PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Clock Screen Saver for UIQ3

hamed1297
11-11-2008, 00:30
بالاخره اون چیزی رو که خیلی از دوستان دنبالش بودن پیدا کردم.کاملا اتفاقی.
این برنامه یک ساعت رو به استاتوس بار اضافه میکنه و یک ساعت با فرمتهای مختلف به عنوان screen saver که به خوبی کار میکنه.
تست کنید و خودتون ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamed1297
11-11-2008, 21:07
برای بهتر کار کردن برنامه automatic lock رو غیر فعال کنید.

Open-Source
13-11-2008, 19:54
این که قدیمیه........................

hamed1297
13-11-2008, 21:51
من تازه دیدم.چیکار کنم خوب.

hamid00009
14-11-2008, 11:09
این که قدیمیه........................
خوب دوست عزیز شما میزاشتید (همون قدیما ) تا ما هم ببینیم

p6tr
20-11-2008, 01:00
بالاخره اون چیزی رو که خیلی از دوستان دنبالش بودن پیدا کردم.کاملا اتفاقی.
این برنامه یک ساعت رو به استاتوس بار اضافه میکنه و یک ساعت با فرمتهای مختلف به عنوان screen saver که به خوبی کار میکنه.
تست کنید و خودتون ببینید:

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مرسی دوست عزیز خیلی وقت بود دنبال همچین برنامه ای میگشتم . باز هم از این کار ها خوب بکن
دوستان عزیز این برنامه ساعتهای خوشگل دیگه ای هم داره که از طریق more , change clock ظاهر میشه حتما بگیریدش