PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با freegate

shadli_m7
10-11-2008, 22:57
سلام .
من رو لپ تاپم ویستا نصبه . الان مشکلی که داره اینه که ، هیچ کدوم از مرورگرام به جز فایرفاکس کار نمیکنه ، یاهومسنجر کار نمیکنه ، و آنتی ویروس آپدیت نمی شه . اینا همه از وقتی شد که برنامه ف.ی.ل.ت.ر شکن freegate رو امتحان کردم .البته firewall اجازه نداد که اجرا شه .
رو PC خونه وقتی این برنامه رو اجرا میکنم همه ی مشکلات بالا حل میشه . اما وقتی اجراش نمیکنی هیچ کدوم کار نمیکنن . چیکار باید بکنم ؟:13:

rsh
10-11-2008, 23:14
عزیزم مسله ساده هست فری گیت برات پ ر و ک س ی تعریف کرده چون با اینترنت اکسپلور کار میکنه واسه همینه تاثیری رو فایر فاکس نداشته
تو اینترنت اکسپولور برو تو اپتیشن و پ ر و ک س ی رو غیر فعال کن البته اگه با دیال اپ وارد میشی با اون کارتی که امدی واسه اون پ ر و ک س ی رو باید پاک کنی
معمولا هنگام استفاده از هر ف ی ل ت ر ش ک ن ی اون میاد یک پ ر و ک س ی تعریف میکنه معمولا مسنجر با این پ ر و ک س ی کار نمیکنه ایضا انتی ویروسها هم همچنین
تا زمانی که پ ر و ک س ی رو غیر فعال نکنی اینجوریه برو -پ ر و ک س ی رو غیر فعال کن میدونی که تو اپتیشن کجا تعریف شده؟

shadli_m7
10-11-2008, 23:32
عزیزم مسله ساده هست فری گیت برات پ ر و ک س ی تعریف کرده چون با اینترنت اکسپلور کار میکنه واسه همینه تاثیری رو فایر فاکس نداشته
تو اینترنت اکسپولور برو تو اپتیشن و پ ر و ک س ی رو غیر فعال کن البته اگه با دیال اپ وارد میشی با اون کارتی که امدی واسه اون پ ر و ک س ی رو باید پاک کنی
معمولا هنگام استفاده از هر ف ی ل ت ر ش ک ن ی اون میاد یک پ ر و ک س ی تعریف میکنه معمولا مسنجر با این پ ر و ک س ی کار نمیکنه ایضا انتی ویروسها هم همچنین
تا زمانی که پ ر و ک س ی رو غیر فعال نکنی اینجوریه برو -پ ر و ک س ی رو غیر فعال کن میدونی که تو اپتیشن کجا تعریف شده؟

تو option دقیقا چیکار کنم ؟ چطور غیر فعالش کنم ؟
الان اپرا هم کار نمیکنه و همینطور مسنجر و آپدیت آنتی ویروس ، یعنی با غیرفعال کردن اون همشون درست میشن ؟چه عالی.مرسی .منتظرم:10:

vahid_civil
10-11-2008, 23:40
تو option دقیقا چیکار کنم ؟ چطور غیر فعالش کنم ؟
الان اپرا هم کار نمیکنه و همینطور مسنجر و آپدیت آنتی ویروس ، یعنی با غیرفعال کردن اون همشون درست میشن ؟چه عالی.مرسی .منتظرم:10:

مثلا تو اپرا بزن :
1- tools
2- quick prefernses
3-enable p-r-ox-y server رو تیکش رو وردار.

اپرات درست میشه. بقیش هم همینطور

shadli_m7
10-11-2008, 23:43
خیلی ممنون
تو اینترنت اکسپلور که ------ رو غیرفعال کردم همشون درست شد .مرسی:20: