PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tom Clancy's SPLINTER CELL FANS / طرفداران اسپلینتر سل

Don Thomas
12-11-2008, 07:06
تقدیم به دوست عزیزم Sam Fisher 08 :10:

سلام

بر تمامی دوستان و علاقه مندان :10:

از نام تاپیک مشخصه که این تاپیک به چه منظور ایجاد شده ...:46:

همانطور که می دانید این شخصیت محبوبترین شخصیت بازیهای رایانه ای در دنیا می باشد .

بحث و نقد و نظرات علاقه مندان و طرفداران این شخصیت :20:

تصاویر زیبا و تشکیل یک آلبوم ONLINE از این شخصیت هم می تواند در نوع خودش جالب باشه ... :18:

آخرین اخبار مربوطه در مورد بازیها و تغییرات وی در این تاپیک مطرح می شود .:46:

شما هم می توانید از همین امروز به جمع دوستان در این تاپیک بپیوندید :10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه : لطفا دوستانی که به هر دلیلی از این شخصیت خوششون نمیآد , نیان توی این تاپیک ! فقط سینه چاک های این شخصیت ...

Don Thomas
12-11-2008, 07:11
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در این تاپیک هم مشغول نوشتن بیوگرافی کامل از این شخصیت هستیم که تا چند روز دیگر تکمیل تکمیل می شود .... :46:

king-hitler2
12-11-2008, 09:36
Don Thomas
همیشه با موضوعات جدید میای
بابا بیا تو قسمت بازیها

فکر کنم هوای بازی بهتره تا فیلم

منم میخام از طرفدارانش بشم ولی هر چی میکنم نمیشه
ببینم کسی میتونه ما و بقیه رو تو این تایپیک جذب این سام کنه

سام فیشر سایت کو نیومده

B3HZ@D
12-11-2008, 09:45
به به
بالاخره یک تاپیک مخصوص سم فیشر زده شد
من که خیلی وقته طرفدار و عاشق سم فیشرم
خدائیش بهتر از سم فیشر کسی دیده؟؟؟؟؟کی رو با این همه قابلیت سراغ دارید؟؟!!!
امیدوارم تاپیک خفنی باشه و بترکونه
راستی همه میتونن عکس بذازن ؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
12-11-2008, 10:03
به به
بالاخره یک تاپیک مخصوص سم فیشر زده شد
من که خیلی وقته طرفدار و عاشق سم فیشرم
خدائیش بهتر از سم فیشر کسی دیده؟؟؟؟؟کی رو با این همه قابلیت سراغ دارید؟؟!!!
امیدوارم تاپیک خفنی باشه و بترکونه

دوست عزیز همه ی حرف های شما درست ولی سم یه رقیب هم داره !
Snake در سری بازی های Metal Gear Solid .
البته منم خودم طرفدار فیشرم چون با بازیهاش خیلی حال میکنم .
تقریبا همه ی ورژن ها رو تموم کردم .

starn
12-11-2008, 10:11
نسخه جدید بازی کی می اد؟؟؟؟؟(فکر کنم به تاخیر افتاد دارن دوباره بازی رو می سازن)

B3HZ@D
12-11-2008, 10:11
البته منم خودم طرفدار فیشرم چون با بازیهاش خیلی حال میکنم .
تقریبا همه ی ورژن ها رو تموم کردم .

درسته
ولی اسنیک حریف سم نمیشه
البته هر دو شخصیت قابلیت های زیادی دارن ولی سم یه چیز دیگست
.......................................
حالا منتظریم ببینیم سورپرایز dom thomas برامون چیه؟

king-hitler2
12-11-2008, 10:20
اسنیک دیگه پیر شده . در حال مردن
ولی این سام مثل گ و گو ش داره جوونتر میشه و قویتر از قبل

B3HZ@D
12-11-2008, 11:16
راستی چرا نسخه جدید تاخیر خورده؟؟؟؟
برای هر ورژن این قضیه تکرار میشه.....دلیلش چیه فقط خود یوبی میدونه!!!!!!!

Don Thomas
13-11-2008, 06:46
king-hitler2
همیشه با موضوعات جدید میای
بابا بیا تو قسمت بازیه

شما خیلی لطف دارین ... من در بخش بازیها هم هستم :46:

فکر کنم هوای بازی بهتره تا فیلم
اگر بهتر نباشه , مطمئن باشید کمتر هم نیست ... :5:

این پست رو حتما بخونید , داغ داغ ... چند دقیقه پیش در تاپیک مربوطه قرار داده ام :46:

منم میخام از طرفدارانش بشم ولی هر چی میکنم نمیشه
ببینم کسی میتونه ما و بقیه رو تو این تایپیک جذب این سام کنه

مثل اینکه چاره ای نیست جز اینکه بیوگرافی سم فیشر رو تا اونجایی که ترجمه شده از تاپیک مربوطه در این تاپیک هم نقل قول کنم :21:

Don Thomas
13-11-2008, 06:54
نقل قول گرفته شده از تاپیک " بیوگرافی شخصیت های بازی ها "

Sam Fisher

محبوبترین شخصیت دنیای بازیهای رایانه ای که بعدها پس از خلق آن برای رایانه های شخصی در دنیای کنسولها هم طرفداران پر و پا قرصی پیدا کرد ... شخصیتی که فوق العاده خوش چهره بوده و به مرور زمان آثار ماموریتها رو در چهره وی مشاهده می کنیم ...:20:

سم فیشر یا دقیقتر بگوییم " Samuel Leo Fisher " اصلی ترین شخصیت مجموعه بازیها سری " Splinter Cell " می باشد ...

اولین بار وی را در بازی " Tom Clancy's Splinter Cell " دیدیم که فوق العاده بازی سختی بود ... :18:

برای اولین بار حس کماندوهای مخفی را تجربه کردیم که با چه مهارتی خلق شده بود ...

در مورد این شخصیت این نکته قابل توجه است که گویندگان این شخصیت در زبان انگلیسی " Michael Ironside " بوده و در زبان ژاپنی " Tesshō Genda " به جای وی صحبت کرده اند ...

سم فیشر یکی از مامورین حرفه ای اداره CIA بوده که متخصص اتفاده از دستگاههای این اداره نیز می باشد ... :21:
وی علاوه بر اینکه در کار خود متخصص بوده عضو نیروهای ویژه آمریکا و همچنین عضو تیم شماره 3 از نیروهای دریایی ویژه نیز بوده است ...

وی متولد 1957 بوده که 178 سانتیمتر قد و وزنی معادل 77 کیلوگرم دارد که چشمان سبز وی , چهره ای بیاد ماندنی از وی ترسیم کرده است .:20:

او یک اپراتور مناطق نظامی بود که در یک دفتر کاملا سری نظامی و بین المللی مشغول خدمت بوده البته تا زمان " Splinter Cell Double Agent " .

فیشر به شدت چابک و سریع و فرز و یک متخصص تمام عیار در زمینه های جاسوسی می باشد ...:31:

فیشر اولین کارآموزی بود که در پروژه " Splinter Cell " توانست برای سومین بار حضور خود را ثبت کند ... :5:وی همیشه ترجیح می دهد که به تنهایی به میدان مبارزات برود و تمامی ماموریتها رو تنهایی به اتمام برساند .:18:

فیشر زمانی که هیچ شغلی نداشت در " Towson, Maryland " اقامت داشت ...آن زمان فیشر دانش آموز یک مرکز آموزش هنرهای رزمی با نام " Krav Maga " بود .

زمانی که فیشر در پایگاه آمریکا در کشور آلمان حدودای سال 1980 بود با خانم " Regan Burns " ازدواج کرد البته این ازدواج به صورت رسمی در سال 1984 انجام شد ...:31:

اولین فرزند آنها نیز در June 16, 1985 به دنیا آمد , وی دختری بود که اسم او را " Sarah " گذاشتند ...

متاسفانه این وصلت خیلی به طول نیانجامید و فیشر از همسر خود جدا شد:41: و دخترش نیز با مادر همراه شد ... خبرهای بد همچنان ادامه داشت تا اینکه در سال 1989 همسر وی بر اثر بیماری سرطان شدیدی از دنیا رفت و همچنین دختر وی براثر سانحه تصادف توسط راننده ای که مست کرده بود در سال 2008 کشته شد ...:41:

مباشر و همکار تخصصی فیشر کسی نبود جز " Colonel Irving Lambert " ...
کلنل مباشر و طراح ماموریتها و همچنین حمایت کننده NSA به همراهی William Redding. و در کل این رو بگم که یکی از آن بزرگان بود ... علاوه بر اینها مقام تیمساری را در اختیار داشت و همچنین رئیس گروهی به اسم " SHADOWNET " بود که آنها هم اپراتور متخصص بودند ...

فیشر مامورتهای اپراتوری فراوانی را در Canada, Democratic Republic of Congo, China, Iceland, Israel, East Timor, Indonesia, Japan, Kyrgyztan, Russia, Ukraine, Turkey, Azerbaijan, Iran, North و South Korea, Mexico, Panama, Colombia, Peru, Myanmar, Serbia, Georgia به عمل رسانید تا مهارتهای فوق العاده ای رو کسب کرد ...

Martin Caya در دوران خدمت فیشر در افغانستان تنها رابط او بود و مهارتهای فوق العاده ای رو به فیشر آموخت ... همچنین زمانی که فیشر در مامورتی واقع در " East Germany " بود , عضو هیئات USSR بود تا زمان فروپاشی شوروی ...

وی نقشهای بسیاری در طول مجموعه بازیهای اسپلینتر سل بر عهده داشته است ... از جمله در ماموریت " بانک " در بازی " Chaos Theory " ... حتی در اولین جنگی که سم در آن حضور داشت به گفته لمبرت به پشتیبانی از سم حرکت کرد ...

از جمله خصوصیات اخلاقی سم فیشر می توان به حالت جاسوسی منحصر به فرد وی اشاره کرد ... خیلی ها فکر می کنند که وی انسانیست بدون روح و احساس , در صورتی که اینگونه نیست و وی آدمی با قلبی روشن و فکری باز می باشد که هرگز دچار احساسات زودگذر نمی شود ...:5: اگر جایی قرار باشد در یک لحظه بین کشتن یک فرد و نکشتن آن تصمیم بگیرد , چنانچه صلاح در کشتن وی باشد , این کار را انجام می دهد ... حتی اگر بهترین دوست وی باشد ...

او شخصی شوخ طبع نیز هست ...
سام فیشر در این بین فدای یکسری از هداف سیاسی می شود , فعالیتهای سیاسی که هم اکنون نیز در دنیای واقعی شاهد آن هستیم ...:19:

آنچنانکه در " Pandora Tomorrow " کلنل لمبرت به او می گوید " Nobody knows whether he(Norman Soth)'s a US Agent or a terrorist " و در پاسخ سم فیشر خطاب به او می گوید " Those things aren't mutually exclusive "

سام فیشر مردیست وفادار , ثابت قدم و پایبند به تعهداتش و ایمانی که به کارش دارد باعث شده تا در هر لحظه از زمان برای مردمش با دشمنان بجنگد و خون و خونریزی رو مخفیانه و گاهی اوقات آشکارا به پا کند ...

در مجموعه داستانهای اسپلینتر سل , سام فیشر یک مامور تازه کار است که توسط کلنل لمبرت به گروهان خاصی می پیوندد و کم کم مهارتهای فوق العاده ای کسب می کند ...

او فردیست که واقعا از هر جهت نمونه بوده ... چون او از ابتدا اکثر توانایی ها رو می شناخته ...

البته خالی از لطف نیست که بدانید بعضی از مهارتهای پیش پا افتاده را مدیون کلنل می باشد
!
به طور مثال در " Splinter Cell Pandora Tomorrow " در یکی از مراحل که سم درون آسانسور می باشد , و دشمنان نیز یکمرتبه برق رو قطع می کنند و سم درون آسانسور حبس می شود ... در این حال کلنل به سم می گوید که " زمانی که برق نیست آسانسور هم حرکت نمی کند " در همین حین سم با نیش خندی به وی می گوید " متشکرم , کلنل " !!!
:27:

در " Splinter Cell: Chaos Theory " سم فیشر واقعا از دشمنان خود سریعتر و زرنگتر می باشد برای مثال زمانی که کلنل به او دستور می دهد که دشمنان خود را زمانی که در اختیار دارد , می تواند کاملا نکشد ! بلکه جان آنها را تا حد معینی کم کند , منظور همان خط زندگی دشمنان بوده و به این ترتیب وی توانسته تا به طور مثال در مرحله " Penthouse " از " Chaos Theory " یکی از دشمنان را دستگیر کرده و از او درخواست سریال نامبر در رو بپرسد ...:31:

سام می گوید " Pick a number between 1 and 10 " و پس از اینکه اون فرد پاسخ را می دهد دوباره سام می گوید " Huh. Lucky guess. You get to live. Now tell me something useful or we'll play another round " دقیقا شبیه به یکی از دیالوگهای بازیگر بزرگ " رابرت دنیرو " در فیلم " Brazil. " ...

یکی از زمانهای فوق الاده هیجان آور که او را از تهمت یک آدم بیمار روانی نجات می دهد , جملاتی بود که در تبلیغ بازی " Chaos Theory " به زبان آورد ...

وی گفت " I take no joy in killing, but make no mistake - I do what needs to be done to preserve the greater peace. I take the lives of a few to protect the freedoms of many. I am a Splinter Cell "

به طور خلاصه اینگونه است که " من هیچ لذتی از کشتن نمی برم ! تنها به خاطر نجات تعداد بسیار زیادی از مردم , مجبور می شوم تا تعداد کمی را از بین ببرم " ...

معرفی این شخصیت هنوز به پایان نرسیده است تنها قسمت " Background " آن معرفی شده و البته بخشی از قسمت " Personality " , ادامه این مطالب رو به زودی مشاهده می کنید ...:46:

و اما ادامه معرفی این شخصیت محبوب رو از این جا شروع می کنیم که ....

اگر در زمان انجام بازی " Splinter Cell: Chaos Theory " دقت کرده باشید متوجه این موضوع شده اید که حس شوخ طبعی سم فیشر تا چه حد عاقلانه و منطقی می باشد ...:46: و این موضوع از نوع صحبت کردن وی کاملا واضح و آشکار می باشد ...

بهتره کمی هم راجب به حس مخفی کاری وی نیز صحبت شود ... همانطور که در تجربیات خود داشته اید , یکی از پر کاربردترین خصوصیات در مخفی کاری های سم , پنهان شدن در تاریکی بود ... این خصوصیت رو برای اولین بار " لمبرت " به وی آموخت و همین امر موجب شد تا بسیاری از دشمنان رو به راحتی از پشت غافلگیر کنید ... :31:

و یا مورد دیگری که الآن به آن می پردازم , همان مخفی کردن جسد دشمنانی که در انجام ماموریت ها مجبور به از بین بردن آنها بودید ... این هم از خصوصیاتی بود که کلنل آن را به سم یاد آوری کرد و به او گفت که برای انجام این کار به وی , مدالی تعلق خواهد گرفت ! ولی سم در جواب کلنل گفت " مدال نمی خواهم چون هیچ کمکی به من نمی کند , کمی به استراحت و خواب احتیاج دارم " ...

این نکته هم قابل توجه است که سم فیشر در بسیاری از موارد مخالف کشتن اشخاص بوده و چندین و چند بار با کلنل لمبرت بحث داشته که چرا باید این کار رو انجام بدهم و از این قبیل دیالوگها از وی بسیار شنیده شده ... :20:

بعضی مواقع با کلنل کل کل هم داشته !!!
مثلا در یکی از مراحل با وی بر سر مخفی کردن یکی از اجساد بحث می کنه که فقط 30 ثانیه برای مخفی کردن جسد فرصت دارد ... :18:

البته گهگاه سم فیشر از دست بازیکننده ها فوق العاده عصبانی می شده که در چنین حالتی اگر تا به حال درگیر شده باشید , سم , یکی دوتا بد و بیراه نیز حواله بازیکننده های آماتور می کند !!!:31:

این نکته رو می گم و ممکنه اونهایی که تا حالا بازی رو انجام نداده اند از تعجب شاخ در بیاورند , و آن اینکه ...
سم فیشر گاهی وقتها خودش تصمیم می گیرد تا در انجام ماموریتی اخلال و بی نظمی ایجاد کند تا حال و هوای بازی به کلی تغییر کند ...
مثلا در ماموریتی در " Splinter Cell: Chaos Theory " که وارد حمام می شوید و قرار است شخصی را بکشید , دو راه در پیش رو دارید , یا شلیک کنید و یا اینکه شلیک نکنید ! :13:

اکثر بازیکننده ها مورد اول یعنی شلیک کردن رو انتخاب می کنند , ولی در این هنگام سم فیشر , فرمان شما رو انجام نمی دهد و زمانی که آن شخص متوجه حضور شما شد , مجبور می شوید تا از روش دیگری استفاده کنید !!!!؟:18:

و از این شکل وقایع ما را به این نتیجه می رساند که شخصیتی باور نکردنی رو در اختیار داریم ...:21:

این همه از این شخصیت تعریف شد , بد نیست بدانید که انتقادهایی هم پیرامون وی مطرح شده , که مهمترین آنها به این موضوع پرداخته شده :

" سم فیشر شخصیتی توسعه نیافته و به معنایی دیگر نصفه و نیمه دارد , شخصیتی که وی را از انجام بعضی امور معاف می کند ! "

و اما در پاسخ به این انتقاد بزرگ , شرکت " یوبی سافت " خالق این شخصیت , بر این شد تا سری جدیدی از بازی اسپلینتر سل را روانه بازار کند ...:46:

Splinter Cell: Conviction مشت محکمی خواهد بود بر دهان افرادی که بدون جهت و منطق بر این بازی خورده می گیرند ... :27:در این بازی آنچه خواهید دید , غیر قابل تصور خواهد بود , خصوصیات اخلاقی فوق العاده پیچیده و تکمیل یافته و قابل تغییر خواهند بود ...

در یک جمله , زندگی خصوصی سم فیشر را تجربه خواهید کرد ...

البته شرکت یوبی سافت این مژده را داده است که این سری از بازی , شروعی از یک مجموعه بازی به صورت سریال سم فیشر خواهد بود ... :10:

به این ترتیب بررسی خصوصیات اخلاقی سم فیشر در این پست به پایان می رسد ...:20:

معرفی مهارتها و اسلحه های خاصی که " سم " در اختیار دارد را در پست آینده خواهید دید :46:

همچنان منتظر یاری دوستان دیگر برای تهیه بیوگرافی شخصیتهای دیگر هستم ...
که با مراجعه به گروه زیر می توانید به منظور هماهنگی و همکاری , حضور خود رو اعلام کنید ...

-*/-*/-*/*-/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/-*/

با سلام

بالاخره پس از وقفه ای که به خاطر بدقولی دوستانی که در گروه ترجمه ثبت نام کرده بودند و این بدقولی باعث حذف گروه شد , این تاپیک روال عادی خود را با کمک مدیر محترم این بخش " Sam Fisher 08 " در پیش می گیرد ...:10:

در ادامه معرفی شخصیت " سم فیشر " به مهارتها و اسلحه های معروف وی می رسیم ...

تاکتیک و لوازم

سم فیشر ورزشکاری قدر و ماهر است .:5: این خصوصیت وی را از دیگر افرادی که کاندیدای این نقش بوده اند مجزا کرده ... در بررسی این خصوصیت از وی این نکات جالب توجه می باشند :
1. فردی ماهر در رد شدن از موانع
2. شخصی آگاه به اصول صخره نوردی
3. یک شناگر قوی
4. شخصی که استقامت وحشتناکی دارد نمونه آن هم زمانیست که وی در بین دو دیوار می ایستد !
5. بدنی ورزیده و عضلانی , برخلاف قهرمانهای تخیلی که هیکلی درشت و رویایی دارند
6. یک ژیمیناستیک حرفه ای که چندین مدال در این راه کسب کرده
7. شخصیتی که سرعت فوق العاده ای دارد و این خصوصیت نیز وی را در جمله سربازان نمونه قرار داده

اگر چه وی در اکثر مراحل مجبور است مخفیانه و به آهستگی حرکت کند , ولی کسانی که شیفته بازی وی باشند بدون شک در ذهن دارند که مراحلی هم بوده که از سرعت وی استفاده شده ... جالب است بدانید وی در مسابقات ژیمیناستیک فرانسه که معروف به " parkour " هستند , توانسته مقام کسب کند .:18:

وی یکی از نفرات برتر مسابقات سختی موسوم به " Krav Maga " است که این مسابقات نوعی از مبارزات رزمی است که در کشور اسرائیل برگزار می شود و تنها نیروهای خاص می توانند در آن شرکت کنند , نیروهایی که خطرناکترین نیروهای نظامی این کشور محسوب می شوند و مرگ و میر در این مسابقات بشدت اوج می گیرد ...:21::21:

وی با level 38 توانسته برترین نفر در این بین باشد ...
این را بدانید که قبل از استخدام سم فیشر , یکی از شروط کاپیتان لمبرت این بوده که وی در این مسابقات شرکت کند و در ادامه وی توانست لقب بهترین بهترینها را کسب کند ....

اگر چه وی را در دو بازی اول به خاطر استفاده بیش از حد از " چاقو " فاقد این شرایط می دانستیم , اما سرانجام می توانید این خصوصیات را در سری جدید از این مجموعه ببینید ... :46:
بله , تعجب نکنید , در پیش نمایشهایی که از بازی " Conviction " ( محکوم ) می بینید , متوجه این موضوع می شوید که در زمان ناچاری و کمبود سلاح , این هنر رزمی و جنگی سم فیشر است که به کمک شما می آید ...:20:

این خصوصیت به قدری خود را نشان خواهد داد که باعث می شود آن را جزء بازیهایی از سبک " مبارزه ای " به حساب آورد !:27:

و اما بشنوید از میزان تحصیلات وی :
سم فیشر یکی از باسوادترین شخصیتهای بازیهای رایانه ای می باشد , در واقع بهترین آنها ... همانطور که در ابتدای شروع پروژه سم فیشر خدمت شما عنوان کرده بودم , این شخصیت پرمخاطب ترین و پر طرفدارترین شخصیت بازیهای رایانه ای می باشد ...
بگذریم
سم فیشر دارای مدرک فوق لیسانس در رشته ترجمه و زبانهای خارجی از جمله " روسی " و " کره ای " و " عربی " و " فارسی " و " اسپانیایی " است .:18:

لازم است بدانید که وی قبل از استخدام شدن به عنوان این مامور مخفی در کنسرسیون اداره اطلاعات جاسوسی که فعالیت می کرد , به عنوان اپراتور و مترجم زبانهای مختلف بود و بر روی دو زبان انگلیسی و اسپانیایی تسلط خاصی داشته , همچنین وی از قدرت شنوندگی خاص و قوی برخوردار است , اگر توجه داشته باشید در سری بازی های " اسپلینتر سل " وی همیشه یک پوسته یا همان ماسک چرمی بر روی سر و صورت خود داشته که حتی این امر موجب نشده که وی از قدرت شنوایی خود استفاده نکند ...

حتی در یکی از مراحل بازی " Pandora Tomorrow " وی از یکی سربازانی که به گروگان گرفته می پرسد که چقدر انگلیسی می داند ! در حالی که این یک جوک است ... ( البته این قسمت رو من خودم هم نفهمیدم که چی شده ؟!؟!؟ ) :31:

در ادامه

یک نکته جالب !
سم فیشر در دو بازی نخست فقط از دست راست خود استفاده می کرد و همه بر این گمان بودند که وی راست دست است ! :13: حتی در صحنه هایی از " Pandora Tomorrow " و " chaos Theory " شاهد این بودیم که وی تنها با دست راست خود از چاقو استفاده می کرد ... ولی این موضوع صحیح نیست و وی در فاصله بین دو بازی ذکر شده , توانسته قدرت استفاده از دست چپ را نیز در خود پرورش بدهد و اینک وی از هر دو دست خود با مهارت خاصی استفاده می کند و دیگر برای او هیچ فرقی ندارد که کدام دست و کجا ؟!

در بازی " Conviction " خواهید دید که وی با استفاده از یک وسیله موسوم به سنگ تیز کننده , چه حرکاتی را انجام خواهد داد و وی تبدیل به یک سوپر قهرمان واقی می شود .

در بازی " Conviction " سم فیشر با غریزه خود در جدال است !

وی به معنای تمام , خصوصیات اخلاقی و مهارتهای خود را به کار می گیرد و قرار است طبق چیزی که در " Double Agent " دیدیم , در سری جدید وی از قدرت و مهارت پرواز با هلیکوپتر نیز استفاده کند ...

مطمئنا هیجان انگیز خواهد بود .:5:

خب دوستان , فعلا تا همینجا بسنده می کنم .

ادامه در آینده ای نزدیک .

Don Thomas
13-11-2008, 07:00
x_fashist_x

بله همه می تونن عکس بگذارند :10:

Oracle_Eldorado

به نظر من اصلا قابل مقایسه با سم فیشر نیست ! سعی می شه در تاپیک بیوگرافی نویسی , شخصیت بعدی همین اسنیک باشه تا تفاوتهای این دو رو ببینید .... :21:

arenghatel
نسخه جدید بازی کی می اد؟؟؟؟؟(فکر کنم به تاخیر افتاد دارن دوباره بازی رو می سازن)
حتی دلشون نمیاد تریلری از این بازی نشون بدن ... البته یه چند تایی هست که خب خیلی معما برانگیزه ... :18:

x_fashist_x
حالا منتظریم ببینیم سورپرایز dom thomas برامون چیه؟

همین تاپیک و جمع شدن علاقه مندان و طرفداران , بزرگترین سورپریز خواهد بود ... :10:

Don Thomas
13-11-2008, 07:06
king-hitler2
ولی این سام مثل گ و گو ش داره جوونتر میشه و قویتر از قبل

چون خیلی محبوبه و هنوز تا بازنشسته شدن خیلی وقت داره ... :46:

x_fashist_x
برای هر ورژن این قضیه تکرار میشه.....دلیلش چیه فقط خود یوبی میدونه!!!!!!!
یعنی برای بازیهای قبلی هم همین مسئله پیش اومده ؟؟؟ نمی دونستم ...:18:

کمی بیشتر توضیح می دهید ؟ :20:

Sam Fisher 11
13-11-2008, 07:30
مرسی دوست عزیز :40::10::40:
بسیار عالی بود...ممنون بابت زحمتی که کشیدید ...امیدوارم تاپیک پر بار و خوبی بشه...
البته خواهشا فن بازی در نیارید که این بهتره یا اسنیک یا ... چون اولا یه تاپیک برای جذاب ترین شخصیت ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %8C%D9%86+%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%AA)داری و دوما هر کس سلیقه ای داره... پس خواهشا فقط عکس و مطلب در رابطه با کاراکتر سم فیشر در اینجا قرار بدید.
بازم ممنون

اینم یه والپیپر قدیمی تقدیم به دوستداران سم فیشر:

B3HZ@D
13-11-2008, 22:01
اقا این عکس واقعیه؟؟؟؟

Kasra 91
13-11-2008, 22:44
شخصیت مورده علاه من تامی تو Gta بود ولی وقتی قسمت 1 اسپلینتر رو بازی کردم بدجوری ازش خوشم امد

فقط الان دنبال سیو 90 درصد بازی شماره 1 میگردم تا برم سریه بعد رو بازی کنم

B3HZ@D
13-11-2008, 22:54
این هم یک سری عکس:

Don Thomas
14-11-2008, 07:39
Sam Fisher 08
البته خواهشا فن بازی در نیارید

رو جفت چشمام ... :10:

اینم یه والپیپر قدیمی تقدیم به دوستداران سم فیشر:

Design by sam fisher 07

:46:

x_fashist_x
اقا این عکس واقعیه؟؟؟؟

هان ؟ !!!!!!!!!:18:

خیلی سوال برانگیزه !!!! این تصویر رو کی دیدید ؟ :20:

x_fashist_x
این هم یک سری عکس:

فوق العاده بودند ... :10:

ممنون .

B3HZ@D
14-11-2008, 12:23
هان ؟ !!!!!!!!!

خیلی سوال برانگیزه !!!! این تصویر رو کی دیدید ؟

من این عکس رو نزدیک یک سالی هست که دیدمش ولی نمی دونم جریانش چیه؟؟؟؟
برام خیلی عجیبه....اگه الکیه که خیلی ظریف روش کار شده....ولی اگه واقعیه ؟؟؟؟!!!!!!

Sam Fisher 11
14-11-2008, 13:18
من این عکس رو نزدیک یک سالی هست که دیدمش ولی نمی دونم جریانش چیه؟؟؟؟
برام خیلی عجیبه....اگه الکیه که خیلی ظریف روش کار شده....ولی اگه واقعیه ؟؟؟؟!!!!!!
نه عزیز فیکه... قبل از انتشار آخرین اسپلینتر سل این عکس تو نت پخش شد و شایعه شد که یه کاراکتر زن جای سم رو گرفته...

B3HZ@D
14-11-2008, 23:38
این هم یک تریلر از سری جدید بازی splinter cell که 11 دقیقه ای است

Splinter Cell Conviction Gameplay - UbiDays

این هم یک تریلر 2 دقیقه ای

Splinter Cell ConViction: once an agent..now a fugitive..SVG

Don Thomas
15-11-2008, 06:07
Sam Fisher 08
نه عزیز فیکه... قبل از انتشار آخرین اسپلینتر سل این عکس تو نت پخش شد و شایعه شد که یه کاراکتر زن جای سم رو گرفته...

آهان ... پس حقیقت نداره ... ترسیدم , گفتم نکنه شخصیت رو تغییر ...:20:

x_fashist_x
این هم یک تریلر از سری جدید بازی

فکر کنم اون دو دقیقه ای رو بتونم ببینم :10:

دستت درد نکنه ...

B3HZ@D
15-11-2008, 13:30
عکسی از مبارزه در سری جدید این بازی

panther99
15-11-2008, 13:55
حالا اين سريه جديد كي مياد به بازار ؟؟؟؟
سيستم مورد نياز براي اجراش چيه؟؟؟؟

B3HZ@D
15-11-2008, 14:32
سری جدیدش که فعلا به تاخیر خورده
سیستم مورد نیاز هم هنوز اعلام نشده
جون که فعلا قرار نیست بیاد

Aseman e ghermez 2
15-11-2008, 20:02
سلام
توضیح: من از اسپلینتر سل 3 عاشق این سری شدم فقط روزی (تابستون) 13 ساعت رو هارد بازی میکردم تا این که نخسه 4 اومد یه شاهکار محض بود حالا هم بی صبرانه منطزر نخسه جدیدشم

Don Thomas
03-09-2009, 06:18

سم بار دیگر می آید این بار نه با تجهیزات گذشته و با حمایت های بی دریغ مسئولان دولتی از او ، او این بار در هیچ گروهی نیست ، او تنهای تنها باید به ماموریت هایی تن بدهد که این بار به هیچ گروهی ربطی ندارد بلکه ارتباط مستقیم به خودش دارد. او این بار فقط و فقط برای خودش کار می کند.

بازی اسپلینتر سل کانویکشن(Splinter Cell: Conviction ) پنجمین تراشه از سری بازی های اسپلینتر سل است که توسط شرکت یوبی سافت مونترال درست خواهد شد و توسط شرکت یوبی سافت منتشر می شود.امروز قصد دارم مطلبی کامل از این بازی ،از نکات مبهم تا داستان و تمام ریز درست این بازی را به شما بگوییم.این بازی برای کنسول ایکس باکس 360 و همچنین برای pc

صحبت آغازی سم:

من سم فیشر هستم.این بار دیگر مثل گذشته نیست، من هیچ حامی و یاری ندارم . هیچ کس از کشته شدن من ناراحت نمی شود.همه و همه من را یک فراری می دانند . آنها می خواهند من رو به خاطر اطلاعات زیادی که دارم سر به نیست کنند ولی این بار قزیه فرق می کنه.من سن و سال قدیم را ندارم، من الان 53 سال دارم ولی تجربه کارهای گذشته همیشه در ذهن من است. این بار کار من بسیار سخت است زیرا تجهیزات قبلی از من گرفته شده و همان تجیهزات بر علیه من استفاده خواهد . من سم فیشر هستم.اما این بار یک سم پیر و باتجربه ، با ده ها کارایی و فکرهای جدید.

(داستان بازی اصلا تاکید نشده است)

هیچ چیز کلی در مورد داستان بازی هنوز توسط سازندگان بازی اعلام نشده ولی...

در آخر بازی مامور دوجانبه وقتی با جمله to be continued… رو به رو می شوید دیگر مطمئن می شوید داستان ها بلاخره توسط یک پل و یا یک مرحله به هم ربط داده می شوند پس: در سال 2011-2010 هستیم و سم فیشر اکنون 53 سال سن دارد. او از ان او سی(NOC ) بیرون اومده ولی خارج شدن از گروه ان او سی به این راحتی ها نیست و در اصل غیر ممکن است و هر کس که می خواهد از این گروه خارج شود به علت دانستن اطلاعات محرمانه بسیار مهم کشته خواهد شد از این رو او از دست این گروه فرار می کند و تمام گروه ان او سی و تمام پلیس ها به دنبال شما خواهند بودو شما یک سرباز فراری قلمداد می شوید. در این راه لامبرت رئیس سابق سام او را کمک می کند. دریک صحنه سازی لامبرت کشته می شود و مسئول کشته شدن لامبرت گردن شما می افتد شما در طول بازی بی گناهی خود می خواهید بی گناهی خود را ثابت کنید در همین حین نیز معلوم میشود که لامبرت زنده است و اتفاقات عجیبی که تا الان هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی درج نشده است.(این تمام چیزی از که تا کنون از داستان بازی رو شده است )

گیم پلی کلی:

چیز بارزی که گیم پلی بازی به وزوح دیده میشود شلوغی و تاثیرات آن دربازی است چیزی که در سری های قبل این بازی به هیچ عنوان دیده نمی شد.

در این سری از بازی اسلحه اصلی و مهم شما محیط بازی است . اسلحه شما می تواند یک میز باشد یک چوب که روی زمین است در این زمینه سم نیز پیشرفت های زیادی کرده او حرکات رزمی یاد گرفته که می تواند در روند بازی بسیار تاثیر گذار باشد و استفاه از اسلحه را در بازی کمتر و کمتر شود.

شما همیشه باید مواظب باشید و روی انگشت پا راه بروید تا از دید دشمنان خود مخفی بمانید.شما در بازی نسبت هر تغییر کوچیکی باید عکس العملی از خود نشان دهید،شما باید از موقعیت های کوچک برای انجام وظایف خود استفاده کنید و برای فرار مکان های شلوغ راه خوبی برای فرار کردن شما از ماجرا است.

شما به عنوان یک سرباز فراری باید بسیار سریع فکر کنید و کارتون رو سریع انجام دهید و این بازی را بسیار مشکل می کند بازی مانند گذشته نیست که در تاریکی پنهان شوید و به ماموریت خود بیندیشید شما باید سریع فکر کنید و به سرعت آن را عملی کنید.گیم پلی و حالت بازی باعث این می شه که فشار خون شما به شدت بالا و پایین بشه و این مسئله در درگیریهای نزدیک وتیراندازی های پی در پی بیشتر به چشم می خورد.سم برای زنده موندن باید یک شبکه زیر زمینی هم پیمان درست کنه که اونا بتونن به او در ماموریت های سری که اون داره، اونو کمک کنن.که باعث بشن زودتر و بهتر فرار کنه.

ابتکارهاو تفاوت بازی با سری ها قبل :

در بازی اسپلینتر سل 5 در تمام نقاط بازی ابتکارات جدید می بینید:

واقعا سازندگان بازی نسل جدیدی از بازی های این سبک را کشف کردند و باید از این رو به سازندگان تبریک گفت از نوآوری ها هرچه بگوییم کم است و کم بهتر از هیچ است پس:

1.هر شیئی در بازی قابل استفاده است : بازی از فیزیک بعد بسیار بالایی برخوردار است هر شیئی که در بازی می بینید قابل انعطاف است ،هرچیزی که در بازی است از برگ های خشک روی زمین گرفته تا تمام آبجکت ها دارای سایه های بسیار زیبا و طبیعی هستند .شما می توانید از همه چیز استفاده کنید از چوب خشکیده افتاده شده روی زمین گرفته یا یک صندی شکسته افتاده شده در گوشه خیابان و همه این ها می تونه برای شما یک کارایی مثبت باشد. وسایلی که در دور و بر سم در بازی می بینید واقعا همان وسایلی هستند که در دنیای واقعی می بینید و باید شما با فکر و نیزهوشی خودتان به این نتیجه برسید که کی و چه موقعی باید از این وسایل استفاده کنید.

.دشمنان به صورت فعالی دنبال یک سرباز فراری هستند:سم به عنوان یک سرباز فراری همیشه در فرار است و پلیسان همیشه در تعقیب او هستند. این مسئله باعث می شه که شما باید در کوتاهترین زمان ممکن فکر و ذهن خود را کنار هم بگذارید و سریع به نتیجه مورد نظر برسید که از کدام سمت فرار کنید . به سمت مکان های خلوت برای سر به نیست کردن آن پلیس بروید و یا به سمت خیابان های شلوغ برای راحت فرار کردن؟؟؟

.استفاده از شلوغی برای فرار: این اولین بار است که در یک بازی کامپیوتری از این روش برای فرار استفاده می شود (قبلا در بازی هایی همچون هیتمن: 4 شلوغی را دیده بودیم ولی به هیچ عنوان برای فرار کردن از آن استفاده نمیشد.) شما می توانید با لباس شخصی که دارید در شلوغی مردم وارد شوید و پلیسانی را که همیشه در تعقیب شما هستند را گمراه کنید..

4.بازار سیاه:شما در بازی با استفاده از گروه زیر زمینی که درست کردید تفنگ و ابزار و وسایل خود را از آنها تهیه می کنید. و یا می تونید بدون استفاده از اسلحه مرحله ای رو به پایان برسونید(با تیز هوشی و دقت و استفاده از وسایل محیط)

5.تمام شلوغی ها فیزیکی هستند : این بدین معناست که این شلوغی مثل شلوغی مرحله ای از بازی هیتمن4 که در شلوغی بود نیست در آن مرحله اگر در وسط شلوغی تفنگی را در می یاوردید .مردم و افراد در شلوغی هیچ عکس العملی را نشان نداده و به کار خود که یا رقصیدن یا راه رفتن است ادامه می دهند ولی در این بازی تک تک مردم دارای هوش مصنوعی و فیزیک می باشند .هوش مصنوعی بدین معنا که در هر فردی این هوش متفاوت است(مثل دنیای واقعی که هر فردی هوش و استعداد خاص خود را دارد). مثلا برای امتحان برید و وسط یک شلوغی بدوید و به مردم تنه بزنید چقدر به شما فوش و... داده خواهد شد و شاید قزیه به دعوا و کتک کاری هم بینجامد در این بازی نیز به تمام این نکات ریز ولی شیرین و جالب برای یک بازی توجه شده است.مردم در بازی هر کاری را به دلخواه انجام می دهند جمعی در کناری مشغول صحبت هایی هستند(تمام دیالوگ ها واقعی است) در کناری فردی مشغول تلفن زدن است در مغازه ای فردی در حال خرید وسایلی در مغازه است،فردی در شربت فروشی ،فرد دیگر در حال نوشیدن آب میوه ای و هر کس در حال کار خاص خود است واقعا زیبا نیست!!!

سبکی جدید متفاوت از سبکهای گذشته:

بارزترین مسئله در بازی اینه که بازی تقریبا همیشه در نور روز انجام میشه و همچنین شما دیگر هیچ ماموری در هیچ یک از ارگان های دولتی و غیر دولتی نیستیدو حتی به عنوان یک سرباز فراری نیز محسوب شده و تعداد زیادی دنبال شما هستند پس این بازی رو کامل از اون چیزی که در ذهن داره فاصله می ده دیگه سری های قبل بازیهای اسپلینتر سل رو باید کنار بگذارید همه آنها رو از حافظه خود پاک کنید حتی اگر حرفه ای ترین بازی کن در سری های قبل بودید این سری دیگر دنباله و همراه سری های قبل نیست،چند نکته در این زمینه:

1.اثری از تاریکی وجود ندارد: سری های قبل (به جز چند مرحله ای در بازی مامور دوجانبه(اسپلینتر سل 4))همه و همه شما رو به یاد مخفی شدن در تاریکی ،انتخاب راه سریع، فکر کردن حتی در چند دقیقه می اندازد . شما وقت فکر کردن را دارید در تاریکی می شینید نقشه را با دقت نگاه می کنید و با استفاده از هوش خود را جدیدی برای انجام ماموریت بعدی انتخاب می کنید ولی این بار نه تاریکی وجود دارد و نه نقشه ای که شما بخواهید به واسطه اون ریز درشت رو ببنید.

2.اثری از سلاح ها و وسایل پیشرفته وجود ندارد:دیگر باید عینک مخصوص اسپلینتر سل رو فراموش کنید ،تفنگ مخصوص چند کاره اون که هم می تونست دوربین پرتاب کنه و هم اینکه شوک به دشمنان وارد کنه ، دیگه باید از یاد ببرید تفنگ نشونه دارو خفه کن رو ، دیگه از دستگاه هک کردن در خبری نیست و...

3.سم از سلول خود بیرون آمد: سری های قبل بزای هیمشه در محیط های کوچک در ساختمان ها در محیط های بسته نظامی صورت گرفته است (به جز چند مرحله ای در بازی مامور دوجانبه(اسپلینتر سل 4)) ولی این بار سم از سلول خود بیرون می آید و در محیط باز وارد می شود، محیط باز با کارایی ها و نوآوری های جدید.

4.قیافه و لباس سم:قیافه سم کاملا نسبت به نسخه قبل که کچل به تغییر کرده ، سم این بار با موهای بلند و رنگ کرده با ریش وسیبیل بلند و با جلیقه ای سیاه رنگ و لباس پشمی خاکستری رنگ با یک کوله سیاه رنگ که وسایل مورد نیازش را درون اون می گذارد.و این است یک اسپلینتر سل جدید و متفاوت...

محیط بازی:

محیط را می توان به دوقسمت تقسیم کرد1. فیزیک 2. وسعت

1.فیزیک:تکه کاغذها و برگ های متحرک روی زمین ، نم نم باران ،مردم در حال حرکت و در حال صحبت کردن ، یک قوطی کنسرو خالی در حال قلطیدن، یک رستوران پر از آدم، یک ماشین پلیس در حال عبور و.... اینها همه و همه دارای فیزیک هستند یعنی اگر تفنگ را بردارید و به یک بطری روی زمین شلیک کنید آن بطری به جایی پرت خواهد شد. فیزیک در بازی جاهای دیگری نیز شما را حیزت زده خواهد کرد مثلا: در حال راه رفتن پای شما مثلا روی یک لیوان پلاستیکی اگر برود آن لیوان خرد خواهد شدو همه اینها نشان دهنده فیزیک فوق العاده در بازی هست.

2.وسعت: هر مرحله در بازی از لحاظ وسعت واقعا چشم گیر است ، بازی بسته نیست بلکه شما می تونید در روبه روی خود دنیایی بی پایان را ببینید ، دنیایی که محدود به چند کوچه وخیابان نمی شود ، شما برای فرار به محیطی بسیار زیادی احتیاج دارید که این بازی این امکان را برای شما فراهم می کند.

هوش مردم و پلیس ومغازه ها و قیافه در بازی :

هوش مردم و پلیس:

سازندگان بازی بیش از 6 ماه روی گیم پلی کلی بازی صرف کردند ولی هوش و شعور رو در بازی بسیار پر اهمیت بر شمردند. این شعور در بازی به وضوح دیده می شود از مردم عادی که در خیابان در حال رفت آمد هستند تا پلیس های زیرک و باهوش که این بازی را بسیار مشکل و سخت کرده است ،یوبی سافت تصمیم خودشو گرفته تا تاریخی ترین بازی سری بازی های اسپلینترسل رو درست کنه و فکر کنم به این هدف برسه. شعور در بازی در هنگام تعقیب شما توسط پلیس دیده می شود اگر چند پلیس شما تعقیب می کنند مطمئنا شما رو محاسره کرده و از چند سرف به شما حمله ور می شوند و کار را برای فرار شما سخت می کنند . مردم نیز درحالی که شما در حال دویدن هستید و پلیس نیز به دنبال شماست با تعجب و حالت خاصی به شما نگاه می کنند.

مغازه ها:

یک فرد در گوشه ای به استراحت پراخته و یک فرد در گوشه ای دیگر سیگاری روشن کرده . در همین حین در دکه روزنامه فروشی باد تندی می وزد و چندین روزنامه به هوا بلند می شود.و صاحب روزنامه فروشی برای جمع کردن آنها دست به کار میشود . شما در بازی مغازه های زیادی را می بینید ،نه مغازه هایی را که در بازی شبیه جی تی ای دیده اید نه این بار مغازه ها واقعی به نظر می آیند. در مغازه ها باز است هر از چند گاهی مردم وارد مغازه شده و خریدی انجام می دهند.مغازه ها هم یک نوع نیستند و در بازی از رستوران گرفته تا نانوایی دیده میشود.

قیافه مردم:

هر فردی قیافه خاص خود را دارد و این همان کاری است که یوبی سافت در بازی مثل Assassin's Creed صورت داده است در این بازی هر فردی دارای قیافه خاص خود است که این همه به جزابیت و هم به واقع گرایانه تر شدن بازی کمک شایانی می کند.

مراحل بازی حالت بازی:

مراحل بازی: ای جی ان اعلام کرد که این بازی از 15 مرحله درست شده که به صورت متوسط می شه هر مرحله رو در یک ساعت نیم رفت. در مرحله یک پلی از بازی مامور دوجانبه(اسپلینتر سل4) به این بازی(اسپلینتر سل5) وصل می شود تا شما به داستان کلی بازی آشنا شوید.

حالت تازه:

سم دیگر آن تجهیزات نظامی قدیمی خود را ندارد ولی در عوض حرکات و کارایی های جدیدی دارد. به عنوان مثال سم الان قدرت حمله فوق العاده ای پیدا کرده او الان در کار های رزمی برای خود یک اوستا است.بر روی حرکات او بسیار بیشتر کار شده و سازندگان محیط را هم برای کمک به شما پر از وسایل مختلف از میز و صندلی تا وسایل دیگر کردند که هرکدام در جایی به درد شما می خورد.

گرافیک و صداگذاری:

گرافیک:

وقتی اسم بازی اسپلینتر سل می آید اولین چیزی که به یاد شما می افتد گرافیک فوقالعاده بازی است واین موضوع در این نسخه به وضوح و حتی بیشتر از وضوح دیده می شود. گرافیک بازی حاکی از این است که در کنار فیزیک فوق العاده که به بازی بخشید همه چیز را رنگ و بوی واقعیت داده است این مسئله تا جایی بروز می کند که سازندگان از ساخته شدن این بازی روی کنسول پلی استیشن3 خودداری می کنند و این به علت پایین بودن نسبی سیستم پلی استیشن3 نسبت به ایکس باکس 360 است پس وقتی یک بازی فقط برای کنسول ایکس باکس 360 و پی سی های پیشرفته خواهد آمد از نظر گرافیکی کارایی های زیادی دارد.دموهای بازی فوقالعاده هستند و انگار دارید فیلم نگاه می کنید . خوب بازی نیز کم از دمو ها ندارد نور پردازی فوقالعاده و چرخش خورشید به زیبایی صورت گرفته شده است.همه چیز با هم همخوانی دارد از نور های چراغ برق تا نور سو سویی منعکس شده از غروب آفتاب . انعکاس نیز فوقالعاده است وقتی جلوی شیشه مغازه ای ایستادید می توانید انعکاس زیبایی از خود در روی شیشه ببینید . نه انعکاس کامل بلکه انعکاسی بسته به جنس شیشه...

صداگذاری:

هر سطوحی صدای خاص خود را دارد.یک سنگ فرش با سنگ های ریزصدای متفاوتی با سنگ فرش های درشت دارد. آسفالت صدای خاص خود را دارد ولی این مسئله نیز باز به نوع و جنس آسفابت بستگی دارد. صدای آرام افتادن یک برگ از بالای یک درخت ،صدای کشیدن یک سیگار برگ توسط یک رهگذر، صدای خرد شدن استخوان پلیسی در هنگام در گیری با شما همه اینها با استفاده از واقیعت درست شده است مثلا در رابطه با همین صدای شکستن استخوان واقعا استخوان های مردگان را می شکنند تا صدای دلخواه بدست آید. در مورد دای دیالوگ ها هم عالی کار شده همه دیالوگ هایی که چه مردم حرف می زنند چه پلیس ها می گویند همه و همه از قبل توسط گروه صداگذاری بازی درست شده و در بازی جاگرفته شده است . مثلا اگر کمی اینگلیسی بلد باشید به راحتی می توانند نوع صحبت ها و اینکه چه می گویند را متوجه شوید و می بینید به هیچ عنوان تکراری و دروغین صحبت نمی کنند.

برگرفته از سایت مای پرشین فروم دات کام

The Joker
03-09-2009, 20:33
سلام ...

متاسفانه من تا الان هیچکدوم رو بازی نکردم ولی ...

راجب Conviction توی دنیای بازی خوندم ، شدیدا الان تو کفم !!!

یک چیزی تو مایه های Ultimatum Bourne (فیلم سینمایی) ، پوسترشم که چسبوندم کنار LCD و انتظار میکشم .