PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای دستورsfc

jeniferxp
10-11-2008, 18:24
با سلام خدمت دوستان
یک سوال داشتم از خدمتتون زمانی که من دستورsfcرا در محیط اعلان داس می نویسم زمانی که دکمه retryرا کلیک می کنم چه سی دی داخل سی دی رام باشد یا نباشد در هرصورت ویندوز قفل می کنه و هیچ کاری انجام نمی ده.اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید.در ضمن مشکل ویندوز من این هست که برنامه هایی که به فایلmmc احتیاج دارندرا باز نمی کنه در صورتی که این فایل را هم ازروی یک ویندوز سالم کپی کردم ولی فایده ای نداشته.
با تشکر

mahdi7610
10-11-2008, 21:12
با سلام خدمت دوستان
یک سوال داشتم از خدمتتون زمانی که من دستورsfcرا در محیط اعلان داس می نویسم زمانی که دکمه retryرا کلیک می کنم چه سی دی داخل سی دی رام باشد یا نباشد در هرصورت ویندوز قفل می کنه و هیچ کاری انجام نمی ده.اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید.در ضمن مشکل ویندوز من این هست که برنامه هایی که به فایلmmc احتیاج دارندرا باز نمی کنه در صورتی که این فایل را هم ازروی یک ویندوز سالم کپی کردم ولی فایده ای نداشته.
با تشکر
سلام

شما باید حتما سی دی ویندوزی که روی سیستم نصب کردید را داخل سی دی رام قرار بدید

یا اگه سی دی اونا ندارید باید یه سی دی تهیه کنید که همون ویندوز با همون ورژن که روی سیستم نصب هست باشه .
در غیر این صورت شما نمی تونید فایلها را جایگزین کنید .

در ضمن شما دستور sfc /scannow را توی run بنویسید کفایت می کنه .

و اینکه این دستور نمی تونه یه فایلی را که روی سیستم شما حذف شده را حذف شده را جایگزین کنه . این دستور می تونه اگه اون فایل معیوب شده هست را بازسازی کنه .

شما می تونید با سی دی ویندوز ویندوز را کامل ریپیر کنید تا مشکلتون حل بشه .

احتمال ویروسی بود سیستمتون هم هست .

موفق باشید .