PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وعده نوکیا » بازگشتی شیرین تر از همیشه !!!

S A M S U N G
10-11-2008, 23:28
خب مثل اینکه نوکیا خودشو واسه چندین گوشی High End داره آماده میکنه .

خود نوکیا اعتراف کرده که سال 2008 اصلا خوب کار نکرد ولی وعده داده سال 2009 با گوشیهائی میاد که یکی از یکی بهتر هستش .

متاسفانه عکسی از این گوشی ها منتشر نشده ولی اطلاعات این گوشی ها تا حدودی منتشر شده .

اولین گوشی با اسم Corolla معرفی خواهد شد . امکانات این مدل از نوکیا :
1. صفحه نمایش 3.0 اینچ با رزولوشن VGA و فول تاچ
2. دوربین 8 مگاپیکسل ( برای اولین بار در گوشیهای نوکیا )
3. حافظه داخلی 8 گیگابایت
4. WiFi و GPS
5. HSPDA

اسمارت فون بعدی با اسم Ivalo معرفی خواهد شد . امکانات این مدل نوکیا :
1. صفحه نمایش 3.5 اینچ و فول تاچ
2. دوربین 5 مگاپیسکل
3. حافظه داخلی 32 گیگابایت !
4. WiFi و AGPS

اسمارت بعدی با اسم Eitri معرفی خواهد شد . امکانات این مدل نوکیا :
1. صفحه نمایش 3.5 اینچ با رزولوشن 350×640 پیکسل و فول تاچ
2. صفحه کلید QWERTY
3. دوربین 5 مگاپیسکل
4. Accelerometer و compass
5. 8 گیگابایت حافظه داخلی

اسمارت فون بعدی با اسم IP08 معرفی خواهد شد . امکانات این مدل نوکیا :
1. صفحه نمایش تاچ و Wide
2. دوربین 5 مگاپیکسل
3. WiFi و GPS

منبع : سایت معتبر Engadget

باید منتظر بود و دید کمپانی های دیگه واسه این گوشیهای فوق العاده نوکیا چی تولید میکنن .

WoW سال 2009 واقعا دیدنی هستش .

مخلصیم .

s-a-l-i-m
10-11-2008, 23:52
تر کونده..............
من که دارم 3 تا گوشی می گیرم.............صبر نمی تونم بکنم چون صبرم تمام شد ولی واقعا تر کونده

Mojtaba N87
11-11-2008, 01:46
مرسی امیر جان!

ببینیم آخر نوکیا ما رو راضی می کنه یا نه!

من که 1 سال و نیمه ازش ناراحتم :دی

Mr.K2
11-11-2008, 01:50
ممنون ..

منتظر میشیم تا بیاد تا ببینیم ! چون نمیخوام بخرم ! :دی

فعلا منتظرم قیمت I900 بیاد پایین ! :دی

qo0oick
11-11-2008, 02:23
ای ول تازه Nokia زده تو کار SmartPhone :27:
فکر نمی کنین واسه Nokia یه خورده دیر..؟

saman65
11-11-2008, 03:50
دیر که هست.ولی خوب یهو شاید مثل N82 که از دستش در رفت میاد و یه 8 مگاپیکسلی میزنه که روی همه رو کم کنه...

pedram1320
11-11-2008, 09:52
گوشيهاي بالا سيستم عامل ندارند؟!!!

S A M S U N G
11-11-2008, 10:00
سلام .

همه گوشیهای بالا اسمارت فون هستن . ولی سایت Engadget نوشته این گوشی اکثرا نیمه دوم سال 2009 وارد بازار میشن و به خصوص ماه نوامبر !

تاریخ معرفی هم فوریه تخمین زده شده .

امیدوارم تاریخ ریلیز این گوشیها حقیقت نداشته باشه چون واقعا دیر هستش .

مخلصیم .

SaoSao
11-11-2008, 10:40
سرعت Cpu هيچ كدوم مشخص نيست؟

Legend
11-11-2008, 10:43
خيلي عاليه...مخصوصا" مدل Ivalo...بايد ديد تا كريسمس شايد معرفي شدند...

Legend
11-11-2008, 10:48
خب اطلاعات يكم كاملتر شد...

Eitri:

ال سي دي 3.5 اينچ لمسي 640x350
شارژ از طريق USB
دوربين 5 مگاپيكسل با 2 فلاش LED با اتوفوكاس
قطب نما
سنسورشتابسنج
و سنسور Proximity
به علاوه FM Transmitter
8 گيگ حافظه داخلي + درگاه MicroSD

Corolla:

ال سي دي 3 اينچ با رزولوشن vga يا همون 640x480 (لمسي نيست)
دوربين 8 مگاپيكسل
كيبورد نيمه qwerty (يعني مثل P1 ميشه؟)
128 مگ رام (RAM)
8 گيگ حافظه داخلي
واي فاي
UPnP
GPS
HSPDA
FM Transmitter

هنوز مشخص نيست اين گوشي لمسيه يا نه...با اينكه سيمبين ورژن 5 داره ولي نوشته none touch...:18:

Ivalo:

ال سي دي 3.5 اينچ فول تاچ با رزولوشن VGA يا 640x480
32 گيگ حافظه داخلي (خوراكه خودمه:31:)
GPS
FM Transmitter
TV-Out
دوربين 5 مگاپيكسل
WiFi

IP08:

صفحه وايد و تاچ
Naviscroll technology
با كيبورد كامل QWERTY
GPS
FM Transmitter
5 مگاپيكسل دوربين
WiFi
TV-Out

corey
11-11-2008, 10:52
باید ببینیم عکس العمل سایر برندها مخصوصا سامسونگ نسبت به این گوشی ها چیه

ولی این Corolla خیلی گوشی توپی هستش

Nabakhshoode
11-11-2008, 14:50
خوب حداقل معرفی این چنتا گوشی های اند یه کم میتونه تحولی باشه تو روند نه چندان خوب نوکیا امیدوارم معرفی رسمی و رلیزشون هم خیلی طول نکشه...
ضمن اینکه نوکیا هم دیگه زد تو کار گوشی های تاچ و داره تو گوشی های رده بالاش به گوشی های تاچ توجه میکنه ( مثه سامسونگ و ال جی )
این کرولا هم میتونه رقیب خوبی واسه اینوویت سامسونگ باشه...

shamabady
11-11-2008, 14:59
ای ول تازه Nokia زده تو کار SmartPhone
فکر نمی کنین واسه Nokia یه خورده دیر..؟
ببینم اصلا میدونی SmartPhone به چی میگن
نوکیا جز اولین شرکت هایی بود که شروع به ساخت SmartPhone یا همون گوشی های هوشمند کرد الانم تقریبا 70 درصد مدلاش از این نوعا( گوشی های سیمبین همون SmartPhone هستند)

گوشيهاي بالا سيستم عامل ندارند؟!!!
چرا دیگه وقتی SmartPhone باشه سیستم عاملم دارن دیگه مگه میشه نوکیا گوشی به این توپی بزنه اون وقت سیستم عامل نداشته باشه

Nabakhshoode
11-11-2008, 16:21
سیمبین همون SmartPhone هست؟
دوست عزیز نگو این حرفو!!
SmartPhone یه سیستم عامل دیگس!!! از کجا در میاری این حرفارو؟؟؟
نوکیا هنوز از Microsoft SmartPhone تو گوشی هاش استفاده نکرده.. بیشتر تحقیق کن

نه... حرف دوستمون درسته... کلا اسمارت فونها یا گوشی های هوشمند گوشی هایی هستن که از سیستم عامل استفاده میکنن...
نوکیا هم که ماشالا تو صدر سازندگان اسمارت فونه و سالانه دهها میلیون اسمارت فون میفروشه...
به مایکروسافت هم ربطی نداره...

prince72
11-11-2008, 16:28
ایول خیلی دوست دارم کرولا بیاد اونوقت ببینم کدوم برندا حریفشن؟؟؟؟
اصلا نوکیاسیاستی که تو بازار گوشی داره نمیشه با هیچ سیاستی مقایسه کرد..
میدونید چرا؟؟؟چون هنوز تولید 85 خودش با 79 و96 به یک سال نرسیدخ میخواد این کارو بکنه.....
میترکونه سرمایش سر ماه میره به فضا....
دم نوکیا گرم که همیشه مردم پسنده............

Majid393
11-11-2008, 16:39
سیمبین همون SmartPhone هست؟ :18:
دوست عزیز نگو این حرفو!!
SmartPhone یه سیستم عامل دیگس!!! از کجا در میاری این حرفارو؟؟؟
نوکیا هنوز از Microsoft SmartPhone تو گوشی هاش استفاده نکرده.. بیشتر تحقیق کن:13:

اسمارت فون یعنی گوشی ای که از سیستم عامل استفاده میکنه و هوشمند هم هست ...... در واقع اسمارت فون یک اصطلاح هست ..... مثل موزیک فون یا کمرا فون ......

P A R S A
11-11-2008, 17:51
خيلي عاليه...مخصوصا" مدل Ivalo...بايد ديد تا كريسمس شايد معرفي شدند...

ان.گیج باز ها خودشون رو نشون میدن! LCD بزرگ و حافظه بالا ...!

Eiteri هم خیلی باحاله. رزولوشون LCD واقعا ...! امیدوارم وعده سرخرمن نباشه! و سال 2009 جبرانی باشه برای سال 2008 که روی سامسونگ رو کم کنه!

S A M S U N G
11-11-2008, 17:54
سلام دوست عزیز .

کلا گوشیهایی که از سیستم عامل های Nokia Symbian OS ، Microsoft Windows Mobile OS , Google Android OS , Palm OS , Apple MAC OS , BB RIM OS استفاده میکنن به عنوان SmartPhone ازشون نام برده میشه .

در مورد این گوشی ها اگه تاریخ ریلیزشون نیمه دوم سال 2009 باشه به نظر من همون بلائی که سر N96 اومد سر این مدلها هم میاد . درسته این گوشیها الان خیلی امکانات عالی دارن ولی شرکتهای دیگه که دست رو دست نذاشتن ! وقتی اریکسون اعلام کنه از سال 2009 تا سال 2012 همکاریش با سونی محمکتر میشه و گوشیهای 12 تا 20 مگاپیکسلی خودشو همراه با صفحه نمایش XGA و تولید جدید شرکت سوئدی اریکسون 3G تا سقف سرعت 100 مگابایت در ثانیه !!! ( در حال حاظر 7.2 مگابایت در ثانیه ) بر روی گوشیهای سونی-اریکسون میذاره - سامسونگ هم اعلام کرده گوشی جدید خودش با دوربین 12 مگاپیکسل و زوم اپتیکال و صفحه نمایش با رزولوشن HD ! و 256 گیگابایت حافظه داخلی واسه سال 2009 آماده تولید داره ! اگر این گوشیهای نوکیا نیمه اول نیان به نظر من همگی فنا میشن .

مخلصیم .

total_overdose
11-11-2008, 20:23
[quote=Legend;3163305]خب اطلاعات يكم كاملتر شد...

Eitri:

شارژ از طريق USB
قطب نما
سنسورشتابسنج
و سنسور Proximity
به علاوه FM Transmitter
8 گيگ حافظه داخلي + درگاه M
سلام
یونس جان
می گم این سنسور proximitter دیگه چیه؟:18:

MohandesMCD
11-11-2008, 20:28
واقعا نوكيا تو 2008 گند زد و هيچ چيز فوق العاده اي نداد بيرون كه ادم نتونه بهش گير بده!
رزولوشن تاچ ها هم بايد يه مدل باشن بالاخره بازي و اينا ميخاد واسش بياد اگه رزولوشن هاشون متفاوت باشه كه نميشه
سيمبين 9/5 هم قراره بياد واسه ويرايش 3
ا ويرايش 3 از سيمبين 9/1 شروع شد
ويرايش 5 هم كه همين تاچ ها هستن از سيمبين 9/4 شروع شد و جفتشون هم به مرور زمان باز هم كاملتر ميشن(9/4 دقت كردين تو نوكيا بالاخره ديديم يه چيزي كه عدد 4 داشته باشه؟؟؟!!!)
اينا رو بيخيال كي يه گوشي مخصوص انگيج ميده كه بتركونيم؟؟
چرا تاچها رو تحت يه سري جديد نميده بيرون؟ مثلا سري O يا X باكلاستره :دي

Legend
11-11-2008, 22:03
خب اطلاعات يكم كاملتر شد...

Eitri:

شارژ از طريق USB
قطب نما
سنسورشتابسنج
و سنسور Proximity
به علاوه FM Transmitter
8 گيگ حافظه داخلي + درگاه M
سلام
یونس جان
می گم این سنسور proximitter دیگه چیه؟:18:

سنسوريه كه تو آيفون هم تعبيه شده...با نزديك كردن گوشي به صورت موقع مكالمه صفحه كليد قفل ميشه...و نورشم خاموش ميشه...سنسور بايد اطراف بلندگو مكالمه باشه...

چرا تاچها رو تحت يه سري جديد نميده بيرون؟ مثلا سري O يا X باكلاستره :دي

حالا شايد داد....كلا" تمام گوشي هاي نوكيا چه N82 چه N95 يه اسمه مستعار دارند..مثل گوشي هاي سامسونگ...خواستي بگو ليست چنتاشو دارم...:46:

H.Operator
11-11-2008, 22:07
این مدلو کسی میدونه اسمش چیه(روش یک چیزی هم نوشته)....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mojtaba N87
11-11-2008, 23:20
حسین جان این عکس رو از کجا آوردی؟!

نوکیا که گوشی با زوم اپتیکال نداشته! فک کنم فیک باشه :دی

YAMAHA-FZ16
12-11-2008, 00:22
این عکس رو از کجا اوردی؟؟؟این مال سال بیسته!!قبل از اومدن ان96 یک نفر یه طرح فیک برای ان96 داده بود!و توی نت پخش کرده بود!حالا شما بعد از بیست سال اینو از کجا اوردید بالا دوباره؟؟؟

DJ.Mamal
12-11-2008, 00:29
حسین جان این عکس رو از کجا آوردی؟!

نوکیا که گوشی با زوم اپتیکال نداشته! فک کنم فیک باشه :دی

این عکس رو از کجا اوردی؟؟؟این مال سال بیسته!!قبل از اومدن ان96 یک نفر یه طرح فیک برای ان96 داده بود!و توی نت پخش کرده بود!حالا شما بعد از بیست سال اینو از کجا اوردید بالا دوباره؟؟؟

آره درسته...این عکس مال پارساله که همه توهم داشتن که ان96 چی میخواد بشه؟

Maziar_69
12-11-2008, 00:51
سلام دوست عزیز .

کلا گوشیهایی که از سیستم عامل های Nokia Symbian OS ، Microsoft Windows Mobile OS , Google Android OS , Palm OS , Apple MAC OS , BB RIM OS استفاده میکنن به عنوان SmartPhone ازشون نام برده میشه .

در مورد این گوشی ها اگه تاریخ ریلیزشون نیمه دوم سال 2009 باشه به نظر من همون بلائی که سر N96 اومد سر این مدلها هم میاد . درسته این گوشیها الان خیلی امکانات عالی دارن ولی شرکتهای دیگه که دست رو دست نذاشتن ! وقتی اریکسون اعلام کنه از سال 2009 تا سال 2012 همکاریش با سونی محمکتر میشه و گوشیهای 12 تا 20 مگاپیکسلی خودشو همراه با صفحه نمایش XGA و تولید جدید شرکت سوئدی اریکسون 3G تا سقف سرعت 100 مگابایت در ثانیه !!! ( در حال حاظر 7.2 مگابایت در ثانیه ) بر روی گوشیهای سونی-اریکسون میذاره - سامسونگ هم اعلام کرده گوشی جدید خودش با دوربین 12 مگاپیکسل و زوم اپتیکال و صفحه نمایش با رزولوشن HD ! و 256 گیگابایت حافظه داخلی واسه سال 2009 آماده تولید داره ! اگر این گوشیهای نوکیا نیمه اول نیان به نظر من همگی فنا میشن .

مخلصیم .

10000 % موافقم.
سامسونگ فاصله ی بین معرفی تا عرضه به بازار یه سری گوشیهاش مثل امنیا یا پیکسون حتی از یک ماه هم کمتر یود !!!

حالا هم تو کریسمس یه مدل معرفی کنه (12مگاپیکسلی رو میگم) تا فوریه اومده بیرون !!!

نیمه ی دوم 2009 خیییلییی دیره ! اونم نوامبر.
دقیقا میشه 1 سال دیگه.

prince72
12-11-2008, 22:08
خواهیم دید سامسونگ وسونی میزنن یا بازم توهمه........
من که میگم عمرا بتونن اینجور بزنن(حدا اقل تا اخر 2009یا شایدم 2010) چون کاره راحتیم نیست...........

s-a-l-i-m
12-11-2008, 22:55
سامسونگ جدیدا داره مثل htc عمل می کنه 1 ماه تبلیغات بعد خود گوشی..............
سونی اریکسون هم درس گرفته از این گوشی ولی نوکیا اینجاست که خواست بازار رو کمی تو دست داشته باشه این طرح رو داد تا مشتریاش نپرند اما در واقع دستش رو رو کرد..........

prince72
13-11-2008, 09:16
ینی چی دستش رو رو کرد ینی منظورتون اینه که دیر به دیر ریلز میکنه؟؟؟
اگه اینه اتفاقا سیاسیت عالی هست که حداقل تو کشورای مثل ما که با نوکیا عهد اخوت بستند کاملا جواب میده ....
چون یه ادمی مثل منو شما صرفش نمیکنه هنوز 3 ماهه ل810 رو خریده بره یه ...دیگه بخره..
بنابراین مدت کاربری کاربر رو در نظر میگیرن چه تو خارج چه هر جا بعد میان یه ایده میزنن که ماهم محوش بشیم ومطقابلا منتظرش................

corey
13-11-2008, 10:27
دوست من شما خیلی روی نوکیا تعصب داری و باهاش به قول خودت پیوند اخوت بستی تو همین سایت نگاه کن ببین چند نفر به خاطر ارائه نشدن گوشی high end از نوکیا رفتن سراغ سیمبیان های سامسونگ
ضمنا سیاست عالی سامسونگ داره و نشون دهندهش هم افزایش فروشش هست تو همین امسال ببین چند نفراز بچه ها و دوستانت رفتن سراغ سامسونگ

فعلا ایده نیمده که ماه ها منتظر و محوش بشیم چون الان انقدر رقابت بالاست که شرکت ها با یک تاخیر چند ماهه بازار از دست میدن

mohammad20ali20
13-11-2008, 11:37
مثل اینکه نوکیا میخواد چندتا از این مدلهای جدیدشو اواخر سال 2008 عرضه کنه

منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mojtaba N87
13-11-2008, 13:08
دوستان لطفا بذارید این تاپیک ادامه پیدا کنه.

برند بازی و مقایسه مارک های دیگه و تعصب بازی و در نتیجه بوجود اومدن کل کل اینجا جاش نیست.

ممنون

Viren
13-11-2008, 14:53
Corolla باید علامت تویوتا داشته باشه!
مثل Nokia BMW

به نظر من از همه جالب تر Eitri هست

چه اسم های عجیبی هم گذاشته:31:

qo0oick
13-11-2008, 15:15
حالا این اسم ها قطعی هستن دیگه؟؟ نوکیا نزنه زیرش؟؟
اسم های عجیب غریبیه :31:

Mojtaba N87
13-11-2008, 15:20
حالا این اسم ها قطعی هستن دیگه؟؟ نوکیا نزنه زیرش؟؟
اسم های عجیب غریبیه :31:

هنوز رسمی معرفی نشدن . تا اون موقع هیچ نظر قطعی نمی شه داد.

Maziar_69
13-11-2008, 21:45
اینا احتمالا اسم های رمزی هستن...
بعضی گوشی ها اسم رمزی دارن تا قبل از معرفی رسمی با همون اسم شناخته میشن.

satttanism
15-11-2008, 00:24
سیاست نوکیا اینجا معلوم میشه
ابتدا دور رو داد به سامسونگ و حتی اعلام کرد که سال خوبی رو در پیش نداره و از رقبای خودش عقب میوفته و بازار رو از دست می ده
و حالا این خبر رو به حالت نیمه شایعه منتشر کرده تا عکس العمل رقباش رو ببینه و اونا رو بیشتر محک بزنه و بعد محصول اصلی رو طوری معرفی کنه که بازار و رقبا رو تحت شوک قرار بده تا بتونه از اینکه کسی زود روی گوشی هاش بلندشه خیالش راحت بشه و فروش تخمین زدش رو پیدا کنه

satttanism
15-11-2008, 00:28
این هم خبری دیگر

بازار موبایل در هفته ای که گذشت شاهد یک خبر هیجان انگیز و بی سابقه بود که در طی آن برنامه نوکیا در چند ماه پایانی 2008 و اوائل سال 2009 برای محصولات اسمارت فون این شرکت به بیرون درز نمود البته این محصولات هنوز دارای نام رسمی و یا تصویر مشخصی نیستند اما بسیاری از مشخصات سخت افزاری و قابلیت های آنها کاملا مشخص گردیده است. هیجان انگیز ترین محصول معرفی شده در این لیست با کد نام Corolla یک Camera Phone فوق العاده است که به احتمال قریب به یقین اولین 8 مگاپیکسلی نوکیاست. این گوشی به یک صفحه نمایش 3 اینچی با رزولوشن VGA مجهز است (که البته لمسی نیست) و صفحه کلید آن نیز به سبک نمونه ای همچون SE P1 به فرم QW-ER-TY است. دیگر مشخصات اصلی این گوشی GPS، Wi-Fi، فرستنده FM، حافظه 8 گیگابایتی و 128 مگابایت RAM است زمان ارائه این گوشی به بازار حوالی هفته 11 سال 2009 تعیین شده است. دو محصول فوق العاده دیگر که به احتمال قوی نسل بعدی 5800 محسوب می شوند دارای کد نام های lvalo و Eitri بوده و هر دو به صفحه نمایش 3.5 اینچی تمام لمسی و دوربین 5 مگاپیکسلی مجهزند حافظه داخلی محصول اول 32 گیگابایت است و GPS، Wi-Fi و قرستنده FM در آن دیده می شود. اما محصول دوم با اینکه از همان صفحه نمایش lvalo بهره می برد اما به Feedback پس از لمس صفحه نیز مجهز می باشد. حافظه داخلی این مدل 8 گیگابایت است این مدل به فرم Candy بوده و صفحه کلید کامل QWERTY دارد. استفاده از دو فلش LED، همراه با قطب نما، شتاب سنج و سنسور تقارب برای غیر فعال کردن خاصیت لمسی صفحه نمایش در هنگام نزدیک کردن آن به صورت از دیگر موارد قابل ذکر در رابطه با این مدل است. زمان ورود به بازار lvalo در هفته آخر سال 2008 و زمان در نظر گرفته شده برای ورود Eitri هفدهمین هفته از سال 2009 است.دیگر مدل های این لیست به اختصار شامل

- Athlon با ظاهری مشابه با N85 ولی با فلش زنون با حافظه 8 و 16 گیگی و قطب نمای داخلی،
- IP08 با صفحه نمایش عریض لمسی با صفحه کلید QWERTY، دوربین 5 مگاپیکسل، Wi-Fi، بلوتوث و فرستنده FM،
-Shakira با ظاهری Candy و تجهیز به Wi-Fi
-Stella با ظاهری مشابه E51، همراه با GPS، دوربین 3.15 مگاپیکسلی، قطب نما، فلش LED و البته Wi-Fi
-Terra ورژن دیگری از Stella با صفحه کلید QWERTY
-Gwen با فرم Candy همراه با دوربین 5 مگاپیکسلی با فلش LED و GPS
-Madeleine با صفحه کلید QWERTY اسلاید جانبی با دوربین 3.2 مگاپیکسلی و پشتیبانی از N-Gage و کلیدهای مخصوص بازی و GPS و Wi-Fi
-Jig اختصاصی برای اپراتور AT&T به فرم کشوئی با صفحه نمایش 2.4 اینچی و دوربین 2 مگاپیکسلی

Writeage.com

Maziar_69
15-11-2008, 00:43
lvalo هفته ی آخر 2008 میاد بعد هنوز معرفی نشده؟؟؟

زرنگ شده نوکیا...؟؟؟
کلی تاییدیه باید بگیرن.

تو کمتر از 1 ماه که نمیتونه تولید انبوهش کنه...

Legend
15-11-2008, 10:57
N95 8GB
Aino

N78
Merlin

N82
Sharaku

N85
Gadget

N96
Lumiere

6220 classic
Astro

E71
Leevi

6210 Navigator
Polaris

5320 XpressMusic
Celine

5800 XpressMusic
Tube

N79
Vivien

E63
Sofie

E66
Dawn

==================

يه مدل به اسم Surfer هم هست:

Landscape, 2.6-inch QVGA, QWERTY, GPS, NaviWheel, 5MP camera, ----H, quadband GSM, HSDPA, WiFi, Bluetooth 2.0

شاد باشيد:40:

prince72
15-11-2008, 15:05
کلی تاییدیه باید بگیرن.
فکر میکنی تاییدیه گرفتن واسه اونا کار شاقیه؟؟؟؟
تو نیم ساعت تاییدیه مگیرن....

هفته ی آخر 2008 میاد بعد هنوز معرفی نشده؟؟؟تازه این سیاسیتو نشون میده

Maziar_69
15-11-2008, 16:16
درسته درسته !!!
همین تاییدیه ی نیم ساعتی برای N96 حدود 10 ماه طول کشید....

درسته درسته شما راست میگی..

s-a-l-i-m
15-11-2008, 22:09
ولی من باز سر حرفم هستم نوکیا رو سره جنساش زده.........یعنی چی زود امده اسمش رو داده؟؟؟
برا شرکت هایه دیگه یعنی قوی تر زدن از همینا که هنوز معلوم نیست...........من که میگم نصف اینایی که هست بیان کار شاخی انجام داده نوکیا..............

Mojtaba N87
15-11-2008, 22:20
نوکیا بار اول و دومش نیست که از این کار ها می کنه و با یک سری گوشی بازار رو می گیره تو دستش.

اگه یادتون باشه 3310 ، 6600 ، ان73 و ان95 تقریبا همچین شوک هایی به بازار وارد کردن . که حالا یکی دو ساله که خیلی خبری نیست.

ولی مطمئنا مدیران شرکت نوکیا بیشتر حواسشون هست و می دونن چیکار می کنن. همین چیزاست که باعث رقابت می شه.

همینطور که می بینیم سامسونگ هم با سیاست های خاص خودش که یکیش معرفی تعداد زیادی گوشی با امکانات کامل هست ، جای خودش رو خیلی بیشتر از قبل تو بازار باز کرده.

نمی شه گفت کی برندست . چون به رقابت دائمی برقراره . یک بار این بالاست یک بار اون!

علاقه به برند هم یک نظر شخصیه! من خودم از اونجایی که از اول نوکیا داشتم علاقه قلبی :31: خاصی به این برند دارم! هیچ تعصبی هم در کار نیست! فقط یه علاقه!

s-a-l-i-m
15-11-2008, 22:33
من خودم هم علاقه ی شدیدی دارم به این برند ولی به حق حرف میزنم.........
من که اصلا تا 4 ماه پیش هیچ گوشی از سامسونگ نمیشناختم بخاطر این که بازار رو جدیدا گرفت دارم سامسونگ شناس میشم................دی
ولی من خیلی دوست دارم نوکیا هم پاکت بزنه............

satttanism
15-11-2008, 23:20
من خودم هم علاقه ی شدیدی دارم به این برند ولی به حق حرف میزنم.........
من که اصلا تا 4 ماه پیش هیچ گوشی از سامسونگ نمیشناختم بخاطر این که بازار رو جدیدا گرفت دارم سامسونگ شناس میشم................دی
ولی من خیلی دوست دارم نوکیا هم پاکت بزنه............

به نظر من اگه نوکیا پاکت پیسی بزنه اصالت کار خودش رو خراب می کنه
اینطور می شه گفت که نوکیا هیچ وقت تقلید کن نبوده و ایده هاش همش ساخته خودش بوده ولی با این کار یه جورایی از مسیر قبلیش منحرف میشه
مثل سونی که پاکت زد تازه اونم با همکاری یه شرکت دیگه!(که به نظر من فقط برند اون گوشی مال سونی بود)
البته نوکیا با ارائه نسخه تاچ سیمبیان نشون داده که هیچ وقت سراغ ویندوز موبایل نخواهد رفت و همونطور که میبینید در صدد تسخیر بازار تاچ هاست

Maziar_69
16-11-2008, 00:24
به خدا من هم حرفام همینه.
من بعد از دو تا گوشی نوکیا (که حدود 2 سال شد) از نوکیا بریدم.
واقعا از کیفیت بدم نمیاد.
اون زمانی که نوکیا کیفیت داشت منم میخریدم.
اما الان که کیفیت نداره باید و باید گوشی هاش رو نخرید تا با ضرری که متحمل میشه به خودش بیاد و یه گوشی مثل ان 95 تو زمان خودش بده بیرون.

اتفاقا من از این بازگشت نوکیا خوشم میاد.
ولی میگم نباید مردم رو سر کار گذشت....

قبل از همین 5800 کلی طرح خیالی و شایعه راجع بهش بود تا بعد از چند ماه رفت معرفی بشه...

feryshad
24-06-2009, 17:36
میدونم تاپیک مال خیلی وقت پیشه!

ولی دوتا نکته جالب اومد برام.
اول اینکه این وعده ها توخالی بوده یا قراره این چند وقت بیاد بازار؟! کورولا هم که سرنوشتش معلوم نشد

دوم نکته جالبی بود که تو همین صفحه آخر دیدم اونم از این پست آقا یونس

N95 8GB
Aino

N78
Merlin

N82
Sharaku

N85
Gadget

N96
Lumiere

6220 classic
Astro

E71
Leevi

6210 Navigator
Polaris

5320 XpressMusic
Celine

5800 XpressMusic
Tube

N79
Vivien

E63
Sofie

E66
Dawn

==================

يه مدل به اسم Surfer هم هست:

Landscape, 2.6-inch QVGA, QWERTY, GPS, NaviWheel, 5MP camera, ----H, quadband GSM, HSDPA, WiFi, Bluetooth 2.0

شاد باشيد:40:

Legend
24-06-2009, 17:43
میاد...دیر یا زود میاد...
اینطور هم که من متوجه شدم نوکیا داره با اینتل برای ساخت cpu هاش همکاری میکنه...اگه با cpu اینتل بزنه که دیگه تمومه...!!

feryshad
24-06-2009, 17:54
آره خیلی سایت ها گفتن

ولی خب چندتا نکته هست.
الان این چند صفحه رو خوندم. همون موقعی هم که این خبر اومد بچه ها میگفتن که تاریخش دیره! و الان که دیگه خیلی دیرتر شده.
به نظرم نوکیا داره خودشو برای آینده آماده میکنه و متوجه شده که برای زمان حال نمیشه کاری کرد چون وقت زیادی نیست و تا بخواد یه چیزی معرفی کنه یکی جدیدتر از شرکت های دیگه میاد بیرون
به نظرم نوکیا برای برگشت دوبارش باید حرکتی مثل N95 بکنه. یه گوشی که جز اولین و بهترین 5 مگاپیکسلی ها بود و در عین حال فقط یه کمرا فون نبود و یه گوشی All in One بود. کاری که الان سونی اریکسون با ستیو میخواد برای برگشتش بکنه(هرچند که دیر ریلیز شدنش به ضررش تموم میشه)
البته شرکت نوکیا اونقدر بزرگ هشت که ندونه چیکار داره میکنه ولی هر چی این شرکت ها بهتر عمل کنن به نفع ماست.
حالا چه از نوکیا بدمون بیاد چه نیاد چون حداقل رو قیمت گوشی های دیگه میتونه تاثیر بذاره!

Legend
24-06-2009, 17:57
آره خیلی سایت ها گفتن

ولی خب چندتا نکته هست.
الان این چند صفحه رو خوندم. همون موقعی هم که این خبر اومد بچه ها میگفتن که تاریخش دیره! و الان که دیگه خیلی دیرتر شده.
به نظرم نوکیا داره خودشو برای آینده آماده میکنه و متوجه شده که برای زمان حال نمیشه کاری کرد چون وقت زیادی نیست و تا بخواد یه چیزی معرفی کنه یکی جدیدتر از شرکت های دیگه میاد بیرون
به نظرم نوکیا برای برگشت دوبارش باید حرکتی مثل N95 بکنه. یه گوشی که جز اولین و بهترین 5 مگاپیکسلی ها بود و در عین حال فقط یه کمرا فون نبود و یه گوشی All in One بود. کاری که الان سونی اریکسون با ستیو میخواد برای برگشتش بکنه(هرچند که دیر ریلیز شدنش به ضررش تموم میشه)
البته شرکت نوکیا اونقدر بزرگ هشت که ندونه چیکار داره میکنه ولی هر چی این شرکت ها بهتر عمل کنن به نفع ماست.
حالا چه از نوکیا بدمون بیاد چه نیاد چون حداقل رو قیمت گوشی های دیگه میتونه تاثیر بذاره!
بخواد که میتونه..اپل چند وقته iPhone 3G S رو معرفی کرده؟ الان تو بازاره...!
نکته اینجاست نوکیا مثه ما فکر نمیکنه...اون میخواد پولشو در بیاره که با خرید شرکت سیمبین داره در میاره...همین ساتیو و امنیا اچ دی هم حق امتیاز سیمبینشون واسه نوکیاست...!
شاد باشی:40:

feryshad
24-06-2009, 18:06
بخواد که میتونه..اپل چند وقته iPhone 3G S رو معرفی کرده؟ الان تو بازاره...!
نکته اینجاست نوکیا مثه ما فکر نمیکنه...اون میخواد پولشو در بیاره که با خرید شرکت سیمبین داره در میاره...همین ساتیو و امنیا اچ دی هم حق امتیاز سیمبینشون واسه نوکیاست...!
شاد باشی:40:
خب این هم که همیشگی نیست. چند ماه دیگه سیمبین اپن سورس میاد(؟)
اپل فرق داره! اون کلا سه تا گوشی معرفی کرده. اگه میخواد چند ماه طول بده که گوشی قبلیش فروش نمیرفت!

در هر حال منتظر مبارزه دوباره و دوش به دوش شرکت های گوشی ساز هستیم :دی

MohandesMCD
24-06-2009, 19:40
نوکیا اگه یه تکونی به خودش نده دوباره(مثل تولید سری n که 3 تا سال پیش ترکوند) واقعا نابود میشه

الان یه گوشی واکمن سونی اریکسون رو با اکسپرس میوزیک نوکیا مقایسه کنید.نوکیا حرفی نداره برای گفتن
حالت اسلیپ نداره
شیک کنترل نداره
امتیاز دادن به آهنگها نداره
تعیین آهنگ برای حالات روحی متفاوت نداره
تنظیم هر آهنگ روی یک اکولایزر خاص نداره

آخه برادر من یک تکونی بده به خودت :دی قسمت موزیک که ساده ترین امکانات رو داره.واسه پخش فایل ویدیویی که هیچ امکانات خاصی ندار.واسه عکس هیچی امکانات نداره.واقعا نوکیا از سیمبین 7 تا الان چه تغیری رو قسمت ویدیو داده ؟

Legend
24-06-2009, 19:52
الان یه گوشی واکمن سونی اریکسون رو با اکسپرس میوزیک نوکیا مقایسه کنید.نوکیا حرفی نداره برای گفتن
حالت اسلیپ نداره
شیک کنترل نداره

تایید میشه 100000٪

من خیلی با واکمن حال میکنم...یه دوره با W950 کلی حال میکردم... همون قابلیت مود و ستاره دادن به موزیک ها خودش یه قابلیت بی نظیره...

انشالله که برمیگرده...امسال هم که گذشت...میمونه واسه کریسمس2010...

behzad1280
26-06-2009, 06:36
حالت اسلیپ نداره
شیک کنترل نداره

آخه برادر من یک تکونی بده به خودت :دی قسمت موزیک که ساده ترین امکانات رو داره.واسه پخش فایل ویدیویی که هیچ امکانات خاصی ندار.واسه عکس هیچی امکانات نداره.واقعا نوکیا از سیمبین 7 تا الان چه تغیری رو قسمت ویدیو داده ؟

اصلاً قبول ندارم ..:13:
سونی اریکسون با W800 واقعاً یه حرف تازه زد، ولی حالا متاسفانه بجای سعی در بالا بردن کیفیت پلیر، به امکانات جانبیش مثل شیک کنترل (که واقعاً بعد از دو سه روز ترجیح میدی ازش استفاده نکنی) و امتیاز دادن به آهنگها و ... پرداخته ..
در حال حاضر سری Express Music و سری N نوکیا توی کیفیت پخش چیزی از واکمن‌های سونی اریکسون کم ندارن (وشاید حتی بهتر هم باشن) ..
در عوض سونی اریکسون با کیفیت نامناسب دوربین‌هاش (چه عکس برداری و چه فیلم برداری) در مقایسه با نوکیا حسابی عقب مونده...

من که تجربه W810 رو داشتم و حالا هم شیش ماه از W902 استفاده می‌کنم، تصمیم دارم N97 یا N86 بگیرم ...

.

*QWERT*
26-06-2009, 19:46
بچه ها smart phone چی چی بود؟؟؟:31:

amin khan
28-06-2009, 14:24
اون میخواد پولشو در بیاره که با خرید شرکت سیمبین داره در میاره...همین ساتیو و امنیا اچ دی هم حق امتیاز سیمبینشون واسه نوکیاست...!

سیمبین مگه یه شرکت جدا نبود؟؟؟
یعنی خود نوکیا هم بهش حق امتیاز میداد....
فقط چند درصدش شنیده بودم مال خودشه
الان یعنی همشو خرید؟؟؟

feryshad
28-06-2009, 14:43
سیمبین مگه یه شرکت جدا نبود؟؟؟
یعنی خود نوکیا هم بهش حق امتیاز میداد....
فقط چند درصدش شنیده بودم مال خودشه
الان یعنی همشو خرید؟؟؟
نوکیا تمام سهام سیمبین رو خرید. و قراره یه سیمبین واحد بدن بیرون!

feryshad
29-06-2009, 18:33
یه تاپیک برای گوشی های احتمالی نوکیا مثل تاپیک های مشابه تو قسمت سونی اریکسون و سامسونگ هم داشته باشیم بد نیست به نظرم.

Nokia to Launch Phones with Optical Zoom, 12-megapixel Camera

ali racer
29-06-2009, 20:20
همین تاپیک رو ادامه بدیم هم بد نیست
..................................
برخلاف سونی اریکسون اطلاعات از شرکت نوکیا اصلا لیک نمیشه واسه همین اگه تاپیک جدا بزنیم خیلی خاک میخوره !!

راستی امروز یونس یه لینک از سیمبین فریک داد

خبر همکاری نوکیا و اینتل تایید شد قرارداشو بستن !

Legend
29-06-2009, 20:31
همین تاپیک رو ادامه بدیم هم بد نیست
..................................
برخلاف سونی اریکسون اطلاعات از شرکت نوکیا اصلا لیک نمیشه واسه همین اگه تاپیک جدا بزنیم خیلی خاک میخوره !!

راستی امروز یونس یه لینک از سیمبین فریک داد

خبر همکاری نوکیا و اینتل تایید شد قرارداشو بستن !
اینم لینک:

شاد باشید:40: