PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای دیده بانی و مدیریت استفاده از خط اینترنت

meSaad
07-11-2008, 17:25
با سلام.

من برنامه ای میخوام که از برنامه ای هائی که از اینترنت استفاده میکنن دیده بانی(Monitoring) کنه و بطور زنده نشون بده که الان فلان برنامه چقد از اینترنت send و receive داره. همچنین نشون بده که من در هر بار اتصال چقد send و receive داشتم. یا گزارش ماهانشو هم بتونم ببینم.

همچنین برنامه ای میخوام که مدت زمان استفاده از اینترنت رو یادداشت برداری کنه. بگه شما امروز، یا هفته پیش، یا یک ماه گذشته اینقد استفاده داشتین. از یوزرهایی که برای استفاده تلفنی از اینترنت وارد میکنم هم یادداشت برداری کنه. تا من بدونم با چه یوزرهایی وارد شدم. همچنین اگه بتونه که در صورتی که من از دو سرویس دهنده متفاوت استفاده کنم علاوه بر یادداشت برداری کلی، گزارش هائی مخصوص هر کدوم از اون دو رو هم بصورت مجزا ارائه کنه. خیلی خوبه اگه بتونیم با این برنامه میزان خرجمون رو هم محاسبه کنیم. مثلآ بگیم وقتی از این رینج شماره تلفن استفاده میکنیم(که مربوط به سرویس دهنده "ستاره سرخ") قیمتش ساعتی 140 تومان و یکی رینج دیگه (مال "متقارن") ساعتی 150 تومان. هوشمندتر هم باشه. مثلآ بگیم مال "متقارن" از یک یوزر بیش از 10 ساعت استفاده شد آنوقت قیمتش ساعتی 125 تومان هست. و عالی میشه اگه ما بتونیم قیمت های دقیقه ای تلفن هم بهش بدیم تا برامون محاسبه کنه. قیمت تلفن هم براش معین کنیم که از ساعت 6 تا 13 اینقد میشه، 13 تا 20 اینقد، و 20 تا 6 اینقد.

huti_421
07-11-2008, 23:16
BWMeter | نشان دهنده پهنای باند اینترنت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Bandwidth Controller Enterprise | کنترل پهنای باند :

DU Meter براي مونيتور كردن سرعت اينترنت :

Net Limiter هم خوبه !!!

برای محاسبه ی هزینه هم بد نیست سری به اینجا بزنید :

تمام نرم افزارهای مورد نیاز در کافی نت و گیم نت ها