PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف ویندوز اضافی در درایو سی

ترانه
07-11-2008, 20:24
سلام
من هر باز میخوام ویندوز رو از نو نصب کنم ویندوز اضافی ایجاد میشه ؟ الان سه تا ویندوز در درایو سی دارم که میخوام دو تا قبلی ها رو حذف کنم به راهنمایی نیاز دارم ! :41: ممنون میشم از راهنماییتون

sus2
07-11-2008, 20:45
سلام

شما به این تاپیک مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi7610
07-11-2008, 23:15
سلام
من هر باز میخوام ویندوز رو از نو نصب کنم ویندوز اضافی ایجاد میشه ؟ الان سه تا ویندوز در درایو سی دارم که میخوام دو تا قبلی ها رو حذف کنم به راهنمایی نیاز دارم ! :41: ممنون میشم از راهنماییتون
سلام دوست عزیز

منظور شما از این که سه تا ویندوز داخل درایو c هست چیه ؟

به نظر من منظور شما اینه که اسم سه تا ویندوز در ابتدای بوت سیستم هست ؟

حالا واقعا سه تا ویندوز توی درایو c نصب هست یا اینکه اسم سه تا ویندوز در ابتدای بوت سیستم هست ؟

دقیق توضیح بدید تا دوستان بهتر بتونند شما را راهنمایی کنند .

موفق باشید .

ترانه
08-11-2008, 16:53
سه تا ویندوز توی درایو c نصب هست و اسم سه تا ویندوز در ابتدای بوت سیستم هست

یعنی سه تا ویندوز تو یه سیستم دارم دیگه !

mahdi7610
08-11-2008, 18:45
سه تا ویندوز توی درایو c نصب هست و اسم سه تا ویندوز در ابتدای بوت سیستم هست

یعنی سه تا ویندوز تو یه سیستم دارم دیگه !
سلام

نه اینطوری نمیشه قضاوت کرد که وقتی اسم سه تا ویندوز در ابتدای بوت سیستم هست یعنی اینکه سه تا ویندوز نصب هست .

شما به درایو c ( درایوی که ویندوز توش نصب هست ) برید و ببینید چند تا پوشه windows و program files هست. اگه سه تا بود پس سه تا ویندوز توی درایو c نصب هست و اگر از هر کدوم یکی بود پس یدونه ویندوز توی درایو c نصب هست .

احتمالا ویندوزهای قبلی را شما پاک کردید و فقط اسمشون توی بوت سیستم مونده .

به منوی استارت برید و سپس توی run عبارت msconfig را تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید و سپس توی صفحه باز شده به تب boot.ini برید و سپس دکمه check all boot path را بزنید . و سپس صفحه را ok کنید و بعد هم سیستم را ریستارت کنید . اگه فقط اسم ویندوز ها توی بوت سیستم مونده باشه خودش خودکار اونا را براتون حذف می کنه .

موفق باشید

V i r u s e r
08-11-2008, 18:53
سلام

نه اینطوری نمیشه قضاوت کرد که وقتی اسم سه تا ویندوز در ابتدای بوت سیستم هست یعنی اینکه سه تا ویندوز نصب هست

سلام
موافقم
ترانه ی عزیز اگه مشکلتون با راه حلی که اقا مهدی گفتن حل شد که هیچ
اگه نشد باید اول فلدر ویندوز های اضافه (که احتمالا به صورت WINDOWS.000 نوشته شدن) پاک کنید
بعدش همین کارهایی که اقا مهدی گفتن انجام بدین حل میشه مشکل

Ali_p30
09-11-2008, 01:51
ترانه ی عزیز سلام
فکر کنم شما ویندوزتون رو ه صورت اپگرید نصب کردید نه به صورت bootable
به همین دلیل چند تا فولدر ویندوز تو درایو سیتون هست
شما ویندوزو به صورت bootable نصب کن و درایو c تونو format کنید
مشکلتون 100% حل میشه.