PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد اینترنت وی پی ان

keshish
08-11-2008, 11:24
به نام حق
سلام

اطلاعاتی در مورد اینترنت وی پی ان(اکانت وی پی ان)می خواستم.
می خوام بدونم این نوع اکانت چه مزایایی داره.بعضی ها می گویند فقط به درد گذر از ف ی ل ت ر می خوره و بعضی ها می گویند خیلی گرونه.(من برای خونه می خوام)در صورتی که در اینترنت تبلیغاتی دیدم که حق اشتراک ماهیانه آنها تقریباً 3 یا 4 هزار تومان هست.
من اینترنت ADSL دارم اما اصلاً راضی نیستم.Transfer rate در موقع دانلود نهایتاً به هفت یا هشت میرسه.دنبال یه راهی هستم برای سرعت بالا.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

ضمناً اصول کار اینترنت وی پی ان چیست؟
با تشکر

zed2
08-11-2008, 12:53
به نام حق
سلام

اطلاعاتی در مورد اینترنت وی پی ان(اکانت وی پی ان)می خواستم.
می خوام بدونم این نوع اکانت چه مزایایی داره.بعضی ها می گویند فقط به درد گذر از ف ی ل ت ر می خوره و بعضی ها می گویند خیلی گرونه.(من برای خونه می خوام)در صورتی که در اینترنت تبلیغاتی دیدم که حق اشتراک ماهیانه آنها تقریباً 3 یا 4 هزار تومان هست.
من اینترنت ADSL دارم اما اصلاً راضی نیستم.Transfer rate در موقع دانلود نهایتاً به هفت یا هشت میرسه.دنبال یه راهی هستم برای سرعت بالا.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

ضمناً اصول کار اینترنت وی پی ان چیست؟
با تشکر
اول وی پی ا ن رو بستر اینترنت هستش یعنی باید اینترنت باشه تا بتونی استفاده کنی و بدین معنی است که اگر اینترنتت خوب نباشه روی کیفیت و ی پی ان تاثیر می زاره.
دوم وی پی ان رو بیشتر برای دور زدن سایت هایی که مارو تحریم کردن ( مثالش شرکت سان ماکرو سیستم یا بخش هایی از گوگل که در حالت عادی در دسترسمان نیست ) استفاده می شه تا تحریم هارو دور بزنن.
یکی دیگر از امکانات وی پی ان ( که احتمالا همان هایی است که قیمتش بیشتر است) برای ارتباطات ایمن بین چند کامپیوتر در بستر اینترنت است که شرکت ها و بانک ها ازش استفاده می کنند تا اطلاعات رو بطور ایمن با هم رد و بدن کنن.
شما باید بری شرکت خدمات دهنده اینترنت رو عوض کنی تا سرعت اینترنت بیشتر شه.
البته بحث در مورد وی پی ان و خرید و فروشش در تاپیک های انجمن ممنوعه .

msnasiri
08-11-2008, 15:28
در مورد سرعت هم اضافه کن به صحبت های دوستمون اون چیزی که تبلیغ می شه برای زیادتر شدنش درست نیست
البته بهتر می شه!!!!! (شاید با دلیل و مدرک علمی و کتابی من بلد نباشم ولی تجربه و استفاده کردن می گه واسه بعضی سایت ها که دیر باز می شن زود تر می آد )

cotgnx
22-11-2008, 13:20
کسی --- خوب سراغ داره ؟ از کجا باید بگیرم ؟