PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با defragmenter ویندوز

worldm
10-11-2008, 10:48
سلام من چندبار ویندوزمو عوض کردم بعد همه اش بعد از یکبار بالا اومدن دفراگمنتراین برنامه دیگه بالا نمی یاد ودرضمن کلید های ctrl+alt+deleteهم بالا نمیاد به نظرم ویروس دارم درسته؟
چندبار هم ویندوزمو عوض کردم ولی فقط دفراگمنتر یکبار بالا اومد ودیگه دفراگمنتر بالا نمیاد از جاهای دیگه هم خواستم هاردمو با خود ویندوز دفراگمنتر کنم ولی اصلا نمیشه فکر نمیکنم از سخت افزار باشه راهماییم کنید

mahdi7610
10-11-2008, 12:32
سلام من چندبار ویندوزمو عوض کردم بعد همه اش بعد از یکبار بالا اومدن دفراگمنتراین برنامه دیگه بالا نمی یاد ودرضمن کلید های ctrl+alt+deleteهم بالا نمیاد به نظرم ویروس دارم درسته؟
چندبار هم ویندوزمو عوض کردم ولی فقط دفراگمنتر یکبار بالا اومد ودیگه دفراگمنتر بالا نمیاد از جاهای دیگه هم خواستم هاردمو با خود ویندوز دفراگمنتر کنم ولی اصلا نمیشه فکر نمیکنم از سخت افزار باشه راهماییم کنید
سلام

وقتی یک بار ویندوز را تعویض می کنید و می بینید باز مشکلات قبلی وجود داره دیگه هیچ نیازی به تعویض ویندوز نیست .

چون اگه 10 بار هم ویندوز را عوض کنید باز همون مشکل تکرار خواهد شد . چون مشکل مطمئنا از یه جای دیگه هست .

اگه سیستم شما ویروسی باشه با تعویض ویندوز فقط صورت مسئله پاک می شه و مسئله حل نمی شه .

چون اکثر ویروسهای جدید توی درایوهای دیگه جا خوش می کنند و وقتی شما ویندوز را تعویض می کنید با کلیک بر روی یکی از درایوها ویروس فعال شده و دوباره مشکلات قبل شروع می شه .

پس شما باید اول اطمینان پیدا کنید که توی سیستمون ویروسی وجود نداره . یه انتی ویروس خوب روی سیستم نصب کنید و حتما اونا اپدیت کنید و سیستم را کامل اسکن کنید و وقتی مطمئن شدید سیستم ویروسی نیست ویندوز را تعویض کنید تا مشکلات ایجاد شده برطرف بشه .

یکی از دلایل دیگه هم اینه ممکنه ویندوزی که نصب می کنید مشکل داشته باشه که می تونید با نصب ویندوز از یه سی دی دیگه این مشکل را حل کنید .

ممکنه برنامه ای روی سیستم نصب می کنید که باعث بروز این مشکل می شه که می شه با ازمون و خطا این مشکل را حل کرد

موفق باشید .

worldm
10-11-2008, 12:50
سلام ممنونم که جوابو دادین من از چند سی دی مختلف استفاده کردم وهمه اش همین مشکلو دارم وبعداز نصب ویندوز من سی دی مادربرد وگرافیک وکلا هرچیز سخت افزاری رو نصب میکنم وهیچ نرم افزار دیگه ای نصب نمی کنم شاید مشکل اسراد از هارد باشه که دفراگمنتررو نشناسه؟

p_s_m
11-11-2008, 12:57
1. همیشه قبل از defragment کردن پارتیشن ها اونها رو scan disk کنید و مطمعن بشید که error ندارن.

2 . برای عمل یکپارچه سازی (defragment) باید فضای خالی کافی روی پارتیشن مربوطه وجود داشته باشه که

البته ویندوز اینو گوشزد میکنه

3 . پارتیشن های شما به هیچ وجه نباید bad sector داشته باشد و برای اینکه از وجود بد سکتور با خبر بشید

می شه از نرم افزارهایی مثل partition table doctor یا partition magic یا ... استفاده کنید.

خوش باشید