PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مهم مهم :کمک (مشکل در شبکه کردن کامپیوتر و لب تاب) کمک کنید ترو خداااااا

qmohammadq
10-11-2008, 10:29
سلام
من کامپیوترم رو به وسله کابل کراس با لب تابم شبکه کردم
آی پی ها رم بصورت 192.168.0.1 برای کامپیوتر که ویندوز xp داره دادم برا لب تابم 192.168.0.2 که ویندوز ویستا داره وارد کردم.تمام درایوهای کامپیوتر رو شیر کردم .شبکه انجام شد ولی از کامپیوتر نمی تونم وارد لب تاب بشم و این ارور رو میده وقتی روش کلیک میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و لی در عوض از لب تاب وارد تمام درایوای شیر شده میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gifمن حدود 2 هفتس که دارم باهاش ور میرم
اما هیچ نتیجه ای نمیده.لطفا اگه میشه راهنمایی کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

visman
10-11-2008, 11:11
سلام
شما نسبت به اون چيزي كه شير كردي permissions كافي نداري يا به اون يوزري كه در كامپيوترت ساختي permission كافي بده يا با يوزر ادمين لاگين كن
البته اين چيزيه كه از عكسي كه گذاشتي استنباط مي شه موفق باشي

qmohammadq
10-11-2008, 13:54
میشه بیشتر توضیح بدین؟؟؟
من که هیچی نفهمیدم
permission چی هست ؟؟؟ کجا باید بدمش؟
یوزر ادمین رو چشکلی بسازم؟؟
ممنون میشم اگه توضیح واضح و رو شن بدین

SALMAN_LOOLOO
11-11-2008, 19:16
دوست عزیز سوال منو جواب بده تا بدونم مشکلت چی هستش ........

شما از کدوم نسخه از ویندوز ویستا استفاده می کنی ... ؟

qmohammadq
11-11-2008, 20:28
دوست عزیز سوال منو جواب بده تا بدونم مشکلت چی هستش ........

شما از کدوم نسخه از ویندوز ویستا استفاده می کنی ... ؟

دوست گرامی من از ویستا بیزینس استفاده میکنم:21:
مشکل از بیزینسه؟:13:

SALMAN_LOOLOO
12-11-2008, 05:12
من هنوز Xp رو ول نکردم واسه همین گفتم شاید از همین باشه ....

visman
12-11-2008, 07:20
سلام
ببينيد permission چيزي نيست كه ربطي به نوع ويندوز داشته باشه اگر تو خود پيغام هم دقت كرده باشي همين را گفته
باري اينكه ببيني يزرت چيه در xp برو در قسمت كنترل پنل و تب يوزر اكانت در اونجا اسم اكانتت و نوع اون مشخص شده
ضمنا يه سوال شما از طريق كامپيوتر اصلا نمي توني وارد لب تاپ بشي يا اينكه ميتوني وارد بشي ولي نمي توني به شير ها دسترسي داشته باشي اگه حالت اول كه شايد اسم را اشتباه ميزني با ip وارد شو تا جواب بده
البته يه پيشهاد هم دارم به نظر من بي خيال ويستا شو من هم همين كار كه شما كردي را با لب تاپ و كامپيوتر كردم وجواب هم داده اما با xp هم راحت تره هم بهتر

qmohammadq
12-11-2008, 19:47
سلام
ببينيد permission چيزي نيست كه ربطي به نوع ويندوز داشته باشه اگر تو خود پيغام هم دقت كرده باشي همين را گفته
باري اينكه ببيني يزرت چيه در xp برو در قسمت كنترل پنل و تب يوزر اكانت در اونجا اسم اكانتت و نوع اون مشخص شده
ضمنا يه سوال شما از طريق كامپيوتر اصلا نمي توني وارد لب تاپ بشي يا اينكه ميتوني وارد بشي ولي نمي توني به شير ها دسترسي داشته باشي اگه حالت اول كه شايد اسم را اشتباه ميزني با ip وارد شو تا جواب بده
البته يه پيشهاد هم دارم به نظر من بي خيال ويستا شو من هم همين كار كه شما كردي را با لب تاپ و كامپيوتر كردم وجواب هم داده اما با xp هم راحت تره هم بهتر
من می تونم وارد لب تاب بشم ولی رو درایوایی که شیر کردم رو می خوام باز کنم اون اروری رو که گذاشتم میده
فقط می تونم وارد یه فایل بشم که poblik هست این پوشه تو درایو c هست فقط همینو می تونم بازکنم

SALMAN_LOOLOO
12-11-2008, 23:31
$D\
من می تونم وارد لب تاب بشم ولی رو درایوایی که شیر کردم رو می خوام باز کنم اون اروری رو که گذاشتم میده
فقط می تونم وارد یه فایل بشم که poblik هست این پوشه تو درایو c هست فقط همینو می تونم بازکنم

دوست عزیز شما اگه فولدر شیر کردی همه رو از حالت شیر بردار و دو باره تکرار کن ....

فقط نکته مهم که یادم نبود حواست باشه که فایر وال هم خاموش باشه .. اگه خاموش بود فایر وال خود ویندوز رو هم خاموش کن ...

ببین این دفه که خواستی وصل شی مثلا به درایو :D

این طوری بنویس ....... $mersadi-pc\D\\

یا

به جای Mersadi-pc آدرس IP رو بنویس .....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی عکس بالا ........

SALMAN_LOOLOO
13-11-2008, 00:48
شما یه سر به این جا هم بزن ببینن مشکلت حل میشه ؟

qmohammadq
13-11-2008, 11:21
$D\

دوست عزیز شما اگه فولدر شیر کردی همه رو از حالت شیر بردار و دو باره تکرار کن ....

فقط نکته مهم که یادم نبود حواست باشه که فایر وال هم خاموش باشه .. اگه خاموش بود فایر وال خود ویندوز رو هم خاموش کن ...

ببین این دفه که خواستی وصل شی مثلا به درایو :D

این طوری بنویس ....... $mersadi-pc\D\\

یا

به جای Mersadi-pc آدرس IP رو بنویس .....

توی عکس بالا ........
سلام دوست من دستت درد نکنه که به فکر مشکله منی:10:
من فایر وال ویندوز و آنتی ویروس رو هم از اول خاموش کرده بودم این روشی هم که گفتی انجام دادم ولی وقتی اینتر میکنم ازم یوزر نیم پسورد میخواد:41:منم یوزر نیم پسورد اکانت لب تاب و میدم ولی نمیره و همون پنجره که برا یوزر نیم پسورد دوباره و سه باره میاد و نمیره:13:احتمال داره برا فینگر پیرنت باشه؟؟؟چون من پسوردی که به لب تاب دادمو میدم برا یوزرم همون یوزر و اسم اکانت لب تابم نوشتم ولی افاقه نمی کنه:41:

qmohammadq
13-11-2008, 11:27
شما یه سر به این جا هم بزن ببینن مشکلت حل میشه ؟

دستت درد نکنه ولی اینو قبل از اینکه این تایپیک رو ایجاد کنم خونده بودم و هیچیم کمکم نکرد:41:

MILAD99
16-11-2008, 15:53
نا سلامتی ویستایی گفتن امنیتی گفتن
اگه قرار باشه به همین راحتی ارتباط share برقرار بشه که ....
این کارها رو تو ویستا انجام بده منم چنین مشکلی داشتمو خودم حلشش کردم
Control Panel>Network and Sharing Center
بعد در قسمت پایین پنجره یعنی Share and discovery سه تا گزینه اول را on کن و سه تا گزینه بعد را off
دقت کن درگزینه سوم بباید مورد ددومی را تیک بزنی
حالا در مورد share کردن فایل ها هم (ادامشو فینگلیش میی نویسم خوب کیبوردم فارسی نداره با موس مینوویسم پدرم در امدددد)
ba'ad az rast click va zadan share: oon mosallase koochiko bezan va every one ra entekhb kon va ADD ra bezan
khob....hala every one be listet ezafe shode shode ke rooberooye every one mossallase koocheko bezan va CO-OWNER ra entekhab kon va FINISHHHHHHH
حالا تست کن ببینم

qmohammadq
19-11-2008, 21:06
نا سلامتی ویستایی گفتن امنیتی گفتن
اگه قرار باشه به همین راحتی ارتباط share برقرار بشه که ....
این کارها رو تو ویستا انجام بده منم چنین مشکلی داشتمو خودم حلشش کردم
Control Panel>Network and Sharing Center
بعد در قسمت پایین پنجره یعنی Share and discovery سه تا گزینه اول را on کن و سه تا گزینه بعد را off
دقت کن درگزینه سوم بباید مورد ددومی را تیک بزنی
حالا در مورد share کردن فایل ها هم (ادامشو فینگلیش میی نویسم خوب کیبوردم فارسی نداره با موس مینوویسم پدرم در امدددد)
ba'ad az rast click va zadan share: oon mosallase koochiko bezan va every one ra entekhb kon va ADD ra bezan
khob....hala every one be listet ezafe shode shode ke rooberooye every one mossallase koocheko bezan va CO-OWNER ra entekhab kon va FINISHHHHHHH
حالا تست کن ببینم
سلام مای فرند
دستت درد نکنه
مشکلم حل شد با رهنمایی که کردی
البته کلی جون دادم تا مفهوم جملات و فهمیدم:18:
یکمی به زبان بریل بود:31:
ولی در کل اگه راهنماییت نبود مشکلم ادامه داشت :8:
دستت دلد نکنه:10::10::10::10::10::10: