PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی کمک کنه خیلی فوری : یه ویروس خیلی عجیب

CRUEL KILLER
12-11-2008, 18:07
سلام.
احتیاج به کمک فوری دارم یه ویروس عجیب رو سیستمم ریخته که نه اسمشو می دونم نه اطلاعاتی ازش دارم.:19:
علایمش اینه :
وقتی مثلا می خوام یه گیمی نصب کنم مثلا COD4 نصب با موفقیت تموم میشه ولی تا میام درایو E رو که فقط مخصوص گیم هست رو باز کنم میبینم خالیه :18:چند بارم امتحان کردم ولی نشد که نشد:41:
هیچ آنتی ویروسی هم پیداش نمی کنه با اینا امتحان کردم ولی پیدا نکرد :
Bitdefender - kaspersky - norton - nod - panda - macaffe
چند تا هم spyware و trojan remover و ... نصب کردم ولی چیزی پیدا نشد:18:
در طول نصب هم دایرکتوری رو میبینم و تا اتمام نصب هم پوشه بازی اونجاس ولی نصب که تموم شد انگاری درایو فرمت میشه. این گیم رو هم که گفتم تقریبا 8 ماه دارم نصب می کنم و بازی می کنم و هیچ مشکلی هم نداشتم تا حال منظورم اینه که مشکل از گیم نیست .
در ضمن این اتفاق فقط برای درایو E من میفته یعنی با نرم افزار هایی که نصب می کنم مشکلی ندارم و کار می کنن.و اینکه چند ساعت پیش ویندوزمو عوض کردم و وقتی دارم اینا رو تایپ می کنم بعد نصب ویندوز اولین باره که کاننکت میشم.قبل عوض کردن ویندوزم هم وقتی رو هر کدوم از درایو ها کلیک می کردم که باز شن ارور می داد : windows cannot find copy.exe ... یا یه چیزی تو این مایه ها :31:
لطفا هر چه سریع تر کمکم کنید ممنون میشم .

p_s_m
13-11-2008, 21:33
درایو E رو scandisk کنید و بگین چه پیغامی میده

CRUEL KILLER
13-11-2008, 22:49
درایو E رو scandisk کنید و بگین چه پیغامی میده
اگه منظورتون انتی ویروسه که هیچ پیغامی نمی ده حتی فرمتش هم کردم ولی فرقی نمی کنه
در واقع F-disk هم کردم ولی هنوز همون مشکلو دارم.

p_s_m
14-11-2008, 21:05
شما با partition magic یا partition table doctor یا یه نرم افزار تست بدسکتور دیگه هاردت رو یه

بدسکتور چک بکن