PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار بازگرداندن اطلاعات

akbar_syberia
09-11-2008, 14:28
با سلام

مجبور شدم درایور C رو فرمت کنم
یه فایلی تو Desktop داستم خیلی مهم بود
بقیه هیچ

نرم افزاری بدین که واقعا برگردونه ! تست شده باشه

ممنون

S0R3N4
09-11-2008, 14:35
دوستان
من هم تمام بک آپ هام رفته!
حالا باید چه کار کنم؟
تو رو خدا کمکمون کنید!
من تعریف Get Data Back رو خیلی شنیدم!واقعا خوبه؟

huti_421
09-11-2008, 18:32
نرم افزار فراوونه خواهشن اول این تاپیک رو ملاحظه بفرمایید ، سوالهاتون رو اینجا بپرسید بعد بیاید نرم افزار مورد نظرتون رو درخواست بدید :

نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Get Data Back

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و Recovery My files

akbar_syberia
09-11-2008, 23:05
نه آخه یکی از مدیران اینجا ( کاربر فعال نرم افزار ) بود فکر کنم

تو یکی از تاپیک ها گفته بود که من کامل تست کردم فایلهامو که 10 سال بود جمع کرده بودم و رفته بود برگردوندم و. از این حرفا . تضمین هم کرده بود . گفتم بیاد اینجا دوباره اسمشو بگه

وگر نه جستجو که کاری نداره

***Spring***
10-11-2008, 12:38
دوستان
من هم تمام بک آپ هام رفته!
حالا باید چه کار کنم؟
تو رو خدا کمکمون کنید!
من تعریف Get Data Back رو خیلی شنیدم!واقعا خوبه؟

سلام ... هر برنامه و نرم افزاری ، قدرت و قابلیت خودش رو داره ... Get Data Back هم از برنامه های خوب و معروف هستش ... اگه برای بار اول از برنامه ریکاوری استفاده میکنید ، اول تحقیق بفرمایید و اگه دوست حرفه ای تر از خودتون برای استفاده این برنامه ها دارید میتونید با اون دوستتون مشورت کنید ... برنامه های پایین هم هستند ... موفق باشید ...

بازیابی اطلاعات توسط GetData Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Studio Data Recovery بازيابي اطلاعات / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ver.3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

huti_421
10-11-2008, 14:08
نه آخه یکی از مدیران اینجا ( کاربر فعال نرم افزار ) بود فکر کنم

تو یکی از تاپیک ها گفته بود که من کامل تست کردم فایلهامو که 10 سال بود جمع کرده بودم و رفته بود برگردوندم و. از این حرفا . تضمین هم کرده بود . گفتم بیاد اینجا دوباره اسمشو بگه

وگر نه جستجو که کاری نداره

فکر کنم خودم بودم :دی

فقط من بودم داستان ریکاوری مو توضیح داده بودم که گفتم بگیر نگیره ...

نمی دنم اون یارو هم با ه نرم افزاری ریکاوری کرده بود فقط تونست از 120-30 گیگ 70-80 گیگ رو برگردونه ...