PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش کردن یک سیستم خاص

فاطـمه
12-11-2008, 18:42
سلام بچه ها
اگر بخوایم توی یک شبکه محلی معمولی یه سیستم خاص رو از روی یک سیستم دیگه خاموش یا ریست کنیم باید چکار کنیم؟!
من دیدم قبلا کسی این کار رو انجام می داد ولی من نتونستم این کار رو انجام بدم...

paranoid_android
12-11-2008, 20:08
دستور shutdown رو تو CMD تایپ کنین و از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای مشاهده سوئیچ های مختلفش استفاده کنین. مثلا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه پنجره گرافیکی براتون باز میکنه که تو قسمت Computers کامپیوتر یا کامپیوترهاتون رو Add میکنین از قسمت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم که تعیین میکنین میخواین سیستم رو shutdown یا restart یا logoff کنین. قسمت های پایین هم که تنظیماتش مشخصه.

فاطـمه
12-11-2008, 20:17
دستور shutdown رو تو CMD تایپ کنین و از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای مشاهده سوئیچ های مختلفش استفاده کنین. مثلا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه پنجره گرافیکی براتون باز میکنه که تو قسمت Computers کامپیوتر یا کامپیوترهاتون رو Add میکنین از قسمت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم که تعیین میکنین میخواین سیستم رو shutdown یا restart یا logoff کنین. قسمت های پایین هم که تنظیماتش مشخصه.
از راهنماییتو واقعا ممنون ....
یه سوال دیگه هم اگه اجازه بدین بپرسم
توی ویندوز بدون نصب نرم افزار امکانی داریم که مانیتور سیستم های دیگه رو ببینیم؟!
(به جز استفاده از netmeeting ویندوز)

paranoid_android
12-11-2008, 20:31
از راهنماییتو واقعا ممنون ....
یه سوال دیگه هم اگه اجازه بدین بپرسم
توی ویندوز بدون نصب نرم افزار امکانی داریم که مانیتور سیستم های دیگه رو ببینیم؟!
(به جز استفاده از netmeeting ویندوز)
remote desktop هست فقط اگر طرف مقابل شما با حساب Admin خودش به سیستمش logon کرده باشه اون رو میندازه بیرون و logout میکنه تا شما سیستمش رو ببینین! که بسیار ضایع هستش!! توصیه میشه از نرم افزاری مثل netsupport school استفاده کنین.

فاطـمه
13-11-2008, 09:23
remote desktop هست فقط اگر طرف مقابل شما با حساب Admin خودش به سیستمش logon کرده باشه اون رو میندازه بیرون و logout میکنه تا شما سیستمش رو ببینین! که بسیار ضایع هستش!! توصیه میشه از نرم افزاری مثل netsupport school استفاده کنین.
من نمی خوام یواشکی این کار رو انجام بدم ولی به هر حال از توصیتون ممنون
راستی این نرم افزار رو من خواستم بخرم ولی سی دی اون رو پیدا نکردم
(net suort school) شایدم زیاد نگشتم

paranoid_android
13-11-2008, 13:06
من نمی خوام یواشکی این کار رو انجام بدم ولی به هر حال از توصیتون ممنون
راستی این نرم افزار رو من خواستم بخرم ولی سی دی اون رو پیدا نکردم
(net suort school) شایدم زیاد نگشتم
من یه لینک دانلود همراه کرک براتون میذارم، حجمش 17 MB ه. امیدوارم این کارم بر خلاف قوانین انجمن نباشه!

NetSupport School Professional 9.0 + Crack

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فاطـمه
13-11-2008, 13:46
من یه لینک دانلود همراه کرک براتون میذارم، حجمش 17 MB ه. امیدوارم این کارم بر خلاف قوانین انجمن نباشه!

خیلی لطف کردین.:20:
نه تا جایی که می دونم خلاف قوانین نیست
من دارم دانلود میکنم
کار میکنه دیگه؟!

فاطـمه
13-11-2008, 14:14
فایل رو دانلود کردم ولی Extract نمیشه می گه !
D:\Documents and Settings\...\Downloads\Compressed\Net-Support-School-Version-9-Crack-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] CRC failed in the encrypted file Setup.exe (wrong password ?)
! Cannot execute "D:\DOCUME~1\NOANDI~1\LOCALS~1\Temp\Rar$EX05.718\Se tup.exe"

paranoid_android
13-11-2008, 14:26
فایل رو دانلود کردم ولی Extract نمیشه می گه !
D:\Documents and Settings\...\Downloads\Compressed\Net-Support-School-Version-9-Crack-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] CRC failed in the encrypted file Setup.exe (wrong password ?)
! Cannot execute "D:\DOCUME~1\NOANDI~1\LOCALS~1\Temp\Rar$EX05.718\Se tup.exe"
از اینجا DL کنید:

یا اینجا:

devil_ff2008
13-11-2008, 18:53

دانلودش کردم
فایل نصبش درسته ولی کرکش نه
اگه یکی کرکشو بزاره واقعا ممنونش میشم
:10: