PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال شبکه

the_raven_8
10-11-2008, 02:22
من در حال شبکه کردن لپ تاپ با یک کامپیوتر دسکتاپ به این مشکل برخورد میکنم.زمانی که کامپیوتر Pc رو در لپ تاپ میبینم و میخوام واردش بشم ازم یوزر و پسورد میخواد اما من هر نوع یوزر و پسوردی که امتحان میکنم جواب نمیده.من لپ تاپ رو با سیستم های دیگه شبکه کردم.مشکل از Pc باید باشه .سیستم عاملش هم Xp هست.جالبه که این مشکل هم روس سرویس پک یک وجود داره هم دو. لطفا راهنمایی کنید.

devil_ff2008
10-11-2008, 11:18
شما باید در قسمت Computer manegment و سپس User یک یا چند User ایجاد و با آنها از روی سیستم دیگه Login کنید

MILAD99
16-11-2008, 16:29
نا سلامتی ویستایی گفتن امنیتی گفتن
اگه قرار باشه به همین راحتی ارتباط share برقرار بشه که ....
این کارها رو تو ویستا انجام بده منم چنین مشکلی داشتمو خودم حلشش کردم
Control Panel>Network and Sharing Center
بعد در قسمت پایین پنجره یعنی Share and discovery سه تا گزینه اول را on کن و سه تا گزینه بعد را off
دقت کن درگزینه سوم بباید مورد ددومی را تیک بزنی
حالا در مورد share کردن فایل ها هم (ادامشو فینگلیش میی نویسم خوب کیبوردم فارسی نداره با موس مینوویسم پدرم در امدددد)
ba'ad az rast click va zadan share: oon mosallase koochiko bezan va every one ra entekhb kon va ADD ra bezan
khob....hala every one be listet ezafe shode shode ke rooberooye every one mossallase koocheko bezan va CO-OWNER ra entekhab kon va FINISHHHHHHH
حالا تست کن ببینم

MeHrDaD_MeNaY
18-11-2008, 14:31
باید یوزری بزنید که در گروه administrator باشه
با خود یوزر administrator میتونید اما پسووردش نباید Blank باشه باید یه پسوورد داشته باشه

Peeedan
28-11-2008, 17:36
نا سلامتی ویستایی گفتن امنیتی گفتن
اگه قرار باشه به همین راحتی ارتباط share برقرار بشه که ....
این کارها رو تو ویستا انجام بده منم چنین مشکلی داشتمو خودم حلشش کردم
Control Panel>Network and Sharing Center
بعد در قسمت پایین پنجره یعنی Share and discovery سه تا گزینه اول را on کن و سه تا گزینه بعد را off
دقت کن درگزینه سوم بباید مورد ددومی را تیک بزنی
حالا در مورد share کردن فایل ها هم (ادامشو فینگلیش میی نویسم خوب کیبوردم فارسی نداره با موس مینوویسم پدرم در امدددد)
ba'ad az rast click va zadan share: oon mosallase koochiko bezan va every one ra entekhb kon va ADD ra bezan
khob....hala every one be listet ezafe shode shode ke rooberooye every one mossallase koocheko bezan va CO-OWNER ra entekhab kon va FINISHHHHHHH
حالا تست کن ببینم

آقا دستت طلا ایشالا . دو روز تو انواع سایت های خارجی و ایرانی دنبال این قضیه ام . یکی به ما نگفت این Password Protect Sharing رو وردار .
یه سوال . کسی میدونه چه جوری میشه از تو cmd یه Folder رو Share کرد ؟