PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل درکارت Tv

Enter
09-11-2008, 18:43
سلام دوستان من یه کارت تی وی بانام Pro Vision PCTV Xtreme دارم وبرنامه InterVideo WinDVR 3 روبرای رکورد کردن نصب کردم ولی وقتی رکورد میکنم صفحه تصویر InterVideo WinDVR 3 سبزرنگ میشه وعملاهیچگونه تصویری ندارم ووقتی که رکوردرو Stop میکنم تصویر رو نشون میده جالب اینجاست که یکی ازدوستانم هم همین کارت TV روداره ولی وقتی رکورد میکنه تصویر رو نشون میده وهیچ مشکلی نداره دوستان اگرممکنه یه کمک کنن تا بتونم درحین رکورد تصویر رو هم داشته باشم مرسی.

Enter
10-11-2008, 10:51
دوستان کسی راه حل مشکل مارو نمیدونه؟؟

lindows
10-11-2008, 11:02
درايور كارت گرافيك را عوض كن ببين خوب ميشه

farshad9
11-11-2008, 10:00
کاری که دوستمون گفتن رو انجام بدید با یه برنامه دیگه هم میتونید تست کنید مثل Chris TV

farshad9
11-11-2008, 10:07
کاری که دوستمون گفتن رو انجام بدید و میتونید با برنامه های دیگه مثل Chris TV هم امتحان کنید

Enter
11-11-2008, 13:42
بابرنامه دیگه هم امتحان کردم بازم همونجوره ومنظورتون از درایور کارت گرافیک یعنی اینکه برم توخود سایت سازنده کارت گرافیک ونسخه ی جدیدمدل کارت گرافیکم رو دانلود کنم؟؟!!

vioman
12-11-2008, 00:32
بابرنامه دیگه هم امتحان کردم بازم همونجوره ومنظورتون از درایور کارت گرافیک یعنی اینکه برم توخود سایت سازنده کارت گرافیک ونسخه ی جدیدمدل کارت گرافیکم رو دانلود کنم؟؟!!

دوست عزیز
دستگا شما طبق گفته ی خودتون با مارک Provision هستش که توسط شرکت فولاد رایانه پشتیبانی میشه.
این شرکت خیلی پشتیبانی خوبی در زمینه ی محصولات وارادی خودشون میده.
شما میتونید با این شرکت تماس بگیرید . مطمئنا بخش پشتیبانی فنی این شرکت شما رو راهنمایی تخصصی میکنند.:46:

موفق باشید:11:

feizafra
07-04-2010, 19:14
من یه کارت تی وی مدل philips saa7130 دارم هر کاری می کنم هیچ کانالی رو نشون نمی ده هم درای.رش ر. نصب کردم و هم نر افرارش رو از آنتن قوی هم استفاده می کنم تنظیماتش روهم درست انجام دادم .ولی به هیچ صراطی مستقیم نیست و هیچ تصویری نشون نمی ده.لطفا کمکم کنید.نه تو سون جواب می ده نه تو اکس پی.اینو هم بگم درایورش کالما نصب هستش