کنیم. شما تمام wallpaper های یک موتور جستجوگر ورق بزن 99% عکسا به صورت JPEG است. اگه هم بصورت فرمت دیگه ای هم باشه! براحتی قابل تشخیص و پی گیری است. اما در مورد عکس همانطور که شما گفتید 99 درصد نه 100 درصد که باز جز نان داپلیکیت حساب میشه باید تغییر داد. البته راجب به این مسله یک ایمیل به سازندش فرستادم و جویای این مسله شدم. هیچ چیز بدون نقص نیست این کنجکاوی ها و این بررسی ها با عث میشه در ورژن جدید هر نرم افزار اصلاحاتی صورت بگیر و هرکس هم نصبت به نیازش برنامش انتخاب می کنه. نرم افزار Image dupeless کرک روسیش پیدا مسشه ولی فکر نکنم انگلیسیش هنوز درست شده باشه. ا
از اون بهتر یه نرم افزار هست عکسش برات می زارم ولی کرکش پیدا نمی شه.

Mohammad_M
15-06-2006, 22:55
ویلیام جان سلام
مثل اینکه توضیحات من کافی نبوده.اصولا برنامه هایی مثل Image Comparer یا ImageDupless برای پیدا کردن فایلهای شبیه به هم طراحی شدند در غیر این اینصورت برنامه هایی مثل NoClone جوابگو نیازها بودند.در مورد مشکل 99 درصد باید بگم که چون فرمت فایلها مختلف هست متناسب با آن حجم فایل نیز تغییر میکنه بنابراین عکسها عکسها چون از همه نظر شبیه به هم هستند و فقط از نظر سایز مختلفند در ردیف 99 درصد طبقه بندی می شوند نه 100 درصد.
یه مثال از یکی از کاربردهای نرم افزارهای اینچنینی میزنم تا متوجه کاربرد اینگونه نرم افزارها بشی.فرض کن تو یک فولدر 1000 تا عکس با فرمت JPG و رزولیشنهای مختلف داری که تعدادی از این عکسها مشابند و فقط رزولیشن آنها با هم فرق میکند.حالا شما میخواهید از بین عکسهای مشابه آنهایی که رزولیشن پایین تری دارند رو حذف کنید.به کمک اینجور برنامه ها میشه براحتی ای عکسها رو پیدا کرد
بازم برای اینکه بهتر متوجه بشی رزولیشن یه عکس کمی تغییر بده و دوباره با همون فرمت Save کن بعد با این برنامه ها تست کن.
ممنون بابت عکسی که گذاشتی ولی من متوجه نشدم اسم برنامه چیه!!!!!!!!!

william
16-06-2006, 00:33
ویلیام جان سلام
مثل اینکه توضیحات من کافی نبوده.اصولا برنامه هایی مثل Image Comparer یا ImageDupless برای پیدا کردن فایلهای شبیه به هم طراحی شدند در غیر این اینصورت برنامه هایی مثل NoClone جوابگو نیازها بودند.در مورد مشکل 99 درصد باید بگم که چون فرمت فایلها مختلف هست متناسب با آن حجم فایل نیز تغییر میکنه بنابراین عکسها عکسها چون از همه نظر شبیه به هم هستند و فقط از نظر سایز مختلفند در ردیف 99 درصد طبقه بندی می شوند نه 100 درصد.
یه مثال از یکی از کاربردهای نرم افزارهای اینچنینی میزنم تا متوجه کاربرد اینگونه نرم افزارها بشی.فرض کن تو یک فولدر 1000 تا عکس با فرمت JPG و رزولیشنهای مختلف داری که تعدادی از این عکسها مشابند و فقط رزولیشن آنها با هم فرق میکند.حالا شما میخواهید از بین عکسهای مشابه آنهایی که رزولیشن پایین تری دارند رو حذف کنید.به کمک اینجور برنامه ها میشه براحتی ای عکسها رو پیدا کرد
بازم برای اینکه بهتر متوجه بشی رزولیشن یه عکس کمی تغییر بده و دوباره با همون فرمت Save کن بعد با این برنامه ها تست کن.
ممنون بابت عکسی که گذاشتی ولی من متوجه نشدم اسم برنامه چیه!!!!!!!!!

سلام و خسته نباشید خدمت شما
امید است که جمعه سبزی پیش رو داشته باشید. من متوجه عرایض شما شدم. من ارشیوم از اول طوری چیده بودم و برنامه ریزی کرده بودم که 100 براحتی جوابگوی نیاز من بود و تونستم با این نرم افزار پر سرعت حجم وسیعی از ارشیوم ویرایش کنم برای همین در پست قبلی ذکر کردم که هر کس بنا به نیازش نرم افزارش انتخاب می کنه. که البته تفاوت عکس شما 88-89 درصد بوده. اما می خوام به شما نرم افزار حرفه ای برای اینکار معرفی که مختص تصاویر و از 4 فرمت JPG,JPEG,BMP,PNG پشتیبانی می کنه که فکر می کنم کافی باشه. حجم 12 مگابایتی این نرم افزار گویای کارایی بالا در عین حال ساده می باشد. سعی کردم از هر بخش عکس بزارم تا کاملا اشنا بشی در پایان هم لینک دانلود و سریال نامبر می زارم ولی از لحاظ سرعت قابل مقایسه با clone نیست اما دقتش فوق العادست.

من روی 88 درصد تنظیم کردم که در تصاویر بعدی تفکیک ببینید

نکته: اگه خواستی project بعدی شروع کنی ابتدا از منوی tools گزینه start over انتخاب کنید.

اینم لینک دانلوذ:
serial : REDBIRD33

Balrog
16-06-2006, 04:13
كسى نبود جواب منو بده؟!

Mohammad_M
16-06-2006, 09:25
كسى نبود جواب منو بده؟!

دوست عزیز سلام
من هر چی تو وب گشتم نتونستو یه Mirror واسه این کرک پیدا کنم.بنابراین خودم آپلود کردم اینم لینکش:
ولی همانطور که تو پستهای قبلی گفته شد این کرک فقط محدودیت زمانی رو از بین میبره و بقیه محدودیتها همچنان باقی هستند.
دو تا برنامه Free تو این زمینه معرفی میکنم.اگه خواستی امتحان کن:
برنامه اول Dup Detector :
لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تصویری از محیط برنامه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه دوم:AntiDupl
لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(این برنامه Interface روسی داره ولی قابلیت تغییر به زبان انگلیسی رو هم داره)

در ضمن این برنامه ها حدوداً نیم مگ حجم دارند و واسه کارهای عادی جوابگو هستند.

موفق باشی

Mohammad_M
16-06-2006, 10:31
با سلامی دوباره خدمت آقا ویلیام گل!
ممنون بخاطر لینکها و عکسهایی که میذاری
من با این برنامه هم قبلاً کار کردم.میدونی منم اون موقع گول سایزش خوردم و بعد از مدتی کار کردن باهاش متوجه شدم برنامه جالبی نیست.از معایب این برنامه میتونم به حجم بالای Setup,سرعت بسیار پایین جستجو, پشتیبانی کردن فقط از 4 فرمت تصویری و عدم بهره گیری از یک محیط زیبا اشاره کرد.اینی هم که عکسهای کاملاً شبیه هم رو که فقط فرمت یکسانی ندارند رو در رده 88 درصد طبقه بندی میکنه از دیگر معایب این برنامه است.
خوبه بدونی فرمتهای پشتیبانی شده توسط ImageDupless شامل :JPEG, GIF, BMP, PCX, PNG, TIFF, PGM, WMF, EMF, EPS, PSD, ICO و برنامه Image Comparer شامل: JPEG, J2K, BMP, GIF, PCX, PNG, TIFF, TGA, ICO, CUR میباشد
برنامه Dup Detector که تو پست قبلی معرفی کردم رو امتحان کن.با اینکه برنامه Free و نسبتاً قدیمیه ولی کارایی بالاتری نسبت به Duplicate Image Finder داره .در کل من تو برنامه های معرفی شده Image Dupless رو بهتر دیدم.کلی هم تو وب دنبال کرکش بودم که همانطور که گفتی برای ورژن 1.6.3 این برنامه کرک روسی هست و کرک انگلیسیش پیدا نمیشه.اگه تونستم گیر بیارم واستون میذارم.
باز هم از زحماتی که میکشی تشکر میکنم
موفق باشی

Balrog
16-06-2006, 12:17
همونطور كه اين دوست عزيزمون Mohammad_M گفته بود برنامه‌ى NoClone به هيج وجه به درد نمى‌خوره، حداقل به درد عكس‌ها!
از Mohammad_M مى‌خوام كه يه زحمتى بكشه و اين ورژن 2.0 برنامه‌ى Image Comparer رو يه جايى آپلود كنه. ممنون.

Mohammad_M
16-06-2006, 13:53
همونطور كه اين دوست عزيزمون Mohammad_M گفته بود برنامه‌ى NoClone به هيج وجه به درد نمى‌خوره، حداقل به درد عكس‌ها!
از Mohammad_M مى‌خوام كه يه زحمتى بكشه و اين ورژن 2.0 برنامه‌ى Image Comparer رو يه جايى آپلود كنه. ممنون.

دوست عزیز سلام
کرک Image Comparer 2.3 یا برنامه هایی که معرفی کردم کارت راه ننداخت؟؟؟؟؟؟؟
اگه ورژن 2.0 این برنامه رو برای امتحان Patch ای که توسط گروه Digerati که واسه همین ورژن ریلیز شده میخواهی, به نظر من بی خیالش شو!!!
من این ورژن رو بعد کلی دردسر گیر آوردم و وقتی این Patch رو روش امتحان کردم و عمل نکرد , داشتم آتیش میگرفتم!

به هر حال اگه میخوای خودت امتحان کنی یا این ورژن رو واسه کار دیگه ای میخوای بگو برات بذارم ;)

خوش باشی

Balrog
16-06-2006, 15:56
آخه چرا جواب نداد! Error CRC داد؟

Mohammad_M
16-06-2006, 17:31
!CRC MiSMATCH

william
16-06-2006, 23:17
سلام محمد جان
قبل از هر چیز امیدوارم جمعه خیلی خوبی را سپری کرده باشید
در مورد نرم افزار duplicate image finfder با شما موافقم. سرعت فوق العاده پایین و ساپورت نکردن بیشتر فرمتهای تصویری از معایب بزرگ این برنامست.

نسخه کرک شده انگلیسی ImageDupeless براتون میزارم. فایل Crackeng در دایرکتوری برنامه کپی و بعد اجرا کنید. در ضمن این نرم افزار نسبت به image comparer کارایی بهتری داره.
لینک دانلود:

Balrog
17-06-2006, 00:53
Mohammad_M! حدس مى‌زدم مشكل سر CRC باشه. يه لطفى بكن برنامه رو به من برسون، من مشكل Patch رو حلش مى‌كنم.

william
17-06-2006, 02:42
There Is No Contain Anything
عذز می خوام. سیستم قاطی کرد این پست نا خواسته ایجاد شد. ;)

Mohammad_M
17-06-2006, 10:11
Mohammad_M! حدس مى‌زدم مشكل سر CRC باشه. يه لطفى بكن برنامه رو به من برسون، من مشكل Patch رو حلش مى‌كنم.
دوست عزیز سلام
ریش و قیچی دست خودت!
راستی چرا از برنامه ای که خودت معرفی کردی استفاده نمی کنی؟

Mohammad_M
17-06-2006, 10:38
سلام محمد جان
قبل از هر چیز امیدوارم جمعه خیلی خوبی را سپری کرده باشید
در مورد نرم افزار duplicate image finfder با شما موافقم. سرعت فوق العاده پایین و ساپورت نکردن بیشتر فرمتهای تصویری از معایب بزرگ این برنامست.
نسخه کرک شده انگلیسی ImageDupeless براتون میزارم. فایل Crackeng در دایرکتوری برنامه کپی و بعد اجرا کنید. در ضمن این نرم افزار نسبت به image comparer کارایی بهتری داره.
لینک دانلود:

ویلیام جان سلام
ببخش که دیر جوابت مینویسم آخه سرم خیلی شلوعه و نمیرسم به انجمنها سر بزنم
واقعاً خسته نباشی
در مورد Image Comparer , همانطور که تو پستهای قبلی هم گفتم تا اینجا Image Dupless بالاترین کارایی رو داره
و با تو موافقم.
بخاطر کرک واقعاً ممنون
میدونی من سریال این برنامه رو بالاخره گیر آوردم.با این سریال دیگه مشکل روسی بودن کرک رو نداریم
واستون میذارم تا حالشو ببرید!

Balrog
18-06-2006, 02:58
انگار تو هارد همگى دوستان غير از يه كوه از اين نوع wallpaperها (!) چيز ديگه‌اى براى مثال آوردن نيست!!!

Balrog
18-06-2006, 03:01
من با interface اون برنامه‌اى كه معرفى كردم زياد حال نمى‌كنم!
راستى دستت درد نكنه!
رو كرك كردنش كار مى‌كنم...

Mohammad_M
18-06-2006, 09:24
خواهش می کنم قابلی نداشت.راستی اگه تو کرک کردن واردی دست ما رو هم بگیر!

amir-f
22-10-2006, 02:14
بالاخره يافتم دوستان
ايمن لينك دانلود:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

التماس دعا!

Balrog
25-10-2006, 01:30
amir-f جان، خسته نباشى! اين كركى كه گذاشتى مى‌دونى چند ماه قبل تو همين تاپيك گذاشته شده؟!

amir-f
26-10-2006, 00:53
برو بابا همه سایتو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم اینم به زرو گیر اوردم برو خداتو شکر کن! البته میدونم یه نواقصی داره

که اونم تقصیر من نیست برو یقه کرک نویسشو بچسب از طرف منم کلی لیچار بارش کن!

Balrog
26-10-2006, 01:53
اصلا دقت نكردى كه من چى چى گفتم! من نگفتم كركى كه گذاشتى به دردنخوره، من گفتم كه اين كرك خيلى وقت پيش تو همين تاپيك گذاشته شد و پرونده‌ى كرك اين برنامه همون موقع تقريبا مختومه اعلام شد! به هر حال دستت درد نكنه!

Hamed-Dehghani
08-08-2007, 21:36
image comparer 3.2 هم اومد !!

اونوقت كرك ور‍ژن هاي قبليش هنوز كار نمي كنه ؟!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين ديگه چه برنامه ايـه كه

ايرانيا رو كه خوراكشون كرك ساختنه از رو برده !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين همه آدم مدعي تو فروم هست !

هيچ كس نمي تونه بره كركش رو بسازه يا پيدا كنه ؟!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سودا كجايي تو ديگه چرا كم آوردي ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid333
24-01-2008, 22:50
پس از 170 روز کرک Image Compare v2.3 را کسی پیدا نکرد البته بدون ایراد و قابل دانلود

یعنی یه نفر نیست تو انجمن که ..................