PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Shutdown، بدون بستن برنامه ها...

ProEngineer
08-11-2008, 09:40
با سلام به دوستان

آقا من نمی دونم باید از چه واژه کلیدی دیگه ای برای پیدا کردن راه حل این مشکلم استفاده کنم:
"" بسته شدن خودکار برنامه ها پس از زدن کلید Power ""

میدونید می خوام چی بگم؟
راستش چند روزیه که هر وقت سیستمم رو shutdown می کنم نرم افزارایی که در حال اجرا هستن که هیچ، خود explorer.exe و Taskmanger هم بدون اینکه کاملا بسته بشن، سیستم Shutdown میشه. ( اون صفحه ای که یکم تاره و توش نام فایل رو نوشته و یه دکمه قرمز رنگ به نام EndTask توش هست با یه دکمه آبی رنگ به نام فکر میکنم Cancel.)
این یه لحظه میاد و میره.
قبلا کلیدش رو توی رجیستری داشتم ولی حالا یادم رفته.
لطفا کمک کنید.

راستی یه سوال دیگه:
چرا توی شاخه Games توی منوی Start ویستا هیچ کدوم از این بازی ها اجرا نمیشن؟
در واقع میگه باید Update Score بشی، در حالی که اگه این کار رو هم انجام بدی بازم خطا میده. کسی میدونه این باگ خطا رو چه جوری میشه رفعش کرد.

My OS is : Vista X64

مرسی

ProEngineer
09-11-2008, 17:01
دوستان:

من توی ویستا ( 64 بیت ) با برنامه CubeDesktop مشکل دارم. به این صورت که به هنگام shutdown شدن ویندوز این برنامه مثل بقیه برنامه های دیگه بسته نمیشه و در واقع اون صفحه انتخاب Shutdown یا EndTask یه لحظه ظاهر میشه و میره. بعد که دوباره سیستم رو روشن میکنم بعضی از تنظیماتم مثل تنظیمات TaskManager و ... save نشدن.
میدونم که مشکل از همین برنامه است. چون هر وقت که توی ویندوز میبندمش و بعد از بستنش سیستم رو shutdown میکنم همه چیز درسته و دیگه هم اون صفحه نمیاد.
کسی راه حلی داره

ORIGINAL
11-11-2008, 14:59
راستی یه سوال دیگه:
چرا توی شاخه Games توی منوی Start ویستا هیچ کدوم از این بازی ها اجرا نمیشن؟
در واقع میگه باید Update Score بشی، در حالی که اگه این کار رو هم انجام بدی بازم خطا میده. کسی میدونه این باگ خطا رو چه جوری میشه رفعش کرد.

مرسی
معمولا این مشکل وقتی پیش میاد که درایور مناسب رو نصب نکنید...
سعی کنید درایور الان گرافیکتون رو پاک کنید و جدیدترین درایور رو نصب کنید...

ORIGINAL
11-11-2008, 15:03
دوستان:

من توی ویستا ( 64 بیت ) با برنامه CubeDesktop مشکل دارم. به این صورت که به هنگام shutdown شدن ویندوز این برنامه مثل بقیه برنامه های دیگه بسته نمیشه و در واقع اون صفحه انتخاب Shutdown یا EndTask یه لحظه ظاهر میشه و میره. بعد که دوباره سیستم رو روشن میکنم بعضی از تنظیماتم مثل تنظیمات TaskManager و ... save نشدن.
میدونم که مشکل از همین برنامه است. چون هر وقت که توی ویندوز میبندمش و بعد از بستنش سیستم رو shutdown میکنم همه چیز درسته و دیگه هم اون صفحه نمیاد.
کسی راه حلی داره

شما با این برنامه تو xp هم مشکل داشتید؟؟؟؟
نسخه ی مربوط به ویستای این برنامه رو نصب کردید؟؟؟
این پست رو هم امتحان کن...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید